x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Exit Trampolinehoes Ø 305 cm

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Exit Trampolinehoes Ø 305 cm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Exit Trampolinehoes Ø 305 cm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Exit Trampolinehoes Ø 305 cm
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145608012.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/246907718.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143011248.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/50298509.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162735908.jpg?ts=1
Exit Exit Trampolinehoes Ø 305 cm Trampolinehoes Ø 305 cm Trampolinehoes Ø 305 cm Bestel Afdekhoes EXIT Toys Rond 305 online. Bekijk alle Trampoline van het merk EXIT bij Etrias. (1)
  • 08718469460571
  • 11.21.10.01
7
  • Algemene kenmerken
    • trampoline type: Bovengronds
    • Garantie: 2 jaar
    • Geslacht: Jongens, Unisex, Meisjes, Kinderen
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 305 cm
    • Gewicht: 2 kg
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Vorm: Cirkel
    • Materiaal: Kunststof
  • Leeftijd
    • Leeftijdsindicatie: Alle leeftijden
  • 52.95 69.99 EUR 203
    8
    • Toppy.nl Toppy.nl
      Exit trampoline afdekhoes - Ø 305 cm Deze EXIT afdekhoes beschermt je trampoline door weer en wind. Zon trampolinehoes beveiligt je tramp...52.95, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Fun Fun
      Deze Exit afdekhoes is geschikt voor een ronde trampoline met een doorsnede van ø305 cm. De rand is voorzien van elastiek en de afdekhoe...54.99, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Thystoys.nl Thystoys.nl
      EXIT Trampoline afdekhoes 10 Ft (ø305cm). Deze afdekhoes is geschikt voor een ronde trampoline of zwembad met een doorsnede van ø305cm (ø...55.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Etrias Etrias
      5.0 (2)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bestel Afdekhoes EXIT Toys Rond 305 online. Bekijk alle Trampoline van het merk EXIT bij Etrias.55.00, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Tuintoebehoren.nl Tuintoebehoren.nl
      Deze afdekhoes van het merk EXIT Toys beschermt uw trampoline tegen alle weersinvloeden, van UV-stralen tot sneeuw en ijs. De afdekhoes i...55.00, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Speelgoeddebetuwe.nl Speelgoeddebetuwe.nl
      De EXIT trampoline afdekhoes beschermt je trampoline in weer en wind. Deze zwarte afdekhoes is geschikt voor ronde trampolines met een di...61.95, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Praxis.nl Praxis.nl
      8.210824395596616 (5)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Deze EXIT trampoline afdekhoes beschermt je trampoline in weer en wind. Deze zwarte hoes is geschikt voor ronde trampolines met een diame...69.99, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Praxis Dordrecht Praxis Dordrecht
      7.2 (1)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Deze EXIT trampoline afdekhoes beschermt je trampoline in weer en wind. Deze zwarte hoes is geschikt voor ronde trampolines met een diame...69.99, 4.647535899999999, 51.8047057 NONE
      196
  • 0 0
    • Exit Dynamic groundlevel trampoline ø305cm met veiligheidsnet - zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204608965.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204616818.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204616820.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204616821.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204616819.jpg?ts=1
      Exit Exit Dynamic groundlevel trampoline ø305cm met veiligheidsnet - zwart Dynamic groundlevel trampoline ø305cm met veiligheidsnet - zwart Dynamic groundlevel trampoline ø305cm met veiligheidsnet - zwart De EXIT Dynamic groundlevel trampoline is een ronde, matzwarte ingraaftrampoline van absolute topkwaliteit. Deze stevige trampoline wordt standaard geleverd met veiligheidsnet, zodat je zorgeloos kunt springen. Kinderen met veel springervaring tillen hun vaardigheden moeiteloos naar een nóg hoger level, want deze trampoline heeft dubbel conische veren van maar liefst 25 cm lang. Toch blijft de trampoline bij de hoogste sprongen stevig op zijn plek, want de ultra stabiele toprail is wel 42 mm dik. Ook is het frame gegalvaniseerd en gepoedercoat voor een optimale bescherming tegen weersinvloeden en roest. De luxe matzwarte uitvoering en subtiele kleurdetails geven de trampoline een stijlvolle, moderne uitstraling. En het voordeel van een groundlevel trampoline is dat de beschermrand precies gelijkloopt met het gras, waardoor de trampoline volledig integreert met de rest van de tuin. Naast het lage ingraafmodel, wordt éxtra bescherming gegarandeerd dankzij het veiligheidsnet met overlappe (1)
      Exit Dynamic groundlevel trampoline ø305cm met veiligheidsnet - zwart
      • 08720088268414
      • 10.85.10.00
      8
    • VXL Trampolineset rond 100 kg 244x55 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231156879.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223802836.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/247769941.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/234484363.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/234484362.jpg?ts=1
      VXL VXL Trampolineset rond 100 kg 244x55 cm Trampolineset rond 100 kg 244x55 cm Trampolineset rond 100 kg 244x55 cm Beleef veel plezier en spring lekker op onze ronde trampoline! Onze trampolineset wordt geleverd met veiligheidsnet, toegangsladder en regenhoes. De tuintrampoline is gemaakt van een roestbestendig gegalvaniseerd stalen frame met 3 U-vormig (1)
      VXL Trampolineset rond 100 kg 244x55 cm
      • 08719883909622
      4
    • Magic Circle Pro Fitness Trampoline Magic Circle Pro Hexagon 125 cm Oranje
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213978111.jpg?ts=1
      Magic Circle Pro Magic Circle Pro Fitness Trampoline Magic Circle Pro Hexagon 125 cm Oranje Fitness Trampoline Magic Circle Pro Hexagon 125 cm Oranje Fitness Trampoline Magic Circle Pro Hexagon 125 cm Oranje (1)
      Magic Circle Pro Fitness Trampoline Magic Circle Pro Hexagon 125 cm Oranje
      • 07423432961979
      1
      deal
    • vidaXL Trampolineset Rechthoekig 150 Kg 274x183x76 Cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223696737.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235047690.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235047699.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235047696.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235041240.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Trampolineset Rechthoekig 150 Kg 274x183x76 Cm Trampolineset Rechthoekig 150 Kg 274x183x76 Cm Trampolineset Rechthoekig 150 Kg 274x183x76 Cm Beleef veel plezier en spring lekker op deze rechthoekige trampoline! De trampolineset wordt geleverd met veiligheidsnet, toegangsladder en regenhoes. De tuintrampoline is gemaakt van een roestbestendig gegalvaniseerd stalen frame met 4 U-vormige poten voor extra stabiliteit. Bovendien is de trampoline uitgerust met hoogwaardige PVC-vulling met 18 mm EPE-schuim om de veiligheid van je kinderen te garanderen wanneer ze per ongeluk de rand van de trampoline raken. Deze trampoline heeft een ladder met 2 treden, waardoor je kinderen gemakkelijk de trampoline op kunnen stappen. Het net heeft een ritssluiting, zodat je kinderen niet uit de trampoline kunnen vallen. Daarnaast maakt de regenhoes de trampoline zeer duurzaam. Hij is eenvoudig te monteren. (1)
      vidaXL Trampolineset Rechthoekig 150 Kg 274x183x76 Cm
      • 08720286141885
      2
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 55.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 55.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 55.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 55.00
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 55.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 55.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 51.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 51.95
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 51.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 51.95
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 50.56
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 51.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 51.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 51.95
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 51.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 51.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 51.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 51.95
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 51.95
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 51.95
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 51.95
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 51.95
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 51.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 51.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 51.95
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 51.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 51.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 51.95
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 51.95
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 51.95
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 51.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 51.95
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 51.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 51.95
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 51.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 51.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 51.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 51.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 51.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 54.99
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 51.95
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 51.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 52.95
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 50.01
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 52.95
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 52.95
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 52.95
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 52.95
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 52.95
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 52.95
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 52.45
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 52.45
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 52.45
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 52.45
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 52.45
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 52.45
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 52.45
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 52.45
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 52.45
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 52.45
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 52.45
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 52.45
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 52.45
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 52.45
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 52.45
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 52.45
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 52.45
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 52.45
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 52.95
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 52.95
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 52.95
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 52.95
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 52.95
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 52.95
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 52.95
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 52.95
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 52.95
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 52.95
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 52.95
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 52.95
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 52.95
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 52.95
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 52.95
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 52.95
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 52.95
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 52.95
    • partner@vergelijk.nl