x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er verrekijkers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Celestron verrekijker

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in verrekijker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 15
    • Celestron Hummingbird 9-27x56mm Spotting Scope
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128204432.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144647691.jpg
      Celestron Celestron Hummingbird 9-27x56mm Spotting Scope Hummingbird 9-27x56mm Spotting Scope Hummingbird 9-27x56mm Spotting Scope Deze Celestron Hummingbird 9-27x56mm Spotting Scope heeft een 56 mm lens dat voorzien is van multi-coated glas en een vergrotingsfactor van 27x. Dit kleine formaat past gemakkelijk in uw jaszak of rugzak. (5)
      Celestron Hummingbird 9-27x56mm Spotting Scope
      • 00050234523080
      4
      330.37 EUR
    • Celestron Spotting Scope Hummingbird, 7-22 x 50mm, Black
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/95685887.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128203896.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158138269.jpg
      Celestron Celestron Spotting Scope Hummingbird, 7-22 x 50mm, Black Spotting Scope Hummingbird, 7-22 x 50mm, Black Spotting Scope Hummingbird, 7-22 x 50mm, Black Deze Celestron Hummingbird 7-22x50mm Spotting Scope heeft een 50 mm lens dat voorzien is van multi-coated glas en een vergrotingsfactor van 22x. Dit kleine formaat past gemakkelijk in uw jaszak of rugzak. (5)
      Celestron Spotting Scope Hummingbird, 7-22 x 50mm, Black
      • 00050234523073
      • 0050234523073
      3
      deal
      479.00 EUR
    • Celestron UPCL.VER.KIJKER G2 20x50 PORRO
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142843414.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96326235.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107328213.jpg
      Celestron Celestron UPCL.VER.KIJKER G2 20x50 PORRO UPCL.VER.KIJKER G2 20x50 PORRO UPCL.VER.KIJKER G2 20x50 PORRO Verrekijker van hoge kwaliteit tegen een betaalbare en voordelige prijs. Multi-gecoate optica verhogen de lichttransmissie, wat resulteert in helderdere en scherpere beelden met een hoog contrastniveau. Verrekijker riemen. Stijlvolle rubberen aluminium behuizing beschermt tegen ruwe handling. Ergonomische duim inspringingen en vinger ribbels voor extra antislip comfort en gebruiksgemak. Waterbestendig. Zachte draagtas. (3)
      Celestron UPCL.VER.KIJKER G2 20x50 PORRO
      • 00050234712583
      • 71258
      4
      40.15 EUR
    • Celestron Upclose G2 8x40
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146786578.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/48052291.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/48052292.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/48052290.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/48052288.jpg
      Celestron Celestron Upclose G2 8x40 Upclose G2 8x40 Upclose G2 8x40 Deze Celestron Upclose G2 8x40 verrekijker heeft een lensdiameter van 40 millimeter en een vergrotingsfactor van 8x. Voorzien van multi-coated BAK 7 glas zorgt deze kijker ervoor dat u altijd scherpe en heldere beelden heeft bij het spotten van vogels of andere natuurtaferelen. (1)
      Celestron Upclose G2 8x40
      • 00050234712521
      • 71252
      • 3811041
      4
      36.51 EUR
    • Celestron Verrekijker UpClose G2 10X50 Porro
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146785423.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/24119679.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142842797.jpg
      Celestron Celestron Verrekijker UpClose G2 10X50 Porro Verrekijker UpClose G2 10X50 Porro Verrekijker UpClose G2 10X50 Porro Het UpClose G2-assortiment gaat van kleine verrekijkers die u makkelijk in uw tas kan bewaren, tot grotere exemplaren die enorm veel mogelijkheden bieden. Alle UpClose verrekijkers zijn waterbestendig, hebben een rubberen behuizing en zijn voorzien van dioptrie-aanpassing voor een fijne scherpstelling. En ze worden veilig getransporteerd in de meegeleverde draagtas. Kenmerken van de Celestron 10x50 Upclose G2 PORRO Verrekijker: * Multi-Coated Optics * Rubber Cover voor uitermate goede bescher... (1)
      Celestron Verrekijker UpClose G2 10X50 Porro
      • 00050234712569
      • 28242560
      4
      54.00 EUR
    • Celestron Spotting Scope 100Mm Ultima Angeled
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162636744.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142843744.jpg
      Celestron Celestron Spotting Scope 100Mm Ultima Angeled Spotting Scope 100Mm Ultima Angeled Spotting Scope 100Mm Ultima Angeled De Celestron Spotting Scope 100mm Ultima Gehoekte Zoeker is een krachtige spotting scope. Spotters uit de Ultima-serie presteren buitengewoon goed onder alle lichtomstandigheden, waardoor ze ideaal zijn voor alle soorten buitenkijkactiviteiten, waaronder vogels kijken, natuur en dieren in het wild, schietwedstrijden en zelfs astronomie. De Ultima's zijn net zo geweldig om naar te kijken als om erdoorheen te kijken. Hun slanke ontwerp wordt geaccentueerd met sierlijke contouren waardoor ze gem... (3)
      Celestron Spotting Scope 100Mm Ultima Angeled
      • 00050234522526
      • 821534
      • 6378095
      1
      389.00 EUR
    • Celestron Maanfilter voor telescoop 1.25
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153940837.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145619611.jpg
      Celestron Celestron Maanfilter voor telescoop 1.25 Maanfilter voor telescoop 1.25 Maanfilter voor telescoop 1.25 Celestron Maanfilter voor telescoop 1.25" - van Celestron in de categorie Telescoop. (1)
      Celestron Maanfilter voor telescoop 1.25
      • 00050234941198
      • 0050234941198
      3
      16.98 EUR
    • Celestron Verrekijker 8X42 Outland X Roof
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158520759.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128204556.jpg
      Celestron Celestron Verrekijker 8X42 Outland X Roof Verrekijker 8X42 Outland X Roof Verrekijker 8X42 Outland X Roof Multi-gecoate optiek. Twist-up ogen voor snelle aanpassing. Waterdicht en mistbestendig. Beschermende rubberen bekleding. Vochtbestendige neopreen draagtas. Beperkte levenslange garantie. (1)
      Celestron Verrekijker 8X42 Outland X Roof
      • 00050234713467
      • 144928
      3
      95.00 EUR
    • Celestron Verrekijker 10X42 Outland X Roof
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128204323.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107522241.jpg
      Celestron Celestron Verrekijker 10X42 Outland X Roof Verrekijker 10X42 Outland X Roof Verrekijker 10X42 Outland X Roof Vergroting: 10x (1)
      Celestron Verrekijker 10X42 Outland X Roof
      • 00050234713474
      • CB71347
      2
      89.00 EUR
    • Celestron Verrekijker UpClose G2 16x32 Roof
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158505007.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146775839.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/24119701.jpg
      Celestron Celestron Verrekijker UpClose G2 16x32 Roof Verrekijker UpClose G2 16x32 Roof Verrekijker UpClose G2 16x32 Roof Hoogwaardige verrekijker tegen een betaalbare en voordelige prijs. Multi-gecoate optica verhogen de lichttransmissie, wat resulteert in helderdere en scherpere beelden met een hoog contrastniveau Stijlvolle rubberen aluminium behuizing beschermt tegen ruwe handling. Ergonomische duim inspringingen en vinger ribbels voor extra antislip comfort en gebruiksgemak. Waterdicht. Zachte draagtas. Verrekijker riemen. (1)
      Celestron Verrekijker UpClose G2 16x32 Roof
      • 00050234712347
      • 847191
      • C71234
      2
      deal
      43.99 EUR
    • Celestron Spotting scope Landscout 60
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158521013.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115184507.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158140159.jpg
      Celestron Celestron Spotting scope Landscout 60 Spotting scope Landscout 60 Spotting scope Landscout 60 Meervoudig gecoate look. Verhoogde lichtdoorlatendheid voor heldere, scherpe beelden. Draagbaar en opbergbaar ontwerp, ideaal voor uitstapjes in het veld. Draaibare statiefhouder voor eenvoudige uitlijning van de spotting De 12-36 x vergrotingsoculair biedt een breed gezichtsveld voor algemene weergave of een gedetailleerde blik indien nodig. Groot focuswiel met rubberen handvat: gemakkelijk te bedienen en te scherpstellen, ook met handschoenen of bij natheid. (1)
      Celestron Spotting scope Landscout 60
      • 00050234523226
      • 4143457
      • 0050234523226
      2
      70.40 EUR
    • Celestron Microscope 25 Prepared Slides
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144178897.jpg
      Celestron Celestron Microscope 25 Prepared Slides Microscope 25 Prepared Slides Microscope 25 Prepared Slides De Celestron Microscoop 25 Voorbereide Microscoopglaasjes is een koffer met 25 microscoopglaasjes. Deze glaasjes kunt u gebruiken om de meegeleverde monsters tussen te stoppen zodat geze makkelijk en stabieler onder de microscoop liggen. De monsters zijn een breed repertoire van specimens: insecten, delen van planten, delen van dieren, enz. Kenmerken van de monsters: * Voorbereide monsters voor vele uren entertainment en ontdekking * Glaasjes van 25 en 76 mm * Verpakt in houten kisten * Lijst... (1)
      Celestron Microscope 25 Prepared Slides
      • 00050234444101
      • 149856
      2
      28.98 EUR
    • Celestron Kids telescoop 30mm tafel model ,
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/94119656.jpg
      Celestron Celestron Kids telescoop 30mm tafel model , Kids telescoop 30mm tafel model , Kids telescoop 30mm tafel model , Het leukste hulpmiddel voor het nieuwsgierige kind: de Celestron Kids Telescoop! (1)
      Celestron Kids telescoop 30mm tafel model ,
      • 00050234441124
      • 0050234441124
      • 3445673
      1
      deal
      28.98 EUR
    • Celestron UPCL.VER.KIJKER G2 10x25 ROOF
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148725595.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122093707.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166034191.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107324885.jpg
      Celestron Celestron UPCL.VER.KIJKER G2 10x25 ROOF UPCL.VER.KIJKER G2 10x25 ROOF UPCL.VER.KIJKER G2 10x25 ROOF Celestron 10x25 Upclose G2 RF Verrekijker Het UpClose G2-assortiment gaat van kleine verrekijkers die u makkelijk in uw tas kan bewaren, tot grotere exemplaren die enorm veel mogelijkheden bieden. Alle UpClose verrekijkers zijn waterbestendig, hebben een rubberen behuizing en zijn voorzien van dioptrie-aanpassing voor een fijne scherpstelling. En ze worden veilig getransporteerd in de meegeleverde draagtas. Kenmerken: - Multi-Coated Optics - Rubber Cover voor uitermate goede bescherming - Wat... (1)
      Celestron UPCL.VER.KIJKER G2 10x25 ROOF
      • 00050234712323
      • 71213
      • 847199
      1
      deal
      43.98 EUR
    • Celestron Spotting Scope Mini Mak 70 + Statief
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/90695455.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150973905.jpg
      Celestron Celestron Spotting Scope Mini Mak 70 + Statief Spotting Scope Mini Mak 70 + Statief Spotting Scope Mini Mak 70 + Statief De Celestron Spotting Scope Mini Mak70 + Statief is een kleine maar krachtige spotting scope met een tafelstatief. De Celestron Mini Mak brengt draagbaarheid en veelzijdigheid naar een nieuw niveau. Het Maksutov optisch design is erg herkenbaar vanwege compact, gebruiksvriendelijk en toepasbaar terrestrisch (land) en astronomisch gebruik. De telescoop heeft een ingebouwde slow motion besturing, ingebouwd zoom oogstuk met een vergroting van 75x en wordt geleverd met een zachte draagtas. Kenmer... (1)
      Celestron Spotting Scope Mini Mak 70 + Statief
      • 00050234522380
      • 0050234522380
      1
      159.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Extra zoom DEFAULT
        • vergroting_10
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Nikon DEFAULT
        • nikon
      • Swarovski DEFAULT
        • swarovski
      • Waterdicht DEFAULT
        • ja
    • Merk (brand):
      • Swarovski (swarovski)
      • Bresser (bresser)
      • Vortex (vortex)
      • Zeiss (zeiss)
      • Steiner (steiner)
      • Acuter (acuter)
      • Baladeo (baladeo)
      • Barr & Stroud (barr_stroud)
      • Barska (barska)
      • Braun (braun)
      • Brunton (brunton)
      • Buki (buki)
      • Bushnell (bushnell)
      • Bynolyt (bynolyt)
      • Canon (canon)
      • Carson (carson)
      • Celestron (celestron)
      • Cresta (cresta)
      • Dörr (do_rr)
      • Eschenbach (eschenbach)
      • Fujifilm (fujifilm)
      • Gambit (gambit)
      • Gitzo (gitzo)
      • Haba (haba)
      • Hama (hama)
      • Happy People (happy_people)
      • Helios (helios)
      • Highlander (highlander)
      • Kasper & Richter (kasper_richter)
      • Kenko (kenko)
      • Konus (konus)
      • Kowa (kowa)
      • Leica (leica)
      • MacGyver (macgyver)
      • Meopta (meopta)
      • Moses (moses)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Navir (navir)
      • Nikon (nikon)
      • Nisi (nisi)
      • Olympus (olympus)
      • One (one)
      • Pentax (pentax)
      • Sanju (sanju)
      • Silva (silva)
      • SiOnyx (sionyx)
      • Swarovski Optik (swarovski_optik)
      • Swing King (swing_king)
      • Tasco (tasco)
      • Toi-Toys (toi_toys)
      • Tom (tom)
      • Vanguard (vanguard)
      • Wild republic (wild_republic)
      • XD Design (xd_design)
      • Yukon (yukon)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 - €150 (low)
      • €150 - €300 (medium)
      • > €300 (high)
    • Varianten (group):
      • Braun Photo Technik (braun_photo_technik)
      • Braun Premium (braun_premium)
      • Bresser Condor (bresser_condor)
      • Bresser Corvette (bresser_corvette)
      • Bresser Hunter (bresser_hunter)
      • Bresser Junior (bresser_junior)
      • Bresser Messier (bresser_messier)
      • Bresser Montana (bresser_montana)
      • Bresser Spektar (bresser_spektar)
      • Bresser Topas (bresser_topas)
      • Bresser Travel (bresser_travel)
      • Bushnell H2O (bushnell_h2o)
      • Bushnell Legacy (bushnell_legacy)
      • Bushnell Powerview (bushnell_powerview)
      • Bushnell Trophy XLT (bushnell_trophy_xlt)
      • Bynolyt Voyager WP (bynolyt_voyager_wp)
      • Helios Fieldmaster (helios_fieldmaster)
      • Leica Geovid (leica_geovid)
      • Leica Trinovid (leica_trinovid)
      • Leica Ultravid (leica_ultravid)
      • Nikon 4x10 DCF (nikon_4x10_dcf)
      • Nikon Action EX (nikon_action_ex)
      • Nikon Aculon (nikon_aculon)
      • Nikon Aculon T51 10x24 (nikon_aculon_t51_10x24)
      • Nikon Aculon W10 (nikon_aculon_w10)
      • Nikon Coolshot 40 (nikon_coolshot_40)
      • Nikon Monarch (nikon_monarch)
      • Nikon Prostaff (nikon_prostaff)
      • Nikon Sportstar EX (nikon_sportstar_ex)
      • Nikon Travelite EX (nikon_travelite_ex)
      • Olympus 8x21 RC II (olympus_8x21_rc_ii)
      • Olympus 10x21 (olympus_10x21)
      • Pentax Jupiter (pentax_jupiter)
      • Pentax Papilio (pentax_papilio)
      • Pentax SD (pentax_sd)
      • Pentax SP (pentax_sp)
      • Pentax UP (pentax_up)
      • Pentax ZD (pentax_zd)
      • Steiner Navigator Pro (steiner_navigator_pro)
      • Steiner Ranger (steiner_ranger)
      • Steiner SkyHawk (steiner_skyhawk)
      • Steiner Ultrasharp (steiner_ultrasharp)
      • Steiner Wildlife (steiner_wildlife)
      • Swarovski Optik CL Companion (swarovski_optik_cl_companion)
      • Swarovski Optik CL Pocket (swarovski_optik_cl_pocket)
      • Swarovski Optik EL (swarovski_optik_el)
      • Swarovski Optik Habicht (swarovski_optik_habicht)
      • Swarovski Optik SLC (swarovski_optik_slc)
      • Tasco 10x25 (tasco_10x25)
      • Vanguard Orros (vanguard_orros)
      • Vortex Diamondback (vortex_diamondback)
      • Vortex Razor HD (vortex_razor_hd)
      • Vortex Solo (vortex_solo)
      • Vortex Viper HD (vortex_viper_hd)
      • Zeiss Conquest HD (zeiss_conquest_hd)
      • Zeiss Terra (zeiss_terra)
      • Zeiss Victory (zeiss_victory)
      • Zeiss Victory Pocket (zeiss_victory_pocket)
    • Prismatype (prismatype):
      • Porro (porro)
      • Dakkant (dakkant)
    • Lensdiameter (diameter_lens):
      • < 25 mm (diameter_lens_1)
      • 25 mm - 40 mm (diameter_lens_2)
      • 40 mm - 42 mm (diameter_lens_3)
      • ≥ 42 mm (diameter_lens_4)
    • Vergroting (vergroting):
      • <8X (vergroting_8)
      • 8 - 10X (vergroting_8_10)
      • >10X (vergroting_10)
    • Grootte pupiluittrede (exit_pupil):
      • < 2.8 mm (exit_pupil_1)
      • 2.8 mm - 4.1 mm (exit_pupil_2)
      • 4.1 mm - 5 mm (exit_pupil_3)
      • ≥ 5 mm (exit_pupil_4)
    • Helderheid (helderheid):
      • < 9 cd/m² (helderheid_1)
      • 9 cd/m² - 17 cd/m² (helderheid_2)
      • 17 cd/m² - 25 cd/m² (helderheid_3)
      • ≥ 25 cd/m² (helderheid_4)
    • Gezichtsveld (gezichtsveld):
      • < 10 ° (gezichtsveld_1)
      • 10 ° - 50 ° (gezichtsveld_2)
      • 50 ° - 60 ° (gezichtsveld_3)
      • ≥ 60 ° (gezichtsveld_4)
    • Gezichtsveld (op 1000 m) (gezichtsveld_op_1000_m_):
      • < 100 m (gezichtsveld_op_1000_m__1)
      • 100 m - 110 m (gezichtsveld_op_1000_m__2)
      • 110 m - 125 m (gezichtsveld_op_1000_m__3)
      • ≥ 125 m (gezichtsveld_op_1000_m__4)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Oogafstand (oogafstand):
      • < 14 mm (oogafstand_1)
      • 14 mm - 16 mm (oogafstand_2)
      • 16 mm - 18 mm (oogafstand_3)
      • ≥ 18 mm (oogafstand_4)
    • Focus systeem (focus):
      • Centraal (centrale_focus)
      • Handmatig (handmatige_focus)
    • Waterdicht (waterdicht):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl