x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er tuinbanken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Tierra Outdoor tuinbank

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in tuinbank categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Tierra Outdoor Cordoba Teak Bench 120cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141632597.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/90775112.jpg
      Tierra Outdoor Tierra Outdoor Cordoba Teak Bench 120cm Cordoba Teak Bench 120cm Cordoba Teak Bench 120cm Cordoba Teak Bench 120 cm Tierra Outdoor. Voor zo n bank van gecertificeerd massief teakhout is altijd wel een leuk plekje te vinden in uw voor- of achtertuin, balkon of terras. De bank is 120 cm lang. Uit onze collectie tuinmeubelen. Van het merk Tierra Outdoor maar met Warentuin - kwaliteit & services. Warentuin heeft alles voor huis, tuin en dier! Cordoba Teak Bench 120cm, dit komt uit het assortiment banken, koop hem gemakkelijk en goedkoop online! Dit product verkopen wij per stuk tenzij... (1)
      Tierra Outdoor Cordoba Teak Bench 120cm
      • 08718657659725
      1
      deal
      158.99 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Twee-zits DEFAULT
        • aantal_personen_2.0
      • Drie-zits DEFAULT
        • aantal_personen_3.0
      • Weerbestendig DEFAULT
        • weerbestendig
      • Hout DEFAULT
        • hout
    • Merk (brand):
      • Sens-Line (sens_line)
      • Allibert (allibert)
      • Alterego (alterego)
      • AnLi Style (anli_style)
      • Apple Bee (apple_bee)
      • Beliani (beliani)
      • Bellagio tuinmeubelen (bellagio_tuinmeubelen)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Brulo (brulo)
      • Buitengewoon Boet (buitengewoon_boet)
      • Central Park (central_park)
      • Cotoons (cotoons)
      • Emu (emu)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Exotan (exotan)
      • Express (express)
      • Fermob (fermob)
      • Forza furniture (forza_furniture)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Hartman (hartman)
      • HAY (hay)
      • Hillhout (hillhout)
      • HK Living (hk_living)
      • Huismerk (huismerk)
      • Intenso furniture (intenso_furniture)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kees smit collectie (kees_smit_collectie)
      • Keter (keter)
      • Kettler (kettler)
      • Lesli Living (lesli_living)
      • Made.com (made_com)
      • Manifesto furniture (manifesto_furniture)
      • Max & Luuk (max_luuk)
      • No name (no_name)
      • Nordal (nordal)
      • Outdoor Living (outdoor_living)
      • Own (own)
      • Perel (perel)
      • Pottery Pots (pottery_pots)
      • R&s design (r_s_design)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rough furniture (rough_furniture)
      • Skagerak (skagerak)
      • Sunburst (sunburst)
      • Sunyard Furniture (sunyard_furniture)
      • Supper club (supper_club)
      • Talen Buitenmeubelen (talen_buitenmeubelen)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Wehkamp.Nl (wehkamp_nl)
      • Wood4you (wood4you)
      • Woood (woood)
      • WOOOD Exclusive (woood_exclusive)
      • Xenos (xenos)
    • Prijs (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 - €150 (low)
      • €150 - €245 (medium)
      • > €245 (high)
    • Geschikt voor aantal personen (aantal_personen):
      • 2 (aantal_personen_2.0)
      • 3 (aantal_personen_3.0)
      • 4 (aantal_personen_4.0)
      • 5 (aantal_personen_5.0)
      • 6 (aantal_personen_6.0)
    • Tuinbank opties (tuinbank_opties):
      • Inclusief armleuning (inclusief_armleuning)
      • Inclusief kussen (inclusief_kussen)
      • Inclusief rugleuning (inclusief_rugleuning)
      • Inklapbaar (inklapbaar)
      • Stapelbaar (stapelbaar)
      • Weerbestendig (weerbestendig)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Brons (brons)
      • Graniet (graniet)
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Polyester (polyester)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wicker (wicker)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Multi (multi)
    • Totale hoogte (hoogte_cm):
      • < 50 cm (hoogte_cm_1)
      • 50 cm - 80 cm (hoogte_cm_2)
      • 80 cm - 90 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 90 cm (hoogte_cm_4)
    • Zithoogte (zithoogte_cm):
      • 35 cm (zithoogte_cm_35.0)
      • 41 cm (zithoogte_cm_41.0)
      • 42 cm (zithoogte_cm_42.0)
      • 43 cm (zithoogte_cm_43.0)
      • 44 cm (zithoogte_cm_44.0)
      • 45 cm (zithoogte_cm_45.0)
      • 46 cm (zithoogte_cm_46.0)
      • 52 cm (zithoogte_cm_52.0)
    • Zitdiepte (zitdiepte):
      • < 48 cm (zitdiepte_1)
      • 48 cm - 56 cm (zitdiepte_2)
      • 56 cm - 62 cm (zitdiepte_3)
      • ≥ 62 cm (zitdiepte_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 65 cm (breedte_cm_1)
      • 65 cm - 95 cm (breedte_cm_2)
      • 95 cm - 140 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 140 cm (breedte_cm_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl