x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Philips Fm64dc152b - 2in1 Usb 3.1/usb C 64gb

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Philips Fm64dc152b - 2in1 Usb 3.1/usb C 64gb
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Philips Fm64dc152b - 2in1 Usb 3.1/usb C 64gb
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Philips Fm64dc152b - 2in1 Usb 3.1/usb C 64gb
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223912632.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207984266.jpg?ts=1
Philips Philips Fm64dc152b - 2in1 Usb 3.1/usb C 64gb Fm64dc152b - 2in1 Usb 3.1/usb C 64gb Fm64dc152b - 2in1 Usb 3.1/usb C 64gb Philips FM64DC152B - 2in1 USB 3.1/USB C 64GB (1)
  • 08720039510739
3
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Kunststof
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • Leeftijd
    • Leeftijdsindicatie: Alle leeftijden
  • 24.99 30.38 EUR 3
    3
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      2 in 1: Ultra-Speed USB 3. 1 en USB-C Het draaibare ontwerp voorkomt verlies van het deksel Beschikbare opslagcapaciteit: 8, 16, 32, 64 e...24.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Philips FM64DC152B - 2in1 USB 3.1/USB C 64GB25.00, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Blokker Marketplace Blokker Marketplace
      Het opslaan en uitwisselen van bestanden tussen verschillende apparaten wordt nu wel heel eenvoudig. Deze Philips 2-in-1 memory key is na...30.38, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Verbatim PinStripe
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/221415650.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96433855.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/112350137.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107523499.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223715538.jpg?ts=1
      Verbatim Verbatim PinStripe PinStripe PinStripe Verbatim PinStripe USB2.0 stick / 64GB Gebruik deze USB stick om zo overal waar u bent te kunnen beschikken over audio-, video- en andere gegevensbestanden. Nu vrijwel elke computer en steeds meer auto's, dvd- en multimediaspelers, tv's, fotolijsten etc. voorzien zijn van een USB-poort, is een USB stick een onmisbaar accessoire geworden. Verbatim Store 'n Go PinStripe De PinStripe USB Drive van Verbatim heeft een schuiffunctie waarmee de USB-aansluiting wordt beschermd wanneer deze niet in ge... (1)
      Verbatim PinStripe
      • 00804993692989
      • 00023942490654
      • 49065
      • V49065
      1
    • ADATA Uv360 256 Gb
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172363688.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223749253.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171143675.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176748759.jpg?ts=1
      ADATA ADATA Uv360 256 Gb Uv360 256 Gb Uv360 256 Gb De ADATA UV360 256 GB USB-stick heeft een strakke en ingehouden vormgeving met een doploos design voor een gevoel van ingehouden elegantie en sofisticatie. Je hoeft alleen maar met je duim te schuiven om de connector te bereiken.... (1)
      ADATA Uv360 256 Gb
      • 04710273777931
      • AUV360-256G-RBK
      1
    • Verbatim Store n Stay Nano 16GB USB 3.0
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133125559.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151070317.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106537083.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135020191.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181188600.jpg?ts=1
      Verbatim Verbatim Store n Stay Nano 16GB USB 3.0 Store n Stay Nano 16GB USB 3.0 Store n Stay Nano 16GB USB 3.0 Verbatim NANO USB3.0 stick / 16GB Gebruik deze USB stick om zo overal waar u bent te kunnen beschikken over audio-, video- en andere gegevensbestanden. Nu vrijwel elke computer en steeds meer auto's, dvd- en multimediaspelers, tv's, fotolijsten etc. voorzien zijn van een USB-poort, is een USB stick een onmisbaar accessoire geworden. Supersnelle USB3.0 stick De Store 'n' Stay NANO USB-stick, die is uitgerust met een USB 3.0-interface voor SuperSpeed-gegevensoverdracht, is tot 10 keer sneller d... (1)
      Verbatim Store n Stay Nano 16GB USB 3.0
      • 00023942987093
      • 98709
      1
    • Team Group C141
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222004076.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231565568.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231456483.jpg?ts=1
      Team Group Team Group C141 C141 C141 Team Group C141 USB flash drive 32 GB USB Type-A 2.0 Zwart, Geel (1)
      Team Group C141
      • 00765441016248
      • TC14132GY01
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 21.24
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 21.24
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 21.24
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 21.24
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 21.24
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 18.75
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 18.75
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 18.75
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 18.75
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 18.75
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 18.75
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 18.75
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 18.75
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 18.75
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 18.75
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 18.75
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 18.75
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 18.75
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 18.75
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 18.75
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 18.75
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 18.75
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 18.75
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 18.75
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 18.75
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 18.75
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 21.24
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 21.24
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 21.24
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 21.24
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 21.24
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 17.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 17.99
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 20.48
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 17.99
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 17.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 20.48
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 17.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 17.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 20.48
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 20.48
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 20.48
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 20.48
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 20.48
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 20.48
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 24.99
    • partner@vergelijk.nl