x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vloerkleden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Sisal vloerkleed

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vloerkleed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Zuiver Pure Vloerkleed 230 x 160 cm Type/uitvoering: 230 x 160 cm, Kleurtint: Lichtgrijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137965603.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115101133.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116570868.jpg
      Zuiver Zuiver Pure Vloerkleed 230 x 160 cm Type/uitvoering: 230 x 160 cm, Kleurtint: Lichtgrijs Pure Vloerkleed 230 x 160 cm Type/uitvoering: 230 x 160 cm, Kleurtint: Lichtgrijs Pure Vloerkleed 230 x 160 cm Type/uitvoering: 230 x 160 cm, Kleurtint: Lichtgrijs Bekijk de Zuiver Pure Vloerkleed 230 x 160 cm bij fonQ (1)
      Zuiver Pure Vloerkleed 230 x 160 cm Type/uitvoering: 230 x 160 cm, Kleurtint: Lichtgrijs
      • 08718548020597
      1
      most_sold
      499 EUR
    • Bloomingville 140x200 Bloomingville vloerkleed (200x140 cm) Bruin
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135095762.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/73721407.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106595305.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118119546.jpg
      Bloomingville Bloomingville 140x200 Bloomingville vloerkleed (200x140 cm) Bruin 140x200 Bloomingville vloerkleed (200x140 cm) Bruin 140x200 Bloomingville vloerkleed (200x140 cm) Bruin Dit vloerkleed is van het merk Bloomingville. Het kleed is gemaakt van zeegras. (1)
      Bloomingville 140x200 Bloomingville vloerkleed (200x140 cm) Bruin
      • 05711173133086
      1
      195 EUR
    • Label51 Rond Jute Vloerkleed 150 cm Naturel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143272698.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/95240539.jpg
      Label51 Label51 Rond Jute Vloerkleed 150 cm Naturel Rond Jute Vloerkleed 150 cm Naturel Rond Jute Vloerkleed 150 cm Naturel De Label51 Jute is een industriële vloerkleed van Label51. Deze robuuste woonaccessoire is gemaakt van jute en past daardoor naadloos in ieder industrieel interieur. De Label51 Jute is 150 cm breed en de lengte is 150 cm. Al onze vloerkleden worden geleverd met 2 jaar garantie en worden gratis geleverd. (1)
      Label51 Rond Jute Vloerkleed 150 cm Naturel
      • 08718885276473
      1
      79 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Trendhopper DEFAULT
        • trendhopper
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Budget (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €105 (low)
      • €105 - €260 (medium)
      • > €260 (high)
    • Lengte (lengte_cm):
      • 160 cm (lengte_cm_160.0)
      • 170 cm (lengte_cm_170.0)
      • 210 cm (lengte_cm_210.0)
      • 230 cm (lengte_cm_230.0)
      • 290 cm (lengte_cm_290.0)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 120 cm (breedte_cm_120)
      • 120 cm - 160 cm (breedte_cm_120_160)
      • 160 cm - 200 cm (breedte_cm_160_200)
      • ≥ 200 cm (breedte_cm_200)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Koraal (koraal)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Meerkleurig (multi)
      • Zwart-wit (zwart_wit)
      • Creme (creme)
    • Materiaal (materiaal):
      • Kunststof (kunststof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Wol (wol)
      • Katoen (katoen)
      • Textiel (textiel)
      • Leer (leer)
      • Viscose (viscose)
      • Jute (jute)
      • Anders (anders)
      • Canvas (canvas)
      • Denim (denim)
      • Hout (hout)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Rubber (rubber)
      • Schapenvacht (schapenvacht)
      • Sisal (sisal)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Zeegras (zeegras)
      • Zijde (zijde)
    • Merk (brand):
      • Hanse Home (hanse_home)
      • My Home (my_home)
      • Theko (theko)
      • Home Affaire (home_affaire)
      • Kayoom (kayoom)
      • Louis de Poortere (louis_de_poortere)
      • Zala Living (zala_living)
      • My Home Selection (my_home_selection)
      • Heine (heine)
      • Luxor Living (luxor_living)
      • AAI made with love (aai_made_with_love)
      • Accessorize (accessorize)
      • Andas (andas)
      • Andiamo (andiamo)
      • Angry birds (angry_birds)
      • Arte Espina (arte_espina)
      • Artistiq Living (artistiq_living)
      • Associated Weavers (associated_weavers)
      • Astra (astra)
      • Ayyildiz Teppiche (ayyildiz_teppiche)
      • Barbara Becker (barbara_becker)
      • Bellybutton (bellybutton)
      • Benton (benton)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Beter Bed (beter_bed)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bobby car (bobby_car)
      • Bolsius (bolsius)
      • Bougari (bougari)
      • Brink & Campman (brink_campman)
      • Brink En Campman (brink_en_campman)
      • Brita Sweden (brita_sweden)
      • Brix (brix)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Bt Carpet (bt_carpet)
      • By-Boo (by_boo)
      • Böing Carpet (bo_ing_carpet)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Capt'n Sharky (capt_n_sharky)
      • Carpets&co (carpets_co)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Dekowe (dekowe)
      • Design (design)
      • Design house stockholm (design_house_stockholm)
      • Desso (desso)
      • Die Lieben Sieben (die_lieben_sieben)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Done by deer (done_by_deer)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Esprit (esprit)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Essenza (essenza)
      • Fabula Living (fabula_living)
      • Fatboy (fatboy)
      • Felix (felix)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fest Amsterdam (fest_amsterdam)
      • Firstfloor (firstfloor)
      • Flycarpets (flycarpets)
      • Flycarpets.nl (flycarpets_nl)
      • Freundin (freundin)
      • Gan (gan)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Geen Merk (geen_merk)
      • Green Decore (green_decore)
      • Grimmliis (grimmliis)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • Haba (haba)
      • Hamat (hamat)
      • Hartman (hartman)
      • HAY (hay)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Hk Living (hk_living)
      • HKliving (hkliving)
      • Home Affaire Collection (home_affaire_collection)
      • Home Collection (home_collection)
      • Home Living (home_living)
      • Hornbach (hornbach)
      • House Doctor (house_doctor)
      • House Of Kids (house_of_kids)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Impression (impression)
      • In the Mood (in_the_mood)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • JOKJOR (jokjor)
      • Jollein (jollein)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kidsdepot (kidsdepot)
      • Kinzler (kinzler)
      • Kiyou Shaggy (kiyou_shaggy)
      • Label51 (label51)
      • Lalee (lalee)
      • Lanaform (lanaform)
      • Lars Contzen (lars_contzen)
      • Light & Living (light_living)
      • Living Line (living_line)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • LIVONE (livone)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Made.com (made_com)
      • Magis (magis)
      • Massimo (massimo)
      • MD-ENTREE (md_entree)
      • Merinos (merinos)
      • Mica (mica)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Mint Rugs (mint_rugs)
      • MOOS (moos)
      • Mozaique (mozaique)
      • Muuto (muuto)
      • Nightlife (nightlife)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Obsession (obsession)
      • Oriental Weavers (oriental_weavers)
      • OTTO (otto)
      • Otto kern (otto_kern)
      • Outwell (outwell)
      • OVERSEAS (overseas)
      • Pandora (pandora)
      • Perletta Carpets (perletta_carpets)
      • Pferdefreunde (pferdefreunde)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Present Time (present_time)
      • Prinzessin Lillifee (prinzessin_lillifee)
      • PT Living (pt_living)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Roberto Geissini (roberto_geissini)
      • Rocky (rocky)
      • Roommate (roommate)
      • Rosina Wachtmeister (rosina_wachtmeister)
      • Rug Solid (rug_solid)
      • Salonloewe (salonloewe)
      • Sanat Hali (sanat_hali)
      • Schöner Wohnen Kollektion (scho_ner_wohnen_kollektion)
      • Schöngeist & Petersen (scho_ngeist_petersen)
      • Scion (scion)
      • Sebra (sebra)
      • Seletti (seletti)
      • Sigikid (sigikid)
      • Sit (sit)
      • Smart Kids (smart_kids)
      • Spiegelburg Garden (spiegelburg_garden)
      • Stapelgoed (stapelgoed)
      • Star Wars (star_wars)
      • Teppi (teppi)
      • The Wool Studio (the_wool_studio)
      • Theko die markenteppiche (theko_die_markenteppiche)
      • Theko Exklusiv (theko_exklusiv)
      • Thekodie Markenteppiche (thekodie_markenteppiche)
      • Tiseco (tiseco)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Trend (trend)
      • Trendhopper (trendhopper)
      • Unigro (unigro)
      • Urban Interiors (urban_interiors)
      • Urban Nature Culture (urban_nature_culture)
      • Van der leeden (van_der_leeden)
      • Vente-unique.be (vente_unique_be)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • VinceDesign (vincedesign)
      • Vloerkledenwinkel (vloerkledenwinkel)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wash & dry (wash_dry)
      • Wecon Home (wecon_home)
      • Whkmp'S Own (whkmp_s_own)
      • Woood (woood)
      • Xenos (xenos)
      • Zilt (zilt)
      • Zuiver (zuiver)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • partner@vergelijk.nl