x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Klarfit Rocketkid trampoline Ø 140 cm veiligheidsnet bungeevering vanaf 3 jaar

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Klarfit Rocketkid trampoline Ø 140 cm veiligheidsnet bungeevering vanaf 3 jaar
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Klarfit Rocketkid trampoline Ø 140 cm veiligheidsnet bungeevering vanaf 3 jaar
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Klarfit Rocketkid trampoline Ø 140 cm veiligheidsnet bungeevering vanaf 3 jaar
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/197529744.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218620007.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218620006.jpg?ts=1
Klarfit Klarfit Rocketkid trampoline Ø 140 cm veiligheidsnet bungeevering vanaf 3 jaar Rocketkid trampoline Ø 140 cm veiligheidsnet bungeevering vanaf 3 jaar Rocketkid trampoline Ø 140 cm veiligheidsnet bungeevering vanaf 3 jaar Om vrij te springen: stabiele in- & outdoortrampoline met een diameter van 140 cm, Voor kinderen die graag springen en huppen: geschikt voor kinderen van 3 tot 6 jaar, Veilig: veiligheidsnet aan de binnenkant met beklede stangen, Innovatief: springmat van polypropyleen met bungeekoord-vering, Uitgebreid aanbod: verkrijgbaar in verschillende kleuren en designs (1)
  • 04260457489827
1
deal
  • Algemene kenmerken
    • trampoline type: Bovengronds
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Staal
  • Technische details
    • Beschermrooster: Ja
  • 99.99 109.99 EUR 1
    1
    • Electronic-star.nl Electronic-star.nl
      Om vrij te springen: stabiele in- & outdoortrampoline met een diameter van 140 cm, Voor kinderen die graag springen en huppen: geschikt v...
      99.99, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Exit Silhouette trampoline 305x214 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231908885.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231908893.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231908889.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231908891.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231908896.jpg?ts=1
      Exit Exit Silhouette trampoline 305x214 cm Silhouette trampoline 305x214 cm Silhouette trampoline 305x214 cm De EXIT Silhouette trampoline op poten is een rechthoekige trampoline. Het veiligheidsnet, dat standaard wordt meegeleverd met de trampoline op poten, is voorzien van gebogen staanders zodat het net strakgespannen staat. De hoogwaardige beschermrand dekt de gegalvaniseerde veren volledig af en is voorzien van een speciaal ontwikkeld voetbeschermingssysteem, zodat je voet niet tussen de veren kan komen. De stevige veren staan garant voor goede sprongkracht. Het frame van de Silhouette trampoline is gegalvaniseerd en gepoedercoat zodat roest geen kans maakt. Op de rechthoekige EXIT Silhouette trampolines beleef je eindeloos veel springplezier! (1)
      Exit Silhouette trampoline 305x214 cm
      1
    • Exit Silhouette trampoline Ø427 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231908658.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231908663.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231908662.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231908660.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231908661.jpg?ts=1
      Exit Exit Silhouette trampoline Ø427 cm Silhouette trampoline Ø427 cm Silhouette trampoline Ø427 cm De EXIT Silhouette trampoline op poten is een ronde trampoline van goede kwaliteit. Het veiligheidsnet, dat standaard wordt meegeleverd met de trampoline op poten, is voorzien van gebogen staanders zodat het net strakgespannen staat. De hoogwaardige beschermrand dekt de gegalvaniseerde veren volledig af en is voorzien van een speciaal ontwikkeld voetbeschermingssysteem, zodat je voet niet tussen de veren kunt komen. De stevige veren staan garant voor goede sprongkracht. Het frame van de Silhouette trampoline is gegalvaniseerd en gepoedercoat zodat roest geen kans maakt. Beleef eindeloos veel springplezier op de EXIT Silhouette trampolines! (1)
      Exit Silhouette trampoline Ø427 cm
      1
    • Game on sport Jumpline Trampoline met Veiligheidsnet 305 cm (10ft) - Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207073142.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207073143.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207073144.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226437848.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225637821.jpg?ts=1
      Game on sport Game on sport Jumpline Trampoline met Veiligheidsnet 305 cm (10ft) - Zwart Jumpline Trampoline met Veiligheidsnet 305 cm (10ft) - Zwart Jumpline Trampoline met Veiligheidsnet 305 cm (10ft) - Zwart Fabrikant: Game On Sport (1)
      Game on sport Jumpline Trampoline met Veiligheidsnet 305 cm (10ft) - Zwart
      • 08712051050928
      • 2002678
      3
    • Salta Trampoline Comfort Edition Ground 183 cm met Veiligheidsnet - Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222399518.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151581749.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151566515.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155907497.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220838142.jpg?ts=1
      Salta Salta Trampoline Comfort Edition Ground 183 cm met Veiligheidsnet - Zwart Trampoline Comfort Edition Ground 183 cm met Veiligheidsnet - Zwart Trampoline Comfort Edition Ground 183 cm met Veiligheidsnet - Zwart De Salta Comfort Edition Ground 183 + Safety Net trampoline is een trampoline voor in de grond die garant staat voor comfort en is een ideaal instapmodel vo... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Salta Trampoline Comfort Edition Ground 183 cm met Veiligheidsnet - Zwart
      • 08719425453910
      5
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 94.99
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 94.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 94.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 94.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 94.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 94.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 94.99
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 79.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 89.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 94.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 94.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 94.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 94.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 94.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 94.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 109.99
    • partner@vergelijk.nl