x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Tribe Phil, 16GB, USB 2.0

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Tribe Phil, 16GB, USB 2.0
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Tribe Phil, 16GB, USB 2.0
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Tribe Phil, 16GB, USB 2.0
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137690501.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/131401701.jpg?ts=1
Tribe Tribe Phil, 16GB, USB 2.0 Phil, 16GB, USB 2.0 Phil, 16GB, USB 2.0 De USB-geheugenstick beschikt over 16 GB opslagcapaciteit en is ideaal voor het overdracht van allerlei soorten bestanden, zoals documenten, foto's enz. USB-sticks 2.0 bieden een zeer hoge gegevensoverdrachtssnelheid. Eindelijk is er geen eeuwig wachten op gegevensoverdracht meer nodig USB Pendrive wordt ondersteund door alle gangbare softwaresystemen, zoals Windows ME of hoger en Mac OS X. Voorwaarde is een functionerende USB-poort. (1)
  • 08057733135129
  • FD021521
2
  • Design
    • Kleur: Multi, Zwart, Geel, Wit
    • Materiaal: Synthetisch
  • publishing
    • Introductiejaar: 2018
  • 20.46 30.99 EUR 2
    2
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      De USB-geheugenstick beschikt over 16 GB opslagcapaciteit en is ideaal voor het overdracht van allerlei soorten bestanden, zoals document...20.46, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Tribe Phil, 16GB, USB 2.0 USB flash drive USB Type-A Zwart, Wit, Geel30.99, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Verbatim PinStripe
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/221415650.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96433855.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/112350137.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107523499.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223715538.jpg?ts=1
      Verbatim Verbatim PinStripe PinStripe PinStripe Verbatim PinStripe USB2.0 stick / 64GB Gebruik deze USB stick om zo overal waar u bent te kunnen beschikken over audio-, video- en andere gegevensbestanden. Nu vrijwel elke computer en steeds meer auto's, dvd- en multimediaspelers, tv's, fotolijsten etc. voorzien zijn van een USB-poort, is een USB stick een onmisbaar accessoire geworden. Verbatim Store 'n Go PinStripe De PinStripe USB Drive van Verbatim heeft een schuiffunctie waarmee de USB-aansluiting wordt beschermd wanneer deze niet in ge... (1)
      Verbatim PinStripe
      • 00804993692989
      • 00023942490654
      • 49065
      • V49065
      1
    • ADATA Uv360 256 Gb
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172363688.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223749253.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171143675.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176748759.jpg?ts=1
      ADATA ADATA Uv360 256 Gb Uv360 256 Gb Uv360 256 Gb De ADATA UV360 256 GB USB-stick heeft een strakke en ingehouden vormgeving met een doploos design voor een gevoel van ingehouden elegantie en sofisticatie. Je hoeft alleen maar met je duim te schuiven om de connector te bereiken.... (1)
      ADATA Uv360 256 Gb
      • 04710273777931
      • AUV360-256G-RBK
      1
    • Verbatim Store n Stay Nano 16GB USB 3.0
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133125559.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151070317.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106537083.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135020191.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181188600.jpg?ts=1
      Verbatim Verbatim Store n Stay Nano 16GB USB 3.0 Store n Stay Nano 16GB USB 3.0 Store n Stay Nano 16GB USB 3.0 Verbatim NANO USB3.0 stick / 16GB Gebruik deze USB stick om zo overal waar u bent te kunnen beschikken over audio-, video- en andere gegevensbestanden. Nu vrijwel elke computer en steeds meer auto's, dvd- en multimediaspelers, tv's, fotolijsten etc. voorzien zijn van een USB-poort, is een USB stick een onmisbaar accessoire geworden. Supersnelle USB3.0 stick De Store 'n' Stay NANO USB-stick, die is uitgerust met een USB 3.0-interface voor SuperSpeed-gegevensoverdracht, is tot 10 keer sneller d... (1)
      Verbatim Store n Stay Nano 16GB USB 3.0
      • 00023942987093
      • 98709
      1
    • Team Group C141
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222004076.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231565568.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231456483.jpg?ts=1
      Team Group Team Group C141 C141 C141 Team Group C141 USB flash drive 32 GB USB Type-A 2.0 Zwart, Geel (1)
      Team Group C141
      • 00765441016248
      • TC14132GY01
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 20.57
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 20.57
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 20.57
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 20.57
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 20.57
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 20.57
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 20.57
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 20.57
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 20.57
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 20.57
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 20.57
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 20.57
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 20.57
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 23.96
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 23.96
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 23.96
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 23.96
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 23.96
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 23.96
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 21.22
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 21.20
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 21.16
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 21.16
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 21.12
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 23.96
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 23.96
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 23.96
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 23.96
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 23.96
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 23.96
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 23.96
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 23.96
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 23.96
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 23.96
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 23.96
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 20.36
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 23.96
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 23.96
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 23.96
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 23.96
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 23.96
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 23.96
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 20.52
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 20.48
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 20.48
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 20.48
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 20.48
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 20.48
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 20.57
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 20.57
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 20.57
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 20.57
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 20.55
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 20.46
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 20.47
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 20.55
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 20.47
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 20.47
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 20.26
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 20.42
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 20.18
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 20.30
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 20.47
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 20.18
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 20.18
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 20.34
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 20.18
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 20.38
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 20.38
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 20.05
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 20.45
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 20.17
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 20.09
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 20.03
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 20.03
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 20.03
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 20.88
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 20.47
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 20.38
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 20.45
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 18.85
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 20.51
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 20.38
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 20.42
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 20.57
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 20.31
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 20.45
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 20.55
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 20.32
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 20.32
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 20.22
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 20.47
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 20.47
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 20.20
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 20.20
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 20.33
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 20.44
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 20.16
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 20.46
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 20.20
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 20.20
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 22.46
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 22.46
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 20.03
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 22.42
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 22.42
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 22.42
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 22.42
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 22.42
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 22.42
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 20.44
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 20.20
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 20.46
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 20.46
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 20.46
    • partner@vergelijk.nl