x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Daiwa Lexa E LT 19 - 4000S-CXH - Molen - Slip Voorop - Zilver - 270 gr - 6.2:1 lagers - Zilver

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Daiwa Lexa E LT 19 - 4000S-CXH - Molen - Slip Voorop - Zilver - 270 gr - 6.2:1 lagers - Zilver
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Daiwa Lexa E LT 19 - 4000S-CXH - Molen - Slip Voorop - Zilver - 270 gr - 6.2:1 lagers - Zilver
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Daiwa Lexa E LT 19 - 4000S-CXH - Molen - Slip Voorop - Zilver - 270 gr - 6.2:1 lagers - Zilver
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233610414.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/180532057.jpg?ts=1
Daiwa Daiwa Lexa E LT 19 - 4000S-CXH - Molen - Slip Voorop - Zilver - 270 gr - 6.2:1 lagers - Zilver Lexa E LT 19 - 4000S-CXH - Molen - Slip Voorop - Zilver - 270 gr - 6.2:1 lagers - Zilver Lexa E LT 19 - 4000S-CXH - Molen - Slip Voorop - Zilver - 270 gr - 6.2:1 lagers - Zilver Daiwa Lexa E LT 19 - 4000S-CXH - Molen - Slip Voorop - Zilver - 270 gr - 6.2:1 lagers - Zilver (1)
  • 00043178593110
1
  • Design
    • Kleur: Zilver
  • Algemene kenmerken
    • Positie slip: Slip voorop
  • 167.99 167.99 EUR 1
    1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Daiwa Lexa E LT 19 - 4000S-CXH - Molen - Slip Voorop - Zilver - 270 gr - 6.2:1 lagers - Zilver167.99, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Penn Spinfisher SSVI Spin BX Liveliner - 6500 - Vrijloopmolen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233614142.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/256460696.jpg?ts=1
      Penn Penn Spinfisher SSVI Spin BX Liveliner - 6500 - Vrijloopmolen Spinfisher SSVI Spin BX Liveliner - 6500 - Vrijloopmolen Spinfisher SSVI Spin BX Liveliner - 6500 - Vrijloopmolen Penn Spinfisher VI Live Liner Spinning (1)
      Penn Spinfisher SSVI Spin BX Liveliner - 6500 - Vrijloopmolen
      • 00031324038714
      2
    • Shimano Ultegra 5500 XSD - Big Pit Molen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/170732844.jpg?ts=1
      Shimano Shimano Ultegra 5500 XSD - Big Pit Molen Ultegra 5500 XSD - Big Pit Molen Ultegra 5500 XSD - Big Pit Molen Grootte: 5500, overzetting: 5,3:1, gewicht: 500 gram, brandende vismolen Lijncapaciteit (mm/meter): 0,30/390, 0,35/290, 0,40/210. Lijncapaciteit (lbs/yds): 10/425, 12/315, 16/230 Trekking: 105 centimeter. Maximale Remkracht: 15 kilogram, kogellagers: 4 (1)
      Shimano Ultegra 5500 XSD - Big Pit Molen
      • 00022255210355
      2
    • Penn Conflict II 8000LCEU
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233605255.jpg?ts=1
      Penn Penn Conflict II 8000LCEU Conflict II 8000LCEU Conflict II 8000LCEU Penn Conflict II 8000LCEU (1)
      Penn Conflict II 8000LCEU
      • 00031324038820
      2
    • Penn Conflict II 4000 - Spinmolen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160029658.jpg?ts=1
      Penn Penn Conflict II 4000 - Spinmolen Conflict II 4000 - Spinmolen Conflict II 4000 - Spinmolen Stijve hars RR30 lichaam en rotor CNC Gear technologie 7+1 verzegeld roestvrij stalen kogellagersysteem HT-100 koolstofvezel sleepringen Superliner spoel met lijncapaciteit ringen (1)
      Penn Conflict II 4000 - Spinmolen
      • 00031324033726
      2
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 179.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 178.75
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 178.75
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 167.99
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 167.99
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 167.99
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 167.99
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 167.99
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 167.99
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 167.99
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 167.99
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 167.99
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 167.99
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 167.99
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 167.99
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 167.99
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 167.99
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 167.99
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 167.99
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 167.99
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 167.99
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 167.99
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 167.99
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 167.99
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 167.99
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 167.99
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 167.99
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 167.99
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 167.99
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 167.99
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 167.99
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 167.99
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 167.99
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 167.99
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 167.99
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 167.99
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 167.99
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 167.99
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 167.99
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 167.99
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 167.99
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 167.99
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 167.99
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 167.99
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 177.00
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 167.99
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 167.99
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 167.99
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 167.99
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 167.99
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 167.99
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 177.00
      • Fri Dec 02 01:00:00 CET 2022 167.99
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 167.99
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 167.99
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 167.99
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 167.99
    • partner@vergelijk.nl