x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Verbatim Store n Go V3 64GB USB 3.0 grijs

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Verbatim Store n Go V3 64GB USB 3.0 grijs
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Verbatim Store n Go V3 64GB USB 3.0 grijs
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Verbatim Store n Go V3 64GB USB 3.0 grijs
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/83270151.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/83270152.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157689909.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/112350141.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/111394509.jpg
Verbatim Verbatim Store n Go V3 64GB USB 3.0 grijs Store n Go V3 64GB USB 3.0 grijs Store n Go V3 64GB USB 3.0 grijs Onderdeelnummer: 55605 Product-ID van de fabrikant: 49174 Inhoud: 10 stuks. Subcategorie: USB Flash Fabrikant: Verbatim (1)
  • 00239424917438
  • 00023942491743
  • 00012302533858
  • 03609740175374
  • 49174
5
  • Algemene kenmerken
    • Opslagcapaciteit: 64 GB
    • Aantal delen: 1 Stuks
    • Geslacht: Unisex
    • Materiaal behuizing: Kunststof
  • Technische details
    • Leessnelheid: 80 MB/s
    • Schrijfsnelheid: 25 MB/s
    • Stroomvoorziening via usb: Ja
    • Verbinding: Bedraad
  • Design
    • Kleur: Grijs, Zwart
    • Materiaal: Kunststof
  • Omgevingscondities
    • Temperatuur bij opslag: -20 - 70 °C
    • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 60 °C
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 0 cm
    • Gewicht product: 16 g
  • Beveiliging
    • Vingerafdruklezer: Nee
  • Software
    • Geschikt voor Windows: Ja
    • Linux operating systems supported: Ja
    • Mac-compatibiliteit: Ja
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Usb: Ja
  • 12.14 54.80 EUR 5
    5
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      De gegevensoverdracht is tot tien keer sneller dan USB-2 met een leessnelheid van 80 MB/s en een schrijfsnelheid van 25 MB/s Het unieke ...12.14, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Verbatim Store'n'go V3 64GB - USB-Stick / Zwart12.45, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Onlinekabelshop.nl Onlinekabelshop.nl
      Verbatim V3 USB3.0 stick / 64GB Gebruik deze USB stick om zo overal waar u bent te kunnen beschikken over audio-, video- en andere gegeve...18.98, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Westfalia.eu Westfalia.eu
      Store n Go USB-flash drive met een capaciteit van 16 GBEen USB-stick mag zeker niet ontbreken! Deze USB-flash drive beschikt over een USB...30.94, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Onderdeelnummer: 55605 Product-ID van de fabrikant: 49174 Inhoud: 10 stuks. Subcategorie: USB Flash Fabrikant: Verbatim54.80, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Silicon Power Blaze B05 64GB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/214979900.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147548378.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147548376.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147082121.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136098163.jpg
      Silicon Power Silicon Power Blaze B05 64GB Blaze B05 64GB Blaze B05 64GB Silicon Power Blaze B05 - USB-stick - 64 GB (1)
      Silicon Power Blaze B05 64GB
      • 04712702632446
      • SP064GBUF3B05V1D
      1
    • Verbatim Store n Stay Nano 16GB USB 3.0
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133125559.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/82874956.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/112341491.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/82874952.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/82874955.jpg
      Verbatim Verbatim Store n Stay Nano 16GB USB 3.0 Store n Stay Nano 16GB USB 3.0 Store n Stay Nano 16GB USB 3.0 Verbatim NANO USB3.0 stick / 16GB Gebruik deze USB stick om zo overal waar u bent te kunnen beschikken over audio-, video- en andere gegevensbestanden. Nu vrijwel elke computer en steeds meer auto's, dvd- en multimediaspelers, tv's, fotolijsten etc. voorzien zijn van een USB-poort, is een USB stick een onmisbaar accessoire geworden. Supersnelle USB3.0 stick De Store 'n' Stay NANO USB-stick, die is uitgerust met een USB 3.0-interface voor SuperSpeed-gegevensoverdracht, is tot 10 keer sneller d... (1)
      Verbatim Store n Stay Nano 16GB USB 3.0
      • 00023942987093
      • 98709
      1
    • SanDisk USB Ultra type C 64GB 150MB/s - USB 3.1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99760903.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133138018.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99760905.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140598311.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140598302.jpg
      SanDisk SanDisk USB Ultra type C 64GB 150MB/s - USB 3.1 USB Ultra type C 64GB 150MB/s - USB 3.1 USB Ultra type C 64GB 150MB/s - USB 3.1 Sandisk USB-C - 64GB (1)
      SanDisk USB Ultra type C 64GB 150MB/s - USB 3.1
      • 00619659140342
      • 3413727
      • 780420
      • SDCZ450-064G-G46
      1
    • Intenso Alu Line - USB-stick - 32 GB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132512252.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210437435.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132512250.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103787358.jpg
      Intenso Intenso Alu Line - USB-stick - 32 GB Alu Line - USB-stick - 32 GB Alu Line - USB-stick - 32 GB Intenso Alu Line - USB-stick - 32 GB (1)
      Intenso Alu Line - USB-stick - 32 GB
      • 04034303016433
      • 3521482
      1
    • min
      • Tue Mar 01 01:00:00 CET 2022 12.00
      • Wed Mar 02 00:00:00 CET 2022 12.00
      • Thu Mar 03 00:00:00 CET 2022 12.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 12.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 12.00
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 12.00
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 12.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 14.48
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 14.48
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 14.48
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 12.45
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 12.45
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 12.45
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 12.45
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 12.45
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 12.45
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 12.45
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 12.45
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 12.45
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 12.45
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 12.45
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 12.45
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 12.45
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 12.45
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 12.45
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 12.45
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 12.45
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 12.45
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 12.45
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 12.45
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 12.90
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 12.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 12.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 12.45
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 18.98
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 18.98
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 18.98
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 18.98
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 18.98
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 16.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 18.98
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 18.98
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 12.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 12.45
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 12.45
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 12.45
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 12.45
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 18.98
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 18.98
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 15.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 15.90
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 15.90
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 15.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 15.90
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 12.45
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 12.45
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 12.45
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 12.45
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 12.45
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 12.45
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 12.14
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 12.14
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 12.14
    • partner@vergelijk.nl