x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

SandersWoodWorks Amsterdam Tuinbank Steigerhout - 180Lx43Hx38D cm

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews SandersWoodWorks Amsterdam Tuinbank Steigerhout - 180Lx43Hx38D cm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties SandersWoodWorks Amsterdam Tuinbank Steigerhout - 180Lx43Hx38D cm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
SandersWoodWorks Amsterdam Tuinbank Steigerhout - 180Lx43Hx38D cm
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158786810.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/95899316.jpg?ts=1
SandersWoodWorks SandersWoodWorks Amsterdam Tuinbank Steigerhout - 180Lx43Hx38D cm Amsterdam Tuinbank Steigerhout - 180Lx43Hx38D cm Amsterdam Tuinbank Steigerhout - 180Lx43Hx38D cm Stoer en robuust steigerhout Stoer en robuust steigerhout Geschikt voor binnen en buiten Handgemaakt in Nederland (1)
  • 03263935111907
2
  • Design
    • Materiaal: Steigerhout
    • Kleur: Bruin
  • 139.00 151.00 EUR 2
    2
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Sanderswoodworks Amsterdam Tuinbank Steigerhout - 180Lx43Hx38D cm139.00, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Stoer en robuust steigerhout Stoer en robuust steigerhout Geschikt voor binnen en buiten Handgemaakt in Nederland151.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • 4 Seasons Outdoor Outdoor Altoro Loungebank Rechts - Groen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223744206.jpg?ts=1
      4 Seasons Outdoor 4 Seasons Outdoor Outdoor Altoro Loungebank Rechts - Groen Outdoor Altoro Loungebank Rechts - Groen Outdoor Altoro Loungebank Rechts - Groen 4 Seasons Outdoor Altoro Loungebank Rechts - Groen (1)
      4 Seasons Outdoor Outdoor Altoro Loungebank Rechts - Groen
      • 08720087006109
      2
      deal
    • vidaXL Tuinbank stapelbaar met kussen 128,5 cm massief teakhout
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223921491.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222886666.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/246245161.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222886674.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222886662.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Tuinbank stapelbaar met kussen 128,5 cm massief teakhout Tuinbank stapelbaar met kussen 128,5 cm massief teakhout Tuinbank stapelbaar met kussen 128,5 cm massief teakhout Voeg een vleugje elegantie toe aan je buitenruimte met deze uniek vormgegeven houten stapelbank! (1)
      vidaXL Tuinbank stapelbaar met kussen 128,5 cm massief teakhout
      • 08720286272084
      2
    • vidaXL Tuinbank Stapelbaar Met Kussen 128,5 Cm Massief Teakhout
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223778875.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222886686.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222878572.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222886691.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222886688.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Tuinbank Stapelbaar Met Kussen 128,5 Cm Massief Teakhout Tuinbank Stapelbaar Met Kussen 128,5 Cm Massief Teakhout Tuinbank Stapelbaar Met Kussen 128,5 Cm Massief Teakhout vidaXL Tuinbank stapelbaar met kussen 128,5 cm massief teakhout (1)
      vidaXL Tuinbank Stapelbaar Met Kussen 128,5 Cm Massief Teakhout
      • 08720286272091
      2
    • vidaXL Tuinbank Met Kussen 150 Cm Massief Teakhout
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235077100.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230705996.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230705992.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230705994.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230705990.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Tuinbank Met Kussen 150 Cm Massief Teakhout Tuinbank Met Kussen 150 Cm Massief Teakhout Tuinbank Met Kussen 150 Cm Massief Teakhout Op zoek naar een tijdloos en elegant zitmeubel dat duurzaam is en een verscheidenheid aan toepassingen biedt? Dan is deze houten tuinbank precies wat je zoekt! (1)
      vidaXL Tuinbank Met Kussen 150 Cm Massief Teakhout
      • 08720286269107
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 139.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 139.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 139.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 144.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 144.00
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 139.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 139.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 139.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 139.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 139.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 139.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 139.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 139.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 139.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 139.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 139.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 139.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 139.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 139.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 139.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 139.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 139.00
    • partner@vergelijk.nl