x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er tuinstoelen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Leen Bakker tuinstoel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in tuinstoel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Leen Bakker Tuinbank Londrina - teak look
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/8/0/5/leen-bakker-tuinbank-londrina-teak-look-95626805.jpg
      Leen Bakker Tuinbank Londrina - teak look (2)
      Leen Bakker Tuinbank Londrina - teak look
      Blokker.nl Blokker.nl
      7.592693677677212 (786)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.80/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      169.0000, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Blokker.nl Blokker.nl
      7.592693677677212 (786)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.80/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      169.0000, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
      deal
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Hartman DEFAULT
        • hartman
      • Fatboy DEFAULT
        • fatboy
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Hout DEFAULT
        • hout
      • RVS DEFAULT
        • roestvrijstaal
      • Kunststof DEFAULT
        • kunststof
      • Wit DEFAULT
        • wit
      • Grijs DEFAULT
        • grijs
    • Prijs (price):
      • Minder dan €100 (budget)
      • €100 - €150 (low)
      • €150 - €250 (medium)
      • €250 - €400 (high)
      • €400 of meer (highest)
    • Merk (brand):
      • Scab (scab)
      • Garden impressions (garden_impressions)
      • Hartman (hartman)
      • Intenso Furniture (intenso_furniture)
      • Royal Patio (royal_patio)
      • 4 Seasons Outdoor (4_seasons_outdoor)
      • 4SO (4so)
      • 21DEG (21deg)
      • 24Designs (24designs)
      • Allibert (allibert)
      • Alterego (alterego)
      • Apple Bee (apple_bee)
      • Bellagio tuinmeubelen (bellagio_tuinmeubelen)
      • Benformato (benformato)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Bernstein furniture (bernstein_furniture)
      • Best Camp (best_camp)
      • Bluesky (bluesky)
      • Borek (borek)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Collection Ab (collection_ab)
      • Cotoons (cotoons)
      • Curver (curver)
      • Difano (difano)
      • Domo (domo)
      • Dyyk (dyyk)
      • Emob (emob)
      • Emu (emu)
      • Erro (erro)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Eurofleur Aanbieding (eurofleur_aanbieding)
      • Exotan (exotan)
      • Fatboy (fatboy)
      • Fermob (fermob)
      • Flux (flux)
      • Forza furniture (forza_furniture)
      • Garden Royal (garden_royal)
      • Giardo furniture (giardo_furniture)
      • Grand Canyon (grand_canyon)
      • Grosfillex (grosfillex)
      • Haans (haans)
      • Haans Lifestyle (haans_lifestyle)
      • Hartman tuinmeubelen (hartman_tuinmeubelen)
      • HAY (hay)
      • HEINE (heine)
      • Hillhout (hillhout)
      • Hk Living (hk_living)
      • Houe (houe)
      • Inosign (inosign)
      • J-Line (j_line)
      • Kartell (kartell)
      • Karup (karup)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kees smit collectie (kees_smit_collectie)
      • Keter (keter)
      • Kettler (kettler)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • La Chaise Longue (la_chaise_longue)
      • Lafuma (lafuma)
      • Leen Bakker (leen_bakker)
      • Lesli Living (lesli_living)
      • Lifetime (lifetime)
      • Made.com (made_com)
      • Magis (magis)
      • Manifesto furniture (manifesto_furniture)
      • Max & Luuk (max_luuk)
      • Max Winzer (max_winzer)
      • Menu (menu)
      • Mwh (mwh)
      • Nampook (nampook)
      • Populair teak (populair_teak)
      • R&s design (r_s_design)
      • Resol (resol)
      • Rough furniture (rough_furniture)
      • Seletti (seletti)
      • SenS-Line (sens_line)
      • Studio 20 (studio_20)
      • Sunburst (sunburst)
      • Suns (suns)
      • Sunyard Furniture (sunyard_furniture)
      • Supper club (supper_club)
      • Sweet living (sweet_living)
      • Taste (taste)
      • Taste by 4 Seasons (taste_by_4_seasons)
      • Triniti (triniti)
      • Van der leeden (van_der_leeden)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vitra (vitra)
      • VIVERE (vivere)
      • Wakefield (wakefield)
      • Wehkamp.Nl (wehkamp_nl)
      • Weltevree (weltevree)
      • Whkmp's Own (whkmp_s_own)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • Woood (woood)
      • Zuiver (zuiver)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Kunststof (kunststof)
      • Wicker (wicker)
      • Staal (staal)
      • Hout (hout)
      • RVS (roestvrijstaal)
      • Polyester (polyester)
      • Textiel (textiel)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Stof (stof)
      • Metaal (metaal)
    • Type tuinstoel (tuinstoel_type):
      • Barstoelen (barstoelen)
      • Dining stoelen (dining_stoelen)
      • Lounge stoelen (lounge_stoelen)
      • Schommelstoelen (schommelstoelen)
      • Verstelbare stoelen (verstelbare_stoelen)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Blauw (blauw)
      • Transparant (transparant)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl