x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Midnight Moon Nylon Lijn - Transparant - 1.40mm - 570m

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Midnight Moon Nylon Lijn - Transparant - 1.40mm - 570m
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Midnight Moon Nylon Lijn - Transparant - 1.40mm - 570m
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Midnight Moon Nylon Lijn - Transparant - 1.40mm - 570m
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226761476.jpg?ts=1
Midnight Moon Midnight Moon Nylon Lijn - Transparant - 1.40mm - 570m Nylon Lijn - Transparant - 1.40mm - 570m Nylon Lijn - Transparant - 1.40mm - 570m Midnight Moon is al ruim 35 jaar actief in het zeevissen. Bijzeevissenis het belangrijk om een goede en betrouwbare hoofdlijn te gebruiken. Of dit nu eennylon vislijnof eengevlochten vislijnis hangt af van de omstandigheden. (1)
  • 08718396018388
1
  • Algemene kenmerken
    • Soort vislijn: Nylon lijn
    • Geslacht: Heren
  • Design
    • Kleur: Transparant
  • 48.49 48.49 EUR 1
    1
    • Raven.nl Raven.nl
      Midnight Moon is al ruim 35 jaar actief in het zeevissen. Bijzeevissenis het belangrijk om een goede en betrouwbare hoofdlijn te gebruike...48.49, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Berkley Cherrywood Spinning Combo 272 - 3000 - 15-40g
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233609886.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/190101801.jpg?ts=1
      Berkley Berkley Cherrywood Spinning Combo 272 - 3000 - 15-40g Cherrywood Spinning Combo 272 - 3000 - 15-40g Cherrywood Spinning Combo 272 - 3000 - 15-40g Berkley Cherrywood Spinning Combo 272 - 3000 - 15-40g - Rood (1)
      Berkley Cherrywood Spinning Combo 272 - 3000 - 15-40g
      • 00028632936368
      2
    • Berkley Whiplash 8 - Green - Dyneema - 0.16mm - 150m
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207581746.jpg?ts=1
      Berkley Berkley Whiplash 8 - Green - Dyneema - 0.16mm - 150m Whiplash 8 - Green - Dyneema - 0.16mm - 150m Whiplash 8 - Green - Dyneema - 0.16mm - 150m 8 strengen Perfect afgerond Buitengewoon soepel en rustig Extreem sterk Extreme weerstand Verder en snel uitworpen 100% PE-dyneema-vezels Duurzaam en slijtvast Geschikt voor zoet en zout water (1)
      Berkley Whiplash 8 - Green - Dyneema - 0.16mm - 150m
      • 00028632999639
      2
    • Midnight Moon Nylon Lijn - Transparant - 0.50mm - 4200m
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226760583.jpg?ts=1
      Midnight Moon Midnight Moon Nylon Lijn - Transparant - 0.50mm - 4200m Nylon Lijn - Transparant - 0.50mm - 4200m Nylon Lijn - Transparant - 0.50mm - 4200m Midnight Moon is al ruim 35 jaar actief in het zeevissen. Bijzeevissenis het belangrijk om een goede en betrouwbare hoofdlijn te gebruiken. Of dit nu eennylon vislijnof eengevlochten vislijnis hangt af van de omstandigheden. (1)
      Midnight Moon Nylon Lijn - Transparant - 0.50mm - 4200m
      • 08718396018524
      1
    • Midnight Moon Nylon Lijn - Transparant - 0.45mm - 5200m
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227978748.jpg?ts=1
      Midnight Moon Midnight Moon Nylon Lijn - Transparant - 0.45mm - 5200m Nylon Lijn - Transparant - 0.45mm - 5200m Nylon Lijn - Transparant - 0.45mm - 5200m Midnight Moon is al ruim 35 jaar actief in het zeevissen. Bijzeevissenis het belangrijk om een goede en betrouwbare hoofdlijn te gebruiken. Of dit nu eennylon vislijnof eengevlochten vislijnis hangt af van de omstandigheden. (1)
      Midnight Moon Nylon Lijn - Transparant - 0.45mm - 5200m
      • 08718396018517
      1
    • min
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 48.49
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 39.46
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 39.46
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 39.46
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 39.46
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 39.46
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 39.46
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 39.46
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 39.46
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 39.46
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 39.46
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 39.46
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 39.46
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 48.49
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 42.04
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 42.04
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 42.04
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 42.04
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 42.04
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 42.04
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 48.49
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 48.49
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 48.49
    • partner@vergelijk.nl