x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er tuinbanken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Wehkamp.Nl tuinbank

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in tuinbank categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Wehkamp.Nl Opbergbank
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/108740389.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144493884.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143225637.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118249543.jpg
      Wehkamp.Nl Wehkamp.Nl Opbergbank Opbergbank Opbergbank Bank pp 130x60x85cm. De Bank pp 130x60x85 cm is een schitterend tuinmeubel van Nampook. Het bovenstaande artikel wordt tegen een zeer scherpe prijs-kwaliteitsverhouding aangeboden. Dit heeft echter invloed op de levensduur. Er wordt 1 artikel geleverd. Indien er meerdere artikelen op de foto staan wordt het artikel geleverd dat het grootst is afgebeeld op de foto, bij twijfel neem contact met ons op. Uit onze collectie tuinmeubelen. Van het merk Nampook maar met Warentuin - kwaliteit & servic... (49)
      Wehkamp.Nl Opbergbank
      • 08719202038781
      4
      good_buy
      108.98 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Twee-zits DEFAULT
        • aantal_personen_2.0
      • Drie-zits DEFAULT
        • aantal_personen_3.0
      • Weerbestendig DEFAULT
        • weerbestendig
      • Hout DEFAULT
        • hout
    • Merk (brand):
      • Sens-Line (sens_line)
      • Allibert (allibert)
      • Alterego (alterego)
      • Apple Bee (apple_bee)
      • Beliani (beliani)
      • Bellagio tuinmeubelen (bellagio_tuinmeubelen)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Brulo (brulo)
      • Buitengewoon Boet (buitengewoon_boet)
      • Central Park (central_park)
      • Cotoons (cotoons)
      • Emu (emu)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Exotan (exotan)
      • Express (express)
      • Fermob (fermob)
      • Forza furniture (forza_furniture)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Hartman (hartman)
      • HAY (hay)
      • Hillhout (hillhout)
      • HK Living (hk_living)
      • Huismerk (huismerk)
      • Intenso furniture (intenso_furniture)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kees smit collectie (kees_smit_collectie)
      • Kettler (kettler)
      • Lesli Living (lesli_living)
      • Made.com (made_com)
      • Manifesto furniture (manifesto_furniture)
      • Max & Luuk (max_luuk)
      • No name (no_name)
      • Nordal (nordal)
      • Outdoor Living (outdoor_living)
      • Own (own)
      • Perel (perel)
      • Pottery Pots (pottery_pots)
      • R&s design (r_s_design)
      • Rough furniture (rough_furniture)
      • Sunburst (sunburst)
      • Sunyard Furniture (sunyard_furniture)
      • Supper club (supper_club)
      • Talen Buitenmeubelen (talen_buitenmeubelen)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Wehkamp.Nl (wehkamp_nl)
      • Whkmp's Own (whkmp_s_own)
      • Wood4you (wood4you)
      • Woood (woood)
      • WOOOD Exclusive (woood_exclusive)
      • Xenos (xenos)
    • Prijs (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 - €150 (low)
      • €150 - €245 (medium)
      • > €245 (high)
    • Geschikt voor aantal personen (aantal_personen):
      • 2 (aantal_personen_2.0)
      • 3 (aantal_personen_3.0)
      • 4 (aantal_personen_4.0)
      • 6 (aantal_personen_6.0)
    • Tuinbank opties (tuinbank_opties):
      • Inclusief armleuning (inclusief_armleuning)
      • Inclusief kussen (inclusief_kussen)
      • Inclusief rugleuning (inclusief_rugleuning)
      • Inklapbaar (inklapbaar)
      • Stapelbaar (stapelbaar)
      • Weerbestendig (weerbestendig)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Brons (brons)
      • Graniet (graniet)
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Polyester (polyester)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wicker (wicker)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Multi (multi)
    • Totale hoogte (hoogte_cm):
      • < 50 cm (hoogte_cm_1)
      • 50 cm - 80 cm (hoogte_cm_2)
      • 80 cm - 90 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 90 cm (hoogte_cm_4)
    • Zithoogte (zithoogte_cm):
      • 35 cm (zithoogte_cm_35.0)
      • 42 cm (zithoogte_cm_42.0)
      • 43 cm (zithoogte_cm_43.0)
      • 44 cm (zithoogte_cm_44.0)
      • 45 cm (zithoogte_cm_45.0)
      • 46 cm (zithoogte_cm_46.0)
      • 52 cm (zithoogte_cm_52.0)
    • Zitdiepte (zitdiepte):
      • < 49 cm (zitdiepte_1)
      • 49 cm - 56 cm (zitdiepte_2)
      • 56 cm - 62 cm (zitdiepte_3)
      • ≥ 62 cm (zitdiepte_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 60 cm (breedte_cm_1)
      • 60 cm - 90 cm (breedte_cm_2)
      • 90 cm - 135 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 135 cm (breedte_cm_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl