x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Silicon Power Blaze B05 64GB

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Silicon Power Blaze B05 64GB
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Silicon Power Blaze B05 64GB
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Silicon Power Blaze B05 64GB
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/214979900.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147548378.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147548376.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147082121.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136098163.jpg?ts=1
Silicon Power Silicon Power Blaze B05 64GB Blaze B05 64GB Blaze B05 64GB Silicon Power Blaze B05 - USB-stick - 64 GB (1)
  • 04712702632446
  • SP064GBUF3B05V1D
1
  • Algemene kenmerken
    • Opslagcapaciteit: 64 GB
  • Design
    • Kleur: Blauw
  • Omgevingscondities
    • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 70 °C
  • Gewicht en omvang
    • Breedte: 53.9 mm
    • Diepte product: 20 mm
    • Hoogte: 10 mm
  • Software
    • Geschikt voor Windows: Windows Vista, Windows XP, Windows 8, Windows 7
    • Linux operating systems supported: Ja
    • Mac-compatibiliteit: Mac OS X 10.3 Panther
  • publishing
    • Introductiejaar: 2015
  • 17.90 17.90 EUR 1
    1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Silicon Power Blaze B05 - USB-stick - 64 GB17.90, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Verbatim PinStripe
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/221415650.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96433855.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/112350137.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107523499.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223715538.jpg?ts=1
      Verbatim Verbatim PinStripe PinStripe PinStripe Verbatim PinStripe USB2.0 stick / 64GB Gebruik deze USB stick om zo overal waar u bent te kunnen beschikken over audio-, video- en andere gegevensbestanden. Nu vrijwel elke computer en steeds meer auto's, dvd- en multimediaspelers, tv's, fotolijsten etc. voorzien zijn van een USB-poort, is een USB stick een onmisbaar accessoire geworden. Verbatim Store 'n Go PinStripe De PinStripe USB Drive van Verbatim heeft een schuiffunctie waarmee de USB-aansluiting wordt beschermd wanneer deze niet in ge... (1)
      Verbatim PinStripe
      • 00804993692989
      • 00023942490654
      • 49065
      • V49065
      1
    • Kingston DataTraveler 2000, 32 GB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116953456.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158142355.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158142356.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158142354.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106572137.jpg?ts=1
      Kingston Kingston DataTraveler 2000, 32 GB DataTraveler 2000, 32 GB DataTraveler 2000, 32 GB Kingston DataTraveler 2000 - USB-stick - 32 GB (1)
      Kingston DataTraveler 2000, 32 GB
      • 00740617248012
      • 07406172480122
      • DT2000/32GB
      1
    • Integral Ishuttle
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99613396.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223800534.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124906667.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159406361.jpg?ts=1
      Integral Integral Ishuttle Ishuttle Ishuttle Integral Ishuttle Usb 3.0 Stick, 16 Gb, Wit (1)
      Integral Ishuttle
      • 05055288435308
      2
    • ADATA AUV150-128G-RBK
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168719013.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182040838.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/217340652.jpg?ts=1
      ADATA ADATA AUV150-128G-RBK AUV150-128G-RBK AUV150-128G-RBK ADATA AUV150-128G-RBK USB flash drive 128 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Zwart (1)
      ADATA AUV150-128G-RBK
      • 00193015599420
      • 04713435796320
      • AUV150-128G-RBK
      1
    • min
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 18.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 16.05
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 16.05
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 16.05
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 16.05
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 16.05
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 16.05
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 16.05
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 16.05
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 16.05
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 16.05
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 15.97
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 15.97
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 15.97
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 15.97
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 15.97
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 15.97
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 15.97
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 15.97
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 15.97
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 15.97
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 15.97
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 17.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 15.97
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 15.97
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 15.97
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 15.97
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 15.97
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 15.97
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 15.97
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 15.97
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 15.68
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 15.68
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 15.68
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 15.68
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 15.68
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 15.68
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 17.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 17.90
    • partner@vergelijk.nl