x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Kingston DataTraveler 4000 G2 64 GB

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Kingston DataTraveler 4000 G2 64 GB
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Kingston DataTraveler 4000 G2 64 GB
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Kingston DataTraveler 4000 G2 64 GB
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116955151.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/100849719.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/100849721.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/100849717.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/100849718.jpg
Kingston Kingston DataTraveler 4000 G2 64 GB DataTraveler 4000 G2 64 GB DataTraveler 4000 G2 64 GB Kingston's DataTraveler 4000 G2 biedt hoogwaardige beveiliging met FIPS 140-2 niveau 3 certificering en een zichtbare verzegeling als fysieke beveiliging voor het detecteren en reageren op pogingen tot toegang, gebruik of... (1)
  • 00740617254730
  • DT4000G2DM/64GB
1
  • Algemene kenmerken
    • Opslagcapaciteit: 64 GB
    • Aantal delen: 1 Stuks
    • Certificering: FCC
    • Materiaal behuizing: Kunststof
  • Technische details
    • Leessnelheid: 250 MB/s
    • Schrijfsnelheid: 85 MB/s
    • Beschermd tegen: Waterbestendig
    • Led-indicatoren: Ja
    • Verbinding: Bedraad
    • Vochtigheid: waterdicht tot: 1.2 m
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Synthetisch
  • Omgevingscondities
    • Temperatuur bij opslag: -20 - 85 °C
    • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 60 °C
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht product: 50 g
  • Leeftijd
    • Leeftijdsindicatie: Alle leeftijden
  • Beveiliging
    • International Protection (IP) code: IPX8
    • Vingerafdruklezer: Nee
  • Netwerk
    • Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: AES
  • Prestatie
    • Leessnelheid (USB 2.0): 30 MB/s
    • Leessnelheid (USB 3.0 (3.1 Gen 1)): 250 MB/s
    • PIN-beveiligde toegang: Nee
    • Schrijfsnelheid (USB 2.0): 20 MB/s
    • Schrijfsnelheid (USB 3.0 (3.1 Gen 1)): 85 MB/s
    • Wachtwoordbescherming: Ja
  • Software
    • Geschikt voor Windows: Windows Vista, Windows 8, Windows 7, Windows 10
    • Mac-compatibiliteit: Mac OS X 10.10 Yosemite
  • publishing
    • Introductiejaar: 2016
  • 201.28 201.28 EUR 1
    1
    • Blokker Marketplace Blokker Marketplace
      Kingston's DataTraveler 4000 G2 biedt hoogwaardige beveiliging met FIPS 140-2 niveau 3 certificering en een zichtbare verzegeling als fys...201.28, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Verbatim Store n Stay Nano 16GB USB 3.0
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133125559.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/82874956.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/112341491.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/82874952.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/82874955.jpg
      Verbatim Verbatim Store n Stay Nano 16GB USB 3.0 Store n Stay Nano 16GB USB 3.0 Store n Stay Nano 16GB USB 3.0 Verbatim NANO USB3.0 stick / 16GB Gebruik deze USB stick om zo overal waar u bent te kunnen beschikken over audio-, video- en andere gegevensbestanden. Nu vrijwel elke computer en steeds meer auto's, dvd- en multimediaspelers, tv's, fotolijsten etc. voorzien zijn van een USB-poort, is een USB stick een onmisbaar accessoire geworden. Supersnelle USB3.0 stick De Store 'n' Stay NANO USB-stick, die is uitgerust met een USB 3.0-interface voor SuperSpeed-gegevensoverdracht, is tot 10 keer sneller d... (1)
      Verbatim Store n Stay Nano 16GB USB 3.0
      • 00023942987093
      • 98709
      1
    • SanDisk USB Ultra type C 64GB 150MB/s - USB 3.1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99760903.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133138018.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99760905.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140598311.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140598302.jpg
      SanDisk SanDisk USB Ultra type C 64GB 150MB/s - USB 3.1 USB Ultra type C 64GB 150MB/s - USB 3.1 USB Ultra type C 64GB 150MB/s - USB 3.1 Sandisk USB-C - 64GB (1)
      SanDisk USB Ultra type C 64GB 150MB/s - USB 3.1
      • 00619659140342
      • 3413727
      • 780420
      • SDCZ450-064G-G46
      1
    • Integral USB-stick Integral 3.0 Secure 360 256GB zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206395819.jpg
      Integral Integral USB-stick Integral 3.0 Secure 360 256GB zwart USB-stick Integral 3.0 Secure 360 256GB zwart USB-stick Integral 3.0 Secure 360 256GB zwart De Integral Secure 360 USB 3.0 bevat 'Secure Lock II' 256-bit AES-coderingssoftware, zodat u onderweg waardevolle en gevoelige gegevens kunt beschermen. 'Secure Lock II' heeft een gebruiksvriendelijke interface voor slepen en neerzetten voor on-the-fly codering voor pc en Mac. 'Secure Lock II' 256-bit AES-coderingssoftware. Intelligente bescherming. Gegevens worden automatisch gewist na 10 mislukte toegangspogingen. Aandrijving wordt vervolgens gereset en kan opnieuw worden gebruikt. Zonder c... (1)
      Integral USB-stick Integral 3.0 Secure 360 256GB zwart
      • 05055288440142
      • INFD256GB360SEC3.0
      1
    • Verbatim PinStripe
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/221415650.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96433855.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/112350137.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107523499.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223715538.jpg
      Verbatim Verbatim PinStripe PinStripe PinStripe Verbatim PinStripe USB2.0 stick / 64GB Gebruik deze USB stick om zo overal waar u bent te kunnen beschikken over audio-, video- en andere gegevensbestanden. Nu vrijwel elke computer en steeds meer auto's, dvd- en multimediaspelers, tv's, fotolijsten etc. voorzien zijn van een USB-poort, is een USB stick een onmisbaar accessoire geworden. Verbatim Store 'n Go PinStripe De PinStripe USB Drive van Verbatim heeft een schuiffunctie waarmee de USB-aansluiting wordt beschermd wanneer deze niet in ge... (1)
      Verbatim PinStripe
      • 00804993692989
      • 00023942490654
      • 49065
      • V49065
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 247.45
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 247.45
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 247.45
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 247.45
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 247.45
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 247.45
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 247.45
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 247.45
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 247.45
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 247.45
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 247.45
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 247.45
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 185.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 185.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 185.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 185.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 185.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 185.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 185.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 185.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 185.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 185.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 185.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 185.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 185.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 185.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 185.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 201.28
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 201.28
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 201.28
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 201.28
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 201.28
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 201.28
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 201.28
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 201.28
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 201.28
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 201.28
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 201.28
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 201.28
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 201.28
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 201.28
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 201.28
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 201.28
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 201.28
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 201.28
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 201.28
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 201.28
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 201.28
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 201.28
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 201.28
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 201.28
    • partner@vergelijk.nl