x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er tuinbanken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Whkmp's Own tuinbank

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in tuinbank categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Whkmp's Own loungebank Java
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156251267.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156251268.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156251266.jpg
      Whkmp's Own Whkmp's Own loungebank Java loungebank Java loungebank Java Plof neer in deze robuuste loungebank Java van het merk whkmp's own en ontspan! Deze extra diepe 2,5- zitsbank lijkt zo vanuit het binnen interieur te komen, maar is toch echt voor buiten. De bank is namelijk gemaakt van sterk en duurzaam acacia hout in combinatie met een sterk gevlochten polyester stof onder het zitkussen. De bank heeft een exotische uitstraling door de warme houtkleur en de mooie hoge armleuningen. Deze hoge armleuningen zorgen er voor dat je ook lekker knus met je rug tege... (1)
      Whkmp's Own loungebank Java
      • 08719542108694
      1
      deal
      499.00 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Twee-zits DEFAULT
        • aantal_personen_2.0
      • Drie-zits DEFAULT
        • aantal_personen_3.0
      • Weerbestendig DEFAULT
        • weerbestendig
      • Hout DEFAULT
        • hout
    • Merk (brand):
      • Sens-Line (sens_line)
      • Allibert (allibert)
      • Alterego (alterego)
      • Apple Bee (apple_bee)
      • Beliani (beliani)
      • Bellagio tuinmeubelen (bellagio_tuinmeubelen)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Brulo (brulo)
      • Buitengewoon Boet (buitengewoon_boet)
      • Central Park (central_park)
      • Cotoons (cotoons)
      • Emu (emu)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Exotan (exotan)
      • Express (express)
      • Fermob (fermob)
      • Forza furniture (forza_furniture)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Hartman (hartman)
      • HAY (hay)
      • Hillhout (hillhout)
      • HK Living (hk_living)
      • Huismerk (huismerk)
      • Intenso furniture (intenso_furniture)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kees smit collectie (kees_smit_collectie)
      • Kettler (kettler)
      • Lesli Living (lesli_living)
      • Made.com (made_com)
      • Manifesto furniture (manifesto_furniture)
      • Max & Luuk (max_luuk)
      • No name (no_name)
      • Nordal (nordal)
      • Outdoor Living (outdoor_living)
      • Own (own)
      • Perel (perel)
      • Pottery Pots (pottery_pots)
      • R&s design (r_s_design)
      • Rough furniture (rough_furniture)
      • Sunburst (sunburst)
      • Sunyard Furniture (sunyard_furniture)
      • Supper club (supper_club)
      • Talen Buitenmeubelen (talen_buitenmeubelen)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Wehkamp.Nl (wehkamp_nl)
      • Whkmp's Own (whkmp_s_own)
      • Wood4you (wood4you)
      • Woood (woood)
      • WOOOD Exclusive (woood_exclusive)
      • Xenos (xenos)
    • Prijs (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 - €150 (low)
      • €150 - €245 (medium)
      • > €245 (high)
    • Geschikt voor aantal personen (aantal_personen):
      • 2 (aantal_personen_2.0)
      • 3 (aantal_personen_3.0)
      • 4 (aantal_personen_4.0)
      • 6 (aantal_personen_6.0)
    • Tuinbank opties (tuinbank_opties):
      • Inclusief armleuning (inclusief_armleuning)
      • Inclusief kussen (inclusief_kussen)
      • Inclusief rugleuning (inclusief_rugleuning)
      • Inklapbaar (inklapbaar)
      • Stapelbaar (stapelbaar)
      • Weerbestendig (weerbestendig)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Brons (brons)
      • Graniet (graniet)
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Polyester (polyester)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wicker (wicker)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Multi (multi)
    • Totale hoogte (hoogte_cm):
      • < 50 cm (hoogte_cm_1)
      • 50 cm - 80 cm (hoogte_cm_2)
      • 80 cm - 90 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 90 cm (hoogte_cm_4)
    • Zithoogte (zithoogte_cm):
      • 35 cm (zithoogte_cm_35.0)
      • 42 cm (zithoogte_cm_42.0)
      • 43 cm (zithoogte_cm_43.0)
      • 44 cm (zithoogte_cm_44.0)
      • 45 cm (zithoogte_cm_45.0)
      • 46 cm (zithoogte_cm_46.0)
      • 52 cm (zithoogte_cm_52.0)
    • Zitdiepte (zitdiepte):
      • < 49 cm (zitdiepte_1)
      • 49 cm - 56 cm (zitdiepte_2)
      • 56 cm - 62 cm (zitdiepte_3)
      • ≥ 62 cm (zitdiepte_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 60 cm (breedte_cm_1)
      • 60 cm - 90 cm (breedte_cm_2)
      • 90 cm - 135 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 135 cm (breedte_cm_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl