x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Salta Combo 427 cm Groen

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Salta Combo 427 cm Groen
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Salta Combo 427 cm Groen
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Salta Combo 427 cm Groen
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102843071.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106558010.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84483883.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151567630.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133701596.jpg?ts=1
Salta Salta Combo 427 cm Groen Combo 427 cm Groen Combo 427 cm Groen Deze Combo trampoline van het merk Salta wordt geleverd inclusief veiligheidsnet, zodat uw kind op een veilige manier kan genieten van het plezier van een t... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
  • 04897018415867
  • 586-14
6
  • Algemene kenmerken
    • trampoline type: Bovengronds
    • Inclusief trampoline functies: Veiligheidsnet
    • Montuur materiaal: Staal
    • Garantie: 2 jaar
    • Geslacht: Jongens, Unisex, Meisjes, Kinderen
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 427 cm
    • Hoogte: 88 cm
    • Doorsnede (cm): 427 cm
    • Gewicht: 81 kg
    • Lengte: 427 cm
  • Prestatie
    • Maximum gewicht: 150 kg
  • Design
    • Kleur: Groen
    • Vorm: Cirkel
    • Materiaal: Staal, Kunststof, Roestvrijstaal
  • Functies
    • Veiligheidsnet: Ja
  • Technische details
    • Number of springs: 80
  • Leeftijd
    • Leeftijdsindicatie: 4+, 6+
  • Ergonomie
    • Aantal poten: 4
  • 534.61 629.00 EUR 6
    6
    • Trampolines.nl Trampolines.nl
      Salta trampoline 427 met veiligheidsnet is een trampoline die 4 poten heeft en het staalwerk is 1.5 mm dik. De trampoline rand is 2,5 cm ...534.61, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Betersport.nl Betersport.nl
      5.326743040705972 (28)
      De Trampoline - Salta Combo - 427 cm - Groen van Salta is een uitstekende trampoline voor thuisgebruik. Dankzij de afmetingen van 427 x 8...
      552.75, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Thystoys.nl Thystoys.nl
      Salta trampoline 427 met veiligheidsnet is een trampoline die 4 poten heeft en het staalwerk is 1,5 mm dik. De trampoline rand is 2,5 cm ...629.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Fun Fun
      De Salta Combo is een echte klassieker uit de Salta collectie en biedt een uitstekende balans tussen veiligheid, kwaliteit en duurzaamhei...629.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Etrias Etrias
      5.0 (2)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bestel Trampoline Salta Combo 427 + Safety Net Groen online. Bekijk alle Trampoline van het merk Salta bij Etrias.629.00, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Tuintoebehoren.nl Tuintoebehoren.nl
      Deze Combo trampoline van het merk Salta wordt geleverd inclusief veiligheidsnet, zodat uw kind op een veilige manier kan genieten van he...629.00, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Viking Choice Trampoline met net - 465 cm - 15 FT - zwart - tot 150 kg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/248203341.jpg?ts=1
      Viking Choice Viking Choice Trampoline met net - 465 cm - 15 FT - zwart - tot 150 kg Trampoline met net - 465 cm - 15 FT - zwart - tot 150 kg Trampoline met net - 465 cm - 15 FT - zwart - tot 150 kg Trampoline met net - 465 cm - 15 FT - zwart - tot 150 kg (1)
      Viking Choice Trampoline met net - 465 cm - 15 FT - zwart - tot 150 kg
      • 08720602866171
      1
    • Exit Silhouette trampoline 305x214 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231908885.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231908893.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231908889.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231908891.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231908896.jpg?ts=1
      Exit Exit Silhouette trampoline 305x214 cm Silhouette trampoline 305x214 cm Silhouette trampoline 305x214 cm De EXIT Silhouette trampoline op poten is een rechthoekige trampoline. Het veiligheidsnet, dat standaard wordt meegeleverd met de trampoline op poten, is voorzien van gebogen staanders zodat het net strakgespannen staat. De hoogwaardige beschermrand dekt de gegalvaniseerde veren volledig af en is voorzien van een speciaal ontwikkeld voetbeschermingssysteem, zodat je voet niet tussen de veren kan komen. De stevige veren staan garant voor goede sprongkracht. Het frame van de Silhouette trampoline is gegalvaniseerd en gepoedercoat zodat roest geen kans maakt. Op de rechthoekige EXIT Silhouette trampolines beleef je eindeloos veel springplezier! (1)
      Exit Silhouette trampoline 305x214 cm
      1
    • Exit Silhouette trampoline Ø427 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231908658.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231908663.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231908662.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231908660.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231908661.jpg?ts=1
      Exit Exit Silhouette trampoline Ø427 cm Silhouette trampoline Ø427 cm Silhouette trampoline Ø427 cm De EXIT Silhouette trampoline op poten is een ronde trampoline van goede kwaliteit. Het veiligheidsnet, dat standaard wordt meegeleverd met de trampoline op poten, is voorzien van gebogen staanders zodat het net strakgespannen staat. De hoogwaardige beschermrand dekt de gegalvaniseerde veren volledig af en is voorzien van een speciaal ontwikkeld voetbeschermingssysteem, zodat je voet niet tussen de veren kunt komen. De stevige veren staan garant voor goede sprongkracht. Het frame van de Silhouette trampoline is gegalvaniseerd en gepoedercoat zodat roest geen kans maakt. Beleef eindeloos veel springplezier op de EXIT Silhouette trampolines! (1)
      Exit Silhouette trampoline Ø427 cm
      1
    • Game on sport Jumpline Trampoline met Veiligheidsnet 305 cm (10ft) - Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207073142.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207073143.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207073144.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226437848.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225637821.jpg?ts=1
      Game on sport Game on sport Jumpline Trampoline met Veiligheidsnet 305 cm (10ft) - Zwart Jumpline Trampoline met Veiligheidsnet 305 cm (10ft) - Zwart Jumpline Trampoline met Veiligheidsnet 305 cm (10ft) - Zwart Fabrikant: Game On Sport (1)
      Game on sport Jumpline Trampoline met Veiligheidsnet 305 cm (10ft) - Zwart
      • 08712051050928
      • 2002678
      3
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 611.00
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 614.10
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 614.10
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 611.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 614.10
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 628.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 628.95
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 611.00
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 614.10
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 628.95
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 611.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 608.00
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 628.95
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 628.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 628.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 628.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 628.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 628.95
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 528.70
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 628.95
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 528.70
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 628.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 628.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 628.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 628.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 628.95
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 627.84
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 627.84
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 541.84
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 541.84
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 541.84
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 541.84
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 530.99
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 426.55
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 426.55
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 426.55
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 426.55
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 426.55
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 426.55
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 426.55
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 426.55
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 426.55
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 426.55
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 426.55
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 426.55
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 462.07
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 459.80
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 459.80
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 457.50
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 457.50
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 478.42
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 453.90
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 453.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 453.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 453.90
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 440.27
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 440.27
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 440.27
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 440.27
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 440.27
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 440.27
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 379.35
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 379.35
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 379.35
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 379.35
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 379.35
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 379.35
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 379.35
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 379.35
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 379.35
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 379.35
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 379.35
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 379.35
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 534.61
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 534.61
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 534.61
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 534.61
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 534.61
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 534.61
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 534.61
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 534.61
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 534.61
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 534.61
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 534.61
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 534.61
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 534.61
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 534.61
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 534.61
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 534.61
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 534.61
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 534.61
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 534.61
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 534.61
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 534.61
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 534.61
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 534.61
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 534.61
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 534.61
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 534.61
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 534.61
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 534.61
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 534.61
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 534.61
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 534.61
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 534.61
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 534.61
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 534.61
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 534.61
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 534.61
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 534.61
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 492.49
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 513.99
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 534.61
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 534.61
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 534.61
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 534.61
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 534.61
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 512.25
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 512.99
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 534.61
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 534.61
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 534.61
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 534.61
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 555.99
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 495.99
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 514.49
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 514.49
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 514.49
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 534.61
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 534.61
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 534.61
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 505.99
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 506.49
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 531.99
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 534.61
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 534.61
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 534.61
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 497.49
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 513.49
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 506.99
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 529.99
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 534.61
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 533.99
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 534.61
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 534.61
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 494.99
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 509.99
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 519.99
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 534.61
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 534.61
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 534.61
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 534.61
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 501.99
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 501.99
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 524.49
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 534.61
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 534.61
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 534.61
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 534.61
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 534.61
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 534.61
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 534.61
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 534.61
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 534.61
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 534.61
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 534.61
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 534.61
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 534.61
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 534.61
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 534.61
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 534.61
    • partner@vergelijk.nl