x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vloerkleden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Essenza vloerkleed

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vloerkleed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 14
    • Essenza Fleur Vloerkleed 120 x 180 cm Kleurtint: Night Blue, Vloerkleed formaat: 180 x 120 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143296979.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128167090.jpg
      Essenza Essenza Fleur Vloerkleed 120 x 180 cm Kleurtint: Night Blue, Vloerkleed formaat: 180 x 120 cm Fleur Vloerkleed 120 x 180 cm Kleurtint: Night Blue, Vloerkleed formaat: 180 x 120 cm Fleur Vloerkleed 120 x 180 cm Kleurtint: Night Blue, Vloerkleed formaat: 180 x 120 cm Daar is ie weer! De Fleur print is HOT en komt dit voorjaar op verschillende producten terug, zo ook op deze weelderige vloerkleden. De velours look maakt dit vloerkleed extra chique en superzacht voor je voeten. Ideaal voor in de slaapkamer naast het bed dus, maar ook prachtig in de hal of woonkamer! (3)
      Essenza Fleur Vloerkleed 120 x 180 cm Kleurtint: Night Blue, Vloerkleed formaat: 180 x 120 cm
      • 08715944532297
      1
      most_sold
      92.99 EUR
    • Essenza Fleur Vloerkleed 120 x 180 cm Kleurtint: Faded Blue, Vloerkleed formaat: 180 x 120 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141269116.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/108199637.jpg
      Essenza Essenza Fleur Vloerkleed 120 x 180 cm Kleurtint: Faded Blue, Vloerkleed formaat: 180 x 120 cm Fleur Vloerkleed 120 x 180 cm Kleurtint: Faded Blue, Vloerkleed formaat: 180 x 120 cm Fleur Vloerkleed 120 x 180 cm Kleurtint: Faded Blue, Vloerkleed formaat: 180 x 120 cm Bekijk de Essenza Fleur Vloerkleed 120 x 180 cm bij fonQ (1)
      Essenza Fleur Vloerkleed 120 x 180 cm Kleurtint: Faded Blue, Vloerkleed formaat: 180 x 120 cm
      • 08715944555326
      2
      99.95 EUR
    • Essenza Bory Vloerkleed 120 x 180 cm 180 x 240 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137964941.jpg
      Essenza Essenza Bory Vloerkleed 120 x 180 cm 180 x 240 cm Bory Vloerkleed 120 x 180 cm 180 x 240 cm Bory Vloerkleed 120 x 180 cm 180 x 240 cm Geef jouw interieur een nieuwe, frisse look met dit hippe vloerkleed van Essenza. Het laagpolige vloerkleed heeft een all over panterprint in donkerblauw met lichtblauwe vlekken. De zijkanten van het vloerkleed zijn afgewerkt met speelse kwastjes. - Afmeting (lxb): 240x180 cm- Tip: Om verschuiving van het vloerkleed tegen te gaan is het aanbevolen om een antislip onderkleed te gebruiken. (1)
      Essenza Bory Vloerkleed 120 x 180 cm 180 x 240 cm
      • 08715944588713
      2
      deal
      171.00 EUR
    • Essenza Fleur Vloerkleed 120 x 180 cm Kleurtint: Rose, Vloerkleed formaat: 180 x 120 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137976628.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128166780.jpg
      Essenza Essenza Fleur Vloerkleed 120 x 180 cm Kleurtint: Rose, Vloerkleed formaat: 180 x 120 cm Fleur Vloerkleed 120 x 180 cm Kleurtint: Rose, Vloerkleed formaat: 180 x 120 cm Fleur Vloerkleed 120 x 180 cm Kleurtint: Rose, Vloerkleed formaat: 180 x 120 cm Bekijk de Essenza Fleur Vloerkleed 120 x 180 cm bij fonQ (1)
      Essenza Fleur Vloerkleed 120 x 180 cm Kleurtint: Rose, Vloerkleed formaat: 180 x 120 cm
      • 08715944555289
      2
      99.95 EUR
    • Essenza Bory Vloerkleed 120 x 180 cm 180 x 120 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137964941.jpg
      Essenza Essenza Bory Vloerkleed 120 x 180 cm 180 x 120 cm Bory Vloerkleed 120 x 180 cm 180 x 120 cm Bory Vloerkleed 120 x 180 cm 180 x 120 cm Bekijk de Essenza Bory Vloerkleed 120 x 180 cm bij fonQ (1)
      Essenza Bory Vloerkleed 120 x 180 cm 180 x 120 cm
      • 08715944588720
      1
      99.95 EUR
    • Essenza Cadiz Vloerkleed 170 x 240 cm Kleurtint: Ecru, Vloerkleed formaat: 240 x 170 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137965288.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128165561.jpg
      Essenza Essenza Cadiz Vloerkleed 170 x 240 cm Kleurtint: Ecru, Vloerkleed formaat: 240 x 170 cm Cadiz Vloerkleed 170 x 240 cm Kleurtint: Ecru, Vloerkleed formaat: 240 x 170 cm Cadiz Vloerkleed 170 x 240 cm Kleurtint: Ecru, Vloerkleed formaat: 240 x 170 cm Bekijk de Essenza Cadiz Vloerkleed 170 x 240 cm bij fonQ (1)
      Essenza Cadiz Vloerkleed 170 x 240 cm Kleurtint: Ecru, Vloerkleed formaat: 240 x 170 cm
      • 08715944532365
      1
      99.99 EUR
    • Essenza Xess Vloerkleed 180 x 240 cm Kleurtint: Petrol, Vloerkleed formaat: 240 x 180 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143469344.jpg
      Essenza Essenza Xess Vloerkleed 180 x 240 cm Kleurtint: Petrol, Vloerkleed formaat: 240 x 180 cm Xess Vloerkleed 180 x 240 cm Kleurtint: Petrol, Vloerkleed formaat: 240 x 180 cm Xess Vloerkleed 180 x 240 cm Kleurtint: Petrol, Vloerkleed formaat: 240 x 180 cm Bekijk de Essenza Xess Vloerkleed 180 x 240 cm bij fonQ (1)
      Essenza Xess Vloerkleed 180 x 240 cm Kleurtint: Petrol, Vloerkleed formaat: 240 x 180 cm
      • 08715944588690
      1
      189.95 EUR
    • Essenza Xess Vloerkleed 120 x 180 cm Kleurtint: Petrol, Vloerkleed formaat: 180 x 120 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143469343.jpg
      Essenza Essenza Xess Vloerkleed 120 x 180 cm Kleurtint: Petrol, Vloerkleed formaat: 180 x 120 cm Xess Vloerkleed 120 x 180 cm Kleurtint: Petrol, Vloerkleed formaat: 180 x 120 cm Xess Vloerkleed 120 x 180 cm Kleurtint: Petrol, Vloerkleed formaat: 180 x 120 cm Bekijk de Essenza Xess Vloerkleed 120 x 180 cm bij fonQ (1)
      Essenza Xess Vloerkleed 120 x 180 cm Kleurtint: Petrol, Vloerkleed formaat: 180 x 120 cm
      • 08715944588676
      1
      99.95 EUR
    • Essenza Fleur Vloerkleed 120 x 180 cm Kleurtint: Golden Yellow, Vloerkleed formaat: 180 x 120 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138028347.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128166147.jpg
      Essenza Essenza Fleur Vloerkleed 120 x 180 cm Kleurtint: Golden Yellow, Vloerkleed formaat: 180 x 120 cm Fleur Vloerkleed 120 x 180 cm Kleurtint: Golden Yellow, Vloerkleed formaat: 180 x 120 cm Fleur Vloerkleed 120 x 180 cm Kleurtint: Golden Yellow, Vloerkleed formaat: 180 x 120 cm Bekijk de Essenza Fleur Vloerkleed 120 x 180 cm bij fonQ (1)
      Essenza Fleur Vloerkleed 120 x 180 cm Kleurtint: Golden Yellow, Vloerkleed formaat: 180 x 120 cm
      • 08715944593212
      1
      99.95 EUR
    • Essenza Fleur Vloerkleed 180 x 240 cm Kleurtint: Golden Yellow, Vloerkleed formaat: 240 x 180 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141620407.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128166147.jpg
      Essenza Essenza Fleur Vloerkleed 180 x 240 cm Kleurtint: Golden Yellow, Vloerkleed formaat: 240 x 180 cm Fleur Vloerkleed 180 x 240 cm Kleurtint: Golden Yellow, Vloerkleed formaat: 240 x 180 cm Fleur Vloerkleed 180 x 240 cm Kleurtint: Golden Yellow, Vloerkleed formaat: 240 x 180 cm Daar is ie weer! De Fleur print is HOT en komt dit voorjaar op verschillende producten terug, zo ook op deze weelderige vloerkleden. De velours look maakt dit vloerkleed extra chique en superzacht voor je voeten. Ideaal voor in de slaapkamer naast het bed dus, maar ook prachtig in de hal of woonkamer! (1)
      Essenza Fleur Vloerkleed 180 x 240 cm Kleurtint: Golden Yellow, Vloerkleed formaat: 240 x 180 cm
      • 08715944593236
      1
      169.95 EUR
    • Essenza Cadiz Vloerkleed 170 x 240 cm Kleurtint: Blue, Vloerkleed formaat: 240 x 170 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137965288.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/112883437.jpg
      Essenza Essenza Cadiz Vloerkleed 170 x 240 cm Kleurtint: Blue, Vloerkleed formaat: 240 x 170 cm Cadiz Vloerkleed 170 x 240 cm Kleurtint: Blue, Vloerkleed formaat: 240 x 170 cm Cadiz Vloerkleed 170 x 240 cm Kleurtint: Blue, Vloerkleed formaat: 240 x 170 cm Bekijk de Essenza Cadiz Vloerkleed 170 x 240 cm bij fonQ (1)
      Essenza Cadiz Vloerkleed 170 x 240 cm Kleurtint: Blue, Vloerkleed formaat: 240 x 170 cm
      • 08715944532341
      1
      167.99 EUR
    • Essenza Fleur Essenza vloerkleed (240x180 cm) Ecru/multi
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118261163.jpg
      Essenza Essenza Fleur Essenza vloerkleed (240x180 cm) Ecru/multi Fleur Essenza vloerkleed (240x180 cm) Ecru/multi Fleur Essenza vloerkleed (240x180 cm) Ecru/multi Geef jouw interieur een compleet nieuwe twist met dit stijlvolle vloerkleed van Essenza. Het laagpolige vloerkleed heeft een all over bloemenprint met een vintage look en is een echte blikvanger. Het kleed is gemaakt van een luxe velours kwaliteit en dit zorgt ervoor dat het kleed heerlijk zacht aanvoelt. Verder is het kleed afgewerkt met speelse klosjes aan de zijkanten.- Afmeting (lxb): 240x180 cm- Tip: Om verschuiving van het vloerkleed tegen te gaan is het aanbevolen om een antislip onder... (1)
      Essenza Fleur Essenza vloerkleed (240x180 cm) Ecru/multi
      • 08715944570398
      1
      190.00 EUR
    • Essenza Fleur Vloerkleed 170 x 240 cm Kleurtint: Rose, Vloerkleed formaat: 240 x 170 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137977199.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/108199336.jpg
      Essenza Essenza Fleur Vloerkleed 170 x 240 cm Kleurtint: Rose, Vloerkleed formaat: 240 x 170 cm Fleur Vloerkleed 170 x 240 cm Kleurtint: Rose, Vloerkleed formaat: 240 x 170 cm Fleur Vloerkleed 170 x 240 cm Kleurtint: Rose, Vloerkleed formaat: 240 x 170 cm Bekijk de Essenza Fleur Vloerkleed 170 x 240 cm bij fonQ (1)
      Essenza Fleur Vloerkleed 170 x 240 cm Kleurtint: Rose, Vloerkleed formaat: 240 x 170 cm
      • 08715944555302
      1
      189.95 EUR
    • Essenza Fleur Vloerkleed 170 x 240 cm Kleurtint: Faded Blue, Vloerkleed formaat: 240 x 170 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137977036.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/108199637.jpg
      Essenza Essenza Fleur Vloerkleed 170 x 240 cm Kleurtint: Faded Blue, Vloerkleed formaat: 240 x 170 cm Fleur Vloerkleed 170 x 240 cm Kleurtint: Faded Blue, Vloerkleed formaat: 240 x 170 cm Fleur Vloerkleed 170 x 240 cm Kleurtint: Faded Blue, Vloerkleed formaat: 240 x 170 cm Daar is ie weer! De Fleur print is HOT en komt dit voorjaar op verschillende producten terug, zo ook op deze weelderige vloerkleden. De velours look maakt dit vloerkleed extra chique en superzacht voor je voeten. Ideaal voor in de slaapkamer naast het bed dus, maar ook prachtig in de hal of woonkamer! (1)
      Essenza Fleur Vloerkleed 170 x 240 cm Kleurtint: Faded Blue, Vloerkleed formaat: 240 x 170 cm
      • 08715944555333
      1
      189.95 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Trendhopper DEFAULT
        • trendhopper
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Budget (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €105 (low)
      • €105 - €260 (medium)
      • > €260 (high)
    • Lengte (lengte_cm):
      • 160 cm (lengte_cm_160.0)
      • 170 cm (lengte_cm_170.0)
      • 210 cm (lengte_cm_210.0)
      • 230 cm (lengte_cm_230.0)
      • 290 cm (lengte_cm_290.0)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 120 cm (breedte_cm_120)
      • 120 cm - 160 cm (breedte_cm_120_160)
      • 160 cm - 200 cm (breedte_cm_160_200)
      • ≥ 200 cm (breedte_cm_200)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Meerkleurig (multi)
      • Zwart-wit (zwart_wit)
      • Creme (creme)
    • Materiaal (materiaal):
      • Kunststof (kunststof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Wol (wol)
      • Katoen (katoen)
      • Textiel (textiel)
      • Leer (leer)
      • Viscose (viscose)
      • Jute (jute)
      • Anders (anders)
      • Canvas (canvas)
      • Denim (denim)
      • Hout (hout)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Rubber (rubber)
      • Sisal (sisal)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Zeegras (zeegras)
      • Zijde (zijde)
    • Merk (brand):
      • Hanse Home (hanse_home)
      • My Home (my_home)
      • Theko (theko)
      • Home Affaire (home_affaire)
      • Kayoom (kayoom)
      • Louis de Poortere (louis_de_poortere)
      • Zala Living (zala_living)
      • My Home Selection (my_home_selection)
      • Heine (heine)
      • Luxor Living (luxor_living)
      • AAI made with love (aai_made_with_love)
      • Accessorize (accessorize)
      • Andas (andas)
      • Andiamo (andiamo)
      • Angry birds (angry_birds)
      • Arte Espina (arte_espina)
      • Associated Weavers (associated_weavers)
      • Astra (astra)
      • Ayyildiz Teppiche (ayyildiz_teppiche)
      • Barbara Becker (barbara_becker)
      • Bellybutton (bellybutton)
      • Benton (benton)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Beter Bed (beter_bed)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bobby car (bobby_car)
      • Bolsius (bolsius)
      • Bougari (bougari)
      • Brink & Campman (brink_campman)
      • Brink En Campman (brink_en_campman)
      • Brita Sweden (brita_sweden)
      • Brix (brix)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Bt Carpet (bt_carpet)
      • By-Boo (by_boo)
      • Böing Carpet (bo_ing_carpet)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Carpets&co (carpets_co)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Dekowe (dekowe)
      • Design (design)
      • Design house stockholm (design_house_stockholm)
      • Desso (desso)
      • Die Lieben Sieben (die_lieben_sieben)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Done by deer (done_by_deer)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Dyson (dyson)
      • Esprit (esprit)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Essenza (essenza)
      • Fabula Living (fabula_living)
      • Fatboy (fatboy)
      • Felix (felix)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fest Amsterdam (fest_amsterdam)
      • Firstfloor (firstfloor)
      • Flycarpets (flycarpets)
      • Freundin (freundin)
      • Gan (gan)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Geen Merk (geen_merk)
      • Grimmliis (grimmliis)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • Haba (haba)
      • Hamat (hamat)
      • Hartman (hartman)
      • HAY (hay)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Hk Living (hk_living)
      • HKliving (hkliving)
      • Home Affaire Collection (home_affaire_collection)
      • Home Collection (home_collection)
      • Home Living (home_living)
      • Hornbach (hornbach)
      • House Doctor (house_doctor)
      • House Of Kids (house_of_kids)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Impression (impression)
      • In the Mood (in_the_mood)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • JOKJOR (jokjor)
      • Jollein (jollein)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kidsdepot (kidsdepot)
      • Kinzler (kinzler)
      • Label51 (label51)
      • Lalee (lalee)
      • Lanaform (lanaform)
      • Lars Contzen (lars_contzen)
      • Light & Living (light_living)
      • Living Line (living_line)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Made.com (made_com)
      • Magis (magis)
      • Massimo (massimo)
      • MD-ENTREE (md_entree)
      • Merinos (merinos)
      • Metropolis By Michalsky Living (metropolis_by_michalsky_living)
      • Mica (mica)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Mint Rugs (mint_rugs)
      • MOOS (moos)
      • Mozaique (mozaique)
      • Muuto (muuto)
      • Nightlife (nightlife)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Obsession (obsession)
      • Oriental Weavers (oriental_weavers)
      • OTTO (otto)
      • Otto kern (otto_kern)
      • Outwell (outwell)
      • OVERSEAS (overseas)
      • Perletta Carpets (perletta_carpets)
      • Pferdefreunde (pferdefreunde)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Prinzessin Lillifee (prinzessin_lillifee)
      • PT Living (pt_living)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Roberto Geissini (roberto_geissini)
      • Rocky (rocky)
      • Roommate (roommate)
      • Rosina Wachtmeister (rosina_wachtmeister)
      • Rug Solid (rug_solid)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Salonloewe (salonloewe)
      • Sanat Hali (sanat_hali)
      • Schöner Wohnen Kollektion (scho_ner_wohnen_kollektion)
      • Schöngeist & Petersen (scho_ngeist_petersen)
      • Scion (scion)
      • Sebra (sebra)
      • Seletti (seletti)
      • Sigikid (sigikid)
      • Sit (sit)
      • Smart Kids (smart_kids)
      • Spiegelburg Garden (spiegelburg_garden)
      • Stapelgoed (stapelgoed)
      • Star Wars (star_wars)
      • Teppi (teppi)
      • The Wool Studio (the_wool_studio)
      • Theko Exklusiv (theko_exklusiv)
      • Thekodie Markenteppiche (thekodie_markenteppiche)
      • Tiseco (tiseco)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Trend (trend)
      • Trendhopper (trendhopper)
      • Unigro (unigro)
      • Urban Interiors (urban_interiors)
      • Urban Nature Culture (urban_nature_culture)
      • Van der leeden (van_der_leeden)
      • Vente-unique.be (vente_unique_be)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • VinceDesign (vincedesign)
      • Vloerkledenwinkel (vloerkledenwinkel)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wecon Home (wecon_home)
      • Whkmp'S Own (whkmp_s_own)
      • Woood (woood)
      • Xenos (xenos)
      • Zilt (zilt)
      • Zuiver (zuiver)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • partner@vergelijk.nl