x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vloerkleden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    HSM Collection vloerkleed

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vloerkleed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • HSM Collection vloerkleed geitenhuid - naturel
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/2/0/6/hsm-collection-vloerkleed-geitenhuid-naturel-78816206.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/0/6/3/hsm-collection-vloerkleed-geitenhuid-naturel-82306063.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/9/2/7/2/hsm-collection-vloerkleed-geitenhuid-naturel-95629272.jpg
      HSM Collection vloerkleed geitenhuid - naturel (1)
      HSM Collection vloerkleed geitenhuid - naturel
      Leenbakker.nl Leenbakker.nl
      5.0 (2)
      48.95, 2w (offer_sdt_2_weeks)
      Leenbakker.nl Leenbakker.nl
      5.0 (2)
      48.95, 2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
      most_sold
    • HSM Collection vloerkleed schapenhuid - naturel wit
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/9/3/9/5/hsm-collection-vloerkleed-schapenhuid-naturel-wit-78809395.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/9/2/0/6/hsm-collection-vloerkleed-schapenhuid-naturel-wit-95629206.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/2/4/8/hsm-collection-vloerkleed-schapenhuid-naturel-wit-92516248.jpg
      HSM Collection vloerkleed schapenhuid - naturel wit (1)
      HSM Collection vloerkleed schapenhuid - naturel wit
      Leenbakker.nl Leenbakker.nl
      5.0 (2)
      83.45, 2w (offer_sdt_2_weeks)
      Leenbakker.nl Leenbakker.nl
      5.0 (2)
      83.45, 2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • HSM Collection vloerkleed schapenhuid - naturel bruin
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/9/6/1/hsm-collection-vloerkleed-schapenhuid-naturel-bruin-78815961.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/9/2/6/6/hsm-collection-vloerkleed-schapenhuid-naturel-bruin-95629266.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/8/5/2/2/hsm-collection-vloerkleed-schapenhuid-naturel-bruin-92358522.jpg
      HSM Collection vloerkleed schapenhuid - naturel bruin (1)
      HSM Collection vloerkleed schapenhuid - naturel bruin
      Leenbakker.nl Leenbakker.nl
      5.0 (2)
      83.94, 2w (offer_sdt_2_weeks)
      Leenbakker.nl Leenbakker.nl
      5.0 (2)
      83.94, 2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Leen Bakker DEFAULT
        • leen_bakker
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Dierenhuid DEFAULT
        • dierenhuid
    • Budget (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €105 (low)
      • €105 - €260 (medium)
      • > €260 (high)
    • Merk (brand):
      • Hanse Home (hanse_home)
      • My Home (my_home)
      • Theko (theko)
      • Home Affaire (home_affaire)
      • Kayoom (kayoom)
      • Louis de Poortere (louis_de_poortere)
      • Leen Bakker (leen_bakker)
      • Zala Living (zala_living)
      • My Home Selection (my_home_selection)
      • Heine (heine)
      • Luxor Living (luxor_living)
      • AAI made with love (aai_made_with_love)
      • Andas (andas)
      • Andiamo (andiamo)
      • Art.work® (art_work_)
      • Arte Espina (arte_espina)
      • Art for kids (art_for_kids)
      • Artistiq Living (artistiq_living)
      • Associated Weavers (associated_weavers)
      • Astra (astra)
      • Aucune (aucune)
      • Ayyildiz Teppiche (ayyildiz_teppiche)
      • Barbara Becker (barbara_becker)
      • Basic (basic)
      • Beliani (beliani)
      • Bellybutton (bellybutton)
      • Benton (benton)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bluebellgray (bluebellgray)
      • Bobby car (bobby_car)
      • Bodilson (bodilson)
      • Bonaparte (bonaparte)
      • Bougari (bougari)
      • Braxton (braxton)
      • Braxton home collection (braxton_home_collection)
      • Brink & Campman (brink_campman)
      • Brink En Campman (brink_en_campman)
      • Brita Sweden (brita_sweden)
      • Brix (brix)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Bt Carpet (bt_carpet)
      • Buitengewoon Boet (buitengewoon_boet)
      • By-Boo (by_boo)
      • Böing Carpet (bo_ing_carpet)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Capt'n Sharky (capt_n_sharky)
      • Carpets&co (carpets_co)
      • Cars (cars)
      • Cloudberry Castle (cloudberry_castle)
      • Dekowe (dekowe)
      • Der Mondbär (der_mondba_r)
      • Design house stockholm (design_house_stockholm)
      • Desso (desso)
      • Die Lieben Sieben (die_lieben_sieben)
      • Disney (disney)
      • Disney Violetta (disney_violetta)
      • Diverse (diverse)
      • Done by deer (done_by_deer)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Dutch decor (dutch_decor)
      • Ecorepublic (ecorepublic)
      • Empera (empera)
      • Esprit (esprit)
      • Essentials (essentials)
      • Essenza (essenza)
      • Fabula Living (fabula_living)
      • Fatboy (fatboy)
      • Felix (felix)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • FINARTE (finarte)
      • Floorita (floorita)
      • Flycarpets (flycarpets)
      • Flycarpets.nl (flycarpets_nl)
      • Fresh (fresh)
      • Freundin (freundin)
      • Gan (gan)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Geen Merk (geen_merk)
      • Grimmliis (grimmliis)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • Hamat (hamat)
      • HAY (hay)
      • Heine Home (heine_home)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Hk Living (hk_living)
      • Home Affaire Collection (home_affaire_collection)
      • Home Living (home_living)
      • Hornbach (hornbach)
      • House Doctor (house_doctor)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Ib Laursen (ib_laursen)
      • Impression (impression)
      • J-Line (j_line)
      • JOKJOR (jokjor)
      • Katherine Carnaby (katherine_carnaby)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • KidsDepot (kidsdepot)
      • Kinzler (kinzler)
      • Kiyou Shaggy (kiyou_shaggy)
      • Klingel (klingel)
      • Koeka (koeka)
      • Kokoon (kokoon)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • Lalee (lalee)
      • Lars Contzen (lars_contzen)
      • Lene bjerre (lene_bjerre)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Lifestyle Home Collection (lifestyle_home_collection)
      • Lifetime (lifetime)
      • Living (living)
      • LIVONE (livone)
      • Made.com (made_com)
      • Magis (magis)
      • MD-ENTREE (md_entree)
      • Meinl (meinl)
      • Menu (menu)
      • Merinos (merinos)
      • Merkloos (merkloos)
      • Metropolis By Michalsky Living (metropolis_by_michalsky_living)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Mint Rugs (mint_rugs)
      • Mondiart (mondiart)
      • Mood Collection (mood_collection)
      • MOOS (moos)
      • Mozaique (mozaique)
      • Muuto (muuto)
      • Non-License (non_license)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Oriental Weavers (oriental_weavers)
      • OTTO (otto)
      • Otto kern (otto_kern)
      • Outwell (outwell)
      • OVERSEAS (overseas)
      • Oyoy (oyoy)
      • Pappelina (pappelina)
      • Parwis (parwis)
      • Peter plys (peter_plys)
      • Pferdefreunde (pferdefreunde)
      • Prinzessin Lillifee (prinzessin_lillifee)
      • PT Living (pt_living)
      • Rice (rice)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Roberto Geissini (roberto_geissini)
      • Rosina Wachtmeister (rosina_wachtmeister)
      • Rug Solid (rug_solid)
      • Salonloewe (salonloewe)
      • Sanat Hali (sanat_hali)
      • Scapa Home (scapa_home)
      • Schöner Wohnen Kollektion (scho_ner_wohnen_kollektion)
      • Schöngeist & Petersen (scho_ngeist_petersen)
      • Scion (scion)
      • Sebra (sebra)
      • Select (select)
      • Seletti (seletti)
      • Sigikid (sigikid)
      • Sit (sit)
      • Smart Kids (smart_kids)
      • Smoeck (smoeck)
      • Spiegelburg Garden (spiegelburg_garden)
      • Stapelgoed (stapelgoed)
      • Star Wars (star_wars)
      • Storebror (storebror)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Teppich Kontor Hamburg (teppich_kontor_hamburg)
      • The ColleQtion (the_colleqtion)
      • Theko die markenteppiche (theko_die_markenteppiche)
      • Thekodie Markenteppiche (thekodie_markenteppiche)
      • Theko Exklusiv (theko_exklusiv)
      • The Organic Sheep (the_organic_sheep)
      • The Wool Studio (the_wool_studio)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Urban Interiors (urban_interiors)
      • Urban Nature Culture (urban_nature_culture)
      • Van der leeden (van_der_leeden)
      • Various (various)
      • Vente-unique.be (vente_unique_be)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Violetta (violetta)
      • Vloerkledenwinkel (vloerkledenwinkel)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Webschatz (webschatz)
      • Wecon Home (wecon_home)
      • Wehkamp.Nl (wehkamp_nl)
      • Whkmp's Own (whkmp_s_own)
      • Woood (woood)
      • Worlds Apart (worlds_apart)
      • Zilt (zilt)
      • Zuiver (zuiver)
    • Lengte x Breedte (lengte_x_breedte):
      • 140 cm x 200 cm (140_cm_x_200_cm)
      • 150 cm x 95 cm (150_cm_x_95_cm)
      • 160 cm x 230 cm (160_cm_x_230_cm)
      • 170 cm x 230 cm (170_cm_x_230_cm)
      • 170 cm x 240 cm (170_cm_x_240_cm)
      • 190 cm x 120 cm (190_cm_x_120_cm)
      • 200 cm x 280 cm (200_cm_x_280_cm)
      • 200 cm x 300 cm (200_cm_x_300_cm)
      • 230 cm x 160 cm (230_cm_x_160_cm)
      • 280 cm x 200 cm (280_cm_x_200_cm)
      • 300 cm x 200 cm (300_cm_x_200_cm)
    • Materiaal (materiaal):
      • Kunststof (kunststof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Wol (wol)
      • Katoen (katoen)
      • Textiel (textiel)
      • Leer (leer)
      • Viscose (viscose)
      • Jute (jute)
      • Acryl (acryl)
      • Anders (anders)
      • Canvas (canvas)
      • Denim (denim)
      • Dierenhuid (dierenhuid)
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • Kokos (kokos)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Rubber (rubber)
      • Sisal (sisal)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wicker (wicker)
      • Zeegras (zeegras)
      • Zijde (zijde)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Creme (creme)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Koraal (koraal)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Multicolor (multi)
      • Crème (cre_me)
      • Nude (nude)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Hoogte (cm) (hoogte):
      • < 1 cm (hoogte_1)
      • 1 cm - 3 cm (hoogte_1_3)
      • 3 cm - 8 cm (hoogte_3_8)
      • ≥ 8 cm (hoogte_8)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • partner@vergelijk.nl