x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

MADCAT 8 Braid - Dyneema - 0.40mm - 270m

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews MADCAT 8 Braid - Dyneema - 0.40mm - 270m
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties MADCAT 8 Braid - Dyneema - 0.40mm - 270m
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
MADCAT 8 Braid - Dyneema - 0.40mm - 270m
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132480548.jpg?ts=1
MADCAT MADCAT 8 Braid - Dyneema - 0.40mm - 270m 8 Braid - Dyneema - 0.40mm - 270m 8 Braid - Dyneema - 0.40mm - 270m De Madcat 8 Braid is een zachte rond gevlochten lijn die uit 8 strengen bestaat. Perfecte vislijn voor het meervalvissen die geschikt is om deze vis op alle manieren te belagen. Sterk, schuurvast en duurzaam. (1)
  • 04044641145887
2
  • Algemene kenmerken
    • Lengte : 270 m
    • Doorsnede (mm): 0.40 mm
    • Geslacht: Heren
  • Design
    • Kleur: Groen
    • Materiaal: Kunststof
  • 55.49 58.10 EUR 2
    2
    • Raven.nl Raven.nl
      De Madcat 8 Braid is een zachte rond gevlochten lijn die uit 8 strengen bestaat. Perfecte vislijn voor het meervalvissen die geschikt is ...55.49, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Madcat - 8 Braid | Dyneema | 0.40mm | 270m - Groen58.10, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Berkley Whiplash 8 - Green - Dyneema - 0.25mm - 150m
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207581950.jpg?ts=1
      Berkley Berkley Whiplash 8 - Green - Dyneema - 0.25mm - 150m Whiplash 8 - Green - Dyneema - 0.25mm - 150m Whiplash 8 - Green - Dyneema - 0.25mm - 150m 8 strengen Perfect afgerond Buitengewoon soepel en rustig Extreem sterk Extreme weerstand Verder en snel uitworpen 100% PE-dyneema-vezels Duurzaam en slijtvast Geschikt voor zoet en zout water (1)
      Berkley Whiplash 8 - Green - Dyneema - 0.25mm - 150m
      • 00028632999660
      2
    • Ashima Gangster Strong 1000 Meter Sink 0,375/11 Kilo
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168576078.jpg?ts=1
      Ashima Ashima Gangster Strong 1000 Meter Sink 0,375/11 Kilo Gangster Strong 1000 Meter Sink 0,375/11 Kilo Gangster Strong 1000 Meter Sink 0,375/11 Kilo Ashima Gangster Strong 1000 Meter Sink 0,375/11 Kilo (1)
      Ashima Gangster Strong 1000 Meter Sink 0,375/11 Kilo
      • 08718444232001
      1
    • Berkley Cherrywood Spinning Combo 272 - 3000 - 15-40g
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233609886.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/190101801.jpg?ts=1
      Berkley Berkley Cherrywood Spinning Combo 272 - 3000 - 15-40g Cherrywood Spinning Combo 272 - 3000 - 15-40g Cherrywood Spinning Combo 272 - 3000 - 15-40g Berkley Cherrywood Spinning Combo 272 - 3000 - 15-40g - Rood (1)
      Berkley Cherrywood Spinning Combo 272 - 3000 - 15-40g
      • 00028632936368
      2
    • Shimano Line Speedmaster Surf 1200m 0.35mm 10.21kg Grey
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174617759.jpg?ts=1
      Shimano Shimano Line Speedmaster Surf 1200m 0.35mm 10.21kg Grey Line Speedmaster Surf 1200m 0.35mm 10.21kg Grey Line Speedmaster Surf 1200m 0.35mm 10.21kg Grey Line Speedmaster Surf 1200m 0.35mm 10.21kg Grey (1)
      Shimano Line Speedmaster Surf 1200m 0.35mm 10.21kg Grey
      • 08717009853460
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 52.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 52.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 52.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 52.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 52.95
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 55.49
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 55.49
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 55.49
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 55.49
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 55.49
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 55.49
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 55.49
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 55.49
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 55.49
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 55.49
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 55.49
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 55.49
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 55.49
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 55.49
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 55.49
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 55.49
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 55.49
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 55.49
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 55.49
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 55.49
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 55.49
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 55.49
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 55.49
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 51.18
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 51.18
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 51.18
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 51.18
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 51.18
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 51.18
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 52.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 52.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 52.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 52.95
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 56.50
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 56.50
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 52.95
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 52.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 52.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 52.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 52.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 52.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 52.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 52.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 52.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 52.95
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 55.49
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 52.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 52.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 52.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 52.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 52.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 52.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 52.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 52.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 52.95
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 47.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 47.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 47.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 52.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 52.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 52.95
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 44.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 44.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 44.99
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 52.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 55.49
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 55.49
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 55.49
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 55.49
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 55.49
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 55.49
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 55.49
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 55.49
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 55.49
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 55.49
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 55.49
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 55.49
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 55.49
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 55.49
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 55.49
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 55.49
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 55.49
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 55.49
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 55.49
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 55.49
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 55.49
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 55.49
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 55.49
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 55.49
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 55.49
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 47.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 47.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 55.49
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 55.49
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 55.49
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 55.49
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 55.49
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 55.49
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 55.49
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 55.49
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 55.49
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 55.49
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 55.49
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 55.49
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 55.49
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 55.49
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 55.49
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 55.49
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 55.49
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 55.49
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 55.49
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 55.49
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 55.49
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 55.49
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 55.49
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 55.49
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 55.49
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 55.49
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 55.49
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 55.49
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 55.49
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 55.49
    • partner@vergelijk.nl