x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vazen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Capi Europe vaas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vaas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 11
    • Capi Europe Capi Classic franse ivoor vaas 30x21 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159416473.jpg
      Capi Europe Capi Europe Capi Classic franse ivoor vaas 30x21 cm Capi Classic franse ivoor vaas 30x21 cm Capi Classic franse ivoor vaas 30x21 cm Capi Classic franse ivoor vaas 30x21 cm\\n\\nSpecificaties:Materiaal: polyester\\nHoogte: 30 cm\\nDiameter: 21 cm\\nKleur: ivoor\\nVoor gebruik: buiten\\nVortsbestendig: ja\\nUv bestendig: ja\\nLichtgewicht: ja (58)
      Capi Europe Capi Classic franse ivoor vaas 30x21 cm
      • 08716443066535
      2
      good_buy
      most_sold
      21.99 EUR
    • Capi Europe Nature Rib Bol Bloempot 35 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/119716609.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157040497.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157040498.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161244387.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157040501.jpg
      Capi Europe Capi Europe Nature Rib Bol Bloempot 35 cm Nature Rib Bol Bloempot 35 cm Nature Rib Bol Bloempot 35 cm Pot bol rib NL 35x34 antraciet (2)
      Capi Europe Nature Rib Bol Bloempot 35 cm
      • 08716443071331
      • KOFZ932
      4
      45.94 EUR
    • Capi Europe Nature Rib Bol Bloempot 52 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99782902.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157121769.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161244021.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161244253.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161243891.jpg
      Capi Europe Capi Europe Nature Rib Bol Bloempot 52 cm Nature Rib Bol Bloempot 52 cm Nature Rib Bol Bloempot 52 cm Capi Nature Rib NL bol 54x52cm bloempot zwart\\n\\nSpecificaties:Materiaal: kunststof\\nLengte: 54 cm\\nBreedte: 54 cm\\nHoogte: 52 cm\\nBinnenmaat: 48 cm diep opening 49 cm\\nKleur: zwart\\nType: pot\\nBreukbestendig: ja\\nUv-bestendig: ja\\nVorstbestendig: ja\\n100% Recyclebaar: ja\\nIsolatielaag: ja\\nAfwateringsgat: nee, wel mogelijkheid tot boren (1)
      Capi Europe Nature Rib Bol Bloempot 52 cm
      • 08716443062773
      • KBLR935
      6
      105.00 EUR
    • Capi Europe Capi Classic franse ivoor vaas 50x35 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133072515.jpg
      Capi Europe Capi Europe Capi Classic franse ivoor vaas 50x35 cm Capi Classic franse ivoor vaas 50x35 cm Capi Classic franse ivoor vaas 50x35 cm Capi Classic franse ivoor vaas 50x35 cm\\n \\n Specificaties: Materiaal: polyester\\n Hoogte: 50 cm\\n Diameter: 35 cm\\n Kleur: ivoor\\n Voor gebruik: buiten\\n Vortsbestendig: ja\\n Uv bestendig: ja\\n Lichtgewicht: ja (4)
      Capi Europe Capi Classic franse ivoor vaas 50x35 cm
      • 08716443066542
      2
      55.00 EUR
    • Capi Europe Nature Rib Bol Bloempot 41 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99794452.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157622653.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157504094.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/120279223.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161244868.jpg
      Capi Europe Capi Europe Nature Rib Bol Bloempot 41 cm Nature Rib Bol Bloempot 41 cm Nature Rib Bol Bloempot 41 cm Capi Nature pot bol rib NL 42x40 - zwart is een schitterende bloempot. Capi staat bekend om trendy producten en kwaliteit. Uit onze collectie potterie. Van het merk Capi Europe maar met Warentuin - kwaliteit & services. Warentuin heeft alles voor huis, tuin en dier! Pot bol rib NL 42x40 - zwart, dit komt uit het assortiment capi nature, koop hem gemakkelijk en goedkoop online! Dit product verkopen wij per stuk tenzij anders aangeven. (1)
      Capi Europe Nature Rib Bol Bloempot 41 cm
      • 08716443061011
      • KBLR933
      5
      52.35 EUR
    • Capi Europe Nature Rib Bol Bloempot 52 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133072501.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157154532.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157154537.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157107486.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171220794.jpg
      Capi Europe Capi Europe Nature Rib Bol Bloempot 52 cm Nature Rib Bol Bloempot 52 cm Nature Rib Bol Bloempot 52 cm Bestel Capi Europe Nature Rib Rond Bloempot 52 cm online bij fonQ. Alle Capi Europe Potterie uit voorraad leverbaar. Voor 22:00 besteld, morgen in huis (1)
      Capi Europe Nature Rib Bol Bloempot 52 cm
      • 08716443072956
      • KOFB935
      2
      deal
      129.00 EUR
    • Capi Europe Capi Lux Terrazzo Bloempot 35 x 78 cm - Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140814346.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/119705069.jpg
      Capi Europe Capi Europe Capi Lux Terrazzo Bloempot 35 x 78 cm - Zwart Capi Lux Terrazzo Bloempot 35 x 78 cm - Zwart Capi Lux Terrazzo Bloempot 35 x 78 cm - Zwart Capi Lux - Pot rechthoekig 35x35x78 - Zwart - van Capi Europe in de categorie Plantenbak. (1)
      Capi Europe Capi Lux Terrazzo Bloempot 35 x 78 cm - Zwart
      • 08716443139529
      • 08716443939525
      2
      106.98 EUR
    • Capi Europe Capi Classic franse ivoor vaas 60x46 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133072581.jpg
      Capi Europe Capi Europe Capi Classic franse ivoor vaas 60x46 cm Capi Classic franse ivoor vaas 60x46 cm Capi Classic franse ivoor vaas 60x46 cm Capi Classic franse ivoor vaas 60x46 cm\\n \\n Specificaties: Materiaal: polyester\\n Hoogte: 66 cm\\n Diameter: 46 cm\\n Kleur: ivoor\\n Voor gebruik: buiten\\n Vortsbestendig: ja\\n Uv bestendig: ja\\n Lichtgewicht: ja (1)
      Capi Europe Capi Classic franse ivoor vaas 60x46 cm
      • 08716443066559
      2
      109.00 EUR
    • Capi Europe Capi - Capi Europe Vaas bol II Smooth NL 62x48 bruin
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124264205.jpg
      Capi Europe Capi Europe Capi - Capi Europe Vaas bol II Smooth NL 62x48 bruin Capi - Capi Europe Vaas bol II Smooth NL 62x48 bruin Capi - Capi Europe Vaas bol II Smooth NL 62x48 bruin Capi - Capi Europe Vaas bol II Smooth NL 62x48 bruin - van Capi Europe in de categorie Vaas. (1)
      Capi Europe Capi - Capi Europe Vaas bol II Smooth NL 62x48 bruin
      • 08716443045325
      1
      94.00 EUR
    • Capi Europe - Vaas bol 1.5 51x40 grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133036420.jpg
      Capi Europe Capi Europe - Vaas bol 1.5 51x40 grijs - Vaas bol 1.5 51x40 grijs - Vaas bol 1.5 51x40 grijs Capi Europe - Vaas bol 1.5 51x40 grijs - van Capi Europe in de categorie Vaas. (1)
      Capi Europe - Vaas bol 1.5 51x40 grijs
      • 08716443050466
      1
      47.50 EUR
    • Capi Europe Nature Clay Vaas Deluxe 84 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159974536.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171219038.jpg
      Capi Europe Capi Europe Nature Clay Vaas Deluxe 84 cm Nature Clay Vaas Deluxe 84 cm Nature Clay Vaas Deluxe 84 cm Bestel Capi Europe Nature Clay Vaas Deluxe 84 cm online bij fonQ. Alle Capi Europe Potterie uit voorraad leverbaar. Voor 22:00 besteld, morgen in huis (1)
      Capi Europe Nature Clay Vaas Deluxe 84 cm
      • 08716443096068
      1
      152.00 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • HEMA DEFAULT
        • hema
      • HK Living DEFAULT
        • hk_living
      • Xenos DEFAULT
        • xenos
    • Merk (brand):
      • HEMA (hema)
      • HK Living (hk_living)
      • Xenos (xenos)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • 101 Copenhagen (101_copenhagen)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • &Klevering (_klevering)
      • A Simple Mess (a_simple_mess)
      • Aida (aida)
      • Amscan (amscan)
      • Andas (andas)
      • Arabia (arabia)
      • Artstone (artstone)
      • AYTM (aytm)
      • Balvi (balvi)
      • Beliani (beliani)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Bitz (bitz)
      • Björn Wiinblad (bjo_rn_wiinblad)
      • Bjørn Wiinblad (bj_rn_wiinblad)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Boltze (boltze)
      • BoxinBag (boxinbag)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By-Boo (by_boo)
      • Capi Europe (capi_europe)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coco Maison (coco_maison)
      • Compactor (compactor)
      • Cosy@home (cosy_home)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Countryfield (countryfield)
      • Creativ Company (creativ_company)
      • Creativ Deco (creativ_deco)
      • Cristal d'Arques (cristal_d_arques)
      • Ct (ct)
      • D&M (d_m)
      • Design house stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • Dobar (dobar)
      • Doiy (doiy)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • eKoala (ekoala)
      • Elbgestoeber (elbgestoeber)
      • Elho (elho)
      • ERNST (ernst)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • FIGR1 (figr1)
      • Floran (floran)
      • GEFU (gefu)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Goebel (goebel)
      • Goods (goods)
      • Goossens (goossens)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • Hakbijl Glass (hakbijl_glass)
      • HAY (hay)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • Holmen (holmen)
      • Home affaire (home_affaire)
      • House Doctor (house_doctor)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • Household Hardware (household_hardware)
      • Iittala (iittala)
      • Interstil (interstil)
      • J-Line (j_line)
      • JOKJOR (jokjor)
      • Just in Case (just_in_case)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Kayoom (kayoom)
      • KJ Collection (kj_collection)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Kähler (ka_hler)
      • Lene Bjerre (lene_bjerre)
      • Leonardo (leonardo)
      • Light & Living (light_living)
      • Loranto (loranto)
      • Love (love)
      • LSA International (lsa_international)
      • Lyngby (lyngby)
      • Lyngby Glas (lyngby_glas)
      • Lyngby Porcelæn (lyngby_porcel_n)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Maison Péderrey (maison_pe_derrey)
      • Marimekko (marimekko)
      • Mcollections (mcollections)
      • Menu (menu)
      • Mica (mica)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Muubs (muubs)
      • Muuto (muuto)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • Nicolas Vahé (nicolas_vahe_)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Olympia (olympia)
      • Orla kiely (orla_kiely)
      • Orrefors (orrefors)
      • OTTO (otto)
      • OYOY (oyoy)
      • Peleg DESIGN (peleg_design)
      • Pepe Heykoop (pepe_heykoop)
      • Pip studio (pip_studio)
      • PRACTO (practo)
      • Present Time (present_time)
      • Pro Garden (pro_garden)
      • Pronto Wonen (pronto_wonen)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Puik (puik)
      • Qeeboo (qeeboo)
      • Riverdale (riverdale)
      • Rocco Bormioli (rocco_bormioli)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rotary Hero (rotary_hero)
      • Royal Delft (royal_delft)
      • Sagaform (sagaform)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Schneider (schneider)
      • Seletti (seletti)
      • Serax (serax)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Stelton (stelton)
      • Stoff (stoff)
      • SUCK UK (suck_uk)
      • Tassen (tassen)
      • The zoo (the_zoo)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tom (tom)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Urban Nature Culture (urban_nature_culture)
      • Valerie Objects (valerie_objects)
      • Van Bueren (van_bueren)
      • VAN MANEN (van_manen)
      • Vase the World (vase_the_world)
      • Vegaoo (vegaoo)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Vincent van Gogh (vincent_van_gogh)
      • Vitra (vitra)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Walplus (walplus)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Warm Nordic (warm_nordic)
      • Werkwaardig (werkwaardig)
      • WOOOD Exclusive (woood_exclusive)
      • XLBoom (xlboom)
      • Zack (zack)
      • Zilverstad (zilverstad)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 30 (budget)
      • € 30 - € 40 (price_2)
      • € 40 - € 65 (price_3)
      • ≥ € 65 (price_4)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aluminium (aluminium)
      • Bamboe (bamboe)
      • Beton (beton)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Goud (goud)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Jute (jute)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kristal (kristal)
      • Kristalglas (kristalglas)
      • Kunsthars (kunsthars)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Leer (leer)
      • Marmer (marmer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Papier (papier)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Steengoed (steengoed)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Wicker (wicker)
      • Zink (zink)
    • Hoogte (cm) (hoogte_cm):
      • < 16 cm (hoogte_cm_1)
      • 16 cm - 23 cm (hoogte_cm_2)
      • 23 cm - 31 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 31 cm (hoogte_cm_4)
    • Doorsnede (cm) (doorsnede):
      • < 14 cm (doorsnede_1)
      • 14 cm - 18 cm (doorsnede_2)
      • 18 cm - 25 cm (doorsnede_3)
      • ≥ 25 cm (doorsnede_4)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 14 cm (breedte_cm_1)
      • 14 cm - 20 cm (breedte_cm_2)
      • 20 cm - 25 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 25 cm (breedte_cm_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl