x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er tuinstoelen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Lafuma tuinstoel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in tuinstoel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Lafuma Maxi Transat
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/75570387.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/84557841.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/84557842.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/100762616.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/100947718.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/101866246.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/106579203.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/109907568.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/126735542.jpg
      Lafuma Maxi Transat (2)
      Lafuma Maxi Transat
      Fonq.nl Fonq.nl
      8.5616344467703 (9)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.81.1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      59.9, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Fonq.nl Fonq.nl
      8.5616344467703 (9)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.81.1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      59.9, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
      most_sold
    • Lafuma Evolution Air Comfort relaxstoel - Laagste prijsgarantie!
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/131750692.jpg
      Lafuma Evolution Air Comfort relaxstoel - Laagste prijsgarantie! (1)
      Lafuma Evolution Air Comfort relaxstoel - Laagste prijsgarantie!
      KeesSmit.nl KeesSmit.nl
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.81.1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      319.0000, 3d (offer_sdt_3_days)
      KeesSmit.nl KeesSmit.nl
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.81.1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      319.0000, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
      deal
    • Lafuma Futura Clippe relaxstoel - Laagste prijsgarantie!
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/103673539.jpg
      Lafuma Futura Clippe relaxstoel - Laagste prijsgarantie! (1)
      Lafuma Futura Clippe relaxstoel - Laagste prijsgarantie!
      KeesSmit.nl KeesSmit.nl
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.81.1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      229.0000, 3d (offer_sdt_3_days)
      KeesSmit.nl KeesSmit.nl
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.81.1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      229.0000, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
      deal
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Hartman DEFAULT
        • hartman
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Hout DEFAULT
        • hout
      • RVS DEFAULT
        • roestvrijstaal
      • Kunststof DEFAULT
        • kunststof
      • Wit DEFAULT
        • wit
      • Grijs DEFAULT
        • grijs
    • Merk (brand):
      • Scab (scab)
      • Garden impressions (garden_impressions)
      • Hartman (hartman)
      • Intenso Furniture (intenso_furniture)
      • Royal Patio (royal_patio)
      • 4 Seasons Outdoor (4_seasons_outdoor)
      • 4SO (4so)
      • 21DEG (21deg)
      • Abbey camp (abbey_camp)
      • Allibert (allibert)
      • Alterego (alterego)
      • AMAZONAS (amazonas)
      • Apple Bee (apple_bee)
      • Bellagio tuinmeubelen (bellagio_tuinmeubelen)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Bernstein furniture (bernstein_furniture)
      • Blue Sky (blue_sky)
      • Borek (borek)
      • Cp (cp)
      • Curver (curver)
      • Emob (emob)
      • Emu (emu)
      • Erro (erro)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Eurofleur Aanbieding (eurofleur_aanbieding)
      • Exotan (exotan)
      • Fermob (fermob)
      • Flux (flux)
      • Forza furniture (forza_furniture)
      • Gardexo (gardexo)
      • Giardo furniture (giardo_furniture)
      • Grosfillex (grosfillex)
      • Hartman tuinmeubelen (hartman_tuinmeubelen)
      • HAY (hay)
      • Hk Living (hk_living)
      • Houe (houe)
      • Intex (intex)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kees smit collectie (kees_smit_collectie)
      • Keter (keter)
      • Kettler (kettler)
      • Lafuma (lafuma)
      • Leen Bakker (leen_bakker)
      • Lesli Living (lesli_living)
      • Le Studio (le_studio)
      • Lifetime (lifetime)
      • Made.com (made_com)
      • Magis (magis)
      • Manifesto furniture (manifesto_furniture)
      • Max & Luuk (max_luuk)
      • Menu (menu)
      • Mwh (mwh)
      • Nampook (nampook)
      • Progarden (progarden)
      • R&s design (r_s_design)
      • Resol (resol)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rough furniture (rough_furniture)
      • Scab Design (scab_design)
      • Seletti (seletti)
      • SenS-Line (sens_line)
      • Studio 20 (studio_20)
      • Sunburst (sunburst)
      • Suns (suns)
      • Sunyard Furniture (sunyard_furniture)
      • Supper club (supper_club)
      • Sweet living (sweet_living)
      • Taste by 4 Seasons (taste_by_4_seasons)
      • Triniti (triniti)
      • Van der leeden (van_der_leeden)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vitra (vitra)
      • VIVERE (vivere)
      • Wakefield (wakefield)
      • Weltevree (weltevree)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • Woood (woood)
      • Zuiver (zuiver)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Kunststof (kunststof)
      • Wicker (wicker)
      • Staal (staal)
      • Hout (hout)
      • RVS (roestvrijstaal)
      • Polyester (polyester)
      • Textiel (textiel)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Stof (stof)
      • Metaal (metaal)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €100 (budget)
      • €100 - €150 (low)
      • €150 - €250 (medium)
      • €250 - €400 (high)
      • €400 of meer (highest)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Blauw (blauw)
    • Gewicht (gewicht):
      • < 4 kg (gewicht_4)
      • 4 kg - 5 kg (gewicht_4_5)
      • 5 kg - 10 kg (gewicht_5_10)
      • ≥ 10 kg (gewicht_10)
    • Weerbestendig (weerbestendig):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Type tuinstoel (tuinstoel_type):
      • Dining stoelen (dining_stoelen)
      • Lounge stoelen (lounge_stoelen)
      • Verstelbare stoelen (verstelbare_stoelen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl