x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vloerlampen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    SPOT-LIGHT vloerlampen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vloerlampen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • SPOT-LIGHT staande lamp »FINJA/MIRABELLA«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/131230355.jpg
      SPOT-LIGHT SPOT-LIGHT staande lamp »FINJA/MIRABELLA« staande lamp »FINJA/MIRABELLA« staande lamp »FINJA/MIRABELLA« SPOT Light staande lamp »FINJA/MIRABELLA« (1)
      SPOT-LIGHT staande lamp »FINJA/MIRABELLA«
      • 05901602388730
      1
      333.94 EUR
    • SPOT-LIGHT staande lamp »Soho Stehlampe incl. 2xLED 37,5W«,
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150287130.jpg
      SPOT-LIGHT SPOT-LIGHT staande lamp »Soho Stehlampe incl. 2xLED 37,5W«, staande lamp »Soho Stehlampe incl. 2xLED 37,5W«, staande lamp »Soho Stehlampe incl. 2xLED 37,5W«, SPOT Light staande lamp »Soho Stehlampe incl. 2xLED 37,5W«, (1)
      SPOT-LIGHT staande lamp »Soho Stehlampe incl. 2xLED 37,5W«,
      • 05903148481791
      1
      502.95 EUR
    • SPOT-LIGHT staande lamp »KAGO«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155571901.jpg
      SPOT-LIGHT SPOT-LIGHT staande lamp »KAGO« staande lamp »KAGO« staande lamp »KAGO« SPOT Light staande lamp »KAGO« (1)
      SPOT-LIGHT staande lamp »KAGO«
      • 05905840201769
      1
      322.95 EUR
    • SPOT-LIGHT staande lamp »Kago Stehleuchte 3xE27 60W«,
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150287076.jpg
      SPOT-LIGHT SPOT-LIGHT staande lamp »Kago Stehleuchte 3xE27 60W«, staande lamp »Kago Stehleuchte 3xE27 60W«, staande lamp »Kago Stehleuchte 3xE27 60W«, SPOT Light staande lamp »Kago Stehleuchte 3xE27 60W«, (1)
      SPOT-LIGHT staande lamp »Kago Stehleuchte 3xE27 60W«,
      • 05905840201776
      1
      303.94 EUR
    • SPOT-LIGHT staande lamp »KAGO«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155571940.jpg
      SPOT-LIGHT SPOT-LIGHT staande lamp »KAGO« staande lamp »KAGO« staande lamp »KAGO« SPOT Light staande lamp »KAGO« (1)
      SPOT-LIGHT staande lamp »KAGO«
      • 05905840201745
      1
      283.94 EUR
    • SPOT-LIGHT staande lamp »KAGO«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155572014.jpg
      SPOT-LIGHT SPOT-LIGHT staande lamp »KAGO« staande lamp »KAGO« staande lamp »KAGO« SPOT Light staande lamp »KAGO« (1)
      SPOT-LIGHT staande lamp »KAGO«
      • 05905840201783
      1
      342.95 EUR
    • SPOT-LIGHT staande ledlamp »TAVOLI GLASS«,
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155571918.jpg
      SPOT-LIGHT SPOT-LIGHT staande ledlamp »TAVOLI GLASS«, staande ledlamp »TAVOLI GLASS«, staande ledlamp »TAVOLI GLASS«, SPOT Light staande ledlamp »TAVOLI GLASS«, (1)
      SPOT-LIGHT staande ledlamp »TAVOLI GLASS«,
      • 05900805044399
      1
      442.95 EUR
    • SPOT-LIGHT staande ledlamp »TAVOLI«,
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155572053.jpg
      SPOT-LIGHT SPOT-LIGHT staande ledlamp »TAVOLI«, staande ledlamp »TAVOLI«, staande ledlamp »TAVOLI«, SPOT Light staande ledlamp »TAVOLI«, (1)
      SPOT-LIGHT staande ledlamp »TAVOLI«,
      • 05900805040049
      1
      432.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Leitmotiv DEFAULT
        • leitmotiv
      • Lucide DEFAULT
        • lucide
      • Artemide DEFAULT
        • artemide
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Eglo (eglo)
      • Philips (philips)
      • Steinhauer (steinhauer)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Lucide (lucide)
      • &tradition (_tradition)
      • Alterego (alterego)
      • Andas (andas)
      • Anglepoise (anglepoise)
      • Anne Lighting (anne_lighting)
      • Arcchio (arcchio)
      • Artemide (artemide)
      • B-Leuchten (b_leuchten)
      • Be pure (be_pure)
      • Beliani (beliani)
      • BELID (belid)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • BES LED (bes_led)
      • Besselink (besselink)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bolia (bolia)
      • Brennenstuhl (brennenstuhl)
      • Brilliant (brilliant)
      • By boo (by_boo)
      • By Rydens (by_rydens)
      • Carrefour (carrefour)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Central Light (central_light)
      • Chors (chors)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • CPH Lighting (cph_lighting)
      • Darø (dar_)
      • DCW éditions (dcw_e_ditions)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Diesel (diesel)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Dyberg Larsen (dyberg_larsen)
      • Dyson (dyson)
      • Easymaxx (easymaxx)
      • Esotec (esotec)
      • Eth (eth)
      • Faro (faro)
      • Fatboy (fatboy)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fermob (fermob)
      • Filibabba (filibabba)
      • FISCHER&HONSEL GMBH (fischer_honsel_gmbh)
      • Flos (flos)
      • Foscarini (foscarini)
      • Frandsen (frandsen)
      • Freelight (freelight)
      • Fritz Hansen (fritz_hansen)
      • Garden Lights (garden_lights)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Gispen (gispen)
      • Globo (globo)
      • Globo Lighting (globo_lighting)
      • Good&Mojo (good_mojo)
      • Groenovatie (groenovatie)
      • Grundig (grundig)
      • Grupa Products (grupa_products)
      • Gubi (gubi)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • Hansa (hansa)
      • HAY (hay)
      • HEINE (heine)
      • HEISSNER (heissner)
      • HIGH LIGHT B.V. (high_light_b_v_)
      • Highlight (highlight)
      • HK Living (hk_living)
      • Hollands Licht (hollands_licht)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home Sweet Home (home_sweet_home)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Ingo Maurer (ingo_maurer)
      • It's About Romi (it_s_about_romi)
      • J-Line (j_line)
      • Jieldé (jielde_)
      • Kare (kare)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kayoom (kayoom)
      • Knapstein (knapstein)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Koziol (koziol)
      • Label51 (label51)
      • Lampe Gras (lampe_gras)
      • Le Klint (le_klint)
      • Ledvance (ledvance)
      • Leonique (leonique)
      • Leuchten direct (leuchten_direct)
      • Lifestylefurn (lifestylefurn)
      • Light Gallery (light_gallery)
      • Light & Living (light_living)
      • LIGHT-POINT (light_point)
      • Lightyears (lightyears)
      • LINDBY (lindby)
      • Livin24 (livin24)
      • Louis Poulsen (louis_poulsen)
      • Lt-luce (lt_luce)
      • LUCANDE (lucande)
      • Luce Plan (luce_plan)
      • Made By Hand (made_by_hand)
      • Made.com (made_com)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • Marset (marset)
      • Martinelli Luce (martinelli_luce)
      • Menu (menu)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • MOOS (moos)
      • Moree (moree)
      • Muuto (muuto)
      • Naeve (naeve)
      • Nemo (nemo)
      • New Works (new_works)
      • NINO LEUCHTEN (nino_leuchten)
      • Nordlux (nordlux)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Northern (northern)
      • Northern Lighting (northern_lighting)
      • Nuuck (nuuck)
      • NYTA (nyta)
      • Näve (na_ve)
      • OTTO (otto)
      • Paul Neuhaus (paul_neuhaus)
      • Paulmann (paulmann)
      • Piet Hein (piet_hein)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • QAZQA (qazqa)
      • Reality (reality)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rotaliana (rotaliana)
      • Secto Design (secto_design)
      • Seletti (seletti)
      • Shade (shade)
      • Signify (signify)
      • Slamp (slamp)
      • SPOT-LIGHT (spot_light)
      • Star Trading (star_trading)
      • STEINHAUER BV (steinhauer_bv)
      • Tonone (tonone)
      • TOP LIGHT (top_light)
      • TRIO (trio)
      • UMAGE (umage)
      • Urban Interiors (urban_interiors)
      • Van De Heg (van_de_heg)
      • Vdd (vdd)
      • Verpan (verpan)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vipp (vipp)
      • Vitra (vitra)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wofi (wofi)
      • Wofi Leuchten (wofi_leuchten)
      • Woood (woood)
      • WOOOD Exclusive (woood_exclusive)
      • Zilt (zilt)
      • Ztahl By Dijkos (ztahl_by_dijkos)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €150 (budget)
      • €150 - €300 (low)
      • €300 - €760 (medium)
      • > €760 (high)
    • Aantal lichtpunten (aantal_lampen):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Type lamp (type_lamp):
      • Energy saving lamp (energy_saving_lamp)
      • Fixed LED (fixed_led)
      • Halogeen (halogeen)
      • LED (led)
      • Spaarlamp (spaarlamp)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Acryl (acryl)
      • Aluminium (aluminium)
      • Beton (beton)
      • Canvas (canvas)
      • Chroom (chroom)
      • Fluweel (fluweel)
      • Glas (glas)
      • hars (hars)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Linnen (linnen)
      • Marmer (marmer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nikkel (nikkel)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Porselein (porselein)
      • PVC (pvc)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wicker (wicker)
      • Wol (wol)
      • Zink (zink)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 40 cm (laag)
      • 40 cm - 70 cm (normaal)
      • 70 - 100 cm (gemiddeld)
      • > 100 cm (lang)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 25 cm (breedte_cm_1)
      • 25 cm - 30 cm (breedte_cm_2)
      • 30 cm - 50 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 50 cm (breedte_cm_4)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 140 cm (hoogte_cm_1)
      • 140 cm - 150 cm (hoogte_cm_2)
      • 150 cm - 165 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 165 cm (hoogte_cm_4)
    • Dimbaar (dimbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl