x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Intenso Alu Line 16GB Silver

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Intenso Alu Line 16GB Silver
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Intenso Alu Line 16GB Silver
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Intenso Alu Line 16GB Silver
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132512198.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210437444.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132512197.jpg
Intenso Intenso Alu Line 16GB Silver Alu Line 16GB Silver Alu Line 16GB Silver Intenso Alu Line - USB-stick - 16 GB (1)
  • 04034303016358
  • 04056324508681
  • 05054484708438
  • 3521472
1
  • Technische details
    • Leessnelheid: 28 MB/s
    • Schrijfsnelheid: 6 MB/s
  • Verbindingsmogelijkheden
    • USB versie: USB 2.0
    • Usb: Ja
  • Design
    • Kleur: Zilver
    • Materiaal: Kunststof
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
    • Materiaal behuizing: RVS, Aluminium
  • Gewicht en omvang
    • Breedte: 59 mm
    • Diepte product: 17 mm
    • Hoogte: 7 mm
  • Functies
    • Computer cooler type: Liquid cooling
    • Schakelaar voor schrijfbeveiliging: Nee
  • Beveiliging
    • Vingerafdruklezer: Nee
  • Software
    • Geschikt voor Windows: Windows Vista, Windows ME, Windows 8, Ja, Windows XP, Windows 98, Windows 10, Windows 2000
    • Linux operating systems supported: Ja
  • 12.22 12.22 EUR 1
    1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Intenso Alu Line - USB-stick - 16 GB12.22, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Silicon Power Blaze B05 64GB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/214979900.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147548378.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147548376.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147082121.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136098163.jpg
      Silicon Power Silicon Power Blaze B05 64GB Blaze B05 64GB Blaze B05 64GB Silicon Power Blaze B05 - USB-stick - 64 GB (1)
      Silicon Power Blaze B05 64GB
      • 04712702632446
      • SP064GBUF3B05V1D
      1
    • Verbatim Store n Stay Nano 16GB USB 3.0
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133125559.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/82874956.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/112341491.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/82874952.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/82874955.jpg
      Verbatim Verbatim Store n Stay Nano 16GB USB 3.0 Store n Stay Nano 16GB USB 3.0 Store n Stay Nano 16GB USB 3.0 Verbatim NANO USB3.0 stick / 16GB Gebruik deze USB stick om zo overal waar u bent te kunnen beschikken over audio-, video- en andere gegevensbestanden. Nu vrijwel elke computer en steeds meer auto's, dvd- en multimediaspelers, tv's, fotolijsten etc. voorzien zijn van een USB-poort, is een USB stick een onmisbaar accessoire geworden. Supersnelle USB3.0 stick De Store 'n' Stay NANO USB-stick, die is uitgerust met een USB 3.0-interface voor SuperSpeed-gegevensoverdracht, is tot 10 keer sneller d... (1)
      Verbatim Store n Stay Nano 16GB USB 3.0
      • 00023942987093
      • 98709
      1
    • SanDisk USB Ultra type C 64GB 150MB/s - USB 3.1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99760903.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133138018.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99760905.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140598311.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140598302.jpg
      SanDisk SanDisk USB Ultra type C 64GB 150MB/s - USB 3.1 USB Ultra type C 64GB 150MB/s - USB 3.1 USB Ultra type C 64GB 150MB/s - USB 3.1 Sandisk USB-C - 64GB (1)
      SanDisk USB Ultra type C 64GB 150MB/s - USB 3.1
      • 00619659140342
      • 3413727
      • 780420
      • SDCZ450-064G-G46
      1
    • Integral USB-stick Integral 3.1 USB-C Fusion Dual 256GB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206366350.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211428207.jpg
      Integral Integral USB-stick Integral 3.1 USB-C Fusion Dual 256GB USB-stick Integral 3.1 USB-C Fusion Dual 256GB USB-stick Integral 3.1 USB-C Fusion Dual 256GB De Integral Fusion Dual USB-C Flash Drive biedt ultieme compatibiliteit tussen smartphones, tablets, pc's en Macs. De Fusion Dual USB-C Flash Drive biedt ook een handige dubbele interface. USB Type-A-connector voor alle huidige USB 3.0- en 2.0-poorten in miljoenen apparaten, naast de nieuwe toekomstbestendige USB Type-C-connector, voor een breed scala aan moderne Android-apparaten en de nieuwste Macbooks. (1)
      Integral USB-stick Integral 3.1 USB-C Fusion Dual 256GB
      • 05055288444348
      • FD256GBFUSDUAL
      • INFD256GBFUSDUAL3.0-C
      1
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 12.74
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 12.74
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 12.74
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 12.74
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 12.74
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 12.74
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 13.70
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 13.70
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 13.70
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 13.70
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 13.70
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 13.70
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 13.70
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 13.70
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 13.70
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 12.22
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 12.22
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 12.22
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 12.22
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 12.22
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 12.22
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 12.22
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 12.22
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 12.22
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 12.22
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 12.22
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 12.22
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 12.22
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 12.22
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 12.22
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 12.22
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 12.22
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 12.22
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 12.22
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 12.22
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 12.22
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 12.22
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 12.22
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 12.22
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 12.22
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 12.22
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 12.22
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 12.22
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 13.20
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 13.20
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 12.22
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 12.22
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 12.22
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 12.22
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 12.22
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 12.22
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 12.22
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 12.22
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 12.22
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 12.22
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 12.22
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 12.22
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 12.22
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 12.22
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 12.22
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 12.22
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 12.22
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 12.22
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 12.22
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 12.22
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 12.22
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 12.22
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 12.22
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 12.22
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 12.22
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 12.22
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 12.22
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 12.22
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 12.22
    • partner@vergelijk.nl