x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er tuinbanken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Kartell tuinbank

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in tuinbank categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Kartell Bubble Club Bank
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/69216805.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84558819.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84558820.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84558823.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84558821.jpg
      Kartell Kartell Bubble Club Bank Bubble Club Bank Bubble Club Bank Bubble Club Tuinbank Zwart (b) 189 X (d) 75 X (h) 76 Cm: maakt je interieur bijzonder! De Kartell Bubble Club bank is 80 centimeter hoog, 195 centimeter breed en 77 centimeter diep. De bank is gemaakt van polyethyleen kunststof en verkrijgbaar in de kleuren zinkwit, zwart, lichtgeel, lichtgroen, lichtgrijs en terracotta. Ondanks dat de Kartell Bubble Club bank van massief kunststof is gemaakt, weegt de bank maar 29,7 kilogram. Van de Kartell Bubble Club serie zijn ook een fauteuil en bijzetta... (5)
      Kartell Bubble Club Bank
      • 08058967073416
      1
      830.00 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Twee-zits DEFAULT
        • aantal_personen_2.0
      • Drie-zits DEFAULT
        • aantal_personen_3.0
      • Weerbestendig DEFAULT
        • weerbestendig
      • Hout DEFAULT
        • hout
    • Merk (brand):
      • Sens-Line (sens_line)
      • Allibert (allibert)
      • Alterego (alterego)
      • AnLi Style (anli_style)
      • Apple Bee (apple_bee)
      • Beliani (beliani)
      • Bellagio tuinmeubelen (bellagio_tuinmeubelen)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Brulo (brulo)
      • Buitengewoon Boet (buitengewoon_boet)
      • Central Park (central_park)
      • Cotoons (cotoons)
      • Emu (emu)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Exotan (exotan)
      • Express (express)
      • Fermob (fermob)
      • Forza furniture (forza_furniture)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Hartman (hartman)
      • HAY (hay)
      • Hillhout (hillhout)
      • HK Living (hk_living)
      • Huismerk (huismerk)
      • Intenso furniture (intenso_furniture)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kees smit collectie (kees_smit_collectie)
      • Kettler (kettler)
      • Lesli Living (lesli_living)
      • Made.com (made_com)
      • Manifesto furniture (manifesto_furniture)
      • Max & Luuk (max_luuk)
      • No name (no_name)
      • Nordal (nordal)
      • Outdoor Living (outdoor_living)
      • Own (own)
      • Perel (perel)
      • Pottery Pots (pottery_pots)
      • R&s design (r_s_design)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rough furniture (rough_furniture)
      • Skagerak (skagerak)
      • Sunburst (sunburst)
      • Sunyard Furniture (sunyard_furniture)
      • Supper club (supper_club)
      • Talen Buitenmeubelen (talen_buitenmeubelen)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Wehkamp.Nl (wehkamp_nl)
      • Wood4you (wood4you)
      • Woood (woood)
      • WOOOD Exclusive (woood_exclusive)
      • Xenos (xenos)
    • Prijs (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 - €150 (low)
      • €150 - €245 (medium)
      • > €245 (high)
    • Geschikt voor aantal personen (aantal_personen):
      • 2 (aantal_personen_2.0)
      • 3 (aantal_personen_3.0)
      • 4 (aantal_personen_4.0)
      • 5 (aantal_personen_5.0)
      • 6 (aantal_personen_6.0)
    • Tuinbank opties (tuinbank_opties):
      • Inclusief armleuning (inclusief_armleuning)
      • Inclusief kussen (inclusief_kussen)
      • Inclusief rugleuning (inclusief_rugleuning)
      • Inklapbaar (inklapbaar)
      • Stapelbaar (stapelbaar)
      • Weerbestendig (weerbestendig)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Brons (brons)
      • Graniet (graniet)
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Polyester (polyester)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Textiel (textiel)
      • Wicker (wicker)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Multi (multi)
    • Totale hoogte (hoogte_cm):
      • < 50 cm (hoogte_cm_1)
      • 50 cm - 80 cm (hoogte_cm_2)
      • 80 cm - 90 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 90 cm (hoogte_cm_4)
    • Zithoogte (zithoogte_cm):
      • 35 cm (zithoogte_cm_35.0)
      • 41 cm (zithoogte_cm_41.0)
      • 42 cm (zithoogte_cm_42.0)
      • 43 cm (zithoogte_cm_43.0)
      • 44 cm (zithoogte_cm_44.0)
      • 45 cm (zithoogte_cm_45.0)
      • 46 cm (zithoogte_cm_46.0)
      • 52 cm (zithoogte_cm_52.0)
    • Zitdiepte (zitdiepte):
      • < 48 cm (zitdiepte_1)
      • 48 cm - 56 cm (zitdiepte_2)
      • 56 cm - 62 cm (zitdiepte_3)
      • ≥ 62 cm (zitdiepte_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 60 cm (breedte_cm_1)
      • 60 cm - 95 cm (breedte_cm_2)
      • 95 cm - 140 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 140 cm (breedte_cm_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl