x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vloerkleden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Essenza vloerkleed

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vloerkleed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 15
    • Essenza Vloerkleed Bory 180x240
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128167018.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118483444.jpg
      Essenza Essenza Vloerkleed Bory 180x240 Vloerkleed Bory 180x240 Vloerkleed Bory 180x240 Geef de badkamer of slaapkamer een wilde touch met dit pittige dierenprint karpet van ESSENZA. In prachtig donkerblauw met lichtblauwe vlekken is de panterprint spannend én stijlvol tegelijkertijd. De zijkanten van het zachte Bory karpet hebben speelse kwastjes. (6)
      Essenza Vloerkleed Bory 180x240
      • 08715944588690
      1
      most_sold
      189.95 EUR
    • Essenza Vloerkleed Fleur 170x240
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128167090.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/114144378.jpg
      Essenza Essenza Vloerkleed Fleur 170x240 Vloerkleed Fleur 170x240 Vloerkleed Fleur 170x240 Daar is ie weer! De Fleur print is HOT en komt dit voorjaar op verschillende producten terug, zo ook op deze weelderige vloerkleden. De velours look maakt dit vloerkleed extra chique en superzacht voor je voeten. Ideaal voor in de slaapkamer naast het bed dus, maar ook prachtig in de hal of woonkamer! (2)
      Essenza Vloerkleed Fleur 170x240
      • 08715944532303
      1
      179.95 EUR
    • Essenza Vloerkleed Bory 120x180
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128167042.jpg
      Essenza Essenza Vloerkleed Bory 120x180 Vloerkleed Bory 120x180 Vloerkleed Bory 120x180 Geef de badkamer of slaapkamer een wilde touch met dit pittige dierenprint karpet van ESSENZA. In prachtig donkerblauw met lichtblauwe vlekken is de panterprint spannend én stijlvol tegelijkertijd. De zijkanten van het zachte Bory karpet hebben speelse kwastjes. (2)
      Essenza Vloerkleed Bory 120x180
      • 08715944589185
      1
      99.95 EUR
    • Essenza Cadiz Vloerkleed 120 x 180 cm Kleurtint: Ecru, Vloerkleed formaat: 180 x 120 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137975104.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128165561.jpg
      Essenza Essenza Cadiz Vloerkleed 120 x 180 cm Kleurtint: Ecru, Vloerkleed formaat: 180 x 120 cm Cadiz Vloerkleed 120 x 180 cm Kleurtint: Ecru, Vloerkleed formaat: 180 x 120 cm Cadiz Vloerkleed 120 x 180 cm Kleurtint: Ecru, Vloerkleed formaat: 180 x 120 cm Bekijk de Essenza Cadiz Vloerkleed 120 x 180 cm bij fonQ (1)
      Essenza Cadiz Vloerkleed 120 x 180 cm Kleurtint: Ecru, Vloerkleed formaat: 180 x 120 cm
      • 08715944532358
      2
      55.99 EUR
    • Essenza Cadiz Vloerkleed 170 x 240 cm Kleurtint: Ecru, Vloerkleed formaat: 240 x 170 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137965288.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128165561.jpg
      Essenza Essenza Cadiz Vloerkleed 170 x 240 cm Kleurtint: Ecru, Vloerkleed formaat: 240 x 170 cm Cadiz Vloerkleed 170 x 240 cm Kleurtint: Ecru, Vloerkleed formaat: 240 x 170 cm Cadiz Vloerkleed 170 x 240 cm Kleurtint: Ecru, Vloerkleed formaat: 240 x 170 cm Dit blauwe Cadiz vloerkleed heeft een betoverend dessin dat geïnspireerd is op oude Oriëntaalse prints. De bovenkant is digitaal geprint en er zitten speelse kwastjes aan de korte kanten. De velours look maakt dit vloerkleed extra bijzonder en superzacht voor je voeten. (1)
      Essenza Cadiz Vloerkleed 170 x 240 cm Kleurtint: Ecru, Vloerkleed formaat: 240 x 170 cm
      • 08715944532365
      2
      100.99 EUR
    • Essenza Bory Vloerkleed 120 x 180 cm 180 x 240 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137964941.jpg
      Essenza Essenza Bory Vloerkleed 120 x 180 cm 180 x 240 cm Bory Vloerkleed 120 x 180 cm 180 x 240 cm Bory Vloerkleed 120 x 180 cm 180 x 240 cm Bekijk de Essenza Bory Vloerkleed 120 x 180 cm bij fonQ (1)
      Essenza Bory Vloerkleed 120 x 180 cm 180 x 240 cm
      • 08715944588713
      2
      189.95 EUR
    • Essenza Cadiz Vloerkleed 170 x 240 cm Kleurtint: Blue, Vloerkleed formaat: 240 x 170 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137965288.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/112883437.jpg
      Essenza Essenza Cadiz Vloerkleed 170 x 240 cm Kleurtint: Blue, Vloerkleed formaat: 240 x 170 cm Cadiz Vloerkleed 170 x 240 cm Kleurtint: Blue, Vloerkleed formaat: 240 x 170 cm Cadiz Vloerkleed 170 x 240 cm Kleurtint: Blue, Vloerkleed formaat: 240 x 170 cm Dit blauwe Cadiz vloerkleed heeft een betoverend dessin dat geïnspireerd is op oude Oriëntaalse prints. De bovenkant is digitaal geprint en er zitten speelse kwastjes aan de korte kanten. De velours look maakt dit vloerkleed extra bijzonder en superzacht voor je voeten. (1)
      Essenza Cadiz Vloerkleed 170 x 240 cm Kleurtint: Blue, Vloerkleed formaat: 240 x 170 cm
      • 08715944532341
      2
      179.95 EUR
    • Essenza Fleur Vloerkleed 120 x 180 cm Kleurtint: Faded Blue, Vloerkleed formaat: 180 x 120 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141269116.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/108199637.jpg
      Essenza Essenza Fleur Vloerkleed 120 x 180 cm Kleurtint: Faded Blue, Vloerkleed formaat: 180 x 120 cm Fleur Vloerkleed 120 x 180 cm Kleurtint: Faded Blue, Vloerkleed formaat: 180 x 120 cm Fleur Vloerkleed 120 x 180 cm Kleurtint: Faded Blue, Vloerkleed formaat: 180 x 120 cm Bekijk de Essenza Fleur Vloerkleed 120 x 180 cm bij fonQ (1)
      Essenza Fleur Vloerkleed 120 x 180 cm Kleurtint: Faded Blue, Vloerkleed formaat: 180 x 120 cm
      • 08715944555326
      2
      99.95 EUR
    • Essenza Fleur Vloerkleed 120 x 180 cm Kleurtint: Rose, Vloerkleed formaat: 180 x 120 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137976628.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128166780.jpg
      Essenza Essenza Fleur Vloerkleed 120 x 180 cm Kleurtint: Rose, Vloerkleed formaat: 180 x 120 cm Fleur Vloerkleed 120 x 180 cm Kleurtint: Rose, Vloerkleed formaat: 180 x 120 cm Fleur Vloerkleed 120 x 180 cm Kleurtint: Rose, Vloerkleed formaat: 180 x 120 cm Bekijk de Essenza Fleur Vloerkleed 120 x 180 cm bij fonQ (1)
      Essenza Fleur Vloerkleed 120 x 180 cm Kleurtint: Rose, Vloerkleed formaat: 180 x 120 cm
      • 08715944555289
      2
      99.95 EUR
    • Essenza Cadiz Vloerkleed 120 x 180 cm Kleurtint: Blue, Vloerkleed formaat: 180 x 120 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137974381.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/112883437.jpg
      Essenza Essenza Cadiz Vloerkleed 120 x 180 cm Kleurtint: Blue, Vloerkleed formaat: 180 x 120 cm Cadiz Vloerkleed 120 x 180 cm Kleurtint: Blue, Vloerkleed formaat: 180 x 120 cm Cadiz Vloerkleed 120 x 180 cm Kleurtint: Blue, Vloerkleed formaat: 180 x 120 cm Dit blauwe Cadiz vloerkleed heeft een betoverend dessin dat geïnspireerd is op oude Oriëntaalse prints. De bovenkant is digitaal geprint en er zitten speelse kwastjes aan de korte kanten. De velours look maakt dit vloerkleed extra bijzonder en superzacht voor je voeten. (1)
      Essenza Cadiz Vloerkleed 120 x 180 cm Kleurtint: Blue, Vloerkleed formaat: 180 x 120 cm
      • 08715944532334
      1
      99.95 EUR
    • Essenza Bory Vloerkleed 120 x 180 cm 180 x 120 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137964941.jpg
      Essenza Essenza Bory Vloerkleed 120 x 180 cm 180 x 120 cm Bory Vloerkleed 120 x 180 cm 180 x 120 cm Bory Vloerkleed 120 x 180 cm 180 x 120 cm Bekijk de Essenza Bory Vloerkleed 120 x 180 cm bij fonQ (1)
      Essenza Bory Vloerkleed 120 x 180 cm 180 x 120 cm
      • 08715944588720
      1
      99.95 EUR
    • Essenza Fleur Vloerkleed 120 x 180 cm Kleurtint: Golden Yellow, Vloerkleed formaat: 180 x 120 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138028347.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128166147.jpg
      Essenza Essenza Fleur Vloerkleed 120 x 180 cm Kleurtint: Golden Yellow, Vloerkleed formaat: 180 x 120 cm Fleur Vloerkleed 120 x 180 cm Kleurtint: Golden Yellow, Vloerkleed formaat: 180 x 120 cm Fleur Vloerkleed 120 x 180 cm Kleurtint: Golden Yellow, Vloerkleed formaat: 180 x 120 cm Bekijk de Essenza Fleur Vloerkleed 120 x 180 cm bij fonQ (1)
      Essenza Fleur Vloerkleed 120 x 180 cm Kleurtint: Golden Yellow, Vloerkleed formaat: 180 x 120 cm
      • 08715944593212
      1
      99.95 EUR
    • Essenza Fleur Vloerkleed 180 x 240 cm Kleurtint: Golden Yellow, Vloerkleed formaat: 240 x 180 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141620407.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128166147.jpg
      Essenza Essenza Fleur Vloerkleed 180 x 240 cm Kleurtint: Golden Yellow, Vloerkleed formaat: 240 x 180 cm Fleur Vloerkleed 180 x 240 cm Kleurtint: Golden Yellow, Vloerkleed formaat: 240 x 180 cm Fleur Vloerkleed 180 x 240 cm Kleurtint: Golden Yellow, Vloerkleed formaat: 240 x 180 cm Daar is ie weer! De Fleur print is HOT en komt dit voorjaar op verschillende producten terug, zo ook op deze weelderige vloerkleden. De velours look maakt dit vloerkleed extra chique en superzacht voor je voeten. Ideaal voor in de slaapkamer naast het bed dus, maar ook prachtig in de hal of woonkamer! (1)
      Essenza Fleur Vloerkleed 180 x 240 cm Kleurtint: Golden Yellow, Vloerkleed formaat: 240 x 180 cm
      • 08715944593236
      1
      189.95 EUR
    • Essenza Fleur Vloerkleed 170 x 240 cm Kleurtint: Rose, Vloerkleed formaat: 240 x 170 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137977199.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/108199336.jpg
      Essenza Essenza Fleur Vloerkleed 170 x 240 cm Kleurtint: Rose, Vloerkleed formaat: 240 x 170 cm Fleur Vloerkleed 170 x 240 cm Kleurtint: Rose, Vloerkleed formaat: 240 x 170 cm Fleur Vloerkleed 170 x 240 cm Kleurtint: Rose, Vloerkleed formaat: 240 x 170 cm Daar is ie weer! De Fleur print is HOT en komt dit voorjaar op verschillende producten terug, zo ook op deze weelderige vloerkleden. De velours look maakt dit vloerkleed extra chique en superzacht voor je voeten. Ideaal voor in de slaapkamer naast het bed dus, maar ook prachtig in de hal of woonkamer! (1)
      Essenza Fleur Vloerkleed 170 x 240 cm Kleurtint: Rose, Vloerkleed formaat: 240 x 170 cm
      • 08715944555302
      1
      189.95 EUR
    • Essenza Fleur Vloerkleed 170 x 240 cm Kleurtint: Faded Blue, Vloerkleed formaat: 240 x 170 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137977036.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/108199637.jpg
      Essenza Essenza Fleur Vloerkleed 170 x 240 cm Kleurtint: Faded Blue, Vloerkleed formaat: 240 x 170 cm Fleur Vloerkleed 170 x 240 cm Kleurtint: Faded Blue, Vloerkleed formaat: 240 x 170 cm Fleur Vloerkleed 170 x 240 cm Kleurtint: Faded Blue, Vloerkleed formaat: 240 x 170 cm Daar is ie weer! De Fleur print is HOT en komt dit voorjaar op verschillende producten terug, zo ook op deze weelderige vloerkleden. De velours look maakt dit vloerkleed extra chique en superzacht voor je voeten. Ideaal voor in de slaapkamer naast het bed dus, maar ook prachtig in de hal of woonkamer! (1)
      Essenza Fleur Vloerkleed 170 x 240 cm Kleurtint: Faded Blue, Vloerkleed formaat: 240 x 170 cm
      • 08715944555333
      1
      189.95 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Budget (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €105 (low)
      • €105 - €260 (medium)
      • > €260 (high)
    • Lengte (lengte_cm):
      • 160 cm (lengte_cm_160.0)
      • 170 cm (lengte_cm_170.0)
      • 190 cm (lengte_cm_190.0)
      • 210 cm (lengte_cm_210.0)
      • 230 cm (lengte_cm_230.0)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 120 cm (breedte_cm_120)
      • 120 cm - 160 cm (breedte_cm_120_160)
      • 160 cm - 200 cm (breedte_cm_160_200)
      • ≥ 200 cm (breedte_cm_200)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Koraal (koraal)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Meerkleurig (multi)
      • Zwart-wit (zwart_wit)
      • Creme (creme)
    • Materiaal (materiaal):
      • Kunststof (kunststof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Wol (wol)
      • Katoen (katoen)
      • Textiel (textiel)
      • Leer (leer)
      • Viscose (viscose)
      • Jute (jute)
      • Anders (anders)
      • Canvas (canvas)
      • Denim (denim)
      • Hout (hout)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Rubber (rubber)
      • Schapenvacht (schapenvacht)
      • Sisal (sisal)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Zeegras (zeegras)
      • Zijde (zijde)
    • Merk (brand):
      • Hanse Home (hanse_home)
      • My Home (my_home)
      • Theko (theko)
      • Home Affaire (home_affaire)
      • Kayoom (kayoom)
      • Louis de Poortere (louis_de_poortere)
      • Zala Living (zala_living)
      • My Home Selection (my_home_selection)
      • Heine (heine)
      • Luxor Living (luxor_living)
      • AAI made with love (aai_made_with_love)
      • Accessorize (accessorize)
      • Andas (andas)
      • Andiamo (andiamo)
      • Angry birds (angry_birds)
      • Arte Espina (arte_espina)
      • Associated Weavers (associated_weavers)
      • Astra (astra)
      • Ayyildiz Teppiche (ayyildiz_teppiche)
      • Barbara Becker (barbara_becker)
      • Bellybutton (bellybutton)
      • Benton (benton)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Beter Bed (beter_bed)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bobby car (bobby_car)
      • Bougari (bougari)
      • Brink & Campman (brink_campman)
      • Brink En Campman (brink_en_campman)
      • Brita Sweden (brita_sweden)
      • Brix (brix)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Bt Carpet (bt_carpet)
      • By-Boo (by_boo)
      • Böing Carpet (bo_ing_carpet)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Capt'n Sharky (capt_n_sharky)
      • Carpets&co (carpets_co)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Dekowe (dekowe)
      • Design (design)
      • Design house stockholm (design_house_stockholm)
      • Desso (desso)
      • Die Lieben Sieben (die_lieben_sieben)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Done by deer (done_by_deer)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Dyson (dyson)
      • Esprit (esprit)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Essenza (essenza)
      • Fabula Living (fabula_living)
      • Fatboy (fatboy)
      • Felix (felix)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fest Amsterdam (fest_amsterdam)
      • Flycarpets (flycarpets)
      • Flycarpets.nl (flycarpets_nl)
      • Freundin (freundin)
      • Gan (gan)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Green Decore (green_decore)
      • Grimmliis (grimmliis)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • Haba (haba)
      • Hamat (hamat)
      • HAY (hay)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Hk Living (hk_living)
      • HKliving (hkliving)
      • Home Affaire Collection (home_affaire_collection)
      • Home Collection (home_collection)
      • Home Living (home_living)
      • Hornbach (hornbach)
      • House Doctor (house_doctor)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Huismerk (huismerk)
      • Impression (impression)
      • In the Mood (in_the_mood)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • JOKJOR (jokjor)
      • Jollein (jollein)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kidsdepot (kidsdepot)
      • Kinzler (kinzler)
      • Kiyou Shaggy (kiyou_shaggy)
      • KOODI (koodi)
      • LaForma (laforma)
      • Lalee (lalee)
      • Lanaform (lanaform)
      • Lars Contzen (lars_contzen)
      • Light & Living (light_living)
      • Living Line (living_line)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Made.com (made_com)
      • Magis (magis)
      • Massimo (massimo)
      • MD-ENTREE (md_entree)
      • Merinos (merinos)
      • Mica (mica)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Mint Rugs (mint_rugs)
      • MOOS (moos)
      • Mozaique (mozaique)
      • Muuto (muuto)
      • Nightlife (nightlife)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Obsession (obsession)
      • Oriental Weavers (oriental_weavers)
      • OTTO (otto)
      • Otto kern (otto_kern)
      • Outwell (outwell)
      • OVERSEAS (overseas)
      • Parwis (parwis)
      • Paul frank (paul_frank)
      • Perletta Carpets (perletta_carpets)
      • Pferdefreunde (pferdefreunde)
      • Playtime (playtime)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Prinzessin Lillifee (prinzessin_lillifee)
      • PT Living (pt_living)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Roberto Geissini (roberto_geissini)
      • Rocky (rocky)
      • Roommate (roommate)
      • Rosina Wachtmeister (rosina_wachtmeister)
      • Rug Solid (rug_solid)
      • Salonloewe (salonloewe)
      • Sanat Hali (sanat_hali)
      • Schöner Wohnen Kollektion (scho_ner_wohnen_kollektion)
      • Schöngeist & Petersen (scho_ngeist_petersen)
      • Scion (scion)
      • Sebra (sebra)
      • Seletti (seletti)
      • Sigikid (sigikid)
      • Sit (sit)
      • Smart Kids (smart_kids)
      • Spiegelburg Garden (spiegelburg_garden)
      • Stapelgoed (stapelgoed)
      • Star Wars (star_wars)
      • Södahl (so_dahl)
      • Teppi (teppi)
      • Teppich Kontor Hamburg (teppich_kontor_hamburg)
      • The Wool Studio (the_wool_studio)
      • Theko die markenteppiche (theko_die_markenteppiche)
      • Theko Exklusiv (theko_exklusiv)
      • Thekodie Markenteppiche (thekodie_markenteppiche)
      • Tiseco (tiseco)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Trend (trend)
      • Urban Interiors (urban_interiors)
      • Urban Nature Culture (urban_nature_culture)
      • Van der leeden (van_der_leeden)
      • Vente-unique.be (vente_unique_be)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • VinceDesign (vincedesign)
      • Vloerkledenwinkel (vloerkledenwinkel)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wash & dry (wash_dry)
      • Wecon Home (wecon_home)
      • Whkmp'S Own (whkmp_s_own)
      • Woood (woood)
      • Xenos (xenos)
      • Zilt (zilt)
      • Zuiver (zuiver)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • partner@vergelijk.nl