x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

vidaXL Tuinvoetenbanken 2 st met kussens massief grenenhout

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews vidaXL Tuinvoetenbanken 2 st met kussens massief grenenhout
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties vidaXL Tuinvoetenbanken 2 st met kussens massief grenenhout
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
vidaXL Tuinvoetenbanken 2 st met kussens massief grenenhout
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223909490.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230719076.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233669773.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228615440.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228615444.jpg?ts=1
vidaXL vidaXL Tuinvoetenbanken 2 st met kussens massief grenenhout Tuinvoetenbanken 2 st met kussens massief grenenhout Tuinvoetenbanken 2 st met kussens massief grenenhout vidaXL Tuinvoetenbanken 2 st met kussens massief grenenhout (1)
  • 08720286473832
3
  • Design
    • Materiaal: Hout
    • Kleur: Wit
  • 99.99 134.00 EUR 199
    4
    • Vida XL.nl Vida XL.nl
      3.6438528885588184 (7)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.10/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Deze voetenbank is een ideale keuze om te ontspannen en te genieten van het weer, een dutje te doen of een praatje te maken met familie e...99.99, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      vidaXL Tuinvoetenbanken 2 st met kussens massief grenenhout99.99, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Praxis.nl Praxis.nl
      8.210824395596616 (5)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.10/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Deze voetenbank is een ideale keuze om te ontspannen en te genieten van het weer, een dutje te doen of een praatje te maken met familie e...134.00, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Praxis Dordrecht Praxis Dordrecht
      7.2 (1)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.10/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Deze voetenbank is een ideale keuze om te ontspannen en te genieten van het weer, een dutje te doen of een praatje te maken met familie e...134.00, 4.647535899999999, 51.8047057 NONE
      196
  • 0 0
    • SenS-Line 2-zits Houten tuinbank Semmy 120 cm - wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230760015.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230542122.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224819906.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/214809579.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222291466.jpg?ts=1
      SenS-Line SenS-Line 2-zits Houten tuinbank Semmy 120 cm - wit 2-zits Houten tuinbank Semmy 120 cm - wit 2-zits Houten tuinbank Semmy 120 cm - wit Dit meubel is gemaakt van grenenhout met het FSC-keurmerk. Zet deze stijlvolle bank bijvoorbeeld in je voortuin, op je terras of op een andere plek in je tuin. De armleuningen en de rugleuning zijn voorgemonteerd, zodat je de tuinbank in een handomdraai in elkaar hebt gezet. Omdat dit meubel is behandeld, kun je het direct gebruiken. Om zo lang mogelijk plezier van dit meubel te hebben, is het belangrijk het goed te onderhouden. Behandel deze bank met een beits, lak of verf en zet het meubel in de winter binnen, op een droge plek. Zo heb je lang plezier van je houten tuinmeubelen. Afmeting (LxBxH) 120x49x84 cm Zithoogte 55 cm Aantal zitplaatsen 3 Materiaal 100% FSC goedgekeurd hardhout Kleur Wit (ook verkrijgbaar in grijs) Gewicht 15 kg Bekijk ook zeker al onze andere tuinbanken op Tuinbanken kopen? Laagste prijsgarantie - Intens Wonen (1)
      SenS-Line 2-zits Houten tuinbank Semmy 120 cm - wit
      • 08720289831417
      2
    • Goossens Tuinbank Diego, 1 zits
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/214838439.jpg?ts=1
      Goossens Goossens Tuinbank Diego, 1 zits Tuinbank Diego, 1 zits Tuinbank Diego, 1 zits Loungestoel Diego is een trendy stoel voor jouw loungehoek in de tuin. Geniet van een koud drankje tijdens een zwoele zomeravond op stoel Diego. De zitting en rugleuning hebben veel weg van het welbekende webbing, maar dan in een modern jasje. De loungestoel is gemaakt van een aluminium frame in combinatie met het weersbestendige olefin. Olefin is super sterk, vlek- en waterbestendig en verkleurt niet. Met loungestoel Diego is jouw tuin dan ook klaar voor de zomer! (1)
      Goossens Tuinbank Diego, 1 zits
      • 05414536977685
      1
    • 4 Seasons Outdoor Outdoor Fortuna loungebank links of rechts - donker grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223665096.jpg?ts=1
      4 Seasons Outdoor 4 Seasons Outdoor Outdoor Fortuna loungebank links of rechts - donker grijs Outdoor Fortuna loungebank links of rechts - donker grijs Outdoor Fortuna loungebank links of rechts - donker grijs Op zoek naar een comfortabele en strakke loungebank met een twist? Loungebank Fortuna van het kwaliteitsmerk 4 Seasons is met het sterke aluminium frame en de afwerking met hout en rope een echte aanwinst voor in de tuin. De Fortuna loungebank, links of rechts, van het kwaliteitsmerk 4 Seasons outdoor is een echte aanwinst! Het sterke onderstel is gemaakt van onderhoudsvrij roestvrijstaal en de rugleuning is afgewerkt met rope. Het platform aan de zijkant is afgewerkt met teakhout. Dat geeft de loungebank een strakke uitstraling. Het rope is speciaal ontworpen voor buitengebruik. Rope heeft een binnenkern van polypropyleen en een buitenkern van Olefin. Deze combinatie zorgt ervoor dat het rope water en vuil afstotend en schimmelwerend is. Het rope heeft een hoge UV bescherming waardoor de stof niet warm wordt in de zon. De Fortuna serie bestaat uit meerdere elementen: een 2-zits element links en rechts, een hoekelement en een loungetafel. Door het combineren van meerdere elementen (1)
      4 Seasons Outdoor Outdoor Fortuna loungebank links of rechts - donker grijs
      • 08720087009582
      1
      deal
    • Goossens Tuinbank Fiori, Rugleuning
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228890065.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/214838467.jpg?ts=1
      Goossens Goossens Tuinbank Fiori, Rugleuning Tuinbank Fiori, Rugleuning Tuinbank Fiori, Rugleuning Rugleuning Fiori maakt bank Fiori nóg comfortabeler. Met de lage rugleuning kun je heerlijk ontspannen van het mooie weer genieten. De verticale strepen op het kussen geven een frisse, trendy look. De rugleuning is gemaakt van de sneldrogende quick dry foam vulling met agora stof. Agora wordt veel gebruikt voor tuinmeubelen, want deze kwalitatieve stof is waterafstotend en vlekbestendig. Een zomerse regenbui is dus geen enkel probleem voor rugleuning Fiori. (1)
      Goossens Tuinbank Fiori, Rugleuning
      • 05414536979467
      1
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 145.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 145.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 145.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 145.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 145.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 145.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 145.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 145.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 145.99
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 151.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 151.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 151.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 151.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 151.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 151.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 151.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 151.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 151.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 151.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 151.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 151.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 151.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 151.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 151.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 151.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 151.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 151.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 151.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 151.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 151.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 151.99
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 151.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 151.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 151.99
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 151.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 151.99
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 151.99
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 151.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 151.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 151.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 151.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 151.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 151.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 151.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 151.99
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 151.99
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 151.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 151.99
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 151.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 151.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 151.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 151.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 151.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 151.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 151.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 151.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 151.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 151.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 151.99
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 147.20
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 147.20
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 147.20
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 147.20
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 147.20
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 151.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 151.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 151.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 151.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 151.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 151.99
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 151.99
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 151.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 151.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 151.99
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 151.99
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 147.20
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 147.20
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 147.20
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 147.20
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 147.20
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 138.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 138.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 138.00
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 138.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 147.20
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 147.20
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 103.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 103.99
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 103.99
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 103.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 103.99
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 103.99
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 103.99
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 103.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 103.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 103.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 103.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 103.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 103.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 103.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 103.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 103.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 103.99
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 103.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 103.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 103.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 103.99
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 103.99
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 103.81
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 103.81
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 103.81
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 103.81
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 103.81
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 103.81
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 103.81
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 103.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 103.99
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 102.80
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 102.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 102.99
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 103.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 103.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 103.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 103.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 103.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 103.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 103.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 103.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 103.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 103.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 103.99
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 103.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 103.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 103.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 103.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 103.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 103.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 103.99
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 103.99
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 103.99
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 103.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 103.99
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 103.99
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 103.99
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 103.99
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 103.99
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 116.99
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 116.99
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 99.20
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 99.20
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 116.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 116.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 114.24
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 116.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 116.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 112.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 114.20
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 114.20
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 114.20
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 114.20
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 114.20
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 116.99
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 114.99
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 114.99
      • Sat Oct 15 02:00:00 CEST 2022 116.99
      • Sun Oct 16 02:00:00 CEST 2022 116.99
      • Mon Oct 17 02:00:00 CEST 2022 116.99
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 116.99
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 112.99
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 111.99
      • Sun Oct 30 02:00:00 CEST 2022 116.99
      • Mon Oct 31 01:00:00 CET 2022 109.99
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 116.99
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 114.99
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 114.99
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 110.99
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 112.99
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 112.99
      • Mon Nov 07 01:00:00 CET 2022 114.20
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 114.20
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 111.99
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 111.99
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 115.20
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 116.99
      • Sun Nov 13 01:00:00 CET 2022 111.99
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 111.99
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 114.60
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 114.60
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 114.99
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 114.99
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 116.99
      • Sun Nov 20 01:00:00 CET 2022 114.99
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 114.99
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 109.99
      • Wed Nov 23 01:00:00 CET 2022 114.99
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 111.99
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 112.50
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 99.99
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 99.99
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 99.99
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 99.99
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 99.99
    • partner@vergelijk.nl