x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er tuinbanken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Wehkamp.Nl tuinbank

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in tuinbank categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Wehkamp.Nl Opbergbank
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/108740389.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157063851.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144493884.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143225637.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118249543.jpg
      Wehkamp.Nl Wehkamp.Nl Opbergbank Opbergbank Opbergbank Tuinbank Kussenbox 130 x 60 x 85 cm Deze tuinbank is modern, comfortabel en ook nog eens praktisch! De tuinbank is voorzien van opslagruimte in het zitgedeelte waar je veel spullen in kwijt kan. De box heeft een inhoud van 280 liter en is daarmee groot genoeg om alle kussens in op te bergen. De tuinbank is weerbestendig en heeft daarom altijd een droge opslagplaats voor je kussens. - Materiaal: kunststof- Afmetingen: 130 x 60 x 85 cm Inhoud: Tuinbank Kussenbox 130 x 60 x 85 cm (14)
      Wehkamp.Nl Opbergbank
      • 08719202038781
      2
      good_buy
      124.99 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Twee-zits DEFAULT
        • aantal_personen_2.0
      • Drie-zits DEFAULT
        • aantal_personen_3.0
      • Weerbestendig DEFAULT
        • weerbestendig
      • Hout DEFAULT
        • hout
    • Merk (brand):
      • Sens-Line (sens_line)
      • 4 Seasons Outdoor (4_seasons_outdoor)
      • 4SO (4so)
      • Allibert (allibert)
      • Alterego (alterego)
      • Apple Bee (apple_bee)
      • Beliani (beliani)
      • Bellagio tuinmeubelen (bellagio_tuinmeubelen)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Brulo (brulo)
      • Buitengewoon Boet (buitengewoon_boet)
      • Central Park (central_park)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Cotoons (cotoons)
      • Emu (emu)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Exotan (exotan)
      • Express (express)
      • Fermob (fermob)
      • Forza furniture (forza_furniture)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Hartman (hartman)
      • HAY (hay)
      • Hillhout (hillhout)
      • HK Living (hk_living)
      • Houe (houe)
      • Intenso furniture (intenso_furniture)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kees smit collectie (kees_smit_collectie)
      • Keter (keter)
      • Kettler (kettler)
      • Lesli Living (lesli_living)
      • Made.com (made_com)
      • Manifesto furniture (manifesto_furniture)
      • Max & Luuk (max_luuk)
      • MOOS (moos)
      • No name (no_name)
      • Nordal (nordal)
      • Outdoor Living (outdoor_living)
      • Own (own)
      • Perel (perel)
      • Pottery Pots (pottery_pots)
      • Reke (reke)
      • Rough furniture (rough_furniture)
      • Scab (scab)
      • Sophie (sophie)
      • Sunburst (sunburst)
      • Sunyard Furniture (sunyard_furniture)
      • Supper club (supper_club)
      • Talen Buitenmeubelen (talen_buitenmeubelen)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Van der leeden (van_der_leeden)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Wehkamp.Nl (wehkamp_nl)
      • Weltevree (weltevree)
      • Wood4you (wood4you)
    • Prijs (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 - €150 (low)
      • €150 - €245 (medium)
      • > €245 (high)
    • Geschikt voor aantal personen (aantal_personen):
      • 2 (aantal_personen_2.0)
      • 3 (aantal_personen_3.0)
      • 4 (aantal_personen_4.0)
      • 6 (aantal_personen_6.0)
    • Tuinbank opties (tuinbank_opties):
      • Inclusief armleuning (inclusief_armleuning)
      • Inclusief kussen (inclusief_kussen)
      • Inclusief rugleuning (inclusief_rugleuning)
      • Stapelbaar (stapelbaar)
      • Weerbestendig (weerbestendig)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Brons (brons)
      • Graniet (graniet)
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Polyester (polyester)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Steigerhout (steigerhout)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wicker (wicker)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Multi (multi)
    • Totale hoogte (hoogte_cm):
      • < 45 cm (hoogte_cm_1)
      • 45 cm - 75 cm (hoogte_cm_2)
      • 75 cm - 90 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 90 cm (hoogte_cm_4)
    • Zithoogte (zithoogte_cm):
      • 42 cm (zithoogte_cm_42.0)
      • 43 cm (zithoogte_cm_43.0)
      • 44 cm (zithoogte_cm_44.0)
      • 45 cm (zithoogte_cm_45.0)
      • 46 cm (zithoogte_cm_46.0)
      • 52 cm (zithoogte_cm_52.0)
    • Zitdiepte (zitdiepte):
      • < 51 cm (zitdiepte_1)
      • 51 cm - 58 cm (zitdiepte_2)
      • 58 cm - 62 cm (zitdiepte_3)
      • ≥ 62 cm (zitdiepte_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 45 cm (breedte_cm_1)
      • 45 cm - 85 cm (breedte_cm_2)
      • 85 cm - 140 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 140 cm (breedte_cm_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl