x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Fermob Bistro Tafel 57 x 57 cm

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Fermob Bistro Tafel 57 x 57 cm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Fermob Bistro Tafel 57 x 57 cm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Fermob Bistro Tafel 57 x 57 cm
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167113722.jpg
Fermob Fermob Bistro Tafel 57 x 57 cm Bistro Tafel 57 x 57 cm Bistro Tafel 57 x 57 cm Bestel Fermob Bistro Tafel 57 x 57 cm online bij fonQ. Alle Fermob Outdoor dining uit voorraad leverbaar. Vandaag besteld, maandag in huis (1)
  • 03100546042018
  • 604201
2
  • Design
    • Materiaal: Staal
    • Kleur: Wit
    • Vorm: Vierkant
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 57 cm
    • Hoogte: 74 cm
    • Diepte: 57 cm
  • Technische details
    • Aantal personen: 4
  • 189.00 189.00 EUR 2
    2
    • Fonq.nl Fonq.nl
      8.5616344467703 (9)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bestel Fermob Bistro Tafel 57 x 57 cm online bij fonQ. Alle Fermob Outdoor dining uit voorraad leverbaar. Voor 22:00 besteld, morgen in huis189.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • vtwonen.nl vtwonen.nl
      7.666666666666667 (2)
      Bestel Fermob Bistro Tafel 57 x 57 cm online bij vtwonen. Alle Fermob Outdoor dining uit voorraad leverbaar. Voor 22:00 besteld, morgen i...189.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Houe Tuintafel Edge Tray
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219205634.jpg
      Houe Houe Tuintafel Edge Tray Tuintafel Edge Tray Tuintafel Edge Tray HOUE Tuintafel Edge Tray in de kleur Zwart en materiaal Metaal (1)
      Houe Tuintafel Edge Tray
      • 05714098009504
      1
    • Houe Tuintafel Circum Café
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219206183.jpg
      Houe Houe Tuintafel Circum Café Tuintafel Circum Café Tuintafel Circum Café HOUE Tuintafel Circum Café in de kleur Zwart en materiaal Aluminium (1)
      Houe Tuintafel Circum Café
      • 05714098014232
      1
    • Emu Shine Teak Tuintafel 166x100 Bronze (l) 166 X (b) 100 X (h) 74 Cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218305982.jpg
      Emu Emu Shine Teak Tuintafel 166x100 Bronze (l) 166 X (b) 100 X (h) 74 Cm Shine Teak Tuintafel 166x100 Bronze (l) 166 X (b) 100 X (h) 74 Cm Shine Teak Tuintafel 166x100 Bronze (l) 166 X (b) 100 X (h) 74 Cm Shine Teak Tuintafel 166x100 Bronze (l) 166 X (b) 100 X (h) 74 Cm: maakt je interieur bijzonder! De Shine Shine Teak tafel 166x100 van Emu is 166 centimeter lang, 100 centimeter breed en 74 centimeter hoog. Het frame is gemaakt van aluminium, het tafelblad van teak hout. De Shine Shine Teak tafel 166x100 heeft een maximaal draagvermogen van 100 kg. (1)
      Emu Shine Teak Tuintafel 166x100 Bronze (l) 166 X (b) 100 X (h) 74 Cm
      • 08021988532026
      1
    • Houe Tuintafel Circle
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219206704.jpg
      Houe Houe Tuintafel Circle Tuintafel Circle Tuintafel Circle HOUE Tuintafel Circle in de kleur Naturel en materiaal Bamboe (1)
      Houe Tuintafel Circle
      • 05714098004813
      1
    • min
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 189.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 189.00
    • partner@vergelijk.nl