x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vloerkleden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Sisal vloerkleed

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vloerkleed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Bloomingville 140x200 Bloomingville vloerkleed (200x140 cm) Bruin
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135095762.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/73721407.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106595305.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118119546.jpg
      Bloomingville Bloomingville 140x200 Bloomingville vloerkleed (200x140 cm) Bruin 140x200 Bloomingville vloerkleed (200x140 cm) Bruin 140x200 Bloomingville vloerkleed (200x140 cm) Bruin Dit vloerkleed is van het merk Bloomingville. Het kleed is gemaakt van zeegras. (1)
      Bloomingville 140x200 Bloomingville vloerkleed (200x140 cm) Bruin
      • 05711173133086
      1
      most_sold
      195.00 EUR
    • Label51 Rond Jute Vloerkleed 150 cm Naturel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143272698.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/95240539.jpg
      Label51 Label51 Rond Jute Vloerkleed 150 cm Naturel Rond Jute Vloerkleed 150 cm Naturel Rond Jute Vloerkleed 150 cm Naturel De Label51 Jute is een industriële vloerkleed van Label51. Deze robuuste woonaccessoire is gemaakt van jute en past daardoor naadloos in ieder industrieel interieur. De Label51 Jute is 150 cm breed en de lengte is 150 cm. Al onze vloerkleden worden geleverd met 2 jaar garantie en worden gratis geleverd. (1)
      Label51 Rond Jute Vloerkleed 150 cm Naturel
      • 08718885276473
      1
      79.00 EUR
    • Hamat Sisal trapmat
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105128380.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116464506.jpg
      Hamat Hamat Sisal trapmat Sisal trapmat Sisal trapmat Sisal trapmat met natuurlijke uitstraling Een van de huidige interieurtrends is het gebruik van natuurlijke materialen in huis. Bij het decoreren van uw trap komt daarom de Hamat Sisal uitstekend van pas. Deze trapmat is vervaardigd van sisal, een tropische vezel die veel gebruikt wordt voor borstels, touw, vloerkleden en vloerbedekking. Sisal is vernoemd naar de Mexicaanse havenstad, van waaruit de meeste sisal werd geëxporteerd. Het materiaal heeft een prachtige natuurlijke uitstraling en z... (1)
      Hamat Sisal trapmat
      • 08712088292025
      1
      21.24 EUR
    • Riverdale Medan Vloerkleed 230 x 160 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137973517.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/95458076.jpg
      Riverdale Riverdale Medan Vloerkleed 230 x 160 cm Medan Vloerkleed 230 x 160 cm Medan Vloerkleed 230 x 160 cm Bestel Riverdale Medan Vloerkleed 230 x 160 cm online bij fonq. Alle Riverdale producten uit voorraad leverbaar. Voor 23:00 besteld, morgen in huis. (1)
      Riverdale Medan Vloerkleed 230 x 160 cm
      • 08717318176564
      1
      139.95 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Trendhopper DEFAULT
        • trendhopper
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Budget (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €105 (low)
      • €105 - €260 (medium)
      • > €260 (high)
    • Lengte (lengte_cm):
      • 160 cm (lengte_cm_160.0)
      • 170 cm (lengte_cm_170.0)
      • 210 cm (lengte_cm_210.0)
      • 230 cm (lengte_cm_230.0)
      • 290 cm (lengte_cm_290.0)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 120 cm (breedte_cm_120)
      • 120 cm - 160 cm (breedte_cm_120_160)
      • 160 cm - 200 cm (breedte_cm_160_200)
      • ≥ 200 cm (breedte_cm_200)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Koraal (koraal)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Meerkleurig (multi)
      • Zwart-wit (zwart_wit)
      • Creme (creme)
    • Materiaal (materiaal):
      • Kunststof (kunststof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Wol (wol)
      • Katoen (katoen)
      • Textiel (textiel)
      • Leer (leer)
      • Viscose (viscose)
      • Jute (jute)
      • Acryl (acryl)
      • Anders (anders)
      • Canvas (canvas)
      • Denim (denim)
      • Hout (hout)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Rubber (rubber)
      • Sisal (sisal)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Zeegras (zeegras)
      • Zijde (zijde)
    • Merk (brand):
      • Hanse Home (hanse_home)
      • My Home (my_home)
      • Theko (theko)
      • Home Affaire (home_affaire)
      • Kayoom (kayoom)
      • Louis de Poortere (louis_de_poortere)
      • Zala Living (zala_living)
      • My Home Selection (my_home_selection)
      • Heine (heine)
      • Luxor Living (luxor_living)
      • AAI made with love (aai_made_with_love)
      • Accessorize (accessorize)
      • Alterego (alterego)
      • Andas (andas)
      • Andiamo (andiamo)
      • Arte Espina (arte_espina)
      • Associated Weavers (associated_weavers)
      • Astra (astra)
      • Ayyildiz Teppiche (ayyildiz_teppiche)
      • Barbara Becker (barbara_becker)
      • Bellybutton (bellybutton)
      • Benton (benton)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bobby car (bobby_car)
      • Bougari (bougari)
      • Brink & Campman (brink_campman)
      • Brink En Campman (brink_en_campman)
      • Brinker Carpets (brinker_carpets)
      • Brita Sweden (brita_sweden)
      • Brix (brix)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Bt Carpet (bt_carpet)
      • By boo (by_boo)
      • Böing Carpet (bo_ing_carpet)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Dekowe (dekowe)
      • Design (design)
      • Design house stockholm (design_house_stockholm)
      • Desso (desso)
      • Die Lieben Sieben (die_lieben_sieben)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Done by deer (done_by_deer)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Esprit (esprit)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Essenza (essenza)
      • Fabula Living (fabula_living)
      • Fatboy (fatboy)
      • Felix (felix)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fest Amsterdam (fest_amsterdam)
      • Firstfloor (firstfloor)
      • Flycarpets (flycarpets)
      • Freundin (freundin)
      • Gan (gan)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Geen Merk (geen_merk)
      • Grimmliis (grimmliis)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • Haba (haba)
      • Hamat (hamat)
      • Hartman (hartman)
      • HAY (hay)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Hk Living (hk_living)
      • HKliving (hkliving)
      • Home Affaire Collection (home_affaire_collection)
      • Home Collection (home_collection)
      • Home Living (home_living)
      • Hornbach (hornbach)
      • House Doctor (house_doctor)
      • House Of Kids (house_of_kids)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Impression (impression)
      • In the Mood (in_the_mood)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • J-Line (j_line)
      • JOKJOR (jokjor)
      • Jollein (jollein)
      • Kare design (kare_design)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kidsdepot (kidsdepot)
      • Kinzler (kinzler)
      • Label51 (label51)
      • Lalee (lalee)
      • Lanaform (lanaform)
      • Lars Contzen (lars_contzen)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Light & Living (light_living)
      • Living Line (living_line)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Made.com (made_com)
      • Magis (magis)
      • Massimo (massimo)
      • MD-ENTREE (md_entree)
      • Merinos (merinos)
      • Metropolis By Michalsky Living (metropolis_by_michalsky_living)
      • Mica (mica)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Minions (minions)
      • Mint Rugs (mint_rugs)
      • MOOS (moos)
      • Mozaique (mozaique)
      • Muuto (muuto)
      • Nightlife (nightlife)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Obsession (obsession)
      • Oriental Weavers (oriental_weavers)
      • OTTO (otto)
      • Otto kern (otto_kern)
      • Outwell (outwell)
      • OVERSEAS (overseas)
      • Perletta Carpets (perletta_carpets)
      • Perytex (perytex)
      • Pferdefreunde (pferdefreunde)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Prinzessin Lillifee (prinzessin_lillifee)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Roberto Geissini (roberto_geissini)
      • Rocky (rocky)
      • Roommate (roommate)
      • Rosina Wachtmeister (rosina_wachtmeister)
      • Rug Solid (rug_solid)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Salonloewe (salonloewe)
      • Sanat Hali (sanat_hali)
      • Schöner Wohnen Kollektion (scho_ner_wohnen_kollektion)
      • Schöngeist & Petersen (scho_ngeist_petersen)
      • Scion (scion)
      • Seahorse (seahorse)
      • Sebra (sebra)
      • Select by Beter Bed (select_by_beter_bed)
      • Seletti (seletti)
      • Sigikid (sigikid)
      • Sit (sit)
      • Smart Kids (smart_kids)
      • Spiegelburg Garden (spiegelburg_garden)
      • Stapelgoed (stapelgoed)
      • Teppi (teppi)
      • The Wool Studio (the_wool_studio)
      • Theko Exklusiv (theko_exklusiv)
      • Thekodie Markenteppiche (thekodie_markenteppiche)
      • Tine k home (tine_k_home)
      • Tiseco (tiseco)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Trend (trend)
      • Trendhopper (trendhopper)
      • Urban Interiors (urban_interiors)
      • Urban Nature Culture (urban_nature_culture)
      • Van der leeden (van_der_leeden)
      • Vente-unique.be (vente_unique_be)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vloerkledenwinkel (vloerkledenwinkel)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wecon Home (wecon_home)
      • Whkmp's Own (whkmp_s_own)
      • Woood (woood)
      • Wäschepur (wa_schepur)
      • Zilt (zilt)
      • Zuiver (zuiver)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl