x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Berkley Big Game Fluorocarbon - 0.61mm - 90m

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Berkley Big Game Fluorocarbon - 0.61mm - 90m
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Berkley Big Game Fluorocarbon - 0.61mm - 90m
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Berkley Big Game Fluorocarbon - 0.61mm - 90m
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/214545366.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233606732.jpg?ts=1
Berkley Berkley Big Game Fluorocarbon - 0.61mm - 90m Big Game Fluorocarbon - 0.61mm - 90m Big Game Fluorocarbon - 0.61mm - 90m Berkley Big Game Fluorocarbon is extreem sterk en schuurbestendig. Als je kracht, schuurbestendigheid en onzichtbaarheid nodig hebt, dan moet je leaders knopen van Big Game Fluorocarbon. (1)
  • 00028632562772
2
  • Algemene kenmerken
    • Soort vislijn: Fluorocarbon lijn
    • Lengte : 90 m
    • Geslacht: Heren
  • Design
    • Kleur: Transparant
    • Materiaal: Carbon
  • 26.90 35.49 EUR 2
    2
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Superieure slijtvastheid. Super sterk. Hoge knoopsterkte Soepele hantering. SW specialist.26.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Raven.nl Raven.nl
      Berkley Big Game Fluorocarbon is extreem sterk en schuurbestendig. Als je kracht, schuurbestendigheid en onzichtbaarheid nodig hebt, dan ...
      30.49, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Carbotex D-S-C - Nylon Vislijn - 0.35mm - 500m
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171079195.jpg?ts=1
      Carbotex Carbotex D-S-C - Nylon Vislijn - 0.35mm - 500m D-S-C - Nylon Vislijn - 0.35mm - 500m D-S-C - Nylon Vislijn - 0.35mm - 500m Deze Carbotex is gefrabriceerd met de speciale D-S-C technologie. Dit zorgt ervoor dat deze nylon wordt beschermd, geen water op kan nemen en zijn grote trekkracht volledig behoudt. (1)
      Carbotex D-S-C - Nylon Vislijn - 0.35mm - 500m
      • 05998159549615
      1
    • Carbotex Original - Nylon Vislijn - 0.20mm - 500m
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171402359.jpg?ts=1
      Carbotex Carbotex Original - Nylon Vislijn - 0.20mm - 500m Original - Nylon Vislijn - 0.20mm - 500m Original - Nylon Vislijn - 0.20mm - 500m Betrouwbare, sterke en stabiele nylon vislijn. De carbotex Original heeft een uiterst betrouwbare reputatie en is een prettige hoofdlijn met weinig relatief rek. (1)
      Carbotex Original - Nylon Vislijn - 0.20mm - 500m
      • 05998159540759
      1
    • Berkley Direct Connect CF600 Fluorocarbon - Transp. - 0.30mm - 1200m
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159739978.jpg?ts=1
      Berkley Berkley Direct Connect CF600 Fluorocarbon - Transp. - 0.30mm - 1200m Direct Connect CF600 Fluorocarbon - Transp. - 0.30mm - 1200m Direct Connect CF600 Fluorocarbon - Transp. - 0.30mm - 1200m De Direct Connect CF600 100% fluorocarbon is onderwater nagenoeg onzichtbaar en kun je gebruiken in heldere wateren waar je voor een onopvallende aanpak wil gaan. Het verhoogde zinkgehalte van deze lijn brengt de lijn sneller en eenvoudiger naar de stek. (1)
      Berkley Direct Connect CF600 Fluorocarbon - Transp. - 0.30mm - 1200m
      • 00028632750438
      1
      deal
    • Daiwa J-Braid X8 - Donkergroen - Dyneema - 18lb - 0.13mm - 150m
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233605347.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172937669.jpg?ts=1
      Daiwa Daiwa J-Braid X8 - Donkergroen - Dyneema - 18lb - 0.13mm - 150m J-Braid X8 - Donkergroen - Dyneema - 18lb - 0.13mm - 150m J-Braid X8 - Donkergroen - Dyneema - 18lb - 0.13mm - 150m De J Braid serie van Daiwa bestaat uit 8 strengen dyneema, waardoor hij mooi rond en ontzettend sterk is. Door het gladde oppervlak heeft deze lijn erg goede werpeigenschappen, De donkergroene kleur maakt hem breed inzetbaar. (1)
      Daiwa J-Braid X8 - Donkergroen - Dyneema - 18lb - 0.13mm - 150m
      • 00043178132784
      1
      deal
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 26.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 26.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 26.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 26.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 26.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 26.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 26.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 26.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 26.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 26.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 26.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 26.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 26.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 26.90
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 26.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 26.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 26.90
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 26.43
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 26.43
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 26.43
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 26.43
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 26.43
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 26.43
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 26.43
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 26.43
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 26.43
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 26.43
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 26.43
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 26.43
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 26.43
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 26.43
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 26.43
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 26.43
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 26.43
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 26.43
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 26.43
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 20.10
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 20.10
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 20.10
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 20.10
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 20.10
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 20.10
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 20.10
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 20.10
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 20.10
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 20.10
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 26.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 26.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 26.90
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 26.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 26.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 26.90
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 26.90
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 26.90
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 26.90
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 26.90
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 26.90
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 26.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 26.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 26.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 26.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 26.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 26.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 26.90
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 26.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 26.90
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 26.90
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 26.90
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 26.90
    • partner@vergelijk.nl