x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vloerkleden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Sebra vloerkleed

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vloerkleed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Sebra Vloerkleed Ø 120 cm - Roze
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/9/1/6/0/sebra-vloerkleed-120-cm-roze-79699160.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/9/0/1/8/sebra-vloerkleed-120-cm-roze-96889018.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/9/8/8/3/sebra-vloerkleed-120-cm-roze-98979883.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/9/4/2/3/sebra-vloerkleed-120-cm-roze-105789423.jpg
      Sebra Vloerkleed Ø 120 cm - Roze (1)
      Sebra Vloerkleed Ø 120 cm - Roze
      vtwonen.nl vtwonen.nl
      7.2 (1)
      119.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      vtwonen.nl vtwonen.nl
      7.2 (1)
      119.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
      most_sold
    • Sebra Cloud Vloerkleed Ø 120 cm - Blauw
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/4/0/4/0/sebra-cloud-vloerkleed-120-cm-blauw-79674040.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/8/7/1/1/sebra-cloud-vloerkleed-120-cm-blauw-96888711.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/9/5/2/1/sebra-cloud-vloerkleed-120-cm-blauw-98979521.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/3/2/2/sebra-gehaakt-vloerkleed-blauw-105733322.jpg
      Sebra Cloud Vloerkleed Ø 120 cm - Blauw (1)
      Sebra Cloud Vloerkleed Ø 120 cm - Blauw
      vtwonen.nl vtwonen.nl
      7.2 (1)
      119.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      vtwonen.nl vtwonen.nl
      7.2 (1)
      119.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Sebra Vloerkleed 120 cm - Zwart/Wit
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/6/6/7/sebra-tapijt-zwart-wit-75925667.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/7/4/4/sebra-tapijt-zwart-wit-82253744.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/0/4/6/3/sebra-tapijt-zwart-wit-85750463.jpg
      Sebra Vloerkleed 120 cm - Zwart/Wit (1)
      Sebra Vloerkleed 120 cm - Zwart/Wit
      vtwonen.nl vtwonen.nl
      7.2 (1)
      107.96, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      vtwonen.nl vtwonen.nl
      7.2 (1)
      107.96, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Leen Bakker DEFAULT
        • leen_bakker
      • Fatboy DEFAULT
        • fatboy
      • Trendhopper DEFAULT
        • trendhopper
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Dierenhuid DEFAULT
        • dierenhuid
    • Budget (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €105 (low)
      • €105 - €260 (medium)
      • > €260 (high)
    • Lengte x Breedte (lengte_x_breedte):
      • 140 cm x 200 cm (140_cm_x_200_cm)
      • 150 cm x 95 cm (150_cm_x_95_cm)
      • 160 cm x 230 cm (160_cm_x_230_cm)
      • 170 cm x 230 cm (170_cm_x_230_cm)
      • 170 cm x 240 cm (170_cm_x_240_cm)
      • 190 cm x 120 cm (190_cm_x_120_cm)
      • 200 cm x 140 cm (200_cm_x_140_cm)
      • 200 cm x 280 cm (200_cm_x_280_cm)
      • 200 cm x 300 cm (200_cm_x_300_cm)
      • 230 cm x 160 cm (230_cm_x_160_cm)
      • 240 cm x 340 cm (240_cm_x_340_cm)
      • 280 cm x 200 cm (280_cm_x_200_cm)
      • 300 cm x 200 cm (300_cm_x_200_cm)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Crème (cre_me)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Merk (brand):
      • Leen Bakker (leen_bakker)
      • Fatboy (fatboy)
      • Trendhopper (trendhopper)
      • by boo (by_boo)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • &tradition (_tradition)
      • AAI made with love (aai_made_with_love)
      • Andas (andas)
      • Andiamo (andiamo)
      • Apple (apple)
      • Arte Espina (arte_espina)
      • Art for kids (art_for_kids)
      • Artistiq Living (artistiq_living)
      • Associated Weavers (associated_weavers)
      • Astra (astra)
      • Aucune (aucune)
      • Axe Design (axe_design)
      • Ayyildiz Teppiche (ayyildiz_teppiche)
      • Barbara Becker (barbara_becker)
      • Bart Smit (bart_smit)
      • Basic (basic)
      • Beaux (beaux)
      • Beliani (beliani)
      • Bellybutton (bellybutton)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bloomingville Kids (bloomingville_kids)
      • Bobby car (bobby_car)
      • Bodilson (bodilson)
      • Bonaparte (bonaparte)
      • Bougari (bougari)
      • Braxton home collection (braxton_home_collection)
      • Brink & Campman (brink_campman)
      • Brink En Campman (brink_en_campman)
      • Brix (brix)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Bt Carpet (bt_carpet)
      • Buitengewoon Boet (buitengewoon_boet)
      • Böing Carpet (bo_ing_carpet)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Capt'n Sharky (capt_n_sharky)
      • Carpets&co (carpets_co)
      • Cars (cars)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Dekowe (dekowe)
      • Der Mondbär (der_mondba_r)
      • Design house stockholm (design_house_stockholm)
      • Desso (desso)
      • Die Lieben Sieben (die_lieben_sieben)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Disney Violetta (disney_violetta)
      • Diverse (diverse)
      • Done by deer (done_by_deer)
      • Dutch decor (dutch_decor)
      • Décoris (de_coris)
      • Ecorepublic (ecorepublic)
      • Empera (empera)
      • Esprit (esprit)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Essentials (essentials)
      • Essenza (essenza)
      • Felix (felix)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fest Amsterdam (fest_amsterdam)
      • FINARTE (finarte)
      • Floorita (floorita)
      • Flycarpets (flycarpets)
      • Freundin (freundin)
      • Gan (gan)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Geen Merk (geen_merk)
      • Grimmliis (grimmliis)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • Haba (haba)
      • Hanse Home (hanse_home)
      • HAY (hay)
      • HEINE (heine)
      • Heine Home (heine_home)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • HKliving (hkliving)
      • Home Affaire Collection (home_affaire_collection)
      • Home Collection (home_collection)
      • Home Living (home_living)
      • Hornbach (hornbach)
      • House Doctor (house_doctor)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Ib Laursen (ib_laursen)
      • Imbarro (imbarro)
      • Impression (impression)
      • JOKJOR (jokjor)
      • Katherine Carnaby (katherine_carnaby)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kayoom (kayoom)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kidsdepot (kidsdepot)
      • Kinzler (kinzler)
      • Kiyou Shaggy (kiyou_shaggy)
      • Klingel (klingel)
      • Koeka (koeka)
      • Kokoon (kokoon)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • Lalee (lalee)
      • Lars Contzen (lars_contzen)
      • Lene bjerre (lene_bjerre)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Lifestyle Home Collection (lifestyle_home_collection)
      • Lifetime (lifetime)
      • LIVONE (livone)
      • Logan (logan)
      • Louis De Poortere (louis_de_poortere)
      • Luxor Living (luxor_living)
      • Made.com (made_com)
      • Magis (magis)
      • Mars & More (mars_more)
      • Marvel (marvel)
      • MD-ENTREE (md_entree)
      • Menu (menu)
      • Merinos (merinos)
      • Merkloos (merkloos)
      • Metropolis By Michalsky Living (metropolis_by_michalsky_living)
      • Mica (mica)
      • Minions (minions)
      • Mint Rugs (mint_rugs)
      • Mondiart (mondiart)
      • Mood Collection (mood_collection)
      • MOOS (moos)
      • Morris & (morris_)
      • Mozaique (mozaique)
      • Muuto (muuto)
      • My Home (my_home)
      • My Home Selection (my_home_selection)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Oriental Weavers (oriental_weavers)
      • OTTO (otto)
      • Otto kern (otto_kern)
      • Overig (overig)
      • OVERSEAS (overseas)
      • Pappelina (pappelina)
      • Parwis (parwis)
      • Peter plys (peter_plys)
      • Pferdefreunde (pferdefreunde)
      • Prinzessin Lillifee (prinzessin_lillifee)
      • QAZQA (qazqa)
      • Rice (rice)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Roberto Geissini (roberto_geissini)
      • Rosina Wachtmeister (rosina_wachtmeister)
      • Rug Solid (rug_solid)
      • Salonloewe (salonloewe)
      • Sanat Hali (sanat_hali)
      • Schöner Wohnen Kollektion (scho_ner_wohnen_kollektion)
      • Schöngeist & Petersen (scho_ngeist_petersen)
      • Scion (scion)
      • Sebra (sebra)
      • Select (select)
      • Sigikid (sigikid)
      • Sit (sit)
      • Smart Kids (smart_kids)
      • Smoeck (smoeck)
      • Spiegelburg Garden (spiegelburg_garden)
      • Stapelgoed (stapelgoed)
      • Star Wars (star_wars)
      • Storebror (storebror)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Teppich Kontor Hamburg (teppich_kontor_hamburg)
      • The ColleQtion (the_colleqtion)
      • Theko (theko)
      • Theko die markenteppiche (theko_die_markenteppiche)
      • Thekodie Markenteppiche (thekodie_markenteppiche)
      • Theko Exklusiv (theko_exklusiv)
      • The Organic Sheep (the_organic_sheep)
      • The Wool Studio (the_wool_studio)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Ub Design (ub_design)
      • Urban Interiors (urban_interiors)
      • Urban Nature Culture (urban_nature_culture)
      • Van der leeden (van_der_leeden)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Violetta (violetta)
      • Vloerkledenwinkel (vloerkledenwinkel)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wecon Home (wecon_home)
      • Wedgwood (wedgwood)
      • White Label (white_label)
      • Whkmp's Own (whkmp_s_own)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • Woood (woood)
      • Zala living (zala_living)
      • Zuiver (zuiver)
    • Materiaal (materiaal):
      • Dierenhuid (dierenhuid)
      • Wol (wol)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Anders (anders)
      • Canvas (canvas)
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Rubber (rubber)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Viscose (viscose)
      • Wicker (wicker)
      • Zeegras (zeegras)
      • Zijde (zijde)
    • Geslacht (geslacht):
      • Baby (baby)
      • Dames (dames)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Maat (maat):
      • 100 (100)
      • 120 (120)
      • 140 (140)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • 50 (50)
      • 68 (68)
      • 80 (80)
      • L (l)
      • M (m)
      • XXS (xxs)
    • Hoogte (hoogte):
      • < 0.8 cm (hoogte_0.8)
      • 0.8 cm - 3 cm (hoogte_0.8_3)
      • 3 cm - 8 cm (hoogte_3_8)
      • ≥ 8 cm (hoogte_8)
    • partner@vergelijk.nl