x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Hozelock Plus Slangenwagen 60M

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Hozelock Plus Slangenwagen 60M
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Hozelock Plus Slangenwagen 60M
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Hozelock Plus Slangenwagen 60M
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102455279.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/114606161.jpg?ts=1
Hozelock Hozelock Plus Slangenwagen 60M Plus Slangenwagen 60M Plus Slangenwagen 60M Hozelock Euro Cart slangenwagen voor 60 meter (Ø 12,5 mm) slang. (1)
  • 05010646054157
1
  • Design
    • Materiaal: Kunststof
    • Kleur: Grijs, Groen
  • 94.49 94.49 EUR 1
    1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Hozelock Euro Cart slangenwagen voor 60 meter (Ø 12,5 mm) slang.94.49, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Talentools - Professionele Haspel - Met Gele Tuinslang - 50 M
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187605766.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158832020.jpg?ts=1
      Talentools Talentools - Professionele Haspel - Met Gele Tuinslang - 50 M - Professionele Haspel - Met Gele Tuinslang - 50 M - Professionele Haspel - Met Gele Tuinslang - 50 M Talen Tools - Professionele Haspel - Met Gele Tuinslang - 50 m (1)
      Talentools - Professionele Haspel - Met Gele Tuinslang - 50 M
      • 05413701032518
      1
    • Holzmann Slanghaspel WSR40RPO - 40m - Verrijdbaar
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199094482.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199045515.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199094781.jpg?ts=1
      Holzmann Holzmann Slanghaspel WSR40RPO - 40m - Verrijdbaar Slanghaspel WSR40RPO - 40m - Verrijdbaar Slanghaspel WSR40RPO - 40m - Verrijdbaar Holzmann Maschinen WSR40PRO Tuinslanghaspel 1 stuk(s) (1)
      Holzmann Slanghaspel WSR40RPO - 40m - Verrijdbaar
      • 09120058378195
      1
    • Talentools - Tuinslang - 50 Meter - 1" Inch - No Torsion White Plus
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187605417.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223673395.jpg?ts=1
      Talentools Talentools - Tuinslang - 50 Meter - 1" Inch - No Torsion White Plus - Tuinslang - 50 Meter - 1" Inch - No Torsion White Plus - Tuinslang - 50 Meter - 1" Inch - No Torsion White Plus Deze getricoteerde gele tuinslang (no torsion white plus) is geschikt voor het verplaatsen van water op een grote afstand. Hij heeft een doorsnede van 1 inch en een lengte van 50m. Voor het aansluiten van de tuinslang op de kraan is een (1)
      Talentools - Tuinslang - 50 Meter - 1" Inch - No Torsion White Plus
      • 04007360590048
      1
    • Talentools Haspel, volledig verzinkt, gemonteerd 50M - 1/2" met gele tuinslang en 3/4" pvc koppelingen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187598235.jpg?ts=1
      Talentools Talentools Haspel, volledig verzinkt, gemonteerd 50M - 1/2" met gele tuinslang en 3/4" pvc koppelingen Haspel, volledig verzinkt, gemonteerd 50M - 1/2" met gele tuinslang en 3/4" pvc koppelingen Haspel, volledig verzinkt, gemonteerd 50M - 1/2" met gele tuinslang en 3/4" pvc koppelingen Deze haspel is al gemonteerd met een 50 meter 5/8 inch getricoteerd gele slang en de bijhorende 3/4 inch snelkoppelingen. De haspel heeft een stevige voet zodat de haspel niet snel kantelt. De haspel is voorzien van twee wielen zodat u d (1)
      Talentools Haspel, volledig verzinkt, gemonteerd 50M - 1/2" met gele tuinslang en 3/4" pvc koppelingen
      • 05413701019373
      1
    • min
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 52.50
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 52.50
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 52.50
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 52.50
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 52.50
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 52.50
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 52.50
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 52.50
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 52.50
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 52.50
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 52.50
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 52.50
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 103.49
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 103.49
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 103.49
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 103.49
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 103.49
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 103.49
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 103.49
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 103.49
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 103.49
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 103.49
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 103.49
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 103.49
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 103.49
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 103.49
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 103.49
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 103.49
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 103.49
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 103.49
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 103.49
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 103.49
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 103.49
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 103.49
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 103.49
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 103.49
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 103.49
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 103.49
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 103.49
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 103.49
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 103.49
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 103.49
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 103.49
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 103.49
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 103.49
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 103.49
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 103.49
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 103.49
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 103.49
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 103.49
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 103.49
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 103.49
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 103.49
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 103.49
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 103.49
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 103.49
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 103.49
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 103.49
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 103.49
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 103.49
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 103.49
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 103.49
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 103.49
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 91.83
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 91.83
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 91.83
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 91.83
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 91.83
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 91.83
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 91.83
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 91.83
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 91.83
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 91.83
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 91.83
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 91.83
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 91.83
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 91.83
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 91.83
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 91.83
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 91.83
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 91.83
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 91.83
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 91.83
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 91.83
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 91.83
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 91.83
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 91.83
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 91.83
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 91.83
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 91.83
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 91.83
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 98.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 98.99
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 94.49
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 94.49
    • partner@vergelijk.nl