x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vazen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Georg Jensen vaas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vaas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 18
    • Georg Jensen Vaas Georg Jensen Matrix Tube Klein RVS
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161518360.jpg
      Georg Jensen Georg Jensen Vaas Georg Jensen Matrix Tube Klein RVS Vaas Georg Jensen Matrix Tube Klein RVS Vaas Georg Jensen Matrix Tube Klein RVS Materialen: Mirror gepolijst roestvrij staal Afmetingen: H: 6,06 inch. Ã~: 1,89 inch. Ontworpen door Monica Forster Georg Jensen vertegenwoordigt uniek vakmanschap kwaliteit en tijdloze Scandinavische esthetisch design, variërend van corpus tot horloges, sieraden en huishoudelijke producten. *Scroll hieronder voor meer informatie en de afmetingen van dit product en meer aanbevelingen* (1)
      Georg Jensen Vaas Georg Jensen Matrix Tube Klein RVS
      • 05713275057543
      • 669636
      4
      43.24 EUR
    • Georg Jensen Vaas Georg Jensen Alfredo Glas 25 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141964700.jpg
      Georg Jensen Georg Jensen Vaas Georg Jensen Alfredo Glas 25 cm Vaas Georg Jensen Alfredo Glas 25 cm Vaas Georg Jensen Alfredo Glas 25 cm Bestel Vaas Georg Jensen Alfredo Glas 25 cm online. Bekijk alle Decoratie van het merk Georg Jensen bij Etrias. (1)
      Georg Jensen Vaas Georg Jensen Alfredo Glas 25 cm
      • 05705145170599
      • 337938
      3
      125.77 EUR
    • Georg Jensen Cafu Kaarsenhouder 2-pack Roestvrij Staal
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127908702.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99775882.jpg
      Georg Jensen Georg Jensen Cafu Kaarsenhouder 2-pack Roestvrij Staal Cafu Kaarsenhouder 2-pack Roestvrij Staal Cafu Kaarsenhouder 2-pack Roestvrij Staal Cafu Kaarsenhouder 2-pack Roestvrij Staal van Georg Jensen (1)
      Georg Jensen Cafu Kaarsenhouder 2-pack Roestvrij Staal
      • 05705145204478
      3
      48.82 EUR
    • Georg Jensen Vaas Georg Jensen Alfredo RVS Glanzend 47 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141964568.jpg
      Georg Jensen Georg Jensen Vaas Georg Jensen Alfredo RVS Glanzend 47 cm Vaas Georg Jensen Alfredo RVS Glanzend 47 cm Vaas Georg Jensen Alfredo RVS Glanzend 47 cm Bestel Vaas Georg Jensen Alfredo RVS Glanzend 47 cm online. Bekijk alle Decoratie van het merk Georg Jensen bij Etrias. (1)
      Georg Jensen Vaas Georg Jensen Alfredo RVS Glanzend 47 cm
      • 05705145170568
      • 337941
      3
      206.90 EUR
    • Georg Jensen Duo Round Vaas Glas Small
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152338282.jpg
      Georg Jensen Georg Jensen Duo Round Vaas Glas Small Duo Round Vaas Glas Small Duo Round Vaas Glas Small Duo Round Vaas Glas Small van Georg Jensen (2)
      Georg Jensen Duo Round Vaas Glas Small
      • 05713275078692
      1
      62.90 EUR
    • Georg Jensen Duo Round Vaas Glas Large
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152323266.jpg
      Georg Jensen Georg Jensen Duo Round Vaas Glas Large Duo Round Vaas Glas Large Duo Round Vaas Glas Large Duo Round Vaas Glas Large van Georg Jensen (2)
      Georg Jensen Duo Round Vaas Glas Large
      • 05713275078654
      1
      151.03 EUR
    • Georg Jensen Vaas Georg Jensen Facet Groot RVS Glanzend 50 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141960872.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/91395400.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128431610.jpg
      Georg Jensen Georg Jensen Vaas Georg Jensen Facet Groot RVS Glanzend 50 cm Vaas Georg Jensen Facet Groot RVS Glanzend 50 cm Vaas Georg Jensen Facet Groot RVS Glanzend 50 cm Flora Vaas Groot 50cm Roestvrij Staal van Georg Jensen (1)
      Georg Jensen Vaas Georg Jensen Facet Groot RVS Glanzend 50 cm
      • 05705145004108
      • 337953
      2
      383.90 EUR
    • Georg Jensen Matrix Vaas Cube - 12,6x12,6x12,6 - RVS
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161523210.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152337068.jpg
      Georg Jensen Georg Jensen Matrix Vaas Cube - 12,6x12,6x12,6 - RVS Matrix Vaas Cube - 12,6x12,6x12,6 - RVS Matrix Vaas Cube - 12,6x12,6x12,6 - RVS Bestel Vaas Georg Jensen Matrix Cube Medium RVS online. Bekijk alle Decoratie van het merk Georg Jensen bij Etrias. (1)
      Georg Jensen Matrix Vaas Cube - 12,6x12,6x12,6 - RVS
      • 05713275057482
      2
      deal
      135.00 EUR
    • Georg Jensen vaas Cafu gepolijst rvs diameter 14,8 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127906601.jpg
      Georg Jensen Georg Jensen vaas Cafu gepolijst rvs diameter 14,8 cm vaas Cafu gepolijst rvs diameter 14,8 cm vaas Cafu gepolijst rvs diameter 14,8 cm Georg Jensen vaas Cafu gepolijst rvs diameter 14,8 cm - van Georg Jensen in de categorie Vaas. (1)
      Georg Jensen vaas Cafu gepolijst rvs diameter 14,8 cm
      • 05705145204638
      2
      deal
      120.00 EUR
    • Georg Jensen Vaas Georg Jensen Alfredo RVS Glanzend 22 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144991275.jpg
      Georg Jensen Georg Jensen Vaas Georg Jensen Alfredo RVS Glanzend 22 cm Vaas Georg Jensen Alfredo RVS Glanzend 22 cm Vaas Georg Jensen Alfredo RVS Glanzend 22 cm Bestel Vaas Georg Jensen Alfredo RVS Glanzend 22 cm online. Bekijk alle Decoratie van het merk Georg Jensen bij Etrias. (1)
      Georg Jensen Vaas Georg Jensen Alfredo RVS Glanzend 22 cm
      • 05705145170582
      2
      135.00 EUR
    • Georg Jensen Henning Koppel Vaas Aardewerk Small
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142267831.jpg
      Georg Jensen Georg Jensen Henning Koppel Vaas Aardewerk Small Henning Koppel Vaas Aardewerk Small Henning Koppel Vaas Aardewerk Small Henning Koppel Vaas Aardewerk Small van Georg Jensen (1)
      Georg Jensen Henning Koppel Vaas Aardewerk Small
      • 05713275048701
      1
      47.54 EUR
    • Georg Jensen Henning Koppel Vaas Aardewerk Medium
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142271447.jpg
      Georg Jensen Georg Jensen Henning Koppel Vaas Aardewerk Medium Henning Koppel Vaas Aardewerk Medium Henning Koppel Vaas Aardewerk Medium Henning Koppel Vaas Aardewerk Medium van Georg Jensen (1)
      Georg Jensen Henning Koppel Vaas Aardewerk Medium
      • 05713275048749
      1
      59.74 EUR
    • Georg Jensen vaas Legacy gepolijst rvs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126000517.jpg
      Georg Jensen Georg Jensen vaas Legacy gepolijst rvs vaas Legacy gepolijst rvs vaas Legacy gepolijst rvs Georg Jensen vaas Legacy gepolijst rvs - van Georg Jensen in de categorie Vaas. (1)
      Georg Jensen vaas Legacy gepolijst rvs
      • 05705145170124
      1
      149.00 EUR
    • Georg Jensen Vaas Georg Jensen Cafu RVS Glanzend Mini
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141968800.jpg
      Georg Jensen Georg Jensen Vaas Georg Jensen Cafu RVS Glanzend Mini Vaas Georg Jensen Cafu RVS Glanzend Mini Vaas Georg Jensen Cafu RVS Glanzend Mini Cafu Vaas 14,8cm Roestvrij Staal van Georg Jensen (1)
      Georg Jensen Vaas Georg Jensen Cafu RVS Glanzend Mini
      • 05705145204614
      • 337948
      1
      73.22 EUR
    • Georg Jensen Vaas Georg Jensen Cafu RVS Glanzend Medium
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141961211.jpg
      Georg Jensen Georg Jensen Vaas Georg Jensen Cafu RVS Glanzend Medium Vaas Georg Jensen Cafu RVS Glanzend Medium Vaas Georg Jensen Cafu RVS Glanzend Medium Cafu Vaas 30cm Roestvrij Staal van Georg Jensen (1)
      Georg Jensen Vaas Georg Jensen Cafu RVS Glanzend Medium
      • 05705145204645
      • 337947
      1
      160.00 EUR
    • Georg Jensen Vaas Georg Jensen Matrix Cube Small RVS
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161520996.jpg
      Georg Jensen Georg Jensen Vaas Georg Jensen Matrix Cube Small RVS Vaas Georg Jensen Matrix Cube Small RVS Vaas Georg Jensen Matrix Cube Small RVS Bestel Vaas Georg Jensen Matrix Cube Small RVS online. Bekijk alle Decoratie van het merk Georg Jensen bij Etrias. (1)
      Georg Jensen Vaas Georg Jensen Matrix Cube Small RVS
      • 05713275057505
      • 669635
      1
      75.00 EUR
    • Georg Jensen Vaas Georg Jensen Cafu Goud Mini
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141972190.jpg
      Georg Jensen Georg Jensen Vaas Georg Jensen Cafu Goud Mini Vaas Georg Jensen Cafu Goud Mini Vaas Georg Jensen Cafu Goud Mini Cafu Vaas 14,8cm Verguld van Georg Jensen (1)
      Georg Jensen Vaas Georg Jensen Cafu Goud Mini
      • 05705145204621
      • 337945
      1
      108.89 EUR
    • Georg Jensen Bloom Botanica theelichthouder 2 st.
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161523900.jpg
      Georg Jensen Georg Jensen Bloom Botanica theelichthouder 2 st. Bloom Botanica theelichthouder 2 st. Bloom Botanica theelichthouder 2 st. Bloom Botanica theelichthouder 2 st. van Georg Jensen (1)
      Georg Jensen Bloom Botanica theelichthouder 2 st.
      • 05713275078777
      1
      53.53 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • HEMA DEFAULT
        • hema
      • HK Living DEFAULT
        • hk_living
      • Xenos DEFAULT
        • xenos
    • Merk (brand):
      • HEMA (hema)
      • HK Living (hk_living)
      • Xenos (xenos)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • 101 Copenhagen (101_copenhagen)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • &Klevering (_klevering)
      • A Simple Mess (a_simple_mess)
      • Aida (aida)
      • Andas (andas)
      • Arabia (arabia)
      • Artstone (artstone)
      • AYTM (aytm)
      • Balvi (balvi)
      • Beliani (beliani)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Bitz (bitz)
      • Björn Wiinblad (bjo_rn_wiinblad)
      • Bjørn Wiinblad (bj_rn_wiinblad)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Boltze (boltze)
      • BoxinBag (boxinbag)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By-Boo (by_boo)
      • Capi Europe (capi_europe)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coco Maison (coco_maison)
      • Compactor (compactor)
      • Cosy@home (cosy_home)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Countryfield (countryfield)
      • Creativ Company (creativ_company)
      • Creativ Deco (creativ_deco)
      • Cristal d'Arques (cristal_d_arques)
      • Ct (ct)
      • D&M (d_m)
      • Design house stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • Doiy (doiy)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • eKoala (ekoala)
      • Elbgestoeber (elbgestoeber)
      • Elho (elho)
      • ERNST (ernst)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • FIGR1 (figr1)
      • Floran (floran)
      • GEFU (gefu)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Goebel (goebel)
      • Goods (goods)
      • Goossens (goossens)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • Hakbijl Glass (hakbijl_glass)
      • HAY (hay)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • Holmen (holmen)
      • Home affaire (home_affaire)
      • House Doctor (house_doctor)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • Household Hardware (household_hardware)
      • Iittala (iittala)
      • Interstil (interstil)
      • J-Line (j_line)
      • JOKJOR (jokjor)
      • Just in Case (just_in_case)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Kayoom (kayoom)
      • KJ Collection (kj_collection)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Kähler (ka_hler)
      • Lene Bjerre (lene_bjerre)
      • Leonardo (leonardo)
      • Light & Living (light_living)
      • Loranto (loranto)
      • Love (love)
      • LSA International (lsa_international)
      • Lyngby (lyngby)
      • Lyngby Glas (lyngby_glas)
      • Lyngby Porcelæn (lyngby_porcel_n)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Maison Péderrey (maison_pe_derrey)
      • Marimekko (marimekko)
      • Mcollections (mcollections)
      • Menu (menu)
      • Mica (mica)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Muubs (muubs)
      • Muuto (muuto)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • Nicolas Vahé (nicolas_vahe_)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Olympia (olympia)
      • Orla kiely (orla_kiely)
      • Orrefors (orrefors)
      • OTTO (otto)
      • OYOY (oyoy)
      • Peleg DESIGN (peleg_design)
      • Pepe Heykoop (pepe_heykoop)
      • Pip studio (pip_studio)
      • PRACTO (practo)
      • Present Time (present_time)
      • Pro Garden (pro_garden)
      • Pronto Wonen (pronto_wonen)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Puik (puik)
      • Qeeboo (qeeboo)
      • Riverdale (riverdale)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rotary Hero (rotary_hero)
      • Royal Delft (royal_delft)
      • Sagaform (sagaform)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Schneider (schneider)
      • Seletti (seletti)
      • Serax (serax)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Stelton (stelton)
      • Stoff (stoff)
      • SUCK UK (suck_uk)
      • Tassen (tassen)
      • The zoo (the_zoo)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tom (tom)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Urban Nature Culture (urban_nature_culture)
      • Valerie Objects (valerie_objects)
      • Van Bueren (van_bueren)
      • VAN MANEN (van_manen)
      • Vase the World (vase_the_world)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Vincent van Gogh (vincent_van_gogh)
      • Vitra (vitra)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Walplus (walplus)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Warm Nordic (warm_nordic)
      • Werkwaardig (werkwaardig)
      • WOOOD Exclusive (woood_exclusive)
      • XLBoom (xlboom)
      • Zack (zack)
      • Zilverstad (zilverstad)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 30 (budget)
      • € 30 - € 40 (price_2)
      • € 40 - € 65 (price_3)
      • ≥ € 65 (price_4)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aluminium (aluminium)
      • Bamboe (bamboe)
      • Beton (beton)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Goud (goud)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Jute (jute)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kristal (kristal)
      • Kristalglas (kristalglas)
      • Kunsthars (kunsthars)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Leer (leer)
      • Marmer (marmer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Papier (papier)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Steengoed (steengoed)
      • Wicker (wicker)
      • Zink (zink)
    • Hoogte (cm) (hoogte_cm):
      • < 16 cm (hoogte_cm_1)
      • 16 cm - 23 cm (hoogte_cm_2)
      • 23 cm - 32 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 32 cm (hoogte_cm_4)
    • Doorsnede (cm) (doorsnede):
      • < 14 cm (doorsnede_1)
      • 14 cm - 18 cm (doorsnede_2)
      • 18 cm - 25 cm (doorsnede_3)
      • ≥ 25 cm (doorsnede_4)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 14 cm (breedte_cm_1)
      • 14 cm - 19 cm (breedte_cm_2)
      • 19 cm - 25 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 25 cm (breedte_cm_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl