x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vloerlampen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    FERRO LUCE vloerlampen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vloerlampen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • FERRO LUCE Imposante vloerlamp Lizia met bladgoud
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146405777.jpg
      FERRO LUCE FERRO LUCE Imposante vloerlamp Lizia met bladgoud Imposante vloerlamp Lizia met bladgoud Imposante vloerlamp Lizia met bladgoud Dimbare vloerlamp Lizia met gouden decoratieblaadjes Vloerlamp Lizia kan zonder problemen exclusieve woonruimtes verlichten. Design, materialen en productie zijn bij dit model van hoogste kwaliteit. De fabrikant van deze lampen produceert in Italië en is gebaseerd op het traditionele Florentijnse vakmanschap en het design, wat de Florentijnse stijl zo beroemd maakt. De vloerlamp Lizia kenmerkt zicht vooral door de buitengewone decoratie aan de frame. De ijzeren frame, dat van bladgoud is voor... (1)
      FERRO LUCE Imposante vloerlamp Lizia met bladgoud
      1
      842.90 EUR
    • FERRO LUCE Florentijns vloerlamp Fiona met dimmer
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146407560.jpg
      FERRO LUCE FERRO LUCE Florentijns vloerlamp Fiona met dimmer Florentijns vloerlamp Fiona met dimmer Florentijns vloerlamp Fiona met dimmer Exclusieve Florentijnse vloerlamp Fiona - gemaakt in Italië Acht bloemenranken strekken zich bij vloerlamp Fiona uit naar de hemel. Daarboven zijn er ook blaadjes en steentjes van glas aangebracht, die kristal geslepen zijn. Het uit ijzer bestaande geheel van blaadjes en bloemen is voorzien van een antiek-witte finish en enkele rode en gouden plekjes. Dit weelderige verlichtingsobject, dat geheel in de Florentijnse stijl is ontworpen heeft een antieke en edele uitstraling, waarbij detailrijke... (1)
      FERRO LUCE Florentijns vloerlamp Fiona met dimmer
      1
      897.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Leitmotiv DEFAULT
        • leitmotiv
      • Lucide DEFAULT
        • lucide
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Eglo (eglo)
      • Philips (philips)
      • Steinhauer (steinhauer)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Lucide (lucide)
      • Alterego (alterego)
      • Aluminor (aluminor)
      • Anglepoise (anglepoise)
      • Anne Lighting (anne_lighting)
      • Artemide (artemide)
      • ARTEMPO ITALIA (artempo_italia)
      • ARTISTAR (artistar)
      • Artistiq Living (artistiq_living)
      • AXO (axo)
      • B-Leuchten (b_leuchten)
      • Be pure (be_pure)
      • Beliani (beliani)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • BERLINER MESSINGLAMP (berliner_messinglamp)
      • Besselink (besselink)
      • Bestway (bestway)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bolia (bolia)
      • BOPP (bopp)
      • Brennenstuhl (brennenstuhl)
      • Brilliant (brilliant)
      • Brix (brix)
      • Busch (busch)
      • By boo (by_boo)
      • By Rydens (by_rydens)
      • Carrefour (carrefour)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • CATTANEO (cattaneo)
      • CERAMICHE (ceramiche)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • CREMASCO (cremasco)
      • DCW éditions (dcw_e_ditions)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Diesel (diesel)
      • DOMUS (domus)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Easymaxx (easymaxx)
      • EGLO BELGIUM BVBA (eglo_belgium_bvba)
      • ELSTEAD (elstead)
      • Eno studio (eno_studio)
      • ESCALE (escale)
      • Eth (eth)
      • Evotec (evotec)
      • FABAS LUCE (fabas_luce)
      • Fabbian (fabbian)
      • Faro (faro)
      • Fatboy (fatboy)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fermob (fermob)
      • FERRO LUCE (ferro_luce)
      • FISCHER&HONSEL GMBH (fischer_honsel_gmbh)
      • Flos (flos)
      • Fontana Arte (fontana_arte)
      • Frandsen (frandsen)
      • Freelight (freelight)
      • Fritz Hansen (fritz_hansen)
      • Garden Lights (garden_lights)
      • GIBAS (gibas)
      • Gispen (gispen)
      • Globo (globo)
      • Globo Lighting (globo_lighting)
      • Good&Mojo (good_mojo)
      • Graypants (graypants)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • Hansa (hansa)
      • HAY (hay)
      • HEINE (heine)
      • HELESTRA (helestra)
      • Herstal (herstal)
      • HIGH LIGHT B.V. (high_light_b_v_)
      • Highlight (highlight)
      • HK Living (hk_living)
      • Hollands Licht (hollands_licht)
      • Holtkötter (holtko_tter)
      • Home Essentials (home_essentials)
      • Home Sweet Home (home_sweet_home)
      • House Doctor (house_doctor)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Icone (icone)
      • IDL EXPORT (idl_export)
      • Ingo maurer (ingo_maurer)
      • It's About Romi (it_s_about_romi)
      • J-Line (j_line)
      • J. HOLLÄNDER (j_holla_nder)
      • Jieldé (jielde_)
      • KARBOXX (karboxx)
      • Kare (kare)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Knapstein (knapstein)
      • KNIKERBOKER (knikerboker)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Koziol (koziol)
      • Ks Verlichting (ks_verlichting)
      • Kundalini (kundalini)
      • KÖGL (ko_gl)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • LAM (lam)
      • LAMP (lamp)
      • Lampenwelt.com (lampenwelt_com)
      • LEDS-C4 (leds_c4)
      • Leuchten direct (leuchten_direct)
      • Lifestylefurn (lifestylefurn)
      • Light Gallery (light_gallery)
      • Light & Living (light_living)
      • Lightyears (lightyears)
      • LINDBY (lindby)
      • LINEA LIGHT (linea_light)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Louis Poulsen (louis_poulsen)
      • Lt-luce (lt_luce)
      • Luce Plan (luce_plan)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Made.com (made_com)
      • MANTRA (mantra)
      • MARCHETTI (marchetti)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • Marset (marset)
      • Martinelli Luce (martinelli_luce)
      • MASCA (masca)
      • MASIERO (masiero)
      • Masterlight (masterlight)
      • Maytoni (maytoni)
      • Menu (menu)
      • MENZEL (menzel)
      • Mettallux (mettallux)
      • Mica (mica)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Milan (milan)
      • MOOS (moos)
      • MORETTI (moretti)
      • Muuto (muuto)
      • Nemo (nemo)
      • NINO LEUCHTEN (nino_leuchten)
      • Nordlux (nordlux)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Northern (northern)
      • Northern Lighting (northern_lighting)
      • Näve (na_ve)
      • OLIGO (oligo)
      • Orion (orion)
      • OTTO (otto)
      • PAMALUX (pamalux)
      • Paul Neuhaus (paul_neuhaus)
      • Paulmann (paulmann)
      • Perenz (perenz)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • POSSONI (possoni)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • QAZQA (qazqa)
      • Ranex (ranex)
      • Reality (reality)
      • Reality Leuchten (reality_leuchten)
      • RIPERLAMP (riperlamp)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rotaliana (rotaliana)
      • SCHULLER (schuller)
      • SEA-CLUB (sea_club)
      • Searchlight (searchlight)
      • Selene (selene)
      • Seletti (seletti)
      • Serax (serax)
      • SERIEN LIGHTING (serien_lighting)
      • SIL-LUX (sil_lux)
      • Siru (siru)
      • Slamp (slamp)
      • SLV (slv)
      • Sompex (sompex)
      • SPOT-LIGHT (spot_light)
      • STEINHAUER BV (steinhauer_bv)
      • Tecnolumen (tecnolumen)
      • Tonone (tonone)
      • TOP LIGHT (top_light)
      • TRIO (trio)
      • Trio leuchten (trio_leuchten)
      • UMAGE (umage)
      • Urban Interiors (urban_interiors)
      • Valerie Objects (valerie_objects)
      • Van De Heg (van_de_heg)
      • Van Tjalle en Jasper (van_tjalle_en_jasper)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • Vibia (vibia)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • VIOKEF (viokef)
      • Vipp (vipp)
      • Vitra (vitra)
      • WAGNER LIFE (wagner_life)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Whkmp'S Own (whkmp_s_own)
      • Wofi (wofi)
      • Woood (woood)
      • WOOOD Exclusive (woood_exclusive)
      • WORU (woru)
      • Zero (zero)
      • Ztahl By Dijkos (ztahl_by_dijkos)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €150 (budget)
      • €150 - €300 (low)
      • €300 - €760 (medium)
      • > €760 (high)
    • Aantal lichtpunten (aantal_lampen):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
    • Kleur (kleur):
      • Nude (nude)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Type lamp (type_lamp):
      • Halogeen (halogeen)
      • LED (led)
      • Spaarlamp (spaarlamp)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Acryl (acryl)
      • Aluminium (aluminium)
      • Anders (anders)
      • Bamboe (bamboe)
      • Beton (beton)
      • Brons (brons)
      • Canvas (canvas)
      • Chroom (chroom)
      • Fluweel (fluweel)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Keramiek (keramiek)
      • Koper (koper)
      • kristal (kristal)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Marmer (marmer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nikkel (nikkel)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wicker (wicker)
      • Wol (wol)
      • Zink (zink)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 40 cm (laag)
      • 40 cm - 70 cm (normaal)
      • 70 - 100 cm (gemiddeld)
      • > 100 cm (lang)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 25 cm (breedte_cm_25)
      • 25 cm - 40 cm (breedte_cm_25_40)
      • 40 cm - 65 cm (breedte_cm_40_65)
      • ≥ 65 cm (breedte_cm_65)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 140 cm (hoogte_cm_140)
      • 140 cm - 150 cm (hoogte_cm_140_150)
      • 150 cm - 165 cm (hoogte_cm_150_170)
      • ≥ 165 cm (hoogte_cm_170)
    • Dimbaar (dimbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl