x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vloerkleden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Essenza vloerkleed

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vloerkleed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 15
    • Essenza Vloerkleed Essenza Fleur Nightblue (60 x 90 cm)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128167643.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128368113.jpg
      Essenza Essenza Vloerkleed Essenza Fleur Nightblue (60 x 90 cm) Vloerkleed Essenza Fleur Nightblue (60 x 90 cm) Vloerkleed Essenza Fleur Nightblue (60 x 90 cm) Het prachtige Fleur Nightblue vloerkleed komt uit de collectie van het bekende merk Essenza. Het vloerkleed heeft een donker blauwe kleur en is voorzien van... Kijk voor meer informatie op de website. (3)
      Essenza Vloerkleed Essenza Fleur Nightblue (60 x 90 cm)
      • 08715944546669
      2
      43.90 EUR
    • Essenza Vloerkleed Fleur 120x180
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122118795.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128167090.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146462722.jpg
      Essenza Essenza Vloerkleed Fleur 120x180 Vloerkleed Fleur 120x180 Vloerkleed Fleur 120x180 Daar is ie weer! De Fleur print is HOT en komt dit voorjaar op verschillende producten terug, zo ook op deze weelderige vloerkleden. De velours look maakt dit vloerkleed extra chique en superzacht voor je voeten. Ideaal voor in de slaapkamer naast het bed dus, maar ook prachtig in de hal of woonkamer! (2)
      Essenza Vloerkleed Fleur 120x180
      • 08715944532297
      2
      99.95 EUR
    • Essenza Airen vloerkleed met botanisch dessin
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155980964.jpg
      Essenza Essenza Airen vloerkleed met botanisch dessin Airen vloerkleed met botanisch dessin Airen vloerkleed met botanisch dessin Geef je interieur pit met dit Airen vloerkleed van ESSENZA. De botanische print laat de allermooiste exotische bloemen en dieren zien, waaronder een toekan en een slang - en de kleur is helemaal on trend! Het karpet voelt fluweelzacht aan je voeten en heeft lichte kwastjes voor een fris effect. (1)
      Essenza Airen vloerkleed met botanisch dessin
      • 08715944644969
      3
      39.95 EUR
    • Essenza Vloerkleed Essenza Bory Blue (120 x 180 cm)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122121144.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128167444.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154184800.jpg
      Essenza Essenza Vloerkleed Essenza Bory Blue (120 x 180 cm) Vloerkleed Essenza Bory Blue (120 x 180 cm) Vloerkleed Essenza Bory Blue (120 x 180 cm) Het prachtige vloerkleed Bory komt uit de collectie van het bekende merk Essenza. Het vloerkleed is gemaakt van stevig en duurzaam polyester. De prachtige p... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Essenza Vloerkleed Essenza Bory Blue (120 x 180 cm)
      • 08715944588720
      3
      deal
      53.90 EUR
    • Essenza Vloerkleed Essenza Fleur Ecru (120 x 180 cm)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122118735.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128170326.jpg
      Essenza Essenza Vloerkleed Essenza Fleur Ecru (120 x 180 cm) Vloerkleed Essenza Fleur Ecru (120 x 180 cm) Vloerkleed Essenza Fleur Ecru (120 x 180 cm) Daar is ie weer! De Fleur print is HOT en komt dit voorjaar op verschillende producten terug, zo ook op deze weelderige vloerkleden. De velours look maakt dit vloerkleed extra chique en superzacht voor je voeten. Ideaal voor in de slaapkamer naast het bed dus, maar ook prachtig in de hal of woonkamer! (1)
      Essenza Vloerkleed Essenza Fleur Ecru (120 x 180 cm)
      • 08715944532310
      3
      99.95 EUR
    • Essenza Vloerkleed Essenza Fleur Ecru (60 x 90 cm)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128167913.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128251027.jpg
      Essenza Essenza Vloerkleed Essenza Fleur Ecru (60 x 90 cm) Vloerkleed Essenza Fleur Ecru (60 x 90 cm) Vloerkleed Essenza Fleur Ecru (60 x 90 cm) Het prachtige Fleur vloerkleed komt uit de collectie van het bekende merk Essenza. Het vloerkleed is gemaakt van kwalitatief polyester en is heel stevig. He... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Essenza Vloerkleed Essenza Fleur Ecru (60 x 90 cm)
      • 08715944546676
      3
      43.90 EUR
    • Essenza Fleur vloerkleed met bloemenprint 60 x 90 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155013435.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154262598.jpg
      Essenza Essenza Fleur vloerkleed met bloemenprint 60 x 90 cm Fleur vloerkleed met bloemenprint 60 x 90 cm Fleur vloerkleed met bloemenprint 60 x 90 cm Daar is ie weer! De Fleur print komt dit najaar op verschillende producten terug, zo ook op deze weelderige vloerkleden. De velours look maakt dit vloerkleed extra chique en superzacht voor je voeten. Ideaal voor in de slaapkamer naast het bed dus, maar ook prachtig in de hal of woonkamer! Dit vloerkleed van ESSENZA is taupe. (1)
      Essenza Fleur vloerkleed met bloemenprint 60 x 90 cm
      • 08715944678643
      3
      189.95 EUR
    • Essenza Filou Vloerkleed Maat: 240 x 180 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154262583.jpg
      Essenza Essenza Filou Vloerkleed Maat: 240 x 180 cm Filou Vloerkleed Maat: 240 x 180 cm Filou Vloerkleed Maat: 240 x 180 cm Bestel Essenza Filou Vloerkleed online bij fonQ. Alle Essenza Kleden uit voorraad leverbaar. Vandaag besteld, over 1-2 werkdagen in huis (2)
      Essenza Filou Vloerkleed Maat: 240 x 180 cm
      • 08715944678612
      1
      189.95 EUR
    • Essenza Rosalee vloerkleed met bloemenprint
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155007138.jpg
      Essenza Essenza Rosalee vloerkleed met bloemenprint Rosalee vloerkleed met bloemenprint Rosalee vloerkleed met bloemenprint Rosalee vloerkleed met bloemenprint (1)
      Essenza Rosalee vloerkleed met bloemenprint
      • 08715944670166
      2
      39.95 EUR
    • Essenza Rosalee vloerkleed met bloemenprint
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153546404.jpg
      Essenza Essenza Rosalee vloerkleed met bloemenprint Rosalee vloerkleed met bloemenprint Rosalee vloerkleed met bloemenprint Bestel Kleed Essenza Rosalee Karpet Mustard (60 x 90 cm) online. Bekijk alle Decoratie van het merk Essenza bij Etrias. (1)
      Essenza Rosalee vloerkleed met bloemenprint
      • 08715944671231
      2
      39.95 EUR
    • Essenza Vivienne vloerkleed met bloemenprint 90 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152456152.jpg
      Essenza Essenza Vivienne vloerkleed met bloemenprint 90 cm Vivienne vloerkleed met bloemenprint 90 cm Vivienne vloerkleed met bloemenprint 90 cm Bestel Vloerkleed Essenza Vivienne Ochre (90 cm) online. Bekijk alle Decoratie van het merk Essenza bij Etrias. (1)
      Essenza Vivienne vloerkleed met bloemenprint 90 cm
      • 08715944646642
      2
      53.90 EUR
    • Essenza Fabienne vloerkleed met grafische print
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155022299.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152286698.jpg
      Essenza Essenza Fabienne vloerkleed met grafische print Fabienne vloerkleed met grafische print Fabienne vloerkleed met grafische print Fabienne vloerkleed met grafische print (1)
      Essenza Fabienne vloerkleed met grafische print
      • 08715944669771
      2
      39.95 EUR
    • Essenza Vloerkleed Essenza Verano Rose (120 x 180 cm)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144511335.jpg
      Essenza Essenza Vloerkleed Essenza Verano Rose (120 x 180 cm) Vloerkleed Essenza Verano Rose (120 x 180 cm) Vloerkleed Essenza Verano Rose (120 x 180 cm) Bestel Vloerkleed Essenza Verano Rose (120 x 180 cm) online. Bekijk alle Decoratie van het merk Essenza bij Etrias. (1)
      Essenza Vloerkleed Essenza Verano Rose (120 x 180 cm)
      • 08715944609609
      2
      deal
      53.93 EUR
    • Essenza Vivienne Vloerkleed
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156979108.jpg
      Essenza Essenza Vivienne Vloerkleed Vivienne Vloerkleed Vivienne Vloerkleed Bestel Vloerkleed Essenza Vivienne Ecru (180 cm) online. Bekijk alle Decoratie van het merk Essenza bij Etrias. (1)
      Essenza Vivienne Vloerkleed
      • 08715944645096
      2
      159.95 EUR
    • Essenza Filou Vloerkleed Maat: 180 x 120 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154262492.jpg
      Essenza Essenza Filou Vloerkleed Maat: 180 x 120 cm Filou Vloerkleed Maat: 180 x 120 cm Filou Vloerkleed Maat: 180 x 120 cm Bestel Essenza Filou Vloerkleed online bij fonQ. Alle Essenza Kleden uit voorraad leverbaar. Vandaag besteld, over 1-2 werkdagen in huis (1)
      Essenza Filou Vloerkleed Maat: 180 x 120 cm
      • 08715944678605
      1
      99.95 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Budget (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €105 (low)
      • €105 - €260 (medium)
      • > €260 (high)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 140 cm (lengte_cm_1)
      • 140 cm - 170 cm (lengte_cm_2)
      • 170 cm - 230 cm (lengte_cm_3)
      • ≥ 230 cm (lengte_cm_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 170 cm (breedte_cm_1)
      • 170 cm - 200 cm (breedte_cm_2)
      • 200 cm - 250 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 250 cm (breedte_cm_4)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Crème (creme)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Meerkleurig (multi)
      • Zwart-wit (zwart_wit)
      • Print (print)
    • Materiaal (materiaal):
      • Kunststof (kunststof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Wol (wol)
      • Katoen (katoen)
      • Textiel (textiel)
      • Leer (leer)
      • Viscose (viscose)
      • Jute (jute)
      • Acryl (acryl)
      • Bamboe (bamboe)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Glas (glas)
      • Glasvezel (glasvezel)
      • Hout (hout)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • PVC (pvc)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Schapenvacht (schapenvacht)
      • Sisal (sisal)
      • Staal (staal)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Zeegras (zeegras)
      • Zijde (zijde)
    • Merk (brand):
      • Hanse Home (hanse_home)
      • My Home (my_home)
      • Theko (theko)
      • Home Affaire (home_affaire)
      • Kayoom (kayoom)
      • Louis de Poortere (louis_de_poortere)
      • Zala Living (zala_living)
      • My Home Selection (my_home_selection)
      • Heine (heine)
      • Luxor Living (luxor_living)
      • Accessorize (accessorize)
      • Adana Carpets (adana_carpets)
      • Alterego (alterego)
      • Ancona (ancona)
      • Andas (andas)
      • Andiamo (andiamo)
      • Antoin Carpets (antoin_carpets)
      • Arte Espina (arte_espina)
      • Astra (astra)
      • Ayyildiz Teppiche (ayyildiz_teppiche)
      • BabyDan (babydan)
      • Bahama (bahama)
      • Bambi (bambi)
      • Barbara Becker (barbara_becker)
      • Beija Flor (beija_flor)
      • Beliani (beliani)
      • Bellybutton (bellybutton)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Beta (beta)
      • BIG (big)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bolia (bolia)
      • Bonaparte (bonaparte)
      • Bougari (bougari)
      • Brink & Campman (brink_campman)
      • Brink En Campman (brink_en_campman)
      • Brinker Carpets (brinker_carpets)
      • Brita Sweden (brita_sweden)
      • Brix (brix)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Bt Carpet (bt_carpet)
      • By-Boo (by_boo)
      • Byboo (byboo)
      • Böing Carpet (bo_ing_carpet)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Cane-Line (cane_line)
      • Capt'n Sharky (capt_n_sharky)
      • Carpet City (carpet_city)
      • Carpets&co (carpets_co)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Dekbed Discounter (dekbed_discounter)
      • Dekowe (dekowe)
      • Delavita (delavita)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Desso (desso)
      • Die Hauskunst (die_hauskunst)
      • Die Lieben Sieben (die_lieben_sieben)
      • Disney (disney)
      • Doing Goods (doing_goods)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Dream (dream)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Edushape (edushape)
      • Elle Decor (elle_decor)
      • Enjoy (enjoy)
      • Esprit (esprit)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Essenza (essenza)
      • Fabula Living (fabula_living)
      • Fatboy (fatboy)
      • Felix Der Hase (felix_der_hase)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Festival (festival)
      • Flycarpets (flycarpets)
      • Flycarpets.nl (flycarpets_nl)
      • FRAAI (fraai)
      • Freundin home collection (freundin_home_collection)
      • Gala (gala)
      • Gan (gan)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Gino Falcone (gino_falcone)
      • Ginore (ginore)
      • Gozze (gozze)
      • Grimmliis (grimmliis)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • Haba (haba)
      • Hawaii (hawaii)
      • HAY (hay)
      • Heitmann (heitmann)
      • HEITMANN FELLE (heitmann_felle)
      • Hemafa (hemafa)
      • HK Living (hk_living)
      • Home Affaire Collection (home_affaire_collection)
      • Home wohnideen (home_wohnideen)
      • House Doctor (house_doctor)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Huismerk (huismerk)
      • Inosign (inosign)
      • Interfloor (interfloor)
      • J-Line (j_line)
      • Jabo (jabo)
      • Kare design (kare_design)
      • Katherine Carnaby (katherine_carnaby)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kay (kay)
      • Kids (kids)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kidsdepot (kidsdepot)
      • Kinzler (kinzler)
      • Kiyou Shaggy (kiyou_shaggy)
      • Kleen-Tex (kleen_tex)
      • Km (km)
      • Lalee (lalee)
      • Lanaform (lanaform)
      • Lena (lena)
      • Leonique (leonique)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Light & Living (light_living)
      • Lima (lima)
      • Linie Design (linie_design)
      • Living Line (living_line)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Lucca (lucca)
      • Lüttenhütt (lu_ttenhu_tt)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Made.com (made_com)
      • Marrakesh (marrakesh)
      • Massimo (massimo)
      • Merinos (merinos)
      • Mint Rugs (mint_rugs)
      • Momo Rugs (momo_rugs)
      • MOOS (moos)
      • Morris (morris)
      • Muuto (muuto)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Narma (narma)
      • Nici (nici)
      • Nofred (nofred)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nouristan (nouristan)
      • Nuuck (nuuck)
      • Obsession (obsession)
      • Oci Die Teppichmarke (oci_die_teppichmarke)
      • Oriental Weavers (oriental_weavers)
      • OTTO (otto)
      • Oyoy (oyoy)
      • Paco Home (paco_home)
      • Pferdefreunde (pferdefreunde)
      • Play & Go (play_go)
      • Plus (plus)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Primaflor-ideen In Textil (primaflor_ideen_in_textil)
      • Prinzessin Lillifee (prinzessin_lillifee)
      • Ptmd (ptmd)
      • Puik (puik)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • ROCK STAR BABY (rock_star_baby)
      • Roommate (roommate)
      • Rug Solid (rug_solid)
      • Salonloewe (salonloewe)
      • Sanat Teppiche (sanat_teppiche)
      • Schleich (schleich)
      • Schöner Wohnen Kollektion (scho_ner_wohnen_kollektion)
      • Schöngeist & Petersen (scho_ngeist_petersen)
      • Scion (scion)
      • Seahorse (seahorse)
      • Sebra (sebra)
      • Sehrazat (sehrazat)
      • Seletti (seletti)
      • Sigikid (sigikid)
      • Sit (sit)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Smart Kids (smart_kids)
      • Soehnle (soehnle)
      • Spiegelburg Garden (spiegelburg_garden)
      • Star Wars (star_wars)
      • Theko Exklusiv (theko_exklusiv)
      • Tine K Home (tine_k_home)
      • Tiseco (tiseco)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Trend (trend)
      • Turi Landhaus (turi_landhaus)
      • Urban Interiors (urban_interiors)
      • Van der leeden (van_der_leeden)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • VinceDesign (vincedesign)
      • Vloerkledenwinkel (vloerkledenwinkel)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Webkarpet (webkarpet)
      • Wecon Home (wecon_home)
      • Woood (woood)
      • Xilento (xilento)
      • Zilt (zilt)
      • Zuiver (zuiver)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl