x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vloerkleden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Canvas vloerkleed

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vloerkleed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Jollein ABC vloerkleed (90x130 cm) stone green (90x130) Groen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132416675.jpg
      Jollein Jollein ABC vloerkleed (90x130 cm) stone green (90x130) Groen ABC vloerkleed (90x130 cm) stone green (90x130) Groen ABC vloerkleed (90x130 cm) stone green (90x130) Groen Vrolijk kleed met print voor in de kinderkamer van Jollein. Dit kleed is heerlijk zacht aan de voetjes en jouw kids kunnen alvast het alfabet oefenen. Het kleed is mooi afgewerkt met kwastjes aan de randen. Het kleed is gemaakt van canvas katoen en daardoor lekker stevig. De afmeting van het kleed is 90 x 130 cm. (1)
      Jollein ABC vloerkleed (90x130 cm) stone green (90x130) Groen
      • 08717329340312
      1
      most_sold
      27.95 EUR
    • Jollein ABC vloerkleed (90x130 cm) soft grey (90x130) Grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132416899.jpg
      Jollein Jollein ABC vloerkleed (90x130 cm) soft grey (90x130) Grijs ABC vloerkleed (90x130 cm) soft grey (90x130) Grijs ABC vloerkleed (90x130 cm) soft grey (90x130) Grijs Vrolijk kleed met print voor in de kinderkamer van Jollein. Dit kleed is heerlijk zacht aan de voetjes en jouw kids kunnen alvast het alfabet oefenen. Het kleed is mooi afgewerkt met kwastjes aan de randen. Het kleed is gemaakt van canvas katoen en daardoor lekker stevig. De afmeting van het kleed is 90 x 130 cm. (1)
      Jollein ABC vloerkleed (90x130 cm) soft grey (90x130) Grijs
      • 08717329340336
      1
      27.95 EUR
    • Muuto Pebble Vloerkleed 200x300 Dark Grey (l) 300 X (b) 200 Cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126840872.jpg
      Muuto Muuto Pebble Vloerkleed 200x300 Dark Grey (l) 300 X (b) 200 Cm Pebble Vloerkleed 200x300 Dark Grey (l) 300 X (b) 200 Cm Pebble Vloerkleed 200x300 Dark Grey (l) 300 X (b) 200 Cm Pebble Vloerkleed 200x300 Dark Grey (l) 300 X (b) 200 Cm: maakt je interieur bijzonder! (1)
      Muuto Pebble Vloerkleed 200x300 Dark Grey (l) 300 X (b) 200 Cm
      1
      1595 EUR
    • Muuto Pebble Vloerkleed 170x240 Pale Rose (l) 240 X (b) 170 Cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/130484616.jpg
      Muuto Muuto Pebble Vloerkleed 170x240 Pale Rose (l) 240 X (b) 170 Cm Pebble Vloerkleed 170x240 Pale Rose (l) 240 X (b) 170 Cm Pebble Vloerkleed 170x240 Pale Rose (l) 240 X (b) 170 Cm Pebble Vloerkleed 170x240 Pale Rose (l) 240 X (b) 170 Cm: maakt je interieur bijzonder! (1)
      Muuto Pebble Vloerkleed 170x240 Pale Rose (l) 240 X (b) 170 Cm
      1
      1095 EUR
    • Muuto Pebble Vloerkleed 170x240 (l) 240 X (b) 170 Cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126840867.jpg
      Muuto Muuto Pebble Vloerkleed 170x240 (l) 240 X (b) 170 Cm Pebble Vloerkleed 170x240 (l) 240 X (b) 170 Cm Pebble Vloerkleed 170x240 (l) 240 X (b) 170 Cm Pebble Vloerkleed 170x240 (l) 240 X (b) 170 Cm: maakt je interieur bijzonder! Het Pebble vloerkleed 170x240 van Muuto heeft een lengte van 240 centimeter en een breedte van 170 centimeter. Het vloerkleed is gemaakt van 60% wol en 40% jute, beide natuurlijke materialen die makkelijk zijn te onderhouden. Het vloerkleed is ook in een groter formaat verkrijgbaar. (1)
      Muuto Pebble Vloerkleed 170x240 (l) 240 X (b) 170 Cm
      1
      1095 EUR
    • Muuto Pebble Vloerkleed 170x240 Burnt Orange (l) 240 X (b) 170 Cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126840885.jpg
      Muuto Muuto Pebble Vloerkleed 170x240 Burnt Orange (l) 240 X (b) 170 Cm Pebble Vloerkleed 170x240 Burnt Orange (l) 240 X (b) 170 Cm Pebble Vloerkleed 170x240 Burnt Orange (l) 240 X (b) 170 Cm Pebble Vloerkleed 170x240 Burnt Orange (l) 240 X (b) 170 Cm: maakt je interieur bijzonder! (1)
      Muuto Pebble Vloerkleed 170x240 Burnt Orange (l) 240 X (b) 170 Cm
      1
      1095 EUR
    • Muuto Pebble Vloerkleed 200x300 Light Grey (l) 300 X (b) 200 Cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140290824.jpg
      Muuto Muuto Pebble Vloerkleed 200x300 Light Grey (l) 300 X (b) 200 Cm Pebble Vloerkleed 200x300 Light Grey (l) 300 X (b) 200 Cm Pebble Vloerkleed 200x300 Light Grey (l) 300 X (b) 200 Cm Pebble Vloerkleed 200x300 Light Grey (l) 300 X (b) 200 Cm: maakt je interieur bijzonder! (1)
      Muuto Pebble Vloerkleed 200x300 Light Grey (l) 300 X (b) 200 Cm
      1
      1595 EUR
    • Fabula Living Camelia Vloerkleed 200x300
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128022430.jpg
      Fabula Living Fabula Living Camelia Vloerkleed 200x300 Camelia Vloerkleed 200x300 Camelia Vloerkleed 200x300 Camelia Vloerkleed 200x300 : maakt je interieur bijzonder! Het Camelia vloerkleed van Fabula Living is handgeweefd, de gebruikte materialen zijn linnen en wol uit Nieuw-Zeeland. Dit kleed is verkrijgbaar in 2 maten: de een heeft een breedte van 170 centimeter en een lengte van 240 centimeter, de ander heeft een breedte van 200 centimeter en lengte van 300 centimeter. De tapijten van Fabula zijn omkeerbaar, daarom wordt aangeraden het kleed elke 6 maanden te keren. Ook wordt een onderkleed aan... (1)
      Fabula Living Camelia Vloerkleed 200x300
      • 05710606006867
      1
      1469 EUR
    • Muuto Pebble Vloerkleed 200x300 Burnt Orange (l) 300 X (b) 200 Cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126840868.jpg
      Muuto Muuto Pebble Vloerkleed 200x300 Burnt Orange (l) 300 X (b) 200 Cm Pebble Vloerkleed 200x300 Burnt Orange (l) 300 X (b) 200 Cm Pebble Vloerkleed 200x300 Burnt Orange (l) 300 X (b) 200 Cm Pebble Vloerkleed 200x300 Burnt Orange (l) 300 X (b) 200 Cm: maakt je interieur bijzonder! (1)
      Muuto Pebble Vloerkleed 200x300 Burnt Orange (l) 300 X (b) 200 Cm
      1
      1595 EUR
    • Muuto Pebble Vloerkleed 200x300 (l) 300 X (b) 200 Cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126840871.jpg
      Muuto Muuto Pebble Vloerkleed 200x300 (l) 300 X (b) 200 Cm Pebble Vloerkleed 200x300 (l) 300 X (b) 200 Cm Pebble Vloerkleed 200x300 (l) 300 X (b) 200 Cm Pebble Vloerkleed 200x300 (l) 300 X (b) 200 Cm: maakt je interieur bijzonder! Het Pebble vloerkleed 200x300 van Muuto heeft een lengte van 300 centimeter en een breedte van 200 centimeter. Het vloerkleed is gemaakt van 60% wol en 40% jute, beide natuurlijke materialen die makkelijk zijn te onderhouden. Het vloerkleed is ook in een kleiner formaat verkrijgbaar. (1)
      Muuto Pebble Vloerkleed 200x300 (l) 300 X (b) 200 Cm
      1
      1595 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Budget (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €105 (low)
      • €105 - €260 (medium)
      • > €260 (high)
    • Lengte (lengte_cm):
      • 160 cm (lengte_cm_160.0)
      • 170 cm (lengte_cm_170.0)
      • 190 cm (lengte_cm_190.0)
      • 210 cm (lengte_cm_210.0)
      • 230 cm (lengte_cm_230.0)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 120 cm (breedte_cm_120)
      • 120 cm - 160 cm (breedte_cm_120_160)
      • 160 cm - 200 cm (breedte_cm_160_200)
      • ≥ 200 cm (breedte_cm_200)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Koraal (koraal)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Meerkleurig (multi)
      • Zwart-wit (zwart_wit)
      • Creme (creme)
    • Materiaal (materiaal):
      • Kunststof (kunststof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Wol (wol)
      • Katoen (katoen)
      • Textiel (textiel)
      • Leer (leer)
      • Viscose (viscose)
      • Jute (jute)
      • Anders (anders)
      • Canvas (canvas)
      • Denim (denim)
      • Hout (hout)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Rubber (rubber)
      • Sisal (sisal)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Zeegras (zeegras)
      • Zijde (zijde)
    • Merk (brand):
      • Hanse Home (hanse_home)
      • My Home (my_home)
      • Theko (theko)
      • Home Affaire (home_affaire)
      • Kayoom (kayoom)
      • Louis de Poortere (louis_de_poortere)
      • Zala Living (zala_living)
      • My Home Selection (my_home_selection)
      • Heine (heine)
      • Luxor Living (luxor_living)
      • AAI made with love (aai_made_with_love)
      • Accessorize (accessorize)
      • Andas (andas)
      • Andiamo (andiamo)
      • Angry birds (angry_birds)
      • Arte Espina (arte_espina)
      • Astra (astra)
      • Ayyildiz Teppiche (ayyildiz_teppiche)
      • Barbara Becker (barbara_becker)
      • Bellybutton (bellybutton)
      • Benton (benton)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Beter Bed (beter_bed)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bobby car (bobby_car)
      • Bougari (bougari)
      • Brink & Campman (brink_campman)
      • Brink En Campman (brink_en_campman)
      • Brita Sweden (brita_sweden)
      • Brix (brix)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Bt Carpet (bt_carpet)
      • By-Boo (by_boo)
      • Böing Carpet (bo_ing_carpet)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Capt'n Sharky (capt_n_sharky)
      • Carpets&co (carpets_co)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Dekowe (dekowe)
      • Design (design)
      • Design house stockholm (design_house_stockholm)
      • Desso (desso)
      • Die Lieben Sieben (die_lieben_sieben)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Done by deer (done_by_deer)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Esprit (esprit)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Essenza (essenza)
      • Fabula Living (fabula_living)
      • Fatboy (fatboy)
      • Felix (felix)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fest Amsterdam (fest_amsterdam)
      • Flycarpets (flycarpets)
      • Flycarpets.nl (flycarpets_nl)
      • Freundin (freundin)
      • Gan (gan)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Green Decore (green_decore)
      • Grimmliis (grimmliis)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • Haba (haba)
      • Hamat (hamat)
      • HAY (hay)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Hk Living (hk_living)
      • HKliving (hkliving)
      • Home Affaire Collection (home_affaire_collection)
      • Home Collection (home_collection)
      • Home Living (home_living)
      • Hornbach (hornbach)
      • House Doctor (house_doctor)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Huismerk (huismerk)
      • Impression (impression)
      • In the Mood (in_the_mood)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • JOKJOR (jokjor)
      • Jollein (jollein)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kidsdepot (kidsdepot)
      • Kinzler (kinzler)
      • Kiyou Shaggy (kiyou_shaggy)
      • LaForma (laforma)
      • Lalee (lalee)
      • Lanaform (lanaform)
      • Lars Contzen (lars_contzen)
      • Light & Living (light_living)
      • Living Line (living_line)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Made.com (made_com)
      • Magis (magis)
      • Massimo (massimo)
      • MD-ENTREE (md_entree)
      • Merinos (merinos)
      • Mica (mica)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Mint Rugs (mint_rugs)
      • MOOS (moos)
      • Mozaique (mozaique)
      • Muuto (muuto)
      • Nightlife (nightlife)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Obsession (obsession)
      • Oriental Weavers (oriental_weavers)
      • OTTO (otto)
      • Otto kern (otto_kern)
      • Outwell (outwell)
      • OVERSEAS (overseas)
      • Parwis (parwis)
      • Paul frank (paul_frank)
      • Perletta Carpets (perletta_carpets)
      • Pferdefreunde (pferdefreunde)
      • Playtime (playtime)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Prinzessin Lillifee (prinzessin_lillifee)
      • PT Living (pt_living)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Roberto Geissini (roberto_geissini)
      • Rocky (rocky)
      • Roommate (roommate)
      • Rosina Wachtmeister (rosina_wachtmeister)
      • Rug Solid (rug_solid)
      • Salonloewe (salonloewe)
      • Sanat Hali (sanat_hali)
      • Schöner Wohnen Kollektion (scho_ner_wohnen_kollektion)
      • Schöngeist & Petersen (scho_ngeist_petersen)
      • Scion (scion)
      • Sebra (sebra)
      • Seletti (seletti)
      • Sigikid (sigikid)
      • Sit (sit)
      • Smart Kids (smart_kids)
      • Spiegelburg Garden (spiegelburg_garden)
      • Stapelgoed (stapelgoed)
      • Star Wars (star_wars)
      • Södahl (so_dahl)
      • Teppi (teppi)
      • Teppich Kontor Hamburg (teppich_kontor_hamburg)
      • The Wool Studio (the_wool_studio)
      • Theko die markenteppiche (theko_die_markenteppiche)
      • Theko Exklusiv (theko_exklusiv)
      • Thekodie Markenteppiche (thekodie_markenteppiche)
      • Tiseco (tiseco)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Trend (trend)
      • Urban Interiors (urban_interiors)
      • Urban Nature Culture (urban_nature_culture)
      • Van der leeden (van_der_leeden)
      • Vente-unique.be (vente_unique_be)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • VinceDesign (vincedesign)
      • Vloerkledenwinkel (vloerkledenwinkel)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wash & dry (wash_dry)
      • Wecon Home (wecon_home)
      • Whkmp's Own (whkmp_s_own)
      • Woood (woood)
      • Xenos (xenos)
      • Zilt (zilt)
      • Zuiver (zuiver)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • partner@vergelijk.nl