x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vloerkleden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Sisal vloerkleed

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vloerkleed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Bloomingville 140x200 Bloomingville vloerkleed (200x140 cm) Bruin
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135095762.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/73721407.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106595305.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118119546.jpg
      Bloomingville Bloomingville 140x200 Bloomingville vloerkleed (200x140 cm) Bruin 140x200 Bloomingville vloerkleed (200x140 cm) Bruin 140x200 Bloomingville vloerkleed (200x140 cm) Bruin Dit vloerkleed is van het merk Bloomingville. Het kleed is gemaakt van zeegras. (3)
      Bloomingville 140x200 Bloomingville vloerkleed (200x140 cm) Bruin
      • 05711173133086
      1
      deal
      156.0000 EUR
    • Riverdale Medan Vloerkleed 230 x 160 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137973517.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/95458076.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84364210.jpg
      Riverdale Riverdale Medan Vloerkleed 230 x 160 cm Medan Vloerkleed 230 x 160 cm Medan Vloerkleed 230 x 160 cm Bekijk de Riverdale Medan Vloerkleed 230 x 160 cm bij fonQ (2)
      Riverdale Medan Vloerkleed 230 x 160 cm
      • 08717318176564
      1
      135 EUR
    • Zuiver Pure Vloerkleed 230 x 160 cm Type/uitvoering: 230 x 160 cm, Kleurtint: Lichtgrijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137965603.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115101133.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116570868.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118375316.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/55987010.jpg
      Zuiver Zuiver Pure Vloerkleed 230 x 160 cm Type/uitvoering: 230 x 160 cm, Kleurtint: Lichtgrijs Pure Vloerkleed 230 x 160 cm Type/uitvoering: 230 x 160 cm, Kleurtint: Lichtgrijs Pure Vloerkleed 230 x 160 cm Type/uitvoering: 230 x 160 cm, Kleurtint: Lichtgrijs Bekijk de Zuiver Pure Vloerkleed 230 x 160 cm bij fonQ (1)
      Zuiver Pure Vloerkleed 230 x 160 cm Type/uitvoering: 230 x 160 cm, Kleurtint: Lichtgrijs
      • 08718548020597
      1
      399 EUR
    • Bepurehome Motive Vloerkleed 180 x 120 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125588074.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105615899.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137968550.jpg
      Bepurehome Bepurehome Motive Vloerkleed 180 x 120 cm Motive Vloerkleed 180 x 120 cm Motive Vloerkleed 180 x 120 cm Bekijk de BePureHome Motive Vloerkleed 180 x 120 cm bij fonQ (1)
      Bepurehome Motive Vloerkleed 180 x 120 cm
      • 08714713058020
      1
      99 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Trendhopper DEFAULT
        • trendhopper
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Budget (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €105 (low)
      • €105 - €260 (medium)
      • > €260 (high)
    • Lengte (lengte_cm):
      • 160 cm (lengte_cm_160.0)
      • 170 cm (lengte_cm_170.0)
      • 190 cm (lengte_cm_190.0)
      • 210 cm (lengte_cm_210.0)
      • 230 cm (lengte_cm_230.0)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 120 cm (breedte_cm_120)
      • 120 cm - 160 cm (breedte_cm_120_160)
      • 160 cm - 190 cm (breedte_cm_160_190)
      • ≥ 190 cm (breedte_cm_190)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Koraal (koraal)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Meerkleurig (multi)
      • Zwart-wit (zwart_wit)
      • Creme (creme)
    • Materiaal (materiaal):
      • Kunststof (kunststof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Wol (wol)
      • Katoen (katoen)
      • Textiel (textiel)
      • Leer (leer)
      • Viscose (viscose)
      • Jute (jute)
      • Anders (anders)
      • Canvas (canvas)
      • Denim (denim)
      • Hout (hout)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Rubber (rubber)
      • Schapenvacht (schapenvacht)
      • Sisal (sisal)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Zeegras (zeegras)
      • Zijde (zijde)
    • Merk (brand):
      • Hanse Home (hanse_home)
      • My Home (my_home)
      • Theko (theko)
      • Home Affaire (home_affaire)
      • Kayoom (kayoom)
      • Louis de Poortere (louis_de_poortere)
      • Zala Living (zala_living)
      • My Home Selection (my_home_selection)
      • Heine (heine)
      • Luxor Living (luxor_living)
      • AAI made with love (aai_made_with_love)
      • Accessorize (accessorize)
      • Andas (andas)
      • Andiamo (andiamo)
      • Angry birds (angry_birds)
      • Arte Espina (arte_espina)
      • Artistiq Living (artistiq_living)
      • Associated Weavers (associated_weavers)
      • Astra (astra)
      • Ayyildiz Teppiche (ayyildiz_teppiche)
      • Barbara Becker (barbara_becker)
      • Bellybutton (bellybutton)
      • Benton (benton)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bobby car (bobby_car)
      • Bonaparte (bonaparte)
      • Bougari (bougari)
      • Brink & Campman (brink_campman)
      • Brink En Campman (brink_en_campman)
      • Brita Sweden (brita_sweden)
      • Brix (brix)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Bt Carpet (bt_carpet)
      • By-Boo (by_boo)
      • Böing Carpet (bo_ing_carpet)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Capt'n Sharky (capt_n_sharky)
      • Carpets&co (carpets_co)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Dekowe (dekowe)
      • Design (design)
      • Design house stockholm (design_house_stockholm)
      • Desso (desso)
      • Die Lieben Sieben (die_lieben_sieben)
      • Disney (disney)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Done by deer (done_by_deer)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Esprit (esprit)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Essenza (essenza)
      • Fabula Living (fabula_living)
      • Fatboy (fatboy)
      • Felix (felix)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Firstfloor (firstfloor)
      • Flycarpets (flycarpets)
      • Freundin (freundin)
      • Gan (gan)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Geen Merk (geen_merk)
      • Green Decore (green_decore)
      • Grimmliis (grimmliis)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • Haba (haba)
      • Hamat (hamat)
      • HAY (hay)
      • Hk Living (hk_living)
      • HKliving (hkliving)
      • Home Affaire Collection (home_affaire_collection)
      • Home Collection (home_collection)
      • Home Living (home_living)
      • Hornbach (hornbach)
      • House Doctor (house_doctor)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Huismerk (huismerk)
      • Impression (impression)
      • In the Mood (in_the_mood)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • JOKJOR (jokjor)
      • Jollein (jollein)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kidsdepot (kidsdepot)
      • Kinzler (kinzler)
      • Kiyou Shaggy (kiyou_shaggy)
      • KOODI (koodi)
      • LaForma (laforma)
      • Lalee (lalee)
      • Lanaform (lanaform)
      • Lars Contzen (lars_contzen)
      • Living Line (living_line)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Made.com (made_com)
      • Magis (magis)
      • MD-ENTREE (md_entree)
      • Menu (menu)
      • Merinos (merinos)
      • Mica (mica)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Mint Rugs (mint_rugs)
      • MOOS (moos)
      • Mozaique (mozaique)
      • Muuto (muuto)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Obsession (obsession)
      • Oriental Weavers (oriental_weavers)
      • OTTO (otto)
      • Otto kern (otto_kern)
      • Outwell (outwell)
      • OVERSEAS (overseas)
      • Parwis (parwis)
      • Perletta Carpets (perletta_carpets)
      • Pferdefreunde (pferdefreunde)
      • Playtime (playtime)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Prinzessin Lillifee (prinzessin_lillifee)
      • PT Living (pt_living)
      • QAZQA (qazqa)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Roberto Geissini (roberto_geissini)
      • Rocky (rocky)
      • Roommate (roommate)
      • Rosina Wachtmeister (rosina_wachtmeister)
      • Rug Solid (rug_solid)
      • Salonloewe (salonloewe)
      • Sanat Hali (sanat_hali)
      • Schöner Wohnen Kollektion (scho_ner_wohnen_kollektion)
      • Schöngeist & Petersen (scho_ngeist_petersen)
      • Scion (scion)
      • Sebra (sebra)
      • Select by Beter Bed (select_by_beter_bed)
      • Seletti (seletti)
      • Sigikid (sigikid)
      • Sit (sit)
      • Smart Kids (smart_kids)
      • Spiegelburg Garden (spiegelburg_garden)
      • Stapelgoed (stapelgoed)
      • Star wars (star_wars)
      • Södahl (so_dahl)
      • Teppi (teppi)
      • Teppich Kontor Hamburg (teppich_kontor_hamburg)
      • The Organic Sheep (the_organic_sheep)
      • The Wool Studio (the_wool_studio)
      • Theko die markenteppiche (theko_die_markenteppiche)
      • Theko Exklusiv (theko_exklusiv)
      • Thekodie Markenteppiche (thekodie_markenteppiche)
      • Tiseco (tiseco)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Trend (trend)
      • Trendhopper (trendhopper)
      • Urban Interiors (urban_interiors)
      • Urban Nature Culture (urban_nature_culture)
      • Van der leeden (van_der_leeden)
      • Vente-unique.be (vente_unique_be)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vloerkledenwinkel (vloerkledenwinkel)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wash & dry (wash_dry)
      • Wecon Home (wecon_home)
      • Whkmp'S Own (whkmp_s_own)
      • Woood (woood)
      • Zilt (zilt)
      • Zuiver (zuiver)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • partner@vergelijk.nl