x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vloerkleden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Felix vloerkleed

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vloerkleed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Felix Vloerkleed voor de kinderkamer, »FE-413« der Hase, rechthoekig, hoogte 6 mm, geprint
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/8/3/5/0/felix-vloerkleed-voor-de-kinderkamer-fe-413-der-hase-rechthoekig-hoogte-6-mm-geprint-110628350.jpg
      Felix Vloerkleed voor de kinderkamer, »FE-413« der Hase, rechthoekig, hoogte 6 mm, geprint (1)
      Felix Vloerkleed voor de kinderkamer, »FE-413« der Hase, rechthoekig, hoogte 6 mm, geprint
      Otto Otto
      6.624687481872885 (110)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      63.94, 2w (offer_sdt_2_weeks)
      Otto Otto
      6.624687481872885 (110)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      63.94, 2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
      most_sold
    • Felix Vloerkleed voor de kinderkamer, »FE-411« der Hase, rechthoekig, hoogte 6 mm, geprint
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/8/3/4/9/felix-vloerkleed-voor-de-kinderkamer-fe-411-der-hase-rechthoekig-hoogte-6-mm-geprint-110628349.jpg
      Felix Vloerkleed voor de kinderkamer, »FE-411« der Hase, rechthoekig, hoogte 6 mm, geprint (1)
      Felix Vloerkleed voor de kinderkamer, »FE-411« der Hase, rechthoekig, hoogte 6 mm, geprint
      Otto Otto
      6.624687481872885 (110)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      79.99, 2w (offer_sdt_2_weeks)
      Otto Otto
      6.624687481872885 (110)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      79.99, 2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Felix Vloerkleed voor de kinderkamer, »FE-414« der Hase, rechthoekig, hoogte 6 mm, geprint
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/8/6/0/7/felix-vloerkleed-voor-de-kinderkamer-fe-414-der-hase-rechthoekig-hoogte-6-mm-geprint-110628607.jpg
      Felix Vloerkleed voor de kinderkamer, »FE-414« der Hase, rechthoekig, hoogte 6 mm, geprint (1)
      Felix Vloerkleed voor de kinderkamer, »FE-414« der Hase, rechthoekig, hoogte 6 mm, geprint
      Otto Otto
      6.624687481872885 (110)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      79.99, 2w (offer_sdt_2_weeks)
      Otto Otto
      6.624687481872885 (110)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      79.99, 2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Felix Vloerkleed voor de kinderkamer, »de haas 2192«, rechthoekig, hoogte 10 mm, handgetuft
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/0/4/0/3/felix-vloerkleed-voor-de-kinderkamer-de-haas-2192-rechthoekig-hoogte-10-mm-handgetuft-103170403.jpg
      Felix Vloerkleed voor de kinderkamer, »de haas 2192«, rechthoekig, hoogte 10 mm, handgetuft (1)
      Felix Vloerkleed voor de kinderkamer, »de haas 2192«, rechthoekig, hoogte 10 mm, handgetuft
      Otto Otto
      6.624687481872885 (110)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      139.99, 2w (offer_sdt_2_weeks)
      Otto Otto
      6.624687481872885 (110)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      139.99, 2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Felix Karpet de haas FE-2194-01
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/2/4/9/0/felix-karpet-de-haas-fe-2194-01-87552490.jpg
      Felix Karpet de haas FE-2194-01 (1)
      Felix Karpet de haas FE-2194-01
      Otto Otto
      6.624687481872885 (110)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      238.99, 2w (offer_sdt_2_weeks)
      Otto Otto
      6.624687481872885 (110)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      238.99, 2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Felix Vloerkleed voor de kinderkamer, »FE-412« der Hase, rond, hoogte 6 mm, geprint
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/8/6/6/1/felix-vloerkleed-voor-de-kinderkamer-fe-412-der-hase-rond-hoogte-6-mm-geprint-110628661.jpg
      Felix Vloerkleed voor de kinderkamer, »FE-412« der Hase, rond, hoogte 6 mm, geprint (1)
      Felix Vloerkleed voor de kinderkamer, »FE-412« der Hase, rond, hoogte 6 mm, geprint
      Otto Otto
      6.624687481872885 (110)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      53.94, 2w (offer_sdt_2_weeks)
      Otto Otto
      6.624687481872885 (110)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      53.94, 2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Felix Vloerkleed voor de kinderkamer, »FE-410« der Hase, rechthoekig, hoogte 6 mm, geprint
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/8/6/3/7/felix-vloerkleed-voor-de-kinderkamer-fe-410-der-hase-rechthoekig-hoogte-6-mm-geprint-110628637.jpg
      Felix Vloerkleed voor de kinderkamer, »FE-410« der Hase, rechthoekig, hoogte 6 mm, geprint (1)
      Felix Vloerkleed voor de kinderkamer, »FE-410« der Hase, rechthoekig, hoogte 6 mm, geprint
      Otto Otto
      6.624687481872885 (110)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      79.99, 2w (offer_sdt_2_weeks)
      Otto Otto
      6.624687481872885 (110)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      79.99, 2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Felix Karpet de haas FE-2943-01-01
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/2/4/8/8/felix-karpet-de-haas-fe-2934-01-87552488.jpg
      Felix Karpet de haas FE-2943-01-01 (1)
      Felix Karpet de haas FE-2943-01-01
      Otto Otto
      6.624687481872885 (110)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      238.99, 2w (offer_sdt_2_weeks)
      Otto Otto
      6.624687481872885 (110)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      238.99, 2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Felix Vloerkleed voor de kinderkamer, »FE-415« der Hase, rond, hoogte 6 mm, geprint
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/8/5/1/3/felix-vloerkleed-voor-de-kinderkamer-fe-415-der-hase-rond-hoogte-6-mm-geprint-110628513.jpg
      Felix Vloerkleed voor de kinderkamer, »FE-415« der Hase, rond, hoogte 6 mm, geprint (1)
      Felix Vloerkleed voor de kinderkamer, »FE-415« der Hase, rond, hoogte 6 mm, geprint
      Otto Otto
      6.624687481872885 (110)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      53.94, 2w (offer_sdt_2_weeks)
      Otto Otto
      6.624687481872885 (110)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      53.94, 2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Leen Bakker DEFAULT
        • leen_bakker
      • Fatboy DEFAULT
        • fatboy
      • Trendhopper DEFAULT
        • trendhopper
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Dierenhuid DEFAULT
        • dierenhuid
    • Budget (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €105 (low)
      • €105 - €260 (medium)
      • > €260 (high)
    • Lengte x Breedte (lengte_x_breedte):
      • 140 cm x 200 cm (140_cm_x_200_cm)
      • 150 cm x 95 cm (150_cm_x_95_cm)
      • 160 cm x 230 cm (160_cm_x_230_cm)
      • 170 cm x 230 cm (170_cm_x_230_cm)
      • 170 cm x 240 cm (170_cm_x_240_cm)
      • 190 cm x 120 cm (190_cm_x_120_cm)
      • 200 cm x 140 cm (200_cm_x_140_cm)
      • 200 cm x 280 cm (200_cm_x_280_cm)
      • 200 cm x 300 cm (200_cm_x_300_cm)
      • 230 cm x 160 cm (230_cm_x_160_cm)
      • 240 cm x 340 cm (240_cm_x_340_cm)
      • 280 cm x 200 cm (280_cm_x_200_cm)
      • 300 cm x 200 cm (300_cm_x_200_cm)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Crème (cre_me)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Merk (brand):
      • Leen Bakker (leen_bakker)
      • Fatboy (fatboy)
      • Trendhopper (trendhopper)
      • by boo (by_boo)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • &tradition (_tradition)
      • AAI made with love (aai_made_with_love)
      • Andas (andas)
      • Andiamo (andiamo)
      • Apple (apple)
      • Arte Espina (arte_espina)
      • Art for kids (art_for_kids)
      • Artistiq Living (artistiq_living)
      • Associated Weavers (associated_weavers)
      • Astra (astra)
      • Aucune (aucune)
      • Axe Design (axe_design)
      • Ayyildiz Teppiche (ayyildiz_teppiche)
      • Barbara Becker (barbara_becker)
      • Bart Smit (bart_smit)
      • Basic (basic)
      • Beaux (beaux)
      • Beliani (beliani)
      • Bellybutton (bellybutton)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bloomingville Kids (bloomingville_kids)
      • Bobby car (bobby_car)
      • Bodilson (bodilson)
      • Bonaparte (bonaparte)
      • Bougari (bougari)
      • Braxton home collection (braxton_home_collection)
      • Brink & Campman (brink_campman)
      • Brink En Campman (brink_en_campman)
      • Brix (brix)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Bt Carpet (bt_carpet)
      • Buitengewoon Boet (buitengewoon_boet)
      • Böing Carpet (bo_ing_carpet)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Capt'n Sharky (capt_n_sharky)
      • Carpets&co (carpets_co)
      • Cars (cars)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Dekowe (dekowe)
      • Der Mondbär (der_mondba_r)
      • Design house stockholm (design_house_stockholm)
      • Desso (desso)
      • Die Lieben Sieben (die_lieben_sieben)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Disney Violetta (disney_violetta)
      • Diverse (diverse)
      • Done by deer (done_by_deer)
      • Dutch decor (dutch_decor)
      • Décoris (de_coris)
      • Ecorepublic (ecorepublic)
      • Empera (empera)
      • Esprit (esprit)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Essentials (essentials)
      • Essenza (essenza)
      • Felix (felix)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fest Amsterdam (fest_amsterdam)
      • FINARTE (finarte)
      • Floorita (floorita)
      • Flycarpets (flycarpets)
      • Flycarpets.nl (flycarpets_nl)
      • Freundin (freundin)
      • Gan (gan)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Geen Merk (geen_merk)
      • Grimmliis (grimmliis)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • Haba (haba)
      • Hanse Home (hanse_home)
      • HAY (hay)
      • HEINE (heine)
      • Heine Home (heine_home)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Hk Living (hk_living)
      • HKliving (hkliving)
      • Home Affaire Collection (home_affaire_collection)
      • Home Collection (home_collection)
      • Home Living (home_living)
      • Hornbach (hornbach)
      • House Doctor (house_doctor)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Ib Laursen (ib_laursen)
      • Imbarro (imbarro)
      • Impression (impression)
      • JOKJOR (jokjor)
      • Katherine Carnaby (katherine_carnaby)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kayoom (kayoom)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kidsdepot (kidsdepot)
      • Kinzler (kinzler)
      • Kiyou Shaggy (kiyou_shaggy)
      • Klingel (klingel)
      • Koeka (koeka)
      • Kokoon (kokoon)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • Lalee (lalee)
      • Lars Contzen (lars_contzen)
      • Lene bjerre (lene_bjerre)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Lifestyle Home Collection (lifestyle_home_collection)
      • Lifetime (lifetime)
      • LIVONE (livone)
      • Logan (logan)
      • Louis De Poortere (louis_de_poortere)
      • Luxor Living (luxor_living)
      • Made.com (made_com)
      • Magis (magis)
      • Mars & More (mars_more)
      • Marvel (marvel)
      • MD-ENTREE (md_entree)
      • Menu (menu)
      • Merinos (merinos)
      • Merkloos (merkloos)
      • Metropolis By Michalsky Living (metropolis_by_michalsky_living)
      • Mica (mica)
      • Minions (minions)
      • Mint Rugs (mint_rugs)
      • Mondiart (mondiart)
      • Mood Collection (mood_collection)
      • MOOS (moos)
      • Morris & (morris_)
      • Mozaique (mozaique)
      • Muuto (muuto)
      • My Home (my_home)
      • My Home Selection (my_home_selection)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Oriental Weavers (oriental_weavers)
      • OTTO (otto)
      • Otto kern (otto_kern)
      • Overig (overig)
      • OVERSEAS (overseas)
      • Pappelina (pappelina)
      • Parwis (parwis)
      • Peter plys (peter_plys)
      • Pferdefreunde (pferdefreunde)
      • Prinzessin Lillifee (prinzessin_lillifee)
      • QAZQA (qazqa)
      • Rice (rice)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Roberto Geissini (roberto_geissini)
      • Roomblush (roomblush)
      • Rosina Wachtmeister (rosina_wachtmeister)
      • Rug Solid (rug_solid)
      • Salonloewe (salonloewe)
      • Sanat Hali (sanat_hali)
      • Schöner Wohnen Kollektion (scho_ner_wohnen_kollektion)
      • Schöngeist & Petersen (scho_ngeist_petersen)
      • Scion (scion)
      • Sebra (sebra)
      • Select (select)
      • Sigikid (sigikid)
      • Sit (sit)
      • Smart Kids (smart_kids)
      • Smoeck (smoeck)
      • Spiegelburg Garden (spiegelburg_garden)
      • Stapelgoed (stapelgoed)
      • Star Wars (star_wars)
      • Storebror (storebror)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Teppich Kontor Hamburg (teppich_kontor_hamburg)
      • The ColleQtion (the_colleqtion)
      • Theko (theko)
      • Theko die markenteppiche (theko_die_markenteppiche)
      • Thekodie Markenteppiche (thekodie_markenteppiche)
      • Theko Exklusiv (theko_exklusiv)
      • The Organic Sheep (the_organic_sheep)
      • The Wool Studio (the_wool_studio)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Ub Design (ub_design)
      • Urban Interiors (urban_interiors)
      • Urban Nature Culture (urban_nature_culture)
      • Van der leeden (van_der_leeden)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Violetta (violetta)
      • Vloerkledenwinkel (vloerkledenwinkel)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wecon Home (wecon_home)
      • Wedgwood (wedgwood)
      • White Label (white_label)
      • Whkmp's Own (whkmp_s_own)
      • Woezel & Pip (woezel_pip)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • Woood (woood)
      • Zala living (zala_living)
      • Zuiver (zuiver)
    • Materiaal (materiaal):
      • Dierenhuid (dierenhuid)
      • Wol (wol)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Anders (anders)
      • Canvas (canvas)
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Rubber (rubber)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Viscose (viscose)
      • Wicker (wicker)
      • Zeegras (zeegras)
      • Zijde (zijde)
    • Geslacht (geslacht):
      • Baby (baby)
      • Dames (dames)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Maat (maat):
      • 100 (100)
      • 120 (120)
      • 140 (140)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • 50 (50)
      • 68 (68)
      • 80 (80)
      • L (l)
      • M (m)
      • XXS (xxs)
    • Hoogte (hoogte):
      • < 1 cm (hoogte_1)
      • 1 cm - 5 cm (hoogte_1_5)
      • 5 cm - 8 cm (hoogte_5_8)
      • ≥ 8 cm (hoogte_8)
    • partner@vergelijk.nl