x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vloerkleden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Stapelgoed vloerkleed

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vloerkleed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Stapelgoed STGD-blue Stapelgoed vloerkleed (140x70 cm) Blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118235758.jpg
      Stapelgoed Stapelgoed STGD-blue Stapelgoed vloerkleed (140x70 cm) Blauw STGD-blue Stapelgoed vloerkleed (140x70 cm) Blauw STGD-blue Stapelgoed vloerkleed (140x70 cm) Blauw Maak de kinderkamer helemaal compleet met dit vrolijke Stapelgoed vloerkleed. Het laagpolige vloerkleed is gemaakt van katoen en staat niet alleen mooi als decoratie maar is ook perfect om op te spelen. Het vloerkleed heeft franjes aan de zijkanten waardoor het kleed een speelse look aan de ruimte geeft. (2)
      Stapelgoed STGD-blue Stapelgoed vloerkleed (140x70 cm) Blauw
      • 08718924912287
      1
      deal
      27.9500 EUR
    • Stapelgoed vloerkleed (140x70 cm)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118116967.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/97911610.jpg
      Stapelgoed Stapelgoed vloerkleed (140x70 cm) vloerkleed (140x70 cm) vloerkleed (140x70 cm) Maak de kinderkamer helemaal compleet met dit vrolijke Stapelgoed vloerkleed. Het laagpolige vloerkleed is gemaakt van katoen en staat niet alleen mooi als decoratie maar is ook perfect om op te spelen. Het vloerkleed heeft franjes aan de zijkanten waardoor het kleed een speelse look aan de ruimte geeft. (1)
      Stapelgoed vloerkleed (140x70 cm)
      • 08718924912300
      1
      deal
      27.9500 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Budget (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €105 (low)
      • €105 - €260 (medium)
      • > €260 (high)
    • Lengte (lengte_cm):
      • 160 cm (lengte_cm_160.0)
      • 170 cm (lengte_cm_170.0)
      • 190 cm (lengte_cm_190.0)
      • 210 cm (lengte_cm_210.0)
      • 230 cm (lengte_cm_230.0)
      • 290 cm (lengte_cm_290.0)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 120 cm (breedte_cm_120)
      • 120 cm - 160 cm (breedte_cm_120_160)
      • 160 cm - 200 cm (breedte_cm_160_200)
      • ≥ 200 cm (breedte_cm_200)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Koraal (koraal)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Meerkleurig (multi)
      • Zwart-wit (zwart_wit)
      • Creme (creme)
    • Materiaal (materiaal):
      • Kunststof (kunststof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Wol (wol)
      • Katoen (katoen)
      • Textiel (textiel)
      • Leer (leer)
      • Viscose (viscose)
      • Jute (jute)
      • Anders (anders)
      • Canvas (canvas)
      • Denim (denim)
      • Hout (hout)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Rubber (rubber)
      • Sisal (sisal)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Zeegras (zeegras)
      • Zijde (zijde)
    • Merk (brand):
      • Hanse Home (hanse_home)
      • My Home (my_home)
      • Theko (theko)
      • Home Affaire (home_affaire)
      • Kayoom (kayoom)
      • Louis de Poortere (louis_de_poortere)
      • Zala Living (zala_living)
      • My Home Selection (my_home_selection)
      • Heine (heine)
      • Luxor Living (luxor_living)
      • AAI made with love (aai_made_with_love)
      • Accessorize (accessorize)
      • Andas (andas)
      • Andiamo (andiamo)
      • Angry birds (angry_birds)
      • Arte Espina (arte_espina)
      • Associated Weavers (associated_weavers)
      • Astra (astra)
      • Ayyildiz Teppiche (ayyildiz_teppiche)
      • Barbara Becker (barbara_becker)
      • Bellybutton (bellybutton)
      • Benton (benton)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Beter Bed (beter_bed)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bobby car (bobby_car)
      • Bougari (bougari)
      • Brink & Campman (brink_campman)
      • Brink En Campman (brink_en_campman)
      • Brita Sweden (brita_sweden)
      • Brix (brix)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Bt Carpet (bt_carpet)
      • By-Boo (by_boo)
      • Böing Carpet (bo_ing_carpet)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Capt'n Sharky (capt_n_sharky)
      • Carpets&co (carpets_co)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Dekowe (dekowe)
      • Design (design)
      • Design house stockholm (design_house_stockholm)
      • Desso (desso)
      • Die Lieben Sieben (die_lieben_sieben)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Done by deer (done_by_deer)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Dyson (dyson)
      • Esprit (esprit)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Essenza (essenza)
      • Fabula Living (fabula_living)
      • Fatboy (fatboy)
      • Felix (felix)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fest Amsterdam (fest_amsterdam)
      • Flycarpets (flycarpets)
      • Flycarpets.nl (flycarpets_nl)
      • Freundin (freundin)
      • Gan (gan)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Green Decore (green_decore)
      • Grimmliis (grimmliis)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • Haba (haba)
      • Hamat (hamat)
      • HAY (hay)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Hk Living (hk_living)
      • HKliving (hkliving)
      • Home Affaire Collection (home_affaire_collection)
      • Home Collection (home_collection)
      • Home Living (home_living)
      • Hornbach (hornbach)
      • House Doctor (house_doctor)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Huismerk (huismerk)
      • Impression (impression)
      • In the Mood (in_the_mood)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • JOKJOR (jokjor)
      • Jollein (jollein)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kidsdepot (kidsdepot)
      • Kinzler (kinzler)
      • Kiyou Shaggy (kiyou_shaggy)
      • KOODI (koodi)
      • LaForma (laforma)
      • Lalee (lalee)
      • Lanaform (lanaform)
      • Lars Contzen (lars_contzen)
      • Light & Living (light_living)
      • Living Line (living_line)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Made.com (made_com)
      • Magis (magis)
      • Massimo (massimo)
      • MD-ENTREE (md_entree)
      • Merinos (merinos)
      • Mica (mica)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Mint Rugs (mint_rugs)
      • MOOS (moos)
      • Mozaique (mozaique)
      • Muuto (muuto)
      • Nightlife (nightlife)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Obsession (obsession)
      • Oriental Weavers (oriental_weavers)
      • OTTO (otto)
      • Otto kern (otto_kern)
      • Outwell (outwell)
      • OVERSEAS (overseas)
      • Parwis (parwis)
      • Paul frank (paul_frank)
      • Perletta Carpets (perletta_carpets)
      • Pferdefreunde (pferdefreunde)
      • Playtime (playtime)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Prinzessin Lillifee (prinzessin_lillifee)
      • PT Living (pt_living)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Roberto Geissini (roberto_geissini)
      • Rocky (rocky)
      • Roommate (roommate)
      • Rosina Wachtmeister (rosina_wachtmeister)
      • Rug Solid (rug_solid)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Salonloewe (salonloewe)
      • Sanat Hali (sanat_hali)
      • Schöner Wohnen Kollektion (scho_ner_wohnen_kollektion)
      • Schöngeist & Petersen (scho_ngeist_petersen)
      • Scion (scion)
      • Sebra (sebra)
      • Seletti (seletti)
      • Sigikid (sigikid)
      • Sit (sit)
      • Smart Kids (smart_kids)
      • Spiegelburg Garden (spiegelburg_garden)
      • Stapelgoed (stapelgoed)
      • Star Wars (star_wars)
      • Södahl (so_dahl)
      • Teppi (teppi)
      • Teppich Kontor Hamburg (teppich_kontor_hamburg)
      • The Wool Studio (the_wool_studio)
      • Theko die markenteppiche (theko_die_markenteppiche)
      • Theko Exklusiv (theko_exklusiv)
      • Thekodie Markenteppiche (thekodie_markenteppiche)
      • Tiseco (tiseco)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Trend (trend)
      • Urban Interiors (urban_interiors)
      • Urban Nature Culture (urban_nature_culture)
      • Van der leeden (van_der_leeden)
      • Vente-unique.be (vente_unique_be)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • VinceDesign (vincedesign)
      • Vloerkledenwinkel (vloerkledenwinkel)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wash & dry (wash_dry)
      • Wecon Home (wecon_home)
      • Whkmp'S Own (whkmp_s_own)
      • Woood (woood)
      • Xenos (xenos)
      • Zilt (zilt)
      • Zuiver (zuiver)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • partner@vergelijk.nl