x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vloerkleden verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Done by deer vloerkleed

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vloerkleed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Done by deer Vloerkleed Roze - goud
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135004081.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96905467.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124173314.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106075158.jpg
      Done by deer Done by deer Vloerkleed Roze - goud Vloerkleed Roze - goud Vloerkleed Roze - goud Het vloerkleed van Done by Deer is het ideale vloerkleed om elke kamer op te vrolijken. Het vloerkleed is voorzien van unieke kleuren en is daardoor een echte eyecatcher. Het vloerkleed is gemaakt van zacht materiaal, waardoor je het vloerkleed ook als speelkleed of ter decoratie kan gebruiken. (17)
      Done by deer Vloerkleed Roze - goud
      • 05712643507314
      2
      good_buy
      most_sold
      49.95 EUR
    • Done by deer Vloerkleed Blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137930634.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96891140.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124169579.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135045637.jpg
      Done by deer Done by deer Vloerkleed Blauw Vloerkleed Blauw Vloerkleed Blauw Bestel Done by Deer Vloerkleed online bij fonQ. Alle Done by Deer Kleden uit voorraad leverbaar. Voor 23:00 besteld, morgen in huis (3)
      Done by deer Vloerkleed Blauw
      • 05712643507321
      2
      49.95 EUR
    • Done by deer Vloerkleed Grijs - goud
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137975422.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96905519.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124168886.jpg
      Done by deer Done by deer Vloerkleed Grijs - goud Vloerkleed Grijs - goud Vloerkleed Grijs - goud Het vloerkleed van Done by Deer is het ideale vloerkleed om elke kamer op te vrolijken. Het vloerkleed is voorzien van unieke kleuren en is daardoor een echte eyecatcher. Het vloerkleed is gemaakt van zacht materiaal, waardoor je het vloerkleed ook als speelkleed of ter decoratie kan gebruiken. (1)
      Done by deer Vloerkleed Grijs - goud
      • 05712643507352
      2
      49.95 EUR
    • Done by deer Happy Dots Babydeken 80 x 100 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124148485.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116586002.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135018887.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143424930.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135013500.jpg
      Done by deer Done by deer Happy Dots Babydeken 80 x 100 cm Happy Dots Babydeken 80 x 100 cm Happy Dots Babydeken 80 x 100 cm Bestel Done by Deer Happy Dots Babydeken 80 x 100 cm online bij fonQ. Alle Done by Deer Woonaccessoires uit voorraad leverbaar. Vandaag besteld, maandag in huis (1)
      Done by deer Happy Dots Babydeken 80 x 100 cm
      • 05712643358558
      1
      44.95 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Trendhopper DEFAULT
        • trendhopper
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Budget (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €105 (low)
      • €105 - €260 (medium)
      • > €260 (high)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 80 cm (lengte_cm_80)
      • 80 cm - 170 cm (lengte_cm_80_170)
      • 170 cm - 240 cm (lengte_cm_170_240)
      • ≥ 240 cm (lengte_cm_240)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 140 cm (breedte_cm_140)
      • 140 cm - 170 cm (breedte_cm_140_170)
      • 170 cm - 200 cm (breedte_cm_170_200)
      • ≥ 200 cm (breedte_cm_200)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Koraal (koraal)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Turquoise (turquoise)
      • Blauw (blauw)
      • Meerkleurig (multi)
      • Zwart-wit (zwart_wit)
      • Creme (creme)
    • Materiaal (materiaal):
      • Kunststof (kunststof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Wol (wol)
      • Katoen (katoen)
      • Textiel (textiel)
      • Leer (leer)
      • Viscose (viscose)
      • Jute (jute)
      • Acryl (acryl)
      • Anders (anders)
      • Bamboe (bamboe)
      • Canvas (canvas)
      • Denim (denim)
      • Fluweel (fluweel)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Rubber (rubber)
      • Schapenvacht (schapenvacht)
      • Sisal (sisal)
      • Steen (steen)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Zeegras (zeegras)
      • Zijde (zijde)
    • Merk (brand):
      • Hanse Home (hanse_home)
      • My Home (my_home)
      • Theko (theko)
      • Home Affaire (home_affaire)
      • Kayoom (kayoom)
      • Louis de Poortere (louis_de_poortere)
      • Zala Living (zala_living)
      • My Home Selection (my_home_selection)
      • Heine (heine)
      • Luxor Living (luxor_living)
      • &tradition (_tradition)
      • AAI made with love (aai_made_with_love)
      • Accessorize (accessorize)
      • Alterego (alterego)
      • Andas (andas)
      • Andiamo (andiamo)
      • Arte Espina (arte_espina)
      • Astra (astra)
      • Ayyildiz Teppiche (ayyildiz_teppiche)
      • Barbara Becker (barbara_becker)
      • Bellybutton (bellybutton)
      • Benton (benton)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bobby car (bobby_car)
      • Bougari (bougari)
      • Brink & Campman (brink_campman)
      • Brink En Campman (brink_en_campman)
      • Brinker Carpets (brinker_carpets)
      • Brita Sweden (brita_sweden)
      • Brix (brix)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Bt Carpet (bt_carpet)
      • By boo (by_boo)
      • Böing Carpet (bo_ing_carpet)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Cane-Line (cane_line)
      • Carpets&co (carpets_co)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Dekbed Discounter (dekbed_discounter)
      • Dekowe (dekowe)
      • Design (design)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Desso (desso)
      • Die Lieben Sieben (die_lieben_sieben)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Done by deer (done_by_deer)
      • Dream (dream)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Esprit (esprit)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Essenza (essenza)
      • Fabula Living (fabula_living)
      • Fatboy (fatboy)
      • Felix (felix)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fest Amsterdam (fest_amsterdam)
      • Firstfloor (firstfloor)
      • Flycarpets (flycarpets)
      • Flycarpets.nl (flycarpets_nl)
      • Freundin (freundin)
      • Gala (gala)
      • Gan (gan)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Geen Merk (geen_merk)
      • Grimmliis (grimmliis)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • Haba (haba)
      • Hartman (hartman)
      • HAY (hay)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • HK Living (hk_living)
      • Home Affaire Collection (home_affaire_collection)
      • Home Collection (home_collection)
      • Home Living (home_living)
      • Hornbach (hornbach)
      • House Doctor (house_doctor)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Impression (impression)
      • In the Mood (in_the_mood)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Inosign (inosign)
      • J-Line (j_line)
      • JOKJOR (jokjor)
      • Jollein (jollein)
      • Kare design (kare_design)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kids (kids)
      • Kidsdepot (kidsdepot)
      • Kinzler (kinzler)
      • Kiyou Shaggy (kiyou_shaggy)
      • Klingel (klingel)
      • Krüger & Schönhoff (kru_ger_scho_nhoff)
      • Label51 (label51)
      • Lalee (lalee)
      • Lanaform (lanaform)
      • Lars Contzen (lars_contzen)
      • Lena (lena)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Light & Living (light_living)
      • Linie Design (linie_design)
      • Living Line (living_line)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Lucca (lucca)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Made.com (made_com)
      • Magis (magis)
      • Massimo (massimo)
      • MD-ENTREE (md_entree)
      • Merinos (merinos)
      • Meubelen-Online (meubelen_online)
      • Mica (mica)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Minions (minions)
      • Mint Rugs (mint_rugs)
      • Montana (montana)
      • MOOS (moos)
      • Mozaique (mozaique)
      • Muuto (muuto)
      • Nightlife (nightlife)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Obsession (obsession)
      • Oriental Weavers (oriental_weavers)
      • OTTO (otto)
      • Otto kern (otto_kern)
      • Outwell (outwell)
      • OVERSEAS (overseas)
      • Oyoy (oyoy)
      • Perletta Carpets (perletta_carpets)
      • Perytex (perytex)
      • Pferdefreunde (pferdefreunde)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Present Time (present_time)
      • Prinzessin Lillifee (prinzessin_lillifee)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • Puik (puik)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Roberto Geissini (roberto_geissini)
      • Roommate (roommate)
      • Rosina Wachtmeister (rosina_wachtmeister)
      • Rug Solid (rug_solid)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Salonloewe (salonloewe)
      • Sanat Hali (sanat_hali)
      • Schöner Wohnen Kollektion (scho_ner_wohnen_kollektion)
      • Schöngeist & Petersen (scho_ngeist_petersen)
      • Scion (scion)
      • Seahorse (seahorse)
      • Sebra (sebra)
      • Seletti (seletti)
      • Sigikid (sigikid)
      • Sit (sit)
      • Smart Kids (smart_kids)
      • Spiegelburg Garden (spiegelburg_garden)
      • Stapelgoed (stapelgoed)
      • Teppi (teppi)
      • The Organic Sheep (the_organic_sheep)
      • The Wool Studio (the_wool_studio)
      • Theko Exklusiv (theko_exklusiv)
      • Thekodie Markenteppiche (thekodie_markenteppiche)
      • Tine k home (tine_k_home)
      • Tiseco (tiseco)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Trend (trend)
      • Trendhopper (trendhopper)
      • Urban Interiors (urban_interiors)
      • Urban Nature Culture (urban_nature_culture)
      • Van der leeden (van_der_leeden)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • VinceDesign (vincedesign)
      • Vloerkledenwinkel (vloerkledenwinkel)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Webschatz (webschatz)
      • Wecon Home (wecon_home)
      • Whkmp'S Own (whkmp_s_own)
      • Woood (woood)
      • Wäschepur (wa_schepur)
      • Zuiver (zuiver)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl