x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er tuinverlichting verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Outdoor Lights buitenlamp

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in tuinverlichting categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Outdoor Lights Buiten Wandlamp - Montreal 60 Watt
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/91469779.jpg
      Outdoor Lights Buiten Wandlamp - Montreal 60 Watt (1)
      Outdoor Lights Buiten Wandlamp - Montreal 60 Watt
      Voordeeldrogisterij.nl Voordeeldrogisterij.nl
      3.695455325686555 (29)
      31.4300, 5d (offer_sdt_5_days)
      Voordeeldrogisterij.nl Voordeeldrogisterij.nl
      3.695455325686555 (29)
      31.4300, 5d (offer_sdt_5_days)
      2
      deal
    • Outdoor Lights LED solar roestvrijstalen huisnummerplaat
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/95260055.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/131200452.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/95260054.jpg
      Outdoor Lights LED solar roestvrijstalen huisnummerplaat (1)
      Outdoor Lights LED solar roestvrijstalen huisnummerplaat
      Vida XL.nl Vida XL.nl
      5.015003236568631 (4)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.82/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      18.99, ? (offer_sdt_unknown)
      Vida XL.nl Vida XL.nl
      5.015003236568631 (4)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.82/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      18.99, ? (offer_sdt_unknown)
      1
      most_sold
    • Outdoor Lights Zonne-energie Tuinverlichting Vlinder Keten
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/119124598.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/99693405.jpg
      Outdoor Lights Zonne-energie Tuinverlichting Vlinder Keten (1)
      Outdoor Lights Zonne-energie Tuinverlichting Vlinder Keten
      Voordeeldrogisterij.nl Voordeeldrogisterij.nl
      3.695455325686555 (29)
      21.1000, 5d (offer_sdt_5_days)
      Voordeeldrogisterij.nl Voordeeldrogisterij.nl
      3.695455325686555 (29)
      21.1000, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
      deal
    • Outdoor Lights Solarlamp - Model Bal 30 cm
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/133926346.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/86400985.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/90621682.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/91211859.jpg
      Outdoor Lights Solarlamp - Model Bal 30 cm (1)
      Outdoor Lights Solarlamp - Model Bal 30 cm
      Voordeeldrogisterij.nl Voordeeldrogisterij.nl
      3.695455325686555 (29)
      24.9800, 5d (offer_sdt_5_days)
      Voordeeldrogisterij.nl Voordeeldrogisterij.nl
      3.695455325686555 (29)
      24.9800, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
      deal
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Eglo DEFAULT
        • eglo
      • Steinel DEFAULT
        • steinel
      • Massive DEFAULT
        • massive
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • LED DEFAULT
        • led
    • Prijs (price):
      • Minder dan €35 (budget)
      • €35 - €50 (low)
      • €50 - €80 (medium)
      • €80 of meer (high)
    • Type buitenlamp (type_buitenlamp):
      • Inbouwspot (inbouwspot)
      • Lantaarn (lantaarn)
      • Padverlichting (padverlichting)
      • Schijnwerper (schijnwerper)
      • Sokkellamp (sokkellamp)
      • Tafellamp (tafellamp)
      • Vloerlamp (vloerlamp)
      • Wandlamp (wandlamp)
    • Type lamp (type_lamp):
      • LED (led)
      • Gloeilamp (gloeilamp)
      • Halogeen (halogeen)
      • Spaarlamp (spaarlamp)
    • Bewegingssensor (bewegingssensor):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Crème (cre_me)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aardewerk, kunststof, metaal (aardewerk_kunststof_metaal)
      • ABS (abs)
      • Acryl (acryl)
      • Aluminium (aluminium)
      • Anders (anders)
      • Beton (beton)
      • Chroom (chroom)
      • Glas (glas)
      • Graniet (graniet)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polymethylmethacrylaat PMMA (polymethylmethacrylaat_pmma)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wicker (wicker)
      • Zilver (zilver)
      • Zink (zink)
      • Zink staal (zink_staal)
    • Type energiebron (power_source_type):
      • Zonne-energie (zonne_energie)
      • Batterij/Accu (batterij_accu)
      • Lichtnet (lichtnet)
    • Dimbaar (dimbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Merk (brand):
      • 8Seasons (8seasons)
      • 123led (123led)
      • Absinthe (absinthe)
      • AEG (aeg)
      • Akanua (akanua)
      • ALBERT LEUCHTEN (albert_leuchten)
      • Alecto (alecto)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • Aluminium (aluminium)
      • Ansmann (ansmann)
      • Artemide (artemide)
      • ASTRO Gaming (astro_gaming)
      • Astro lighting (astro_lighting)
      • AWOX (awox)
      • Bakker (bakker)
      • Bekend van TV (bekend_van_tv)
      • Berker (berker)
      • Best Season (best_season)
      • Bestway (bestway)
      • BioLite (biolite)
      • Blomus (blomus)
      • Bloom! (bloom_)
      • Bolsius (bolsius)
      • Brenenstuhl (brenenstuhl)
      • Brennenstuhl (brennenstuhl)
      • Brilliant (brilliant)
      • Brilliant Leuchten (brilliant_leuchten)
      • Brilliant Lighting (brilliant_lighting)
      • Briloner (briloner)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • BSE (bse)
      • Calex (calex)
      • Central Light (central_light)
      • CMD (cmd)
      • Coenbakker (coenbakker)
      • Cosi (cosi)
      • Cosi Fires (cosi_fires)
      • Dangstons (dangstons)
      • Deko-light (deko_light)
      • DEL-KO BIOLEDEX (del_ko_bioledex)
      • Delta Light (delta_light)
      • Duracell (duracell)
      • Dörr (do_rr)
      • Easy Connect (easy_connect)
      • Easymaxx (easymaxx)
      • Eco-Light (eco_light)
      • Eglo (eglo)
      • Elgato (elgato)
      • ELSTEAD (elstead)
      • Epstein, Nicky (epstein_nicky)
      • Esotec (esotec)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Estiluz (estiluz)
      • Euromac (euromac)
      • Eva solo (eva_solo)
      • FABAS LUCE (fabas_luce)
      • Faro (faro)
      • Fatboy (fatboy)
      • Fermob (fermob)
      • FISCHER&HONSEL GMBH (fischer_honsel_gmbh)
      • Flos (flos)
      • Fumagalli 1891 (fumagalli_1891)
      • GACOLI (gacoli)
      • Gamma (gamma)
      • Garden Lights (garden_lights)
      • Globo (globo)
      • Globo Lighting (globo_lighting)
      • Goodnight Light (goodnight_light)
      • GP (gp)
      • Grundig (grundig)
      • Heibi (heibi)
      • HEINE (heine)
      • Heitronic (heitronic)
      • HEKA DIREKT (heka_direkt)
      • Hellum (hellum)
      • Hornbach (hornbach)
      • House Doctor (house_doctor)
      • HQ (hq)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ibiza Sound (ibiza_sound)
      • IBV (ibv)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Intex (intex)
      • Jens Stolte (jens_stolte)
      • Kaemingk (kaemingk)
      • Kartell (kartell)
      • KlikAanKlikUit (klikaanklikuit)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • KOOKI (kooki)
      • Kopp (kopp)
      • KS (ks)
      • Ks Verlichting (ks_verlichting)
      • Kundalini (kundalini)
      • Lampenwelt.com (lampenwelt_com)
      • Laserworld (laserworld)
      • LCD (lcd)
      • Led's Light (led_s_light)
      • Ledino (ledino)
      • LEDS-C4 (leds_c4)
      • Leuchten direct (leuchten_direct)
      • Lifetime Garden (lifetime_garden)
      • Light & Living (light_living)
      • LINEA LIGHT (linea_light)
      • Livin Flame (livin_flame)
      • Louis Poulsen (louis_poulsen)
      • Lt-luce (lt_luce)
      • Luca Lighting (luca_lighting)
      • Luce Plan (luce_plan)
      • Lucide (lucide)
      • Lumineo (lumineo)
      • Lutec (lutec)
      • Luxbright (luxbright)
      • Luxform (luxform)
      • Made.com (made_com)
      • Malmbergs (malmbergs)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • Massive (massive)
      • Max4home (max4home)
      • Maximex (maximex)
      • Menu (menu)
      • Mica (mica)
      • MiPow (mipow)
      • Moree (moree)
      • My Flair (my_flair)
      • MÜLLER LICHT (mu_ller_licht)
      • Niermann (niermann)
      • Noname (noname)
      • Nordlux (nordlux)
      • Nova (nova)
      • Näve (na_ve)
      • Oase (oase)
      • Ok. (ok_)
      • Onbekend (onbekend)
      • Orion (orion)
      • Osram (osram)
      • Outdoor Lights (outdoor_lights)
      • Paulmann (paulmann)
      • Paul Neuhaus (paul_neuhaus)
      • Perel (perel)
      • Perenz (perenz)
      • Philips (philips)
      • Plumen (plumen)
      • Pontec (pontec)
      • Prisma (prisma)
      • Pro Garden (pro_garden)
      • Progarden (progarden)
      • QAZQA (qazqa)
      • Rabalux (rabalux)
      • Ranex (ranex)
      • Ranex outdoor (ranex_outdoor)
      • Reled (reled)
      • SecuFirst (secufirst)
      • Seletti (seletti)
      • Shada (shada)
      • Sirius (sirius)
      • Slv (slv)
      • Slv big white (slv_big_white)
      • Smart & Green (smart_green)
      • Smartwares (smartwares)
      • Smooz (smooz)
      • Sola (sola)
      • Somfy (somfy)
      • Star (star)
      • Starlicht (starlicht)
      • Star Trading (star_trading)
      • Steinel (steinel)
      • Stelton (stelton)
      • SUCK UK (suck_uk)
      • Superfish (superfish)
      • Toolstation (toolstation)
      • TOSCOT (toscot)
      • Trebs (trebs)
      • TRIO (trio)
      • Trio leuchten (trio_leuchten)
      • Trio RL (trio_rl)
      • Tv Werbung (tv_werbung)
      • Ubbink (ubbink)
      • Urban Nature Culture (urban_nature_culture)
      • V-TAC (v_tac)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • Velda (velda)
      • Velleman (velleman)
      • Vellight (vellight)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vogel's (vogel_s)
      • Wehkamp.Nl (wehkamp_nl)
      • Weltevree (weltevree)
      • WORX (worx)
    • Aantal lichtpunten (aantal_lampen):
      • < 1 (aantal_lampen_1)
    • Vermogen lamp (vermogen_lamp):
      • < 5 (vermogen_lamp_5)
      • 5 - 15 (vermogen_lamp_5_15)
      • 15 - 50 (vermogen_lamp_15_50)
      • ≥ 50 (vermogen_lamp_50)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl