x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er verrekijkers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Celestron verrekijker

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in verrekijker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 12
    • Celestron Spotting Scope Hummingbird, 7-22 x 50mm, Black
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133133916.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143972086.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/95685887.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128203896.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134997577.jpg
      Celestron Celestron Spotting Scope Hummingbird, 7-22 x 50mm, Black Spotting Scope Hummingbird, 7-22 x 50mm, Black Spotting Scope Hummingbird, 7-22 x 50mm, Black Verbeter uw outdoor-uitstapjes en vakanties met de ultra-compacte en ergonomische Celestron Hummingbird 7-22x50mm Spotting Scope, die u gemakkelijk meeneemt in uw jaszak of zijvak van uw rugzak. Dankzij het gebruik van ED-glas (extra lage dispersie) en een hoogwaardige multi-coating bent u gegarandeerd van heldere, levendige en contrastrijke beelden en ware, natuurgetrouwe kleuren van adembenemende landschappen, ver- of stadsgezichten. Het 50mm objectief presteert goed in de meeste licht omst... (5)
      Celestron Spotting Scope Hummingbird, 7-22 x 50mm, Black
      • 00050234523073
      • 0050234523073
      4
      248.54 EUR
    • Celestron Telescoop Inspire 80mm AZ refractor
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142842911.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146444356.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133131495.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102576824.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/95620411.jpg
      Celestron Celestron Telescoop Inspire 80mm AZ refractor Telescoop Inspire 80mm AZ refractor Telescoop Inspire 80mm AZ refractor De Celestron Inspire 80AZ Refractor is een hoge kwaliteit telescoop voor iedereen die nog niet zoveel ervaring heeft met telescopen. (2)
      Celestron Telescoop Inspire 80mm AZ refractor
      • 00050234224024
      • CE22402
      4
      193.04 EUR
    • Celestron Hummingbird 9-27x56mm Spotting Scope
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143974976.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/98881477.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128204432.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134973490.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/95272508.jpg
      Celestron Celestron Hummingbird 9-27x56mm Spotting Scope Hummingbird 9-27x56mm Spotting Scope Hummingbird 9-27x56mm Spotting Scope Deze Celestron Hummingbird 9-27x56mm Spotting Scope heeft een 56 mm lens dat voorzien is van multi-coated glas en een vergrotingsfactor van 27x. Dit kleine formaat past gemakkelijk in uw jaszak of rugzak. (1)
      Celestron Hummingbird 9-27x56mm Spotting Scope
      • 00050234523080
      4
      349.40 EUR
    • Celestron Skymaster 25X70
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133166996.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103005658.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140238411.jpg
      Celestron Celestron Skymaster 25X70 Skymaster 25X70 Skymaster 25X70 De Celestron SkyMaster serie van grote diafragma kijkers leveren goede prestaties, ideaal voor astronomisch- en aards kijken. (1)
      Celestron Skymaster 25X70
      • 00050234710084
      • 149869
      3
      deal
      119.90 EUR
    • Celestron UPCL.VER.KIJKER G2 8x40 PORRO
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133173264.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/47692007.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147742716.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/48052291.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/48052293.jpg
      Celestron Celestron UPCL.VER.KIJKER G2 8x40 PORRO UPCL.VER.KIJKER G2 8x40 PORRO UPCL.VER.KIJKER G2 8x40 PORRO Celestron Zoom 8x40 Upclose G2 Verrekijker Het UpClose G2-assortiment gaat van kleine verrekijkers die u makkelijk in uw tas kan bewaren, tot grotere exemplaren die enorm veel mogelijkheden bieden. Alle UpClose verrekijkers zijn waterbestendig, hebben een rubberen behuizing en zijn voorzien van dioptrie-aanpassing voor een fijne scherpstelling. En ze worden veilig getransporteerd in de meegeleverde draagtas. Kenmerken: - Multi-Coated Optics - Rubber Cover voor uitermate goede bescherming - Wa... (2)
      Celestron UPCL.VER.KIJKER G2 8x40 PORRO
      • 00050234712521
      • 71252
      • 3811041
      1
      51.98 EUR
    • Celestron Powerseeker 60EQ
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/111264310.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102323324.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/57086040.jpg
      Celestron Celestron Powerseeker 60EQ Powerseeker 60EQ Powerseeker 60EQ Verre planeten en sterren worden zichtbaar met de Celestron PowerSeeker 60EQ. Deze telescoop is geschikt voor de beginnende astronoom die op zoek is naar een complete starterskit. De telescoop is eenvoudig in elkaar te zetten en wordt geleverd met een equatoriaal statief. Met het precieze afstelmechanisme op het statief navigeer je nauwkeurig door het heelal om scherp te stellen op het gewenste punt. De brandpuntsafstand van 900 mm is geschikt om zowel planeten als sterrenbeelden te bekijken.... (1)
      Celestron Powerseeker 60EQ
      • 00050234210430
      • 199591
      • 0050234210430
      • 2836611
      2
      149.99 EUR
    • Celestron T-ADAPTER 1.25 voor telescoop
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133136829.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107123710.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144653479.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150101208.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/88859314.jpg
      Celestron Celestron T-ADAPTER 1.25 voor telescoop T-ADAPTER 1.25 voor telescoop T-ADAPTER 1.25 voor telescoop De Celestron T-Adapter 1.25 inch maakt het mogelijk om uw spiegelreflexcamera aan te sluiten op een telescoop en zo kunt u wat u ziet, direct digitaliseren. De T-Adapter is geschikt voor telescopen met een oculair van 1.25''. U heeft een specifieke T-ring nodig, die geschikt is voor uw merk camera. Deze T-ring wordt niet meegeleverd. Kenmerken van de Celestron T-Adapter 1.25 inch * Geschikt voor telescopen met oculair van 1,25 inch * Maakt digiscoping mogelijk * Optionele T-Ring benodigd voor... (1)
      Celestron T-ADAPTER 1.25 voor telescoop
      • 00050234936255
      • 00887531315892
      • 93625
      2
      31.70 EUR
    • Celestron Microscope 25 Prepared Slides
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122608065.jpg
      Celestron Celestron Microscope 25 Prepared Slides Microscope 25 Prepared Slides Microscope 25 Prepared Slides De Celestron Microscoop 25 Voorbereide Microscoopglaasjes is een koffer met 25 microscoopglaasjes. Deze glaasjes kunt u gebruiken om de meegeleverde monsters tussen te stoppen zodat geze makkelijk en stabieler onder de microscoop liggen. De monsters zijn een breed repertoire van specimens: insecten, delen van planten, delen van dieren, enz. Kenmerken van de monsters: * Voorbereide monsters voor vele uren entertainment en ontdekking * Glaasjes van 25 en 76 mm * Verpakt in houten kisten * Lijst... (1)
      Celestron Microscope 25 Prepared Slides
      • 00050234444101
      • 149856
      2
      28.98 EUR
    • Celestron Telescope Power Seeker 114Eq
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133171287.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105884115.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150101231.jpg
      Celestron Celestron Telescope Power Seeker 114Eq Telescope Power Seeker 114Eq Telescope Power Seeker 114Eq De Celestron PowerSeeker 114-EQtelescoop is een geweldig product om de wondere wereld van de sterren te ontdekken. De PowerSeeker is gemaakt voor beginnende astronomen en hobbyisten die graag naar de sterren kijken. Deze telescoop is de perfecte combinatie van kwaliteit, waarde en kracht. Amateur astronomie is een geweldige familiehobby waar u het gehele jaar van kan genieten. De Celestron PowerSeeker is daarom een zeer geschikte keuze. Deze telescoop garandeert u vele uren kijkplezier. De Po... (1)
      Celestron Telescope Power Seeker 114Eq
      • 00050234210454
      • 0050234210454
      1
      189.00 EUR
    • Celestron Verrekijker UpClose G2 16x32 Roof
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133169132.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/100938507.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146775839.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148725593.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122090160.jpg
      Celestron Celestron Verrekijker UpClose G2 16x32 Roof Verrekijker UpClose G2 16x32 Roof Verrekijker UpClose G2 16x32 Roof Celestron 16x32 Upclose G2 RF Verrekijker Het UpClose G2-assortiment gaat van kleine verrekijkers die u makkelijk in uw tas kan bewaren, tot grotere exemplaren die enorm veel mogelijkheden bieden. Alle UpClose verrekijkers zijn waterbestendig, hebben een rubberen behuizing en zijn voorzien van dioptrie-aanpassing voor een fijne scherpstelling. En ze worden veilig getransporteerd in de meegeleverde draagtas. Kenmerken: - Multi-Coated Optics - Rubber Cover voor uitermate goede bescherming - Wat... (1)
      Celestron Verrekijker UpClose G2 16x32 Roof
      • 00050234712347
      • 847191
      • C71234
      1
      deal
      43.94 EUR
    • Celestron UPCL.VER.KIJKER G2 20x50 PORRO
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133183342.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/92399709.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96326235.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147674252.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/95267052.jpg
      Celestron Celestron UPCL.VER.KIJKER G2 20x50 PORRO UPCL.VER.KIJKER G2 20x50 PORRO UPCL.VER.KIJKER G2 20x50 PORRO Celestron 20x50 Upclose G2 PORRO Verrekijker Het UpClose G2-assortiment gaat van kleine verrekijkers die u makkelijk in uw tas kan bewaren, tot grotere exemplaren die enorm veel mogelijkheden bieden. Alle UpClose verrekijkers zijn waterbestendig, hebben een rubberen behuizing en zijn voorzien van dioptrie-aanpassing voor een fijne scherpstelling. En ze worden veilig getransporteerd in de meegeleverde draagtas. Kenmerken: - Multi-Coated Optics - Rubber Cover voor uitermate goede bescherming - ... (1)
      Celestron UPCL.VER.KIJKER G2 20x50 PORRO
      • 00050234712583
      • 71258
      1
      deal
      52.99 EUR
    • Celestron Verrekijker UpClose G2 10X50 Porro
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133169125.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148725591.jpg
      Celestron Celestron Verrekijker UpClose G2 10X50 Porro Verrekijker UpClose G2 10X50 Porro Verrekijker UpClose G2 10X50 Porro Het UpClose G2-assortiment gaat van kleine verrekijkers die u makkelijk in uw tas kan bewaren, tot grotere exemplaren die enorm veel mogelijkheden bieden. Alle UpClose verrekijkers zijn waterbestendig, hebben een rubberen behuizing en zijn voorzien van dioptrie-aanpassing voor een fijne scherpstelling. En ze worden veilig getransporteerd in de meegeleverde draagtas. Kenmerken van de Celestron 10x50 Upclose G2 PORRO Verrekijker: * Multi-Coated Optics * Rubber Cover voor uitermate goede bescher... (1)
      Celestron Verrekijker UpClose G2 10X50 Porro
      • 00050234712569
      • 28242560
      1
      54.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Extra zoom DEFAULT
        • vergroting_10
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Nikon DEFAULT
        • nikon
      • Swarovski DEFAULT
        • swarovski
      • Waterdicht DEFAULT
        • ja
    • Merk (brand):
      • Swarovski (swarovski)
      • Bresser (bresser)
      • Zeiss (zeiss)
      • Steiner (steiner)
      • Vortex (vortex)
      • Baader Planetarium (baader_planetarium)
      • Barr & Stroud (barr_stroud)
      • Barska (barska)
      • Bushnell (bushnell)
      • Bynolyt (bynolyt)
      • Byomic (byomic)
      • Canon (canon)
      • Celestron (celestron)
      • Coghlan's (coghlan_s)
      • Cresta (cresta)
      • Digiphot (digiphot)
      • Dörr (do_rr)
      • Eschenbach (eschenbach)
      • Fujifilm (fujifilm)
      • Gambit (gambit)
      • Hama (hama)
      • Helios (helios)
      • Kenko (kenko)
      • Konus (konus)
      • Kowa (kowa)
      • Leatherman (leatherman)
      • Leica (leica)
      • MacGyver (macgyver)
      • Meopta (meopta)
      • Miggo (miggo)
      • Minox (minox)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Navir (navir)
      • Nikon (nikon)
      • Olympus (olympus)
      • Pentax (pentax)
      • Polaroid (polaroid)
      • Regatta (regatta)
      • Sanju (sanju)
      • Seek Thermal (seek_thermal)
      • Silva (silva)
      • Stealth Gear (stealth_gear)
      • Swarovski Optik (swarovski_optik)
      • Tasco (tasco)
      • Technaxx (technaxx)
      • Vanguard (vanguard)
      • Velbon (velbon)
      • Walther (walther)
      • Wenko (wenko)
      • Yukon (yukon)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 - €150 (low)
      • €150 - €300 (medium)
      • > €300 (high)
    • Varianten (group):
      • Bresser Condor (bresser_condor)
      • Bresser Corvette (bresser_corvette)
      • Bresser Hunter (bresser_hunter)
      • Bresser Junior (bresser_junior)
      • Bresser Spektar (bresser_spektar)
      • Bresser Topas (bresser_topas)
      • Bresser Travel (bresser_travel)
      • Bushnell H2O (bushnell_h2o)
      • Bushnell Legacy (bushnell_legacy)
      • Bushnell Legend Ultra HD (bushnell_legend_ultra_hd)
      • Bushnell Natureview (bushnell_natureview)
      • Bushnell Powerview (bushnell_powerview)
      • Bushnell Trophy XLT (bushnell_trophy_xlt)
      • Bynolyt Voyager WP (bynolyt_voyager_wp)
      • Helios Fieldmaster (helios_fieldmaster)
      • Leica Geovid (leica_geovid)
      • Leica Trinovid (leica_trinovid)
      • Leica Ultravid (leica_ultravid)
      • Nikon 4x10 DCF (nikon_4x10_dcf)
      • Nikon Action EX (nikon_action_ex)
      • Nikon Aculon (nikon_aculon)
      • Nikon Aculon T51 10x24 (nikon_aculon_t51_10x24)
      • Nikon Aculon W10 (nikon_aculon_w10)
      • Nikon Monarch (nikon_monarch)
      • Nikon Prostaff (nikon_prostaff)
      • Nikon Sportstar EX (nikon_sportstar_ex)
      • Olympus 8x21 RC II (olympus_8x21_rc_ii)
      • Olympus 10x21 (olympus_10x21)
      • Pentax Jupiter (pentax_jupiter)
      • Pentax Papilio (pentax_papilio)
      • Pentax SD (pentax_sd)
      • Pentax SP (pentax_sp)
      • Pentax UCF (pentax_ucf)
      • Pentax UP (pentax_up)
      • Pentax ZD (pentax_zd)
      • Steiner Navigator Pro (steiner_navigator_pro)
      • Steiner Ranger (steiner_ranger)
      • Steiner SkyHawk (steiner_skyhawk)
      • Steiner Ultrasharp (steiner_ultrasharp)
      • Steiner Wildlife (steiner_wildlife)
      • Swarovski CL Companion (swarovski_cl_companion)
      • Swarovski CL Pocket (swarovski_cl_pocket)
      • Swarovski EL (swarovski_el)
      • Swarovski SLC (swarovski_slc)
      • Tasco 10x25 (tasco_10x25)
      • Vanguard Orros (vanguard_orros)
      • Vortex Diamondback (vortex_diamondback)
      • Vortex Razor HD (vortex_razor_hd)
      • Vortex Solo (vortex_solo)
      • Vortex Viper HD (vortex_viper_hd)
      • Zeiss Conquest HD (zeiss_conquest_hd)
      • Zeiss Terra (zeiss_terra)
      • Zeiss Victory (zeiss_victory)
      • Zeiss Victory Pocket (zeiss_victory_pocket)
    • Prismatype (prismatype):
      • Porro (porro)
      • Dakkant (dakkant)
    • Lensdiameter (diameter_lens):
      • < 25 mm (diameter_lens_25)
      • 25 mm - 42 mm (diameter_lens_25_42)
      • ≥ 42 mm (diameter_lens_42)
    • Vergroting (vergroting):
      • <8X (vergroting_8)
      • 8 - 10X (vergroting_8_10)
      • >10X (vergroting_10)
    • Grootte pupiluittrede (exit_pupil):
      • < 3 mm (exit_pupil_3)
      • 3 mm - 4.1 mm (exit_pupil_3_4.1)
      • 4.1 mm - 5 mm (exit_pupil_4.1_5)
      • ≥ 5 mm (exit_pupil_5)
    • Helderheid (helderheid):
      • < 9 cd/m² (helderheid_9)
      • 9 cd/m² - 17 cd/m² (helderheid_9_17)
      • 17 cd/m² - 25 cd/m² (helderheid_17_25)
      • ≥ 25 cd/m² (helderheid_25)
    • Gezichtsveld (gezichtsveld):
      • < 47 ° (gezichtsveld_47)
      • 47 ° - 52 ° (gezichtsveld_47_52)
      • 52 ° - 59 ° (gezichtsveld_52_59)
      • ≥ 59 ° (gezichtsveld_59)
    • Gezichtsveld (op 1000 m) (gezichtsveld_op_1000_m_):
      • < 100 m (gezichtsveld_op_1000_m__100)
      • 100 m - 110 m (gezichtsveld_op_1000_m__100_110)
      • 110 m - 125 m (gezichtsveld_op_1000_m__110_130)
      • ≥ 125 m (gezichtsveld_op_1000_m__130)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Oogafstand (oogafstand):
      • < 15 mm (oogafstand_15)
      • 15 mm - 16 mm (oogafstand_15_16)
      • 16 mm - 18 mm (oogafstand_16_18)
      • ≥ 18 mm (oogafstand_18)
    • Focus systeem (focus):
      • Centraal (centrale_focus)
      • Handmatig (handmatige_focus)
    • Waterdicht (waterdicht):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl