x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er veterschoenen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Ugg veterschoen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in veterschoen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Ugg hendren veterschoenen heren
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173684364.jpg
      Ugg Ugg hendren veterschoenen heren hendren veterschoenen heren hendren veterschoenen heren Hendren boots van UGG Zomer of winter, boots kunnen altijd! Deze leuke hendren herenboots van UGG zijn de finishing touch van iedere outfit. UGG staat bekend om mooie schoenen van hoge kwaliteit met een duurzaam en comfortabel karakter. Wil jij graag nieuwe boots voor heren? Dan zijn deze schoenen iets voor jou. Ze zijn te gebruiken voor: Langs het sportveld weekend weg Waar zijn deze schoenen van gemaakt? Het materiaal van een schoen is fundamenteel voor de duurzaamheid van een schoen. Geluk... (3)
      Ugg hendren veterschoenen heren
      19
      most_sold
      199.95 EUR
    • Ugg Veterboots Kids Neumel Zwart | Maat 33,5
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178132974.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200833876.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200833874.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200833877.jpg
      Ugg Ugg Veterboots Kids Neumel Zwart | Maat 33,5 Veterboots Kids Neumel Zwart | Maat 33,5 Veterboots Kids Neumel Zwart | Maat 33,5 Waterbestendige suède jongensschoen Neumel II uit de UGG all season collectie met de allerzachtste UGGpure-wol en een Treadlite by UGG-buitenzool voor maximale demping en grip. Dit product bevat echte schaaps- of lamswol. (2)
      Ugg Veterboots Kids Neumel Zwart | Maat 33,5
      • 00190108857085
      2
      119.95 EUR
    • Ugg Bootschoenen - Maat 41 - Vrouwen - zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168345385.jpg
      Ugg Ugg Bootschoenen - Maat 41 - Vrouwen - zwart Bootschoenen - Maat 41 - Vrouwen - zwart Bootschoenen - Maat 41 - Vrouwen - zwart UGG Bootschoenen - Maat 41 - Vrouwen - zwart (1)
      Ugg Bootschoenen - Maat 41 - Vrouwen - zwart
      • 00194715134126
      2
      181.05 EUR
    • Ugg Classic Mini Ii Veterschoenen Dames Maat: 36
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173685044.jpg
      Ugg Ugg Classic Mini Ii Veterschoenen Dames Maat: 36 Classic Mini Ii Veterschoenen Dames Maat: 36 Classic Mini Ii Veterschoenen Dames Maat: 36 Classic mini ii boots van UGG Zomer of winter, boots kunnen altijd! Deze stoere classic mini ii damesboots van UGG zijn de finishing touch van iedere outfit. De comfortabele ontwerpen van UGG zijn zowel stoer als comfortabel. Wil jij graag nieuwe boots voor dames? Dan zijn deze schoenen goed voor jou. Ze zijn te gebruiken voor: Thuis vrije tijd Waar zijn deze schoenen van gemaakt? Het materiaal van een schoen is van belang voor de duurzaamheid van een schoen. Gelukkig zijn deze zwarte boots v... (1)
      Ugg Classic Mini Ii Veterschoenen Dames Maat: 36
      19
      169.95 EUR
    • Ugg Neumel Chelsea Veterschoenen Heren Maat: 42
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206156897.jpg
      Ugg Ugg Neumel Chelsea Veterschoenen Heren Maat: 42 Neumel Chelsea Veterschoenen Heren Maat: 42 Neumel Chelsea Veterschoenen Heren Maat: 42 Bekijk nu je nieuwe sportieve herenschoenen! Wil je ze snel hebben? Bestel direct de neumel chelsea van UGG. Heb je vragen over het product? Mail ons gerust op webshop@shuz.nl (1)
      Ugg Neumel Chelsea Veterschoenen Heren Maat: 42
      19
      149.95 EUR
    • Ugg neumel chelsea veterschoenen heren
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206156914.jpg
      Ugg Ugg neumel chelsea veterschoenen heren neumel chelsea veterschoenen heren neumel chelsea veterschoenen heren Bekijk nu je nieuwe sportieve herenschoenen! Wil je ze snel hebben? Bestel direct de neumel chelsea van UGG. Heb je vragen over het product? Mail ons gerust op webshop@shuz.nl (1)
      Ugg neumel chelsea veterschoenen heren
      19
      149.95 EUR
    • Ugg Schoenen voor kids maat 32,5
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206034983.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206034986.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206034984.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206034985.jpg
      Ugg Ugg Schoenen voor kids maat 32,5 Schoenen voor kids maat 32,5 Schoenen voor kids maat 32,5 UGG Robley waterbestendige schoenen voor jongens in de kleur zwart. Deze schoenen met rits- en vetersluiting hebben een een bovenwerk van leer en suède. Bovendien is de binnenkant van een zachte anti microbiële microvezel voering en deze schoenen hebben een uitneembare zool. Tevens worden ze geleverd met een extra paar effen veters en de zool heeft een antislip laag, perfect voor avonturen in de buitenlucht! (1)
      Ugg Schoenen voor kids maat 32,5
      • 00194715031470
      1
      99.95 EUR
    • Ugg Veterboots Mannen - Zwart - Maat 35
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186532398.jpg
      Ugg Ugg Veterboots Mannen - Zwart - Maat 35 Veterboots Mannen - Zwart - Maat 35 Veterboots Mannen - Zwart - Maat 35 UGG Veterboots Mannen - Zwart - Maat 35 (1)
      Ugg Veterboots Mannen - Zwart - Maat 35
      • 00191142714143
      1
      79.95 EUR
    2
    • Winkelen in plaats (location):
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Clarks DEFAULT
        • clarks
      • Ecco DEFAULT
        • ecco
      • Timberland DEFAULT
        • timberland
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Leer DEFAULT
        • leer
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Unisex (volwassen) (unisex)
      • Meisjes (meisjes)
      • Jongens (jongens)
      • Unisex (kinderen) (kinderen)
    • Merken (brand):
      • Gabor (gabor)
      • Marco tozzi (marco_tozzi)
      • Wolky (wolky)
      • Rieker (rieker)
      • Bugatti (bugatti)
      • Clarks (clarks)
      • Timberland (timberland)
      • Tamaris (tamaris)
      • 4x Comfort (4x_comfort)
      • 24 Hours (24_hours)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • Adidas (adidas)
      • Aigle (aigle)
      • Altra (altra)
      • AM SHOE (am_shoe)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Apples & Pears (apples_pears)
      • Ara (ara)
      • Arctic Air (arctic_air)
      • Asics (asics)
      • Australian (australian)
      • Australian Footwear (australian_footwear)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Babista (babista)
      • Ballop (ballop)
      • Berghen (berghen)
      • Bertie (bertie)
      • Binom (binom)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Label (black_label)
      • Blackstone (blackstone)
      • Blue Box (blue_box)
      • Blundstone (blundstone)
      • Bobbi-Shoes (bobbi_shoes)
      • BOSS (boss)
      • Bottesini (bottesini)
      • Braqeez (braqeez)
      • British knights (british_knights)
      • Bronx (bronx)
      • Brütting (bru_tting)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Bunnies (bunnies)
      • BunniesJR (bunniesjr)
      • Ca'shott (ca_shott)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Campbell (campbell)
      • Camper (camper)
      • Caprice (caprice)
      • Carlos Santos (carlos_santos)
      • Casual Looks (casual_looks)
      • CAT (cat)
      • Clarks originals (clarks_originals)
      • Claudia Ghizzani (claudia_ghizzani)
      • Clic (clic)
      • Clic! (clic_)
      • Converse (converse)
      • Copenhagen Studios (copenhagen_studios)
      • Cortina (cortina)
      • Crocs (crocs)
      • Cruyff (cruyff)
      • Ct (ct)
      • Cycleur de Luxe (cycleur_de_luxe)
      • Cypres (cypres)
      • Dachstein (dachstein)
      • Daniel Hechter (daniel_hechter)
      • Daniel Kenneth (daniel_kenneth)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Deabused (deabused)
      • Demonia (demonia)
      • Develab (develab)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • DL Sport (dl_sport)
      • Dockers (dockers)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dolcis (dolcis)
      • Dolomite (dolomite)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dstrct (dstrct)
      • Dubarry (dubarry)
      • Dune London (dune_london)
      • Durea (durea)
      • Easy Street (easy_street)
      • Ecco (ecco)
      • Elefanten (elefanten)
      • Emilio Salvatini (emilio_salvatini)
      • Everybody (everybody)
      • Falcotto By Naturino (falcotto_by_naturino)
      • FILA (fila)
      • Fischer (fischer)
      • FitFlop (fitflop)
      • Floris van Bommel (floris_van_bommel)
      • Fluchos (fluchos)
      • Fred de la bretoniere (fred_de_la_bretoniere)
      • FRETZ men (fretz_men)
      • G-Star (g_star)
      • Gaastra (gaastra)
      • Gabor Rollingsoft (gabor_rollingsoft)
      • Gallus (gallus)
      • Gant (gant)
      • Ganter (ganter)
      • Gemini (gemini)
      • Geox (geox)
      • Giesswein (giesswein)
      • Giga (giga)
      • Gioia (gioia)
      • Giorgio Beverly Hills (giorgio_beverly_hills)
      • Giuseppe Maurizio (giuseppe_maurizio)
      • Goosecraft (goosecraft)
      • Graceland (graceland)
      • Grashopper (grashopper)
      • Greve (greve)
      • Grisport (grisport)
      • Grotesque (grotesque)
      • GUESS (guess)
      • Haboob (haboob)
      • Hanwag (hanwag)
      • Harper (harper)
      • Harris (harris)
      • Hassia (hassia)
      • HDI Dune (hdi_dune)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Heritage (heritage)
      • Hip (hip)
      • Hip Shoe Style (hip_shoe_style)
      • Hirschkogel (hirschkogel)
      • Hobb's (hobb_s)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Holmenkol (holmenkol)
      • Hub (hub)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hush puppies (hush_puppies)
      • Imac (imac)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jana (jana)
      • Jenny (jenny)
      • Jj footwear (jj_footwear)
      • Jomos (jomos)
      • Jonak (jonak)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Josh V (josh_v)
      • Julietta (julietta)
      • Kacper (kacper)
      • Kappa (kappa)
      • Keds (keds)
      • Keen (keen)
      • Keq (keq)
      • Kickers (kickers)
      • Kipling (kipling)
      • Klingel (klingel)
      • Koel4kids (koel4kids)
      • Kost (kost)
      • Krisbut (krisbut)
      • Krüger Collection (kru_ger_collection)
      • Krüger Madl (kru_ger_madl)
      • Kurt Geiger (kurt_geiger)
      • La strada (la_strada)
      • Lacoste (lacoste)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Legero (legero)
      • Levi's (levi_s)
      • Lico (lico)
      • Lilian (lilian)
      • Little david (little_david)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lloyd (lloyd)
      • Lomer (lomer)
      • Lorenzi (lorenzi)
      • Love our planet (love_our_planet)
      • Lowa (lowa)
      • Luhta (luhta)
      • Lumberjack (lumberjack)
      • Lurchi (lurchi)
      • Madden Girl (madden_girl)
      • Magnanni (magnanni)
      • Magnum (magnum)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Marc Cain (marc_cain)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Maripé (maripe_)
      • Maruti (maruti)
      • Mcgregor (mcgregor)
      • Meindl (meindl)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Memphis One (memphis_one)
      • Mephisto (mephisto)
      • Merrell (merrell)
      • Mexx (mexx)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mjus (mjus)
      • Moma (moma)
      • Mona (mona)
      • Moon Boot (moon_boot)
      • Mustang (mustang)
      • Muyters (muyters)
      • Natuform (natuform)
      • Natural Feet (natural_feet)
      • Naturino (naturino)
      • Naturläufer (naturla_ufer)
      • Nelson (nelson)
      • New Balance (new_balance)
      • New rock (new_rock)
      • NIK&NIK (nik_nik)
      • Nike (nike)
      • Nikkie (nikkie)
      • No Stress (no_stress)
      • Nova (nova)
      • Nubikk (nubikk)
      • Olukai (olukai)
      • Omoda (omoda)
      • Orchard (orchard)
      • OXMOX (oxmox)
      • Oxypas (oxypas)
      • Palladium (palladium)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Pantofola d'oro (pantofola_d_oro)
      • Park Authority By K1x (park_authority_by_k1x)
      • Paul green (paul_green)
      • Pediforma (pediforma)
      • Pertini (pertini)
      • Petrolio (petrolio)
      • Piedi Nudi (piedi_nudi)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Pinocchio (pinocchio)
      • Piure (piure)
      • Pius Gabor (pius_gabor)
      • Pleaser (pleaser)
      • Pme (pme)
      • Poelman (poelman)
      • Prada (prada)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Puma (puma)
      • Rapid Soul (rapid_soul)
      • Recall (recall)
      • Red wing (red_wing)
      • Red-Rag (red_rag)
      • Rehab (rehab)
      • Reiss (reiss)
      • Remonte (remonte)
      • Remonte dorndorf (remonte_dorndorf)
      • Replay (replay)
      • Richter (richter)
      • Ricosta (ricosta)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rockport (rockport)
      • Rohde (rohde)
      • Romika (romika)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Sacha (sacha)
      • Salamander (salamander)
      • Sandro (sandro)
      • Sanita (sanita)
      • Santoni (santoni)
      • Scapino (scapino)
      • Scarpa (scarpa)
      • Scholl (scholl)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Sebago (sebago)
      • Semler (semler)
      • Sendra (sendra)
      • SenS (sens)
      • Shabbies (shabbies)
      • SHOEPS (shoeps)
      • Shoesme (shoesme)
      • Signatura (signatura)
      • Sika (sika)
      • Sioux (sioux)
      • SKECHERS (skechers)
      • Softline (softline)
      • Solidus (solidus)
      • Sorel (sorel)
      • Spieth & Wensky (spieth_wensky)
      • Spm (spm)
      • Sprox (sprox)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Sub55 (sub55)
      • Suecos (suecos)
      • Super cracks (super_cracks)
      • Superfit (superfit)
      • Superga (superga)
      • Tango (tango)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Teva (teva)
      • Think (think)
      • Think! (think_)
      • Tod'S (tod_s)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toms (toms)
      • Ton & Ton (ton_ton)
      • Toral (toral)
      • Travelin' (travelin_)
      • Trespass (trespass)
      • TwoDay (twoday)
      • U-Lace (u_lace)
      • Ugg (ugg)
      • Unisa (unisa)
      • Vagabond (vagabond)
      • Valentino (valentino)
      • Vamos (vamos)
      • Van Beers (van_beers)
      • Van bommel (van_bommel)
      • Van Driel Exclusive (van_driel_exclusive)
      • VAN IKKE (van_ikke)
      • Van lier (van_lier)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Venice (venice)
      • Vertice (vertice)
      • Via vai (via_vai)
      • Vicarious Visions (vicarious_visions)
      • Victory (victory)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vingino (vingino)
      • Vivobarefoot (vivobarefoot)
      • Vty (vty)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • We fashion (we_fashion)
      • Wock (wock)
      • Wolfgang (wolfgang)
      • Woolrich (woolrich)
      • Xsensible (xsensible)
      • Zinda (zinda)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Nude (nude)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Schoenmaat (schoenmaat):
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 19 (19)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 48.5 (48_5)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
      • 51 (51)
    • Type veterschoen (type_schoen):
      • Medische schoenen (medische_schoenen)
    • Prijs (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 tot €100 (low)
      • €100 tot €150 (medium)
      • > €150 (high)
    • Materiaal (materiaal):
      • Nubuck (leer) (nubuck)
      • Canvas (canvas)
      • Denim (denim)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Linnen (linnen)
      • Mesh (mesh)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyester (polyester)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Stretch (stretch)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Wol (wol)
      • Zilver (zilver)
    • Type sluiting (type_sluiting):
      • Trekkoord (trekkoord)
      • Gesp (gesp)
      • Rits (rits)
      • Veters (veters)
    • Schoenneus (schoenneus):
      • Ronde neus (ronde_neus)
      • Spitse neus (spitse_neus)
    • Schoen opties (schoen_opties):
      • Ademend (ademend)
      • Gevoerd (gevoerd)
      • Uitneembare zool (uitneembare_zool)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl