x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Midnight Moon Nylon Lijn - Transparant - 1.60mm - 430m

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Midnight Moon Nylon Lijn - Transparant - 1.60mm - 430m
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Midnight Moon Nylon Lijn - Transparant - 1.60mm - 430m
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Midnight Moon Nylon Lijn - Transparant - 1.60mm - 430m
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227978750.jpg?ts=1
Midnight Moon Midnight Moon Nylon Lijn - Transparant - 1.60mm - 430m Nylon Lijn - Transparant - 1.60mm - 430m Nylon Lijn - Transparant - 1.60mm - 430m Midnight Moon is al ruim 35 jaar actief in het zeevissen. Bijzeevissenis het belangrijk om een goede en betrouwbare hoofdlijn te gebruiken. Of dit nu eennylon vislijnof eengevlochten vislijnis hangt af van de omstandigheden. (1)
  • 08718396018395
1
  • Algemene kenmerken
    • Soort vislijn: Nylon lijn
    • Geslacht: Heren
  • Design
    • Kleur: Transparant
  • 48.49 48.49 EUR 1
    1
    • Raven.nl Raven.nl
      Midnight Moon is al ruim 35 jaar actief in het zeevissen. Bijzeevissenis het belangrijk om een goede en betrouwbare hoofdlijn te gebruike...48.49, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Berkley Sick Braid - Red - 0.14 - 300m - Gevlochten Lijn
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231429509.jpg?ts=1
      Berkley Berkley Sick Braid - Red - 0.14 - 300m - Gevlochten Lijn Sick Braid - Red - 0.14 - 300m - Gevlochten Lijn Sick Braid - Red - 0.14 - 300m - Gevlochten Lijn De Sick Braid lijn is een super zachte maar sterke lijn die helemaal gericht is op de roofvisserij. Sterk, geen rek en laat je kunstaas verder werpen dan ooit. Geweven uit 8 dunnere PE lijnen die is voorzien van Nano coating met Microcrystal Polymeer. (1)
      Berkley Sick Braid - Red - 0.14 - 300m - Gevlochten Lijn
      • 00028632982631
      1
      deal
    • Berkley Sick Braid - Red - 0.12 - 300m - Gevlochten Lijn
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231951031.jpg?ts=1
      Berkley Berkley Sick Braid - Red - 0.12 - 300m - Gevlochten Lijn Sick Braid - Red - 0.12 - 300m - Gevlochten Lijn Sick Braid - Red - 0.12 - 300m - Gevlochten Lijn De Sick Braid lijn is een super zachte maar sterke lijn die helemaal gericht is op de roofvisserij. Sterk, geen rek en laat je kunstaas verder werpen dan ooit. Geweven uit 8 dunnere PE lijnen die is voorzien van Nano coating met Microcrystal Polymeer. (1)
      Berkley Sick Braid - Red - 0.12 - 300m - Gevlochten Lijn
      • 00028632982624
      1
      deal
    • Shimano Technium Tribal - Nylon Vislijn - 0.28mm - 1250m
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235149661.jpg?ts=1
      Shimano Shimano Technium Tribal - Nylon Vislijn - 0.28mm - 1250m Technium Tribal - Nylon Vislijn - 0.28mm - 1250m Technium Tribal - Nylon Vislijn - 0.28mm - 1250m Shimano Technium Tribal Line is de gecamoufleerde versie van de gelijknamige lijnen range. De lijn heeft een lage rek wat zorgt voor superieure beetregistratie. Het is extreem sterk en afschuurbestendig. Perfect voor wateren met veel begroeiing. (1)
      Shimano Technium Tribal - Nylon Vislijn - 0.28mm - 1250m
      • 08717009799713
      1
    • Berkley Sick Braid - Moss Green - 0.19 - 300m - Gevlochten Lijn
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233425680.jpg?ts=1
      Berkley Berkley Sick Braid - Moss Green - 0.19 - 300m - Gevlochten Lijn Sick Braid - Moss Green - 0.19 - 300m - Gevlochten Lijn Sick Braid - Moss Green - 0.19 - 300m - Gevlochten Lijn Geen rek betekent uitzonderlijke gevoeligheid - dankzij de lage rekeigenschappen van de lijn, brengt het onmiddellijk (voorzichtige) aanbeten, maar ook informatie over de bodemstructuur over. Supergladde, hoogwaardige gevlochten lijnen met weinig rek en waarmee je sterke knopen kan maken, bieden veel voordelen om meer vis te vangen in uitdagende visomgevingen. Superieure knoopsterkte - 8-strengen gevlochten PE-lijnen zoals de Sick gevlochten lijnen van Berkley zorgen voor een ijzersterke en v... (1)
      Berkley Sick Braid - Moss Green - 0.19 - 300m - Gevlochten Lijn
      • 00028632982242
      2
    • min
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 48.49
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 39.46
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 39.46
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 39.46
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 39.46
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 39.46
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 39.46
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 39.46
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 39.46
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 39.46
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 39.46
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 39.46
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 39.46
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 48.49
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 42.04
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 42.04
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 42.04
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 42.04
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 42.04
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 42.04
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 48.49
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 48.49
    • partner@vergelijk.nl