x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Bernstein Granieten dining tuintafel 200x100cm

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Bernstein Granieten dining tuintafel 200x100cm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Bernstein Granieten dining tuintafel 200x100cm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Bernstein Granieten dining tuintafel 200x100cm
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213531514.jpg
Bernstein Bernstein Granieten dining tuintafel 200x100cm Granieten dining tuintafel 200x100cm Granieten dining tuintafel 200x100cm Bernstien granieten diningtafel (200 x 100 cm) Op zoek naar een moderne en strakke tafel? De granieten dining tuintafel (200 x 100 cm) in de kleur Pearl Grey Satinado is dan echt de uitkomst! Eigenschappen Bernstein granieten diningtafel (200 x 100 cm) De Bernstein granieten tafel Pearl Grey Satinado is opgebouwd uit 2 zuilen en een rechthoekig tafelblad. De tafel is uniek in kleur en structuur. De granieten dining tuintafel is vorstbestendig, heeft een lange levensduur en is (1)
  • 08719507030152
1
  • Design
    • Materiaal: Graniet
    • Kleur: Grijs
  • Algemene kenmerken
    • Tuinset type: Eettafel
    • Geslacht: Unisex
  • 1383.95 1383.95 EUR 1
    1
    • KeesSmit.nl KeesSmit.nl
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bernstien granieten diningtafel (200 x 100 cm) Op zoek naar een moderne en strakke tafel? De granieten dining tuintafel (200 x 100 cm) in...1383.95, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Hi Bistrotafel inklapbaar rond 60x60x(58-115) cm aluminium
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224280650.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157271708.jpg
      Hi Hi Bistrotafel inklapbaar rond 60x60x(58-115) cm aluminium Bistrotafel inklapbaar rond 60x60x(58-115) cm aluminium Bistrotafel inklapbaar rond 60x60x(58-115) cm aluminium Garden Royal Statafel Alu - RVS - Verstelbaar - Ø60 x115 cm (2)
      Hi Bistrotafel inklapbaar rond 60x60x(58-115) cm aluminium
      • 04034127602973
      2
    • Kettler Stapelfauteuil Kos
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220680666.jpg
      Kettler Kettler Stapelfauteuil Kos Stapelfauteuil Kos Stapelfauteuil Kos Stapelfauteuil Kos, komt uit het assortiment loungetafels, koop hem gemakkelijk en goedkoop online! (4)
      Kettler Stapelfauteuil Kos
      • 04001397495789
      3
      deal
    • vidaXL Tuintafel 240x90x74 cm poly rattan en massief hout
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223747626.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/197736723.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227153679.jpg
      vidaXL vidaXL Tuintafel 240x90x74 cm poly rattan en massief hout Tuintafel 240x90x74 cm poly rattan en massief hout Tuintafel 240x90x74 cm poly rattan en massief hout Onze stijlvolle poly rattan tafel wordt het middelpunt van je tuin of terras! De tafel, gemaakt van waterbestendig PE-rattan, is eenvoudig te reinigen, slijtvast en geschikt voor dagelijks gebruik. Het gepoedercoat stalen frame maakt de tafel sterk en stevig. Het tafelblad is gemaakt van acaciahout, een tropisch hardhout, dat weerbestendig en duurzaam is. Het is afgewerkt met natuurlijke olie. Het vakmanschap en de mooie houtnerven maken elk meubel uniek en enigszins anders dan de rest. Dankz... (2)
      vidaXL Tuintafel 240x90x74 cm poly rattan en massief hout
      • 08718475601692
      3
    • Studio 20 Berlijn dining tuintafel 220x110xH74 cm 2cm graniet ovaal black diamond satinado
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182600228.jpg
      Studio 20 Studio 20 Berlijn dining tuintafel 220x110xH74 cm 2cm graniet ovaal black diamond satinado Berlijn dining tuintafel 220x110xH74 cm 2cm graniet ovaal black diamond satinado Berlijn dining tuintafel 220x110xH74 cm 2cm graniet ovaal black diamond satinado De Berlijn dining tuintafel van Studio20 heeft een gepoedercoat stalen onderstel. De afmetingen zijn 220x110x74 cm, en heeft een 2 cm massief granieten ovaal blad. (1)
      Studio 20 Berlijn dining tuintafel 220x110xH74 cm 2cm graniet ovaal black diamond satinado
      • 08713002052824
      1
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 1383.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 1383.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 1383.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 1383.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 1383.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 1383.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 1383.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 1383.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 1383.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 1383.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 1383.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 1383.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 1383.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 1383.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 1383.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 1383.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 1383.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 1383.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 1383.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 1383.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 1383.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 1383.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 1383.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 1383.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 1383.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 1383.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 1383.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 1383.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 1383.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 1383.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 1383.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 1383.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 1383.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 1383.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 1383.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 1383.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 1383.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 1383.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 1383.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 1383.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 1383.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 1383.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 1383.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 1383.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 1383.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 1383.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 1383.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 1383.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 1383.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 1383.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 1383.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 1383.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 1383.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 1383.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 1383.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 1383.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 1383.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 1383.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 1383.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 1383.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 1383.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 1383.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 1383.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 1383.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 1383.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 1383.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 1383.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 1383.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 1383.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 1383.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 1383.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 1383.95
    • partner@vergelijk.nl