x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er tuinbanken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    tuinbank

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in tuinbank categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Sunburst Outdoor Living loungebank Soho brick - grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/76213621.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115836964.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/117233098.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126893724.jpg
      Sunburst Sunburst Outdoor Living loungebank Soho brick - grijs Outdoor Living loungebank Soho brick - grijs Outdoor Living loungebank Soho brick - grijs Na een lange werkdag heerlijk ontspannen op eigen terras doet u met deze comfortabele loungebank Soho Brick. De loungebank biedt u een optimaal zitcomfort en is daarbij een aanwinst voor ieder terras, de bank biedt plaats aan minimaal drie personen. De loungebank is als losstaand element op uw terras te gebruiken maar is ook perfect te combineren met de lounge tuinstoel Soho Brick en de loungetafel Soho Brick. Een combinatie van deze meubelen vormt een complete loungeset. De loungebank is gem... (1)
      Sunburst Outdoor Living loungebank Soho brick - grijs
      • 08714365416063
      2
      804.99 EUR
    • Sunburst - Soho Coal loungebank - Bruin/Grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/76214900.jpg
      Sunburst Sunburst - Soho Coal loungebank - Bruin/Grijs - Soho Coal loungebank - Bruin/Grijs - Soho Coal loungebank - Bruin/Grijs Gezellig met het hele gezelschap buiten genieten van een drankje op een mooie zomerdag doet u in deze loungebank Soho Coal. De loungebank biedt plaats aan drie personen en zit zeer comfortabel door de bijgeleverde, stevige kussens. De rugleuningen van de bank zijn per deel verstelbaar zodat u ook even heerlijk weg kunt dromen in de bank. De loungebank is perfect te combineren met de loungestoel en loungetafel Soho Coal om een prachtige loungeset te creëren. Een combinatie van de tuinmeubelen ... (1)
      Sunburst - Soho Coal loungebank - Bruin/Grijs
      • 08714365429537
      1
      854.99 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Twee-zits DEFAULT
        • aantal_personen_2.0
      • Drie-zits DEFAULT
        • aantal_personen_3.0
      • Weerbestendig DEFAULT
        • weerbestendig
      • Hout DEFAULT
        • hout
    • Merk (brand):
      • Sens-Line (sens_line)
      • 4 Seasons Outdoor (4_seasons_outdoor)
      • 4SO (4so)
      • Allibert (allibert)
      • Alterego (alterego)
      • Apple Bee (apple_bee)
      • Beliani (beliani)
      • Bellagio tuinmeubelen (bellagio_tuinmeubelen)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Brulo (brulo)
      • Buitengewoon Boet (buitengewoon_boet)
      • Central Park (central_park)
      • Cotoons (cotoons)
      • Eezylife (eezylife)
      • Emu (emu)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Exotan (exotan)
      • Express (express)
      • Fermob (fermob)
      • Forza furniture (forza_furniture)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Hartman (hartman)
      • Hartman tuinmeubelen (hartman_tuinmeubelen)
      • HAY (hay)
      • Hillhout (hillhout)
      • HK Living (hk_living)
      • Houe (houe)
      • Intenso furniture (intenso_furniture)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kees smit collectie (kees_smit_collectie)
      • Lesli Living (lesli_living)
      • Made.com (made_com)
      • Manifesto furniture (manifesto_furniture)
      • Max & Luuk (max_luuk)
      • No name (no_name)
      • Outdoor Living (outdoor_living)
      • Perel (perel)
      • Pottery Pots (pottery_pots)
      • Pro Garden (pro_garden)
      • Reke (reke)
      • Rough furniture (rough_furniture)
      • Royal Seasons (royal_seasons)
      • Scab (scab)
      • Sophie (sophie)
      • Step2 (step2)
      • Sunburst (sunburst)
      • Sunyard Furniture (sunyard_furniture)
      • Supper club (supper_club)
      • Talen Buitenmeubelen (talen_buitenmeubelen)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Van der leeden (van_der_leeden)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Wehkamp.Nl (wehkamp_nl)
      • Weltevree (weltevree)
      • Whkmp's Own (whkmp_s_own)
      • Wood4you (wood4you)
      • Woodvision (woodvision)
    • Prijs (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 - €150 (low)
      • €150 - €245 (medium)
      • > €245 (high)
    • Geschikt voor aantal personen (aantal_personen):
      • 2 (aantal_personen_2.0)
      • 3 (aantal_personen_3.0)
      • 4 (aantal_personen_4.0)
      • 6 (aantal_personen_6.0)
    • Tuinbank opties (tuinbank_opties):
      • Inclusief armleuning (inclusief_armleuning)
      • Inclusief kussen (inclusief_kussen)
      • Inclusief rugleuning (inclusief_rugleuning)
      • Inklapbaar (inklapbaar)
      • Stapelbaar (stapelbaar)
      • Weerbestendig (weerbestendig)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Brons (brons)
      • Graniet (graniet)
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Polyester (polyester)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Steigerhout (steigerhout)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wicker (wicker)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Multi (multi)
    • Totale hoogte (hoogte_cm):
      • < 40 cm (hoogte_cm_1)
      • 40 cm - 50 cm (hoogte_cm_2)
      • 50 cm - 80 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 80 cm (hoogte_cm_4)
    • Zithoogte (zithoogte_cm):
      • 42 cm (zithoogte_cm_42.0)
      • 43 cm (zithoogte_cm_43.0)
      • 44 cm (zithoogte_cm_44.0)
      • 45 cm (zithoogte_cm_45.0)
      • 46 cm (zithoogte_cm_46.0)
    • Zitdiepte (zitdiepte):
      • < 43 cm (zitdiepte_1)
      • 43 cm - 56 cm (zitdiepte_2)
      • 56 cm - 62 cm (zitdiepte_3)
      • ≥ 62 cm (zitdiepte_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 40 cm (breedte_cm_1)
      • 40 cm - 65 cm (breedte_cm_2)
      • 65 cm - 120 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 120 cm (breedte_cm_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl