x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Silicon Power 16GB Touch 835 16GB USB 2.0 Blauw USB flash drive

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Silicon Power 16GB Touch 835 16GB USB 2.0 Blauw USB flash drive
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Silicon Power 16GB Touch 835 16GB USB 2.0 Blauw USB flash drive
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Silicon Power 16GB Touch 835 16GB USB 2.0 Blauw USB flash drive
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172224928.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/119052577.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227241084.jpg
Silicon Power Silicon Power 16GB Touch 835 16GB USB 2.0 Blauw USB flash drive 16GB Touch 835 16GB USB 2.0 Blauw USB flash drive 16GB Touch 835 16GB USB 2.0 Blauw USB flash drive Starlight blauwe kleur, zandstralen afwerking COB (Chip On Board) -technologie voor bescherming tegen water, stof en trillingen. Plug-and-play, geen externe voeding nodig. Recuva File Recovery, maakt het herstel van verwijderde bestanden mogelijk, zoals digitale foto's, documenten, muziek en video's. (1)
  • 04712702623093
  • SP016GBUF2835V1B
1
  • Verbindingsmogelijkheden
    • USB versie: USB 2.0
  • Design
    • Kleur: Blauw
    • Materiaal: Metaal
  • Omgevingscondities
    • Temperatuur bij opslag: -40 - 85 °C
    • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 70 °C
  • Technische details
    • Beschermd tegen: Stofwerend, Schokbestendig
  • Gewicht en omvang
    • Breedte: 12.3 mm
    • Diepte product: 4.5 mm
    • Hoogte: 35.5 mm
  • Prestatie
    • Micro-USB-connector: Nee
    • USB-Type-A-aansluiting: Ja
  • Software
    • Geschikt voor Windows: Windows Vista, Windows XP, Windows 7
    • Linux operating systems supported: Ja
    • Mac-compatibiliteit: Mac OS X 10.3 Panther
  • 15.10 15.10 EUR 1
    1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Silicon Power 16GB Touch 835 16GB USB 2.0 Blauw USB flash drive15.10, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Verbatim Store n Stay Nano 16GB USB 3.0
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133125559.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/82874956.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/112341491.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/82874952.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/82874955.jpg
      Verbatim Verbatim Store n Stay Nano 16GB USB 3.0 Store n Stay Nano 16GB USB 3.0 Store n Stay Nano 16GB USB 3.0 Verbatim NANO USB3.0 stick / 16GB Gebruik deze USB stick om zo overal waar u bent te kunnen beschikken over audio-, video- en andere gegevensbestanden. Nu vrijwel elke computer en steeds meer auto's, dvd- en multimediaspelers, tv's, fotolijsten etc. voorzien zijn van een USB-poort, is een USB stick een onmisbaar accessoire geworden. Supersnelle USB3.0 stick De Store 'n' Stay NANO USB-stick, die is uitgerust met een USB 3.0-interface voor SuperSpeed-gegevensoverdracht, is tot 10 keer sneller d... (1)
      Verbatim Store n Stay Nano 16GB USB 3.0
      • 00023942987093
      • 98709
      1
    • SanDisk USB Ultra type C 64GB 150MB/s - USB 3.1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99760903.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133138018.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99760905.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140598311.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140598302.jpg
      SanDisk SanDisk USB Ultra type C 64GB 150MB/s - USB 3.1 USB Ultra type C 64GB 150MB/s - USB 3.1 USB Ultra type C 64GB 150MB/s - USB 3.1 Sandisk USB-C - 64GB (1)
      SanDisk USB Ultra type C 64GB 150MB/s - USB 3.1
      • 00619659140342
      • 3413727
      • 780420
      • SDCZ450-064G-G46
      1
    • Integral USB-stick Integral 3.0 Secure 360 256GB zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206395819.jpg
      Integral Integral USB-stick Integral 3.0 Secure 360 256GB zwart USB-stick Integral 3.0 Secure 360 256GB zwart USB-stick Integral 3.0 Secure 360 256GB zwart De Integral Secure 360 USB 3.0 bevat 'Secure Lock II' 256-bit AES-coderingssoftware, zodat u onderweg waardevolle en gevoelige gegevens kunt beschermen. 'Secure Lock II' heeft een gebruiksvriendelijke interface voor slepen en neerzetten voor on-the-fly codering voor pc en Mac. 'Secure Lock II' 256-bit AES-coderingssoftware. Intelligente bescherming. Gegevens worden automatisch gewist na 10 mislukte toegangspogingen. Aandrijving wordt vervolgens gereset en kan opnieuw worden gebruikt. Zonder c... (1)
      Integral USB-stick Integral 3.0 Secure 360 256GB zwart
      • 05055288440142
      • INFD256GB360SEC3.0
      1
    • HP USB 2.0 v212w 64 GB Paars
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212335598.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161307245.jpg
      HP HP USB 2.0 v212w 64 GB Paars USB 2.0 v212w 64 GB Paars USB 2.0 v212w 64 GB Paars Bewaar en deel je muziek, foto's en bestanden op een slimme manier met de USB 2.0 v212w 64 GB Paars. Met 64 GB opslaggeheugen, een mooi, eenvoudig design en het zeer compacte formaat, neem je jouw USB-stick gemakkelijk mee. (1)
      HP USB 2.0 v212w 64 GB Paars
      • 04712847096486
      • 7001743
      1
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 14.20
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 14.30
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 14.30
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 14.30
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 14.20
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 14.20
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 14.20
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 14.20
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 14.20
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 14.20
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 14.20
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 14.20
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 14.20
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 14.20
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 14.20
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 14.70
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 14.70
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 14.70
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 14.70
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 14.70
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 14.70
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 14.70
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 14.70
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 14.70
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 14.70
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 14.70
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 14.70
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 14.70
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 14.70
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 14.70
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 14.70
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 14.70
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 14.70
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 14.70
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 14.70
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 14.70
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 14.70
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 14.70
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 14.70
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 14.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 15.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 15.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 14.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 15.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 15.10
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 15.10
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 15.10
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 15.10
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 15.10
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 15.10
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 15.00
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 15.10
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 15.10
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 15.10
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 15.10
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 15.10
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 15.10
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 15.10
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 15.10
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 15.10
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 15.10
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 15.10
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 15.10
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 15.10
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 15.20
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 15.10
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 15.10
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 15.10
    • partner@vergelijk.nl