x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Bison polymax high tack wit 425g

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Bison polymax high tack wit 425g
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Bison polymax high tack wit 425g
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Bison polymax high tack wit 425g
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116302932.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107531379.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172012480.jpg?ts=1
Bison Bison polymax high tack wit 425g polymax high tack wit 425g polymax high tack wit 425g Ga voor een ijzersterke verbinding met Bison Poly Max High Tack Express. De witte universele montagelijm en afdichtingskit is geschikt voor het verlijmen van glas, steen, natuursteen, beton, pleisterwerk, vele kunststoffen, hout, spaanplaat, ijzer, aluminium, zink, staal, RVS en andere metalen, keramische tegels en kurk. Ook ideaal voor het monteren of afdichten van plinten, drempels, isolatiemateriaal, kozijnen of traptreden. De kit is ideaal voor materialen die snel vast moeten zitten.Zorg dat de te lijmen materialen stevig, droog, schoon, stof- en vetvrij zijn. Het gebruik van een primer is niet nodig en de ondergrond mag licht vochtig zijn. Snijd de koker boven de schroefdraad af met een scherp mes. Bevestig de spuitmond en snijd deze af op de gewenste diameter.Wil je gaan lijmen of monteren? Breng de kit met behulp van een kitpistool aan in strepen of dotten om de 10-40 cm en neem altijd de hoekjes en randen mee. Bevestig de materialen binnen 10 minuten en druk deze stevig aan. Kl (1)
  • 08710439101927
4
  • Design
    • Kleur: Wit
  • 15.49 21.98 EUR 4
    4
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Bison Polymax High Tack Universeelkit - 430 g15.49, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Decoprof.nl Decoprof.nl
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Verlijmings- en afdichtingskit | Binnen/Buiten | Hoge aanvangshechting | Wit | 425 GR
      17.86, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Kabelshop.nl Kabelshop.nl
      Sterke montagelijm en afdichtingskit - Ben je aan het klussen en zoek je een product dat snel hechtend is? Deze Poly Max High Tack Expres...17.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • HBM Machines HBM Machines
      Ga voor een ijzersterke verbinding met Bison Poly Max High Tack Express. De witte universele montagelijm en afdichtingskit is geschikt vo...21.98, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Vallejo Game Color Charred Brown 72045
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171652834.jpg?ts=1
      Vallejo Vallejo Game Color Charred Brown 72045 Game Color Charred Brown 72045 Game Color Charred Brown 72045 Acrylverf op waterbasis 17 ml Eyedropper fles Niet-giftig Niet-ontvlambaar Ontworpen voor wargaming, Fabrikant: Acylicos Vallejo (1)
      Vallejo Game Color Charred Brown 72045
      • 08429551720458
      2
    • Koh-I-Noor Waterverf Koh-i-Noor briljant ass blister à 48 kleuren
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171560413.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151844506.jpg?ts=1
      Koh-I-Noor Koh-I-Noor Waterverf Koh-i-Noor briljant ass blister à 48 kleuren Waterverf Koh-i-Noor briljant ass blister à 48 kleuren Waterverf Koh-i-Noor briljant ass blister à 48 kleuren De verfnapjes, elk 22,5mm, zitten opgeborgen in een tablet. 6 kleuren per tablet. Alles in carrouselvorm schakelbaar. 48 kleuren. (1)
      Koh-I-Noor Waterverf Koh-i-Noor briljant ass blister à 48 kleuren
      • 08593539321989
      3
    • Giotto Extra Quality Plakkaatverf Wit Parelmoer - 250ml
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171588367.jpg?ts=1
      Giotto Giotto Extra Quality Plakkaatverf Wit Parelmoer - 250ml Extra Quality Plakkaatverf Wit Parelmoer - 250ml Extra Quality Plakkaatverf Wit Parelmoer - 250ml Het synoniem van kleur voor jonge kunstenaars. Giotto is sinds 1920 het ultieme Italiaanse merk, een synoniem van kleur voor kinderen. Gelanceerd als een reeks kleurpotloden, in de loop van bijna een eeuw heeft het de veranderingen in de creatieve eisen van generaties gebruikers gevolgd, het verbreden van het bereik en houden zo een stap voor op de behoeften van de kinderen van gisteren, vandaag en morgen. (1)
      Giotto Extra Quality Plakkaatverf Wit Parelmoer - 250ml
      • 08000825531316
      2
    • De Ijssel Ontvetter 500 ml
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171574913.jpg?ts=1
      De Ijssel De Ijssel Ontvetter 500 ml Ontvetter 500 ml Ontvetter 500 ml De IJssel Ontvetter 500 ml (1)
      De Ijssel Ontvetter 500 ml
      • 08718421951772
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 10.89
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 15.95
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 15.15
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 15.15
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 15.15
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 15.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 15.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 15.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 15.95
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 15.15
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 15.15
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 15.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 15.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 15.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 15.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 15.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 15.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 15.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 15.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 15.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 15.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 15.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 15.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 15.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 15.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 15.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 15.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 15.95
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 16.52
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 16.52
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 16.52
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 16.52
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 16.52
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 15.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 15.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 15.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 15.95
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 15.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 15.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 15.95
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 15.95
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 15.45
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 15.45
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 15.45
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 15.45
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 15.45
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 15.45
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 15.45
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 15.45
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 15.45
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 15.45
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 15.45
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 15.45
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 15.45
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 15.45
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 15.95
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 15.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 15.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 15.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 15.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 15.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 15.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 15.95
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 14.49
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 15.75
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 15.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 15.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 15.95
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 14.75
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 14.75
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 14.75
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 16.45
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 12.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 12.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 16.45
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 13.99
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 16.45
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 15.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 15.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 15.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 15.95
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 16.45
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 16.45
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 12.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 16.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 15.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 15.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 15.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 15.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 15.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 15.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 15.95
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 11.99
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 11.99
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 11.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 11.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 11.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 11.99
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 16.90
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 11.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 11.99
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 16.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 11.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 11.99
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 16.90
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 11.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 11.99
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 11.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 11.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 11.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 11.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 11.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 11.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 11.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 11.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 11.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 11.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 11.99
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 16.25
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 16.25
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 16.90
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 16.80
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 16.90
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 16.25
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 16.80
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 16.80
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 16.75
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 16.90
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 16.90
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 16.75
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 16.90
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 16.90
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 16.90
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 16.90
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 16.90
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 16.90
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 16.90
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 16.90
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 16.90
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 16.90
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 16.90
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 16.90
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 16.90
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Sat Oct 08 02:00:00 CEST 2022 16.90
      • Sun Oct 09 02:00:00 CEST 2022 16.90
      • Mon Oct 10 02:00:00 CEST 2022 16.90
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 16.90
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Thu Oct 13 02:00:00 CEST 2022 16.90
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 16.90
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 16.90
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 17.90
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 17.90
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 14.75
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 14.50
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 14.50
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 17.90
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 17.90
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 17.90
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 17.90
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 17.90
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 17.90
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 17.90
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 17.90
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 17.90
      • Sun Nov 13 01:00:00 CET 2022 17.90
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 17.90
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 17.90
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 17.90
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 17.90
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 17.90
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 17.90
      • Sun Nov 20 01:00:00 CET 2022 17.90
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 17.90
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 16.00
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 16.00
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 15.80
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 15.80
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 15.80
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 15.80
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 15.80
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 15.80
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 15.80
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 15.80
      • Fri Dec 02 01:00:00 CET 2022 17.86
      • Sat Dec 03 01:00:00 CET 2022 17.86
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 17.86
      • Mon Dec 05 01:00:00 CET 2022 15.49
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 15.49
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 15.49
    • partner@vergelijk.nl