x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Philips FM64FD05D - USB 2.0 64GB - Vivid - Paars - 2 stuks

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Philips FM64FD05D - USB 2.0 64GB - Vivid - Paars - 2 stuks
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Philips FM64FD05D - USB 2.0 64GB - Vivid - Paars - 2 stuks
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Philips FM64FD05D - USB 2.0 64GB - Vivid - Paars - 2 stuks
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223921662.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158886931.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158901775.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152190939.jpg?ts=1
Philips Philips FM64FD05D - USB 2.0 64GB - Vivid - Paars - 2 stuks FM64FD05D - USB 2.0 64GB - Vivid - Paars - 2 stuks FM64FD05D - USB 2.0 64GB - Vivid - Paars - 2 stuks Philips USB 2.0 64 GB Vivid Edition Purple 2-pack Bestanden bliksemsnel uitwisselen! Geïntegreerde beschermkap voor maximaal comfort Zo verliest u nooit meer uw beschermkap op: de beschermkap is geïntegreerd in het productontwerp en is daarmee altijd aan de USB-stick bevestigd. Bij het gebruik hoef je de dop alleen naar achteren te schuiven, de stick aansluiten en je kunt beginnen. Gemakkelijk te openen en gebruiksvriendelijke verpakking. De markeringen en perforaties op de verpakking van de ... (1)
  • 08720039512863
  • FM64FD05D
5
  • Design
    • Kleur: Multi, Paars
    • Materiaal: Kunststof
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • Leeftijd
    • Leeftijdsindicatie: Alle leeftijden
  • 16.48 24.42 EUR 5
    5
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Philips USB 2.0 64 GB Vivid Edition Purple 2-pack Bestanden bliksemsnel uitwisselen! Geïntegreerde beschermkap voor maximaal comfort Zo v...16.48, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Philips FM64FD05D - USB 2.0 64GB - Vivid - Paars - 2 stuks17.00, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      Philips USB 2.0 64 GB Vivid Edition Purple 2-pack Bestanden bliksemsnel uitwisselen! Geïntegreerde beschermkap voor maximaal comfort Zo v...17.87, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Vida XL.nl Vida XL.nl
      3.808662856186269 (6)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Deze Philips Vivid highspeed USB 2.0 USB-sticks zijn een betrouwbaar en stijlvol medium voor het opslaan en overzetten van al je favoriet...
      22.48, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Blokker Marketplace Blokker Marketplace
      De Philips Vivid USB Flash Drive is een betrouwbaar en stijlvol medium voor het opslaan en uitwisselen van al uw favoriete bestanden.24.42, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Verbatim PinStripe
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/221415650.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96433855.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/112350137.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107523499.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223715538.jpg?ts=1
      Verbatim Verbatim PinStripe PinStripe PinStripe Verbatim PinStripe USB2.0 stick / 64GB Gebruik deze USB stick om zo overal waar u bent te kunnen beschikken over audio-, video- en andere gegevensbestanden. Nu vrijwel elke computer en steeds meer auto's, dvd- en multimediaspelers, tv's, fotolijsten etc. voorzien zijn van een USB-poort, is een USB stick een onmisbaar accessoire geworden. Verbatim Store 'n Go PinStripe De PinStripe USB Drive van Verbatim heeft een schuiffunctie waarmee de USB-aansluiting wordt beschermd wanneer deze niet in ge... (1)
      Verbatim PinStripe
      • 00804993692989
      • 00023942490654
      • 49065
      • V49065
      1
    • ADATA Uv360 256 Gb
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172363688.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223749253.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171143675.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176748759.jpg?ts=1
      ADATA ADATA Uv360 256 Gb Uv360 256 Gb Uv360 256 Gb De ADATA UV360 256 GB USB-stick heeft een strakke en ingehouden vormgeving met een doploos design voor een gevoel van ingehouden elegantie en sofisticatie. Je hoeft alleen maar met je duim te schuiven om de connector te bereiken.... (1)
      ADATA Uv360 256 Gb
      • 04710273777931
      • AUV360-256G-RBK
      1
    • Verbatim Store n Stay Nano 16GB USB 3.0
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133125559.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151070317.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106537083.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135020191.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181188600.jpg?ts=1
      Verbatim Verbatim Store n Stay Nano 16GB USB 3.0 Store n Stay Nano 16GB USB 3.0 Store n Stay Nano 16GB USB 3.0 Verbatim NANO USB3.0 stick / 16GB Gebruik deze USB stick om zo overal waar u bent te kunnen beschikken over audio-, video- en andere gegevensbestanden. Nu vrijwel elke computer en steeds meer auto's, dvd- en multimediaspelers, tv's, fotolijsten etc. voorzien zijn van een USB-poort, is een USB stick een onmisbaar accessoire geworden. Supersnelle USB3.0 stick De Store 'n' Stay NANO USB-stick, die is uitgerust met een USB 3.0-interface voor SuperSpeed-gegevensoverdracht, is tot 10 keer sneller d... (1)
      Verbatim Store n Stay Nano 16GB USB 3.0
      • 00023942987093
      • 98709
      1
    • Team Group C141
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222004076.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231565568.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231456483.jpg?ts=1
      Team Group Team Group C141 C141 C141 Team Group C141 USB flash drive 32 GB USB Type-A 2.0 Zwart, Geel (1)
      Team Group C141
      • 00765441016248
      • TC14132GY01
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 16.48
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 16.48
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 16.48
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 16.48
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 16.48
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 16.48
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 16.48
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 16.48
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 16.48
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 16.48
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 16.48
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 16.48
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 16.48
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 16.48
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 16.48
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 16.48
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 16.48
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 16.48
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 16.48
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 16.48
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 16.48
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 16.48
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 16.48
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 16.48
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 16.48
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 16.48
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 16.48
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 16.48
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 16.48
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 16.48
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 16.48
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 16.48
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 16.48
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 16.48
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 16.48
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 16.48
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 16.48
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 16.48
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 16.48
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 16.48
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 16.48
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 16.48
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 16.48
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 16.48
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 16.48
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 16.48
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 16.48
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 16.48
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 16.48
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 16.48
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 16.48
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 16.48
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 16.48
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 16.48
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 16.48
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 16.48
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 16.48
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 16.48
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 16.48
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 16.48
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 16.48
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 16.48
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 16.48
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 16.48
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 16.48
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 16.48
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 16.48
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 16.48
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 16.48
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 16.48
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 16.48
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 16.48
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 16.48
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 16.48
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 16.48
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 16.48
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 16.48
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 16.48
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 14.99
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 14.77
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 14.99
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 14.99
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 14.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 14.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 14.99
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 14.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 14.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 14.99
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 14.99
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 14.77
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 16.48
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 16.48
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 16.48
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 16.48
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 16.48
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 16.48
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 16.48
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 16.48
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 16.48
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 16.48
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 16.48
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 16.48
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 16.48
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 16.48
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 16.48
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 16.48
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 16.48
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 16.48
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 16.48
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 16.48
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 16.48
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 16.48
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 16.48
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 16.48
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 16.48
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 16.48
    • partner@vergelijk.nl