x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vloerkleden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Sebra vloerkleed

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vloerkleed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Sebra Vloerkleed Gehaakt 120 cm - Gradient Roze
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137968354.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99143486.jpg
      Sebra Sebra Vloerkleed Gehaakt 120 cm - Gradient Roze Vloerkleed Gehaakt 120 cm - Gradient Roze Vloerkleed Gehaakt 120 cm - Gradient Roze Bekijk de Sebra Vloerkleed Gehaakt 120 cm - Gradient Roze bij fonQ (1)
      Sebra Vloerkleed Gehaakt 120 cm - Gradient Roze
      • 05704680042477
      2
      119.95 EUR
    • Sebra Gehaakt Vloerkleed 120 Feather Beige (Ø) 120.00 Cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137852236.jpg
      Sebra Sebra Gehaakt Vloerkleed 120 Feather Beige (Ø) 120.00 Cm Gehaakt Vloerkleed 120 Feather Beige (Ø) 120.00 Cm Gehaakt Vloerkleed 120 Feather Beige (Ø) 120.00 Cm Gehaakt Vloerkleed 120 Feather Beige (Ø) 120.00 Cm: maakt je interieur bijzonder! Het Gehaakt vloerkleed 120 van Sebra heeft een doorsnede van 120 centimeter. Het vloerkleed is gemaakt van katoen. Je kunt kiezen uit verschillende variaties qua kleur. (1)
      Sebra Gehaakt Vloerkleed 120 Feather Beige (Ø) 120.00 Cm
      1
      most_sold
      119.95 EUR
    • Sebra Geweven Vloerkleed 180x80 Vintage Rose (l) 180.00 X (b) 80.00 Cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115103482.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96888762.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124143501.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116610482.jpg
      Sebra Sebra Geweven Vloerkleed 180x80 Vintage Rose (l) 180.00 X (b) 80.00 Cm Geweven Vloerkleed 180x80 Vintage Rose (l) 180.00 X (b) 80.00 Cm Geweven Vloerkleed 180x80 Vintage Rose (l) 180.00 X (b) 80.00 Cm Geweven Vloerkleed 180x80 Vintage Rose (l) 180.00 X (b) 80.00 Cm: maakt je interieur bijzonder! (1)
      Sebra Geweven Vloerkleed 180x80 Vintage Rose (l) 180.00 X (b) 80.00 Cm
      • 05704680041548
      1
      79.95 EUR
    • Sebra Gehaakt Vloerkleed 120 Powder Rose Melange (Ø) 120.00 Cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137852255.jpg
      Sebra Sebra Gehaakt Vloerkleed 120 Powder Rose Melange (Ø) 120.00 Cm Gehaakt Vloerkleed 120 Powder Rose Melange (Ø) 120.00 Cm Gehaakt Vloerkleed 120 Powder Rose Melange (Ø) 120.00 Cm Gehaakt Vloerkleed 120 Powder Rose Melange (Ø) 120.00 Cm: maakt je interieur bijzonder! Het Gehaakt vloerkleed 120 van Sebra heeft een doorsnede van 120 centimeter. Het vloerkleed is gemaakt van katoen. Je kunt kiezen uit verschillende variaties qua kleur. (1)
      Sebra Gehaakt Vloerkleed 120 Powder Rose Melange (Ø) 120.00 Cm
      1
      119.95 EUR
    • Sebra Geweven Vloerkleed 180x80 Grey (l) 180.00 X (b) 80.00 Cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115103361.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96888705.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134996996.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/79673916.jpg
      Sebra Sebra Geweven Vloerkleed 180x80 Grey (l) 180.00 X (b) 80.00 Cm Geweven Vloerkleed 180x80 Grey (l) 180.00 X (b) 80.00 Cm Geweven Vloerkleed 180x80 Grey (l) 180.00 X (b) 80.00 Cm Geweven Vloerkleed 180x80 Grey (l) 180.00 X (b) 80.00 Cm: maakt je interieur bijzonder! (1)
      Sebra Geweven Vloerkleed 180x80 Grey (l) 180.00 X (b) 80.00 Cm
      • 05704680037664
      1
      79.95 EUR
    • Sebra Geweven Vloerkleed 180x80 Cloud Blue (l) 180 X (b) 80 Cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124144453.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121082045.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96888729.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/79674514.jpg
      Sebra Sebra Geweven Vloerkleed 180x80 Cloud Blue (l) 180 X (b) 80 Cm Geweven Vloerkleed 180x80 Cloud Blue (l) 180 X (b) 80 Cm Geweven Vloerkleed 180x80 Cloud Blue (l) 180 X (b) 80 Cm Geweven Vloerkleed 180x80 Cloud Blue (l) 180 X (b) 80 Cm: maakt je interieur bijzonder! (1)
      Sebra Geweven Vloerkleed 180x80 Cloud Blue (l) 180 X (b) 80 Cm
      • 05704680041531
      1
      79.95 EUR
    • Sebra Gehaakt Vloerkleed 120 (Ø) 120.00 Cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116206001.jpg
      Sebra Sebra Gehaakt Vloerkleed 120 (Ø) 120.00 Cm Gehaakt Vloerkleed 120 (Ø) 120.00 Cm Gehaakt Vloerkleed 120 (Ø) 120.00 Cm Gehaakt Vloerkleed 120 (Ø) 120.00 Cm: maakt je interieur bijzonder! Het Gehaakt vloerkleed 120 van Sebra heeft een doorsnede van 120 centimeter. Het vloerkleed is gemaakt van katoen. Je kunt kiezen uit verschillende variaties qua kleur. (1)
      Sebra Gehaakt Vloerkleed 120 (Ø) 120.00 Cm
      1
      119.95 EUR
    • Sebra Geweven Vloerkleed 180x80 (l) 180.00 X (b) 80.00 Cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115110137.jpg
      Sebra Sebra Geweven Vloerkleed 180x80 (l) 180.00 X (b) 80.00 Cm Geweven Vloerkleed 180x80 (l) 180.00 X (b) 80.00 Cm Geweven Vloerkleed 180x80 (l) 180.00 X (b) 80.00 Cm Geweven Vloerkleed 180x80 (l) 180.00 X (b) 80.00 Cm: maakt je interieur bijzonder! Het Geknoopt vloerkleed 180x80 vloerkleed van Sebra is gemaakt van 100 procent katoen. Het kleed is 180 centimeter lang en 80 centimeter breed. Het kleed weegt 2 kilo. (1)
      Sebra Geweven Vloerkleed 180x80 (l) 180.00 X (b) 80.00 Cm
      1
      79.95 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Budget (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €105 (low)
      • €105 - €260 (medium)
      • > €260 (high)
    • Lengte (lengte_cm):
      • 160 cm (lengte_cm_160.0)
      • 170 cm (lengte_cm_170.0)
      • 190 cm (lengte_cm_190.0)
      • 210 cm (lengte_cm_210.0)
      • 230 cm (lengte_cm_230.0)
      • 290 cm (lengte_cm_290.0)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 120 cm (breedte_cm_120)
      • 120 cm - 160 cm (breedte_cm_120_160)
      • 160 cm - 200 cm (breedte_cm_160_200)
      • ≥ 200 cm (breedte_cm_200)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Koraal (koraal)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Meerkleurig (multi)
      • Zwart-wit (zwart_wit)
      • Creme (creme)
    • Materiaal (materiaal):
      • Kunststof (kunststof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Wol (wol)
      • Katoen (katoen)
      • Textiel (textiel)
      • Leer (leer)
      • Viscose (viscose)
      • Jute (jute)
      • Anders (anders)
      • Canvas (canvas)
      • Denim (denim)
      • Hout (hout)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Rubber (rubber)
      • Sisal (sisal)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Zeegras (zeegras)
      • Zijde (zijde)
    • Merk (brand):
      • Hanse Home (hanse_home)
      • My Home (my_home)
      • Theko (theko)
      • Home Affaire (home_affaire)
      • Kayoom (kayoom)
      • Louis de Poortere (louis_de_poortere)
      • Zala Living (zala_living)
      • My Home Selection (my_home_selection)
      • Heine (heine)
      • Luxor Living (luxor_living)
      • AAI made with love (aai_made_with_love)
      • Accessorize (accessorize)
      • Andas (andas)
      • Andiamo (andiamo)
      • Angry birds (angry_birds)
      • Arte Espina (arte_espina)
      • Associated Weavers (associated_weavers)
      • Astra (astra)
      • Ayyildiz Teppiche (ayyildiz_teppiche)
      • Barbara Becker (barbara_becker)
      • Bellybutton (bellybutton)
      • Benton (benton)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Beter Bed (beter_bed)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bobby car (bobby_car)
      • Bougari (bougari)
      • Brink & Campman (brink_campman)
      • Brink En Campman (brink_en_campman)
      • Brita Sweden (brita_sweden)
      • Brix (brix)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Bt Carpet (bt_carpet)
      • By-Boo (by_boo)
      • Böing Carpet (bo_ing_carpet)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Capt'n Sharky (capt_n_sharky)
      • Carpets&co (carpets_co)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Dekowe (dekowe)
      • Design (design)
      • Design house stockholm (design_house_stockholm)
      • Desso (desso)
      • Die Lieben Sieben (die_lieben_sieben)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Done by deer (done_by_deer)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Dyson (dyson)
      • Esprit (esprit)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Essenza (essenza)
      • Fabula Living (fabula_living)
      • Fatboy (fatboy)
      • Felix (felix)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fest Amsterdam (fest_amsterdam)
      • Flycarpets (flycarpets)
      • Flycarpets.nl (flycarpets_nl)
      • Freundin (freundin)
      • Gan (gan)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Green Decore (green_decore)
      • Grimmliis (grimmliis)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • Haba (haba)
      • Hamat (hamat)
      • HAY (hay)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Hk Living (hk_living)
      • HKliving (hkliving)
      • Home Affaire Collection (home_affaire_collection)
      • Home Collection (home_collection)
      • Home Living (home_living)
      • Hornbach (hornbach)
      • House Doctor (house_doctor)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Huismerk (huismerk)
      • Impression (impression)
      • In the Mood (in_the_mood)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • JOKJOR (jokjor)
      • Jollein (jollein)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kidsdepot (kidsdepot)
      • Kinzler (kinzler)
      • Kiyou Shaggy (kiyou_shaggy)
      • KOODI (koodi)
      • LaForma (laforma)
      • Lalee (lalee)
      • Lanaform (lanaform)
      • Lars Contzen (lars_contzen)
      • Light & Living (light_living)
      • Living Line (living_line)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Made.com (made_com)
      • Magis (magis)
      • Massimo (massimo)
      • MD-ENTREE (md_entree)
      • Merinos (merinos)
      • Mica (mica)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Mint Rugs (mint_rugs)
      • MOOS (moos)
      • Mozaique (mozaique)
      • Muuto (muuto)
      • Nightlife (nightlife)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Obsession (obsession)
      • Oriental Weavers (oriental_weavers)
      • OTTO (otto)
      • Otto kern (otto_kern)
      • Outwell (outwell)
      • OVERSEAS (overseas)
      • Parwis (parwis)
      • Paul frank (paul_frank)
      • Perletta Carpets (perletta_carpets)
      • Pferdefreunde (pferdefreunde)
      • Playtime (playtime)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Prinzessin Lillifee (prinzessin_lillifee)
      • PT Living (pt_living)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Roberto Geissini (roberto_geissini)
      • Rocky (rocky)
      • Roommate (roommate)
      • Rosina Wachtmeister (rosina_wachtmeister)
      • Rug Solid (rug_solid)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Salonloewe (salonloewe)
      • Sanat Hali (sanat_hali)
      • Schöner Wohnen Kollektion (scho_ner_wohnen_kollektion)
      • Schöngeist & Petersen (scho_ngeist_petersen)
      • Scion (scion)
      • Sebra (sebra)
      • Seletti (seletti)
      • Sigikid (sigikid)
      • Sit (sit)
      • Smart Kids (smart_kids)
      • Spiegelburg Garden (spiegelburg_garden)
      • Stapelgoed (stapelgoed)
      • Star Wars (star_wars)
      • Södahl (so_dahl)
      • Teppi (teppi)
      • Teppich Kontor Hamburg (teppich_kontor_hamburg)
      • The Wool Studio (the_wool_studio)
      • Theko die markenteppiche (theko_die_markenteppiche)
      • Theko Exklusiv (theko_exklusiv)
      • Thekodie Markenteppiche (thekodie_markenteppiche)
      • Tiseco (tiseco)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Trend (trend)
      • Urban Interiors (urban_interiors)
      • Urban Nature Culture (urban_nature_culture)
      • Van der leeden (van_der_leeden)
      • Vente-unique.be (vente_unique_be)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • VinceDesign (vincedesign)
      • Vloerkledenwinkel (vloerkledenwinkel)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wash & dry (wash_dry)
      • Wecon Home (wecon_home)
      • Whkmp'S Own (whkmp_s_own)
      • Woood (woood)
      • Xenos (xenos)
      • Zilt (zilt)
      • Zuiver (zuiver)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • partner@vergelijk.nl