x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Nedis Netwerk-Dongel | Wi-Fi | N150 | 2.4 GHz | USB2.0 | Wi-Fi-snelheid totaal: 150 Mbps | Windows 10 / Windows 7 / Windows 8

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Nedis Netwerk-Dongel | Wi-Fi | N150 | 2.4 GHz | USB2.0 | Wi-Fi-snelheid totaal: 150 Mbps | Windows 10 / Windows 7 / Windows 8
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Nedis Netwerk-Dongel | Wi-Fi | N150 | 2.4 GHz | USB2.0 | Wi-Fi-snelheid totaal: 150 Mbps | Windows 10 / Windows 7 / Windows 8
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Nedis Netwerk-Dongel | Wi-Fi | N150 | 2.4 GHz | USB2.0 | Wi-Fi-snelheid totaal: 150 Mbps | Windows 10 / Windows 7 / Windows 8
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172636588.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157704188.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163771827.jpg
Nedis Nedis Netwerk-Dongel | Wi-Fi | N150 | 2.4 GHz | USB2.0 | Wi-Fi-snelheid totaal: 150 Mbps | Windows 10 / Windows 7 / Windows 8 Netwerk-Dongel | Wi-Fi | N150 | 2.4 GHz | USB2.0 | Wi-Fi-snelheid totaal: 150 Mbps | Windows 10 / Windows 7 / Windows 8 Netwerk-Dongel | Wi-Fi | N150 | 2.4 GHz | USB2.0 | Wi-Fi-snelheid totaal: 150 Mbps | Windows 10 / Windows 7 / Windows 8 USB wifi dongle- Met deze wifi dongle kun jegemakkelijk een computer zonder wifi geschikt maken om draadloos mee te internetten.Je steekt hiervoor simpelweg de adapter in een vrije USB poort. Dit exemplaar is zeer compact en ondersteunt 2.4 GHz.Overal draadloos internetmet een wifi adapterHet gebruik van een USB wifi dongle is zeer eenvoudig. Je steekt simpelweg het apparaatje in een vrije USB-A poort. Hierdoor heb je direct toegang tot wifi. Ook is het mogelijk om hiermee het wifi signaal va... (1)
  • 05412810287116
  • WSNWN150BK
  • 49138691
2
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Heren
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Metaal
  • 13.90 14.98 EUR 2
    2
    • Kabelshop.nl Kabelshop.nl
      USB wifi dongle- Met deze wifi dongle kun jegemakkelijk een computer zonder wifi geschikt maken om draadloos mee te internetten.Je steekt...13.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Onlinekabelshop.nl Onlinekabelshop.nl
      Nedis USB-A - WLAN / Wi-Fi dongle - N150 / 150 Mbps Met deze draadloze USB Wi-Fi dongle kunt u eenvoudig uw desktop-PC of notebook comput...14.98, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Asus USB-AX56
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209435222.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229692768.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229692769.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211572376.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229692767.jpg
      Asus Asus USB-AX56 USB-AX56 USB-AX56 ASUS USB-AX56 - Wifi Adapter - Wifi 6 - AX - Zwart (1)
      Asus USB-AX56
      • 04718017998253
      • 90IG06H0-MO0R00
      • 4718017998253
      2
    • Tacx ANT+ Ontvanger met Antenne T2028
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150967994.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151562497.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182340601.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122212904.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210033929.jpg
      Tacx Tacx ANT+ Ontvanger met Antenne T2028 ANT+ Ontvanger met Antenne T2028 ANT+ Ontvanger met Antenne T2028 Tacx ANT II Antenne+ USB stick - ANT + - 8 kanalen (1)
      Tacx ANT+ Ontvanger met Antenne T2028
      • 08714895043111
      • THV038267
      3
      deal
    • TP-LINK TL-WN823N wifi adapter
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103660864.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158244928.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158244931.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158244930.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155553997.jpg
      TP-LINK TP-LINK TL-WN823N wifi adapter TL-WN823N wifi adapter TL-WN823N wifi adapter TP-Link TL-WN823N (8)
      TP-LINK TL-WN823N wifi adapter
      • 06935364050696
      • 00845973050696
      • TL-WN823N V3
      • TL-WN823N
      • 457561
      4
    • TP-LINK Archer T2U Nano
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155791730.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155552462.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158290753.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158290749.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158290745.jpg
      TP-LINK TP-LINK Archer T2U Nano Archer T2U Nano Archer T2U Nano De TP-LINK Archer T2U Nano Netwerkadapter ontvangt de wifi-signalen op twee verschillende banden. Doordat de adapter 256-QAM-technologie ondersteunt, neemt de datasnelheid van de 2.4 GHz-band toe van van 150 Mbps tot 200 Mbps voor prestaties die wel 33% sneller zijn. 433 Mbps op de 5 GHz -band is ideaal voor het streamen van HD-video's en lagvrij online gamen, terwijl 200 Mbps op de 2,4 GHz-band geschikt is voor dagelijks gebruik, zoals internetten op oudere apparaten.Reisformaat en wifi-roam... (2)
      TP-LINK Archer T2U Nano
      • 06935364082635
      • 06935364099978
      • 00840030700019
      • 6757139
      • ARCHER T2U NANO
      • Archer T2U Nano
      • ARCHER-T2U-NANO
      • 6935364099978
      • ARCHER T2U NANO V1
      6
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 13.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 13.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 13.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 13.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 13.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 13.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 13.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 13.90
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 13.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 13.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 13.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 13.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 13.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 13.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 13.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 13.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 13.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 13.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 13.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 13.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 13.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 12.17
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 12.17
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 13.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 14.98
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 13.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 13.90
    • partner@vergelijk.nl