x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Emu Star tafel rechthoek wit

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Emu Star tafel rechthoek wit
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Emu Star tafel rechthoek wit
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Emu Star tafel rechthoek wit
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115100766.jpg
Emu Emu Star tafel rechthoek wit Star tafel rechthoek wit Star tafel rechthoek wit De Emu Star tuintafel is 90 centimeter breed, 160 centimeter lang en 75 centimeter hoog. De tafel is gemaakt van geverfd staal en verkrijgbaar in wit, bruin, antraciet, groen, zwart en blauw. De Star tuintafel is geschikt voor buiten staan en bestand tegen alle weersinvloeden. Je hoeft de Emu Star tuintafel dus niet binnen te zetten als het regent of sneeuwt. De Emu Star tuintafel is er ook in het vierkant. (1)
  • 08021988435761
2
  • Design
    • Materiaal: Metaal, Staal
    • Kleur: Wit
    • Vorm: Rechthoek
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 160 cm
    • Gewicht: 34.5 kg
    • Hoogte: 75 cm
    • Diepte: 90 cm
  • Algemene kenmerken
    • Tuinset type: Eettafel
  • Technische details
    • Aantal personen: 4
  • 730.00 730.00 EUR 2
    2
    • de Bijenkorf de Bijenkorf
      7.2 (1)
      De Emu Star tuintafel is 90 centimeter breed, 160 centimeter lang en 75 centimeter hoog. De tafel is gemaakt van geverfd staal en verkrij...730.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Flinders.nl Flinders.nl
      4.301022883641927 (4)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Star Tuintafel Rechthoek Matt White (l) 160 X (b) 90 Cm: maakt je interieur bijzonder! De Emu Star tuintafel is 90 centimeter breed, 160 ...730.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Bellagio Lagundo dining tuintafel 230x90x75cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227769969.jpg
      Bellagio Bellagio Lagundo dining tuintafel 230x90x75cm Lagundo dining tuintafel 230x90x75cm Lagundo dining tuintafel 230x90x75cm (1)
      Bellagio Lagundo dining tuintafel 230x90x75cm
      • 08719507096707
      1
    • 4 Seasons Outdoor Basso dining tuintafel 300x100xH75 cm teak Taste 4 Seasons
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175618601.jpg
      4 Seasons Outdoor 4 Seasons Outdoor Basso dining tuintafel 300x100xH75 cm teak Taste 4 Seasons Basso dining tuintafel 300x100xH75 cm teak Taste 4 Seasons Basso dining tuintafel 300x100xH75 cm teak Taste 4 Seasons De Basso dining tuintafel is van het merk Taste 4 Seasons Outdoor. De tafel is voorzien van een blad gemaakt van teakhout. Het onderstel is van rvs gemaakt. Wij geven 5 jaar garantie op de tuinset. (1)
      4 Seasons Outdoor Basso dining tuintafel 300x100xH75 cm teak Taste 4 Seasons
      • 00659424235224
      1
    • Cosi Cosipure lounge vuurtafel 120x80x50cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224052668.jpg
      Cosi Cosi Cosipure lounge vuurtafel 120x80x50cm Cosipure lounge vuurtafel 120x80x50cm Cosipure lounge vuurtafel 120x80x50cm (1)
      Cosi Cosipure lounge vuurtafel 120x80x50cm
      • 08719507141193
      1
    • Cosi Cosipure lounge vuurtafel 120x80x50cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224052669.jpg
      Cosi Cosi Cosipure lounge vuurtafel 120x80x50cm Cosipure lounge vuurtafel 120x80x50cm Cosipure lounge vuurtafel 120x80x50cm (1)
      Cosi Cosipure lounge vuurtafel 120x80x50cm
      • 08719507141209
      1
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 689.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 689.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 689.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 689.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 689.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 689.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 689.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 689.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 689.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 689.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 689.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 689.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 689.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 689.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 689.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 689.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 689.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 689.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 689.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 689.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 689.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 689.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 689.00
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 689.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 689.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 689.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 689.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 689.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 689.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 689.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 689.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 689.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 689.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 689.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 689.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 689.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 689.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 730.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 730.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 730.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 730.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 730.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 730.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 730.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 730.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 730.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 730.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 730.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 730.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 730.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 730.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 730.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 730.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 730.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 730.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 730.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 730.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 730.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 730.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 730.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 730.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 730.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 730.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 730.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 730.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 730.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 730.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 730.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 730.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 730.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 730.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 730.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 730.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 730.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 730.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 730.00
    • partner@vergelijk.nl