x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Integral Ishuttle

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Integral Ishuttle
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Integral Ishuttle
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Integral Ishuttle
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99613396.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223800534.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124906667.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159406361.jpg?ts=1
Integral Integral Ishuttle Ishuttle Ishuttle Integral ISHUTTLE USB flash drive 16 GB USB Type-A / Lightning 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Wit (1)
  • 05055288435308
1
  • Algemene kenmerken
    • Opslagcapaciteit: 16 GB
    • Geslacht: Unisex
  • Technische details
    • Leessnelheid: 60 MB/s
    • Schrijfsnelheid: 8 MB/s
  • Verbindingsmogelijkheden
    • USB versie: USB 3.0
  • Design
    • Kleur: Wit
    • Materiaal: Kunststof
  • Leeftijd
    • Leeftijdsindicatie: Alle leeftijden
  • Beveiliging
    • Vingerafdruklezer: Nee
  • Prestatie
    • 30-pens Apple-connector: Ja
  • publishing
    • Introductiejaar: 2017
  • 66.17 66.17 EUR 1
    1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Integral ISHUTTLE USB flash drive 16 GB USB Type-A / Lightning 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Wit66.17, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • ISTORAGE datAshur BT - USB-stick - 128GB - Bluetooth - USB - Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165511213.jpg?ts=1
      ISTORAGE ISTORAGE datAshur BT - USB-stick - 128GB - Bluetooth - USB - Zwart datAshur BT - USB-stick - 128GB - Bluetooth - USB - Zwart datAshur BT - USB-stick - 128GB - Bluetooth - USB - Zwart Vergrendelen en ontgrendelen van de datAshur BT Personal app op uw mobiele apparaat met behulp van een 7-15-teken wachtwoord of gewoon biometrische ontgrendeling gebruiken (Face ID/Facial Herkenning, Touch ID/Fingerprint en IRIS scannen) Gegevens in rustencryptie met veilige Bluetooth-gebruikersverificatie via elke smartphone/tablet (iOS/Android) of Apple Watch. Bluetooth-kanaal wordt beveiligd door een FIPS gevalideerde encryptielaag en wordt alleen gebruikt voor verbindingsdoeleinden Alle g... (1)
      ISTORAGE datAshur BT - USB-stick - 128GB - Bluetooth - USB - Zwart
      • 05060220253162
      • IS-FL-DBT-256-128
      2
    • Integral 128GB Type-C & USB3.1 Flash Drive
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211428201.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151583072.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147803687.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148193866.jpg?ts=1
      Integral Integral 128GB Type-C & USB3.1 Flash Drive 128GB Type-C & USB3.1 Flash Drive 128GB Type-C & USB3.1 Flash Drive USB Stick 128 GB (1)
      Integral 128GB Type-C & USB3.1 Flash Drive
      • 05055288442795
      • FD128GBFUDU3.0
      4
    • Tribe The Simpons - Barney - USB-stick - 8 GB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226980129.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/139995514.jpg?ts=1
      Tribe Tribe The Simpons - Barney - USB-stick - 8 GB The Simpons - Barney - USB-stick - 8 GB The Simpons - Barney - USB-stick - 8 GB Tribe 8GB USB2.0 USB flash drive USB Type-A 2.0 Multi kleuren (1)
      Tribe The Simpons - Barney - USB-stick - 8 GB
      • 08034135436771
      1
    • Tribe Phil, 16GB, USB 2.0
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137690501.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/131401701.jpg?ts=1
      Tribe Tribe Phil, 16GB, USB 2.0 Phil, 16GB, USB 2.0 Phil, 16GB, USB 2.0 De USB-geheugenstick beschikt over 16 GB opslagcapaciteit en is ideaal voor het overdracht van allerlei soorten bestanden, zoals documenten, foto's enz. USB-sticks 2.0 bieden een zeer hoge gegevensoverdrachtssnelheid. Eindelijk is er geen eeuwig wachten op gegevensoverdracht meer nodig USB Pendrive wordt ondersteund door alle gangbare softwaresystemen, zoals Windows ME of hoger en Mac OS X. Voorwaarde is een functionerende USB-poort. (1)
      Tribe Phil, 16GB, USB 2.0
      • 08057733135129
      • FD021521
      2
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 54.88
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 54.88
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 54.88
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 54.88
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 54.88
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 54.88
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 54.88
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 54.88
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 54.88
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 54.88
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 54.88
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 54.88
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 54.88
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 54.88
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 54.88
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 54.88
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 54.88
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 54.88
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 54.88
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 54.88
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 54.88
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 54.88
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 54.88
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 54.88
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 54.88
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 54.88
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 54.88
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 54.88
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 54.88
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 54.88
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 54.88
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 54.88
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 54.88
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 41.27
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 41.73
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 41.73
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 41.73
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 41.73
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 41.73
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 41.73
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 41.73
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 66.17
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 41.73
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 66.17
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 41.73
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 41.73
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 41.73
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 41.73
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 41.73
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 41.73
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 66.17
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 66.17
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 66.17
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 66.17
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 66.17
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 66.17
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 66.17
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 66.17
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 66.17
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 66.17
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 66.17
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 66.17
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 66.17
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 66.17
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 66.17
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 66.17
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 66.17
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 66.17
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 66.17
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 66.17
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 66.17
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 66.17
    • partner@vergelijk.nl