x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vazen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Nordal vaas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vaas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 14
    • Nordal Riva Vaas
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163903273.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169285262.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169285263.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172442114.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172442113.jpg
      Nordal Nordal Riva Vaas Riva Vaas Riva Vaas Nordal Vaas Riva L bruin 26 x Ø16 in de kleur Bruin en materiaal Glas (1)
      Nordal Riva Vaas
      • 05708309157511
      3
      deal
      52.00 EUR
    • Nordal Hano Vaas Low - Rose
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163904357.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163904358.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200230150.jpg
      Nordal Nordal Hano Vaas Low - Rose Hano Vaas Low - Rose Hano Vaas Low - Rose Bestel Nordal Hano Vaas Low - Rose online bij vtwonen. Alle Nordal Vazen uit voorraad leverbaar. Voor 23:00 besteld, morgen in huis (1)
      Nordal Hano Vaas Low - Rose
      • 05708309159256
      3
      deal
      88.00 EUR
    • Nordal Hano Vaas Low - Cream
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163903839.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163903841.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200230157.jpg
      Nordal Nordal Hano Vaas Low - Cream Hano Vaas Low - Cream Hano Vaas Low - Cream Bestel Nordal Hano Vaas Low - Cream online bij vtwonen. Alle Nordal Vazen uit voorraad leverbaar. Voor 23:00 besteld, morgen in huis (1)
      Nordal Hano Vaas Low - Cream
      • 05708309159249
      3
      deal
      88.00 EUR
    • Nordal KATAJA Hyacint Vaas S Blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174564537.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174640695.jpg
      Nordal Nordal KATAJA Hyacint Vaas S Blauw KATAJA Hyacint Vaas S Blauw KATAJA Hyacint Vaas S Blauw Nordal Vaas Kataja Blauw S 13 x 11 in de kleur Blauw en materiaal Glas (1)
      Nordal KATAJA Hyacint Vaas S Blauw
      • 05708309165837
      1
      31.90 EUR
    • Nordal Vaas Avaji Sitting Full Body Wit 16,5 x 14,5 x 25
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174564361.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174640376.jpg
      Nordal Nordal Vaas Avaji Sitting Full Body Wit 16,5 x 14,5 x 25 Vaas Avaji Sitting Full Body Wit 16,5 x 14,5 x 25 Vaas Avaji Sitting Full Body Wit 16,5 x 14,5 x 25 Nordal Vaas Avaji Sitting Full Body Wit 16,5 x 14,5 x 25 in de kleur Wit en materiaal Keramiek (1)
      Nordal Vaas Avaji Sitting Full Body Wit 16,5 x 14,5 x 25
      • 05708309164564
      1
      44.90 EUR
    • Nordal Vaas Nago S 20 x Ø9
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166493718.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172215088.jpg
      Nordal Nordal Vaas Nago S 20 x Ø9 Vaas Nago S 20 x Ø9 Vaas Nago S 20 x Ø9 Nordal Vaas Nago S 20 x Ø9 in de kleur en materiaal PU-leder (1)
      Nordal Vaas Nago S 20 x Ø9
      • 05708309160177
      1
      36.90 EUR
    • Nordal vaas duo zwart 30,5 x ø4,5
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145969603.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152081242.jpg
      Nordal Nordal vaas duo zwart 30,5 x ø4,5 vaas duo zwart 30,5 x ø4,5 vaas duo zwart 30,5 x ø4,5 Nordal vaas duo zwart 30,5 x ø4,5 in de kleur Zwart en materiaal Metaal (1)
      Nordal vaas duo zwart 30,5 x ø4,5
      • 05708309149974
      1
      33.90 EUR
    • Nordal DUCIE Fish Vaas S Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174564667.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174564666.jpg
      Nordal Nordal DUCIE Fish Vaas S Wit DUCIE Fish Vaas S Wit DUCIE Fish Vaas S Wit Nordal Vaas Ducie Fish Wit S 19,5 x 15,5 in de kleur Wit en materiaal Aardewerk (1)
      Nordal DUCIE Fish Vaas S Wit
      • 05708309163970
      1
      38.90 EUR
    • Nordal Vaas Avaji Upper Body Wit 23 x 27 x 21
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174564992.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174640468.jpg
      Nordal Nordal Vaas Avaji Upper Body Wit 23 x 27 x 21 Vaas Avaji Upper Body Wit 23 x 27 x 21 Vaas Avaji Upper Body Wit 23 x 27 x 21 Nordal Vaas Avaji Upper Body Wit 23 x 27 x 21 in de kleur Wit en materiaal Keramiek (1)
      Nordal Vaas Avaji Upper Body Wit 23 x 27 x 21
      • 05708309164533
      1
      59.95 EUR
    • Nordal Vaas Rill
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185161731.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185161737.jpg
      Nordal Nordal Vaas Rill Vaas Rill Vaas Rill Nordal Vaas Rill Groen M 24 x 22 x 22 in de kleur Groen en materiaal Glas (1)
      Nordal Vaas Rill
      • 05708309145594
      1
      44.90 EUR
    • Nordal Vaas Rill Amber Medium
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185161727.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/188347833.jpg
      Nordal Nordal Vaas Rill Amber Medium Vaas Rill Amber Medium Vaas Rill Amber Medium Nordal Vaas Rill Amber M 24 x 22 x 22 in de kleur Groen en materiaal Glas (1)
      Nordal Vaas Rill Amber Medium
      • 05708309149653
      1
      44.90 EUR
    • Nordal Vaas Promise A 30 x 12
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163903116.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163903117.jpg
      Nordal Nordal Vaas Promise A 30 x 12 Vaas Promise A 30 x 12 Vaas Promise A 30 x 12 Nordal Vaas Promise A 30 x 12 in de kleur Oranje en materiaal Keramiek (1)
      Nordal Vaas Promise A 30 x 12
      • 05708309158761
      1
      38.90 EUR
    • Nordal Vaas Ducie Fish Wit L 25 x 21 x Ø11
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174564146.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174640598.jpg
      Nordal Nordal Vaas Ducie Fish Wit L 25 x 21 x Ø11 Vaas Ducie Fish Wit L 25 x 21 x Ø11 Vaas Ducie Fish Wit L 25 x 21 x Ø11 Nordal Vaas Ducie Fish Wit L 25 x 21 x Ø11 in de kleur Wit en materiaal Aardewerk (1)
      Nordal Vaas Ducie Fish Wit L 25 x 21 x Ø11
      • 05708309164267
      1
      53.95 EUR
    • Nordal Vaas Avaji Lower Body Wit 23 x 22 x 16
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174564728.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174564729.jpg
      Nordal Nordal Vaas Avaji Lower Body Wit 23 x 22 x 16 Vaas Avaji Lower Body Wit 23 x 22 x 16 Vaas Avaji Lower Body Wit 23 x 22 x 16 Nordal Vaas Avaji Lower Body Wit 23 x 22 x 16 in de kleur Wit en materiaal Keramiek (1)
      Nordal Vaas Avaji Lower Body Wit 23 x 22 x 16
      • 05708309164540
      1
      59.95 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • HK Living DEFAULT
        • hk_living
      • HEMA DEFAULT
        • hema
      • Pols Potten DEFAULT
        • pols_potten
    • Merk (brand):
      • HK Living (hk_living)
      • HEMA (hema)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • 101 Copenhagen (101_copenhagen)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • &Klevering (_klevering)
      • &tradition (_tradition)
      • Alessi (alessi)
      • Amscan (amscan)
      • Andas (andas)
      • Artstone (artstone)
      • ASA (asa)
      • AYTM (aytm)
      • Balvi (balvi)
      • Bauhaus (bauhaus)
      • Be pure (be_pure)
      • Beliani (beliani)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Bitz (bitz)
      • Björn Wiinblad (bjo_rn_wiinblad)
      • Bjørn Wiinblad (bj_rn_wiinblad)
      • BKS (bks)
      • Blomus (blomus)
      • Bold Monkey (bold_monkey)
      • Bolia (bolia)
      • Boltze (boltze)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By boo (by_boo)
      • Byboo (byboo)
      • Capi Europe (capi_europe)
      • Casa Di Elturo (casa_di_elturo)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coco Maison (coco_maison)
      • Compactor (compactor)
      • Coppens (coppens)
      • Countryfield (countryfield)
      • Creativ Deco (creativ_deco)
      • D&M Deco (d_m_deco)
      • De Bommel Collecties (de_bommel_collecties)
      • Decorationable (decorationable)
      • Decostar Countryfield (decostar_countryfield)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • Dijk Natural Collections (dijk_natural_collections)
      • Doiy (doiy)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Décoris (de_coris)
      • eKoala (ekoala)
      • Elbgestoeber (elbgestoeber)
      • Elho (elho)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • Exotan (exotan)
      • Extra Large (extra_large)
      • Fair & Fine (fair_fine)
      • Fair Trade Original (fair_trade_original)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • Floran (floran)
      • Fritz Hansen (fritz_hansen)
      • Furniteam (furniteam)
      • GEFU (gefu)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gerimport (gerimport)
      • Gifts Amsterdam (gifts_amsterdam)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Gilde (gilde)
      • Goebel (goebel)
      • Goods (goods)
      • Goossens (goossens)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • Hakbijl Glass (hakbijl_glass)
      • Handed By (handed_by)
      • HAY (hay)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • Home affaire (home_affaire)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Housevitamin (housevitamin)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Hubsch (hubsch)
      • Hubsch Interior (hubsch_interior)
      • Iittala (iittala)
      • J-Line (j_line)
      • Just in Case (just_in_case)
      • Kaemingk (kaemingk)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kayoom (kayoom)
      • Kitchencraft (kitchencraft)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Kähler (ka_hler)
      • LaForma (laforma)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Leonardo (leonardo)
      • Leonique (leonique)
      • Light & Living (light_living)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Love (love)
      • LSA International (lsa_international)
      • Luxury label (luxury_label)
      • Lyngby Glas (lyngby_glas)
      • Lyngby Porcelæn (lyngby_porcel_n)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Maison Péderrey (maison_pe_derrey)
      • Marimekko (marimekko)
      • Marleyn (marleyn)
      • Menu (menu)
      • Mica (mica)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Montana (montana)
      • MOOS (moos)
      • Muubs (muubs)
      • Muuto (muuto)
      • My Home (my_home)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • New Routz (new_routz)
      • Nicolas Vahé (nicolas_vahe_)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nuuck (nuuck)
      • Olympia (olympia)
      • ONSHUS (onshus)
      • Orla kiely (orla_kiely)
      • Orrefors (orrefors)
      • OTTO (otto)
      • OYOY (oyoy)
      • Parlane (parlane)
      • Peleg DESIGN (peleg_design)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Pomax (pomax)
      • Present Time (present_time)
      • Pronto Wonen (pronto_wonen)
      • Prosperplast (prosperplast)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Puzzelman (puzzelman)
      • Queence (queence)
      • Rada (rada)
      • Raw Materials (raw_materials)
      • RCR (rcr)
      • Rijksmuseum (rijksmuseum)
      • Riverdale (riverdale)
      • Rotary Hero (rotary_hero)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Royal Delft (royal_delft)
      • Räder (ra_der)
      • Salt&Pepper (salt_pepper)
      • Schneider (schneider)
      • Seletti (seletti)
      • Serax (serax)
      • Simplicity (simplicity)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Spinder Design (spinder_design)
      • Stelton (stelton)
      • Stoned (stoned)
      • SUCK UK (suck_uk)
      • Suitsuit (suitsuit)
      • Tak Design (tak_design)
      • Tassen (tassen)
      • Ter Steege (ter_steege)
      • The Red Cartel (the_red_cartel)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tom (tom)
      • Tramontina (tramontina)
      • Ts (ts)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Urban Nature Culture (urban_nature_culture)
      • Valerie Objects (valerie_objects)
      • Van Bueren (van_bueren)
      • VAN MANEN (van_manen)
      • Vase the World (vase_the_world)
      • Velda (velda)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vij5 (vij5)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Vitra (vitra)
      • Vt wonen (vt_wonen)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Warm Nordic (warm_nordic)
      • Wedgwood (wedgwood)
      • Werkwaardig (werkwaardig)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • Woood (woood)
      • WOOOD Exclusive (woood_exclusive)
      • Woud (woud)
      • XLBoom (xlboom)
      • Zack (zack)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 30 (budget)
      • € 30 - € 40 (price_2)
      • € 40 - € 65 (price_3)
      • ≥ € 65 (price_4)
    • Kleur product (kleur):
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aluminium (aluminium)
      • Beton (beton)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • hars (hars)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kristal (kristal)
      • Kristalglas (kristalglas)
      • Kunsthars (kunsthars)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Leer (leer)
      • Leisteen (leisteen)
      • Marmer (marmer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Steengoed (steengoed)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Wicker (wicker)
      • Zeegras (zeegras)
      • Zink (zink)
    • Hoogte (cm) (hoogte_cm):
      • < 19 cm (hoogte_cm_1)
      • 19 cm - 25 cm (hoogte_cm_2)
      • 25 cm - 34 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 34 cm (hoogte_cm_4)
    • Doorsnede (cm) (doorsnede):
      • < 15 cm (doorsnede_1)
      • 15 cm - 19 cm (doorsnede_2)
      • 19 cm - 25 cm (doorsnede_3)
      • ≥ 25 cm (doorsnede_4)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 13 cm (breedte_cm_1)
      • 13 cm - 17 cm (breedte_cm_2)
      • 17 cm - 22 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 22 cm (breedte_cm_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl