x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er tuinstoelen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    tuinstoel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in tuinstoel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Lafuma FGX - Regisseursstoel - Opklapbaar - Beige
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101775258.jpg
      Lafuma Lafuma FGX - Regisseursstoel - Opklapbaar - Beige FGX - Regisseursstoel - Opklapbaar - Beige FGX - Regisseursstoel - Opklapbaar - Beige Bestel Lafuma FGX XL Regisseursstoel online bij fonQ. Alle Lafuma Tuinmeubelen uit voorraad leverbaar. Voor 18:00 besteld, morgen in huis (1)
      Lafuma FGX - Regisseursstoel - Opklapbaar - Beige
      • 03614210008373
      2
      48.99 EUR
    • Lafuma Verstelbare tuinstoel Zen-It Batyline Duo obsidian
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158517417.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151626882.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151626884.jpg
      Lafuma Lafuma Verstelbare tuinstoel Zen-It Batyline Duo obsidian Verstelbare tuinstoel Zen-It Batyline Duo obsidian Verstelbare tuinstoel Zen-It Batyline Duo obsidian Lafuma Zen-it - Camping-Tuinstoel - Inklapbaar - Verstelbaar - Silver - van Lafuma in de categorie Campingstoel. (1)
      Lafuma Verstelbare tuinstoel Zen-It Batyline Duo obsidian
      • 03614210008694
      • 319750
      1
      109.95 EUR
    • Lafuma Next Voetenbank - Inklapbaar - Mistral
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152646315.jpg
      Lafuma Lafuma Next Voetenbank - Inklapbaar - Mistral Next Voetenbank - Inklapbaar - Mistral Next Voetenbank - Inklapbaar - Mistral Lafuma Next Voetenbank - Inklapbaar - Mistral - van Lafuma in de categorie Campingvoetenbank. (1)
      Lafuma Next Voetenbank - Inklapbaar - Mistral
      • 03614210014695
      1
      59.95 EUR
    • Lafuma Anytime Vouwstoel met armleuning
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152336297.jpg
      Lafuma Lafuma Anytime Vouwstoel met armleuning Anytime Vouwstoel met armleuning Anytime Vouwstoel met armleuning Bestel Lafuma Anytime Vouwstoel met armleuning online bij fonQ. Alle Lafuma Tuinmeubelen uit voorraad leverbaar. Voor 18:00 besteld, morgen in huis (1)
      Lafuma Anytime Vouwstoel met armleuning
      • 03614210005273
      1
      deal
      169.95 EUR
    • Lafuma Next Voetenbank - Inklapbaar - Roze
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152646331.jpg
      Lafuma Lafuma Next Voetenbank - Inklapbaar - Roze Next Voetenbank - Inklapbaar - Roze Next Voetenbank - Inklapbaar - Roze Lafuma Next Voetenbank - Inklapbaar - Roze - van Lafuma in de categorie Campingvoetenbank. (1)
      Lafuma Next Voetenbank - Inklapbaar - Roze
      • 03614210014688
      1
      59.95 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Hartman DEFAULT
        • hartman
      • Fatboy DEFAULT
        • fatboy
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Hout DEFAULT
        • hout
      • RVS DEFAULT
        • roestvrijstaal
      • Kunststof DEFAULT
        • kunststof
      • Wit DEFAULT
        • wit
      • Grijs DEFAULT
        • grijs
    • Prijs (price):
      • Minder dan €100 (budget)
      • €100 - €150 (low)
      • €150 - €250 (medium)
      • €250 - €400 (high)
      • €400 of meer (highest)
    • Merk (brand):
      • Scab (scab)
      • Own (own)
      • Garden impressions (garden_impressions)
      • Hartman (hartman)
      • Intenso Furniture (intenso_furniture)
      • 4 Seasons Outdoor (4_seasons_outdoor)
      • 4SO (4so)
      • 21DEG (21deg)
      • Allibert (allibert)
      • Alterego (alterego)
      • Amazonas (amazonas)
      • Apple Bee (apple_bee)
      • Beliani (beliani)
      • Bellagio tuinmeubelen (bellagio_tuinmeubelen)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Borek (borek)
      • Buitengewoon Boet (buitengewoon_boet)
      • Central Park (central_park)
      • Coenbakker (coenbakker)
      • Cotoons (cotoons)
      • Cp (cp)
      • Crespo (crespo)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Décoris (de_coris)
      • Emob (emob)
      • Emu (emu)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Eurofleur Aanbieding (eurofleur_aanbieding)
      • Exotan (exotan)
      • Express (express)
      • Fatboy (fatboy)
      • Fermob (fermob)
      • Flos (flos)
      • Grosfillex (grosfillex)
      • Hartman tuinmeubelen (hartman_tuinmeubelen)
      • Haushalt (haushalt)
      • HAY (hay)
      • HK Living (hk_living)
      • Houe (houe)
      • Huismerk (huismerk)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Keter (keter)
      • Kettler (kettler)
      • LA SIESTA (la_siesta)
      • Lafuma (lafuma)
      • Lesli Living (lesli_living)
      • Lutra (lutra)
      • Made.com (made_com)
      • Madison (madison)
      • Magis (magis)
      • Manifesto furniture (manifesto_furniture)
      • Max & Luuk (max_luuk)
      • Menu (menu)
      • Mica (mica)
      • MOOS (moos)
      • Nampook (nampook)
      • No name (no_name)
      • Onbekend (onbekend)
      • Oosterik Home (oosterik_home)
      • Outdoor Living (outdoor_living)
      • Reke (reke)
      • Royal Seasons (royal_seasons)
      • Seletti (seletti)
      • SenS-Line (sens_line)
      • Sunburst (sunburst)
      • Suns (suns)
      • Sunyard Furniture (sunyard_furniture)
      • Supper club (supper_club)
      • Talen Buitenmeubelen (talen_buitenmeubelen)
      • Taste by 4 Seasons (taste_by_4_seasons)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Tuinmeubelland (tuinmeubelland)
      • Van der leeden (van_der_leeden)
      • VidaXL (vidaxl)
      • VIVERE (vivere)
      • Weltevree (weltevree)
      • Whkmp's Own (whkmp_s_own)
      • Woood (woood)
      • Zuiver (zuiver)
    • Type tuinstoel (tuinstoel_type):
      • Dining stoelen (dining_stoelen)
      • Garden Bench (garden_bench)
      • Garden Chair (garden_chair)
      • Hangmat met standaard (hangmat_met_standaard)
      • Hangstoel (hangstoel)
      • Lounge stoelen (lounge_stoelen)
      • Schommelstoelen (schommelstoelen)
      • Tuinbarstoelen (tuinbarstoelen)
      • Verstelbare stoelen (verstelbare_stoelen)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Paars (paars)
      • Roze (roze)
      • Rood (rood)
      • Oranje (oranje)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Blauw (blauw)
      • Transparant (transparant)
    • Stapelbaar (stapelbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Tuinstoel opties (tuinstoel_opties):
      • Inclusief armleuning (inclusief_armleuning)
      • Inklapbaar (inklapbaar)
      • Weerbestendig (weerbestendig)
    • Inklapbaar (inklapbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Kunststof (kunststof)
      • Wicker (wicker)
      • Staal (staal)
      • Hout (hout)
      • RVS (roestvrijstaal)
      • Polyester (polyester)
      • Textiel (textiel)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Stof (stof)
      • Metaal (metaal)
    • Aantal standen rugleuning (aantal_standen):
      • 0 (aantal_standen_0.0)
      • 1 (aantal_standen_1.0)
      • 3 (aantal_standen_3.0)
      • 5 (aantal_standen_5.0)
    • Inclusief armleuning (inclusief_armleuning):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Totale hoogte (hoogte_cm):
      • < 81 cm (hoogte_cm_1)
      • 81 cm - 85 cm (hoogte_cm_2)
      • 85 cm - 91 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 91 cm (hoogte_cm_4)
    • Zithoogte cm (zithoogte_cm):
      • < 44 cm (zithoogte_cm_1)
      • 44 cm - 45 cm (zithoogte_cm_2)
      • ≥ 45 cm (zithoogte_cm_3)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 52 cm (breedte_cm_1)
      • 52 cm - 57 cm (breedte_cm_2)
      • 57 cm - 63 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 63 cm (breedte_cm_4)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • < 48 cm (diepte_in_cm_1)
      • 48 cm - 57 cm (diepte_in_cm_2)
      • 57 cm - 62 cm (diepte_in_cm_3)
      • ≥ 62 cm (diepte_in_cm_4)
    • Gewicht (gewicht_kg):
      • < 3 kg (gewicht_kg_1)
      • 3 kg - 5 kg (gewicht_kg_2)
      • 5 kg - 7.8 kg (gewicht_kg_3)
      • ≥ 7.8 kg (gewicht_kg_4)
    • Inclusief kussen (inclusief_kussen):
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl