x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Etan Inground Hi-Flyer Trampoline Ø 250 cm met veiligheidsnet

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Etan Inground Hi-Flyer Trampoline Ø 250 cm met veiligheidsnet
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Etan Inground Hi-Flyer Trampoline Ø 250 cm met veiligheidsnet
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Etan Inground Hi-Flyer Trampoline Ø 250 cm met veiligheidsnet
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84484238.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164535375.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164059825.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164059708.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151619235.jpg?ts=1
Etan Etan Inground Hi-Flyer Trampoline Ø 250 cm met veiligheidsnet Inground Hi-Flyer Trampoline Ø 250 cm met veiligheidsnet Inground Hi-Flyer Trampoline Ø 250 cm met veiligheidsnet Bestel Trampoline Etan Hi-Flyer Inground Combi 08 online. Bekijk alle Trampoline van het merk Etan bij Etrias. (1)
  • 08718226234346
3
  • Algemene kenmerken
    • trampoline type: Inground
    • Inclusief trampoline functies: Veiligheidsnet
    • Garantie: 2 jaar
    • Geslacht: Jongens, Unisex, Meisjes
  • Design
    • Kleur: Zwart, Groen
    • Materiaal: Staal, Kunststof, Roestvrijstaal
  • Functies
    • Veiligheidsnet: Ja
  • Gewicht en omvang
    • Doorsnede (cm): 250 cm
  • Leeftijd
    • Leeftijdsindicatie: Alle leeftijden
  • 379.00 449.00 EUR 3
    3
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Etan Inground Hi-Flyer Combi Trampoline set Ø244 cm - inc Veiligheidsnet - Groen - Rond - Zeer veilig379.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Etrias Etrias
      5.0 (2)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bestel Trampoline Etan Hi-Flyer Inground Combi 08 online. Bekijk alle Trampoline van het merk Etan bij Etrias.449.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Tuintoebehoren.nl Tuintoebehoren.nl
      Deze inground trampoline is afkomstig van het topmerk Etan en is de trampoline met een perfecte kwaliteit en prijsverhouding. De trampoli...449.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Exit Dynamic groundlevel trampoline ø305cm met veiligheidsnet - zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204608965.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204616818.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204616820.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204616821.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204616819.jpg?ts=1
      Exit Exit Dynamic groundlevel trampoline ø305cm met veiligheidsnet - zwart Dynamic groundlevel trampoline ø305cm met veiligheidsnet - zwart Dynamic groundlevel trampoline ø305cm met veiligheidsnet - zwart De EXIT Dynamic groundlevel trampoline is een ronde, matzwarte ingraaftrampoline van absolute topkwaliteit. Deze stevige trampoline wordt standaard geleverd met veiligheidsnet, zodat je zorgeloos kunt springen. Kinderen met veel springervaring tillen hun vaardigheden moeiteloos naar een nóg hoger level, want deze trampoline heeft dubbel conische veren van maar liefst 25 cm lang. Toch blijft de trampoline bij de hoogste sprongen stevig op zijn plek, want de ultra stabiele toprail is wel 42 mm dik. Ook is het frame gegalvaniseerd en gepoedercoat voor een optimale bescherming tegen weersinvloeden en roest. De luxe matzwarte uitvoering en subtiele kleurdetails geven de trampoline een stijlvolle, moderne uitstraling. En het voordeel van een groundlevel trampoline is dat de beschermrand precies gelijkloopt met het gras, waardoor de trampoline volledig integreert met de rest van de tuin. Naast het lage ingraafmodel, wordt éxtra bescherming gegarandeerd dankzij het veiligheidsnet met overlappe (1)
      Exit Dynamic groundlevel trampoline ø305cm met veiligheidsnet - zwart
      • 08720088268414
      • 10.85.10.00
      8
    • VXL Trampolineset rond 100 kg 244x55 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231156879.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223802836.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/247769941.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/234484363.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/234484362.jpg?ts=1
      VXL VXL Trampolineset rond 100 kg 244x55 cm Trampolineset rond 100 kg 244x55 cm Trampolineset rond 100 kg 244x55 cm Beleef veel plezier en spring lekker op onze ronde trampoline! Onze trampolineset wordt geleverd met veiligheidsnet, toegangsladder en regenhoes. De tuintrampoline is gemaakt van een roestbestendig gegalvaniseerd stalen frame met 3 U-vormig (1)
      VXL Trampolineset rond 100 kg 244x55 cm
      • 08719883909622
      4
    • Magic Circle Pro Fitness Trampoline Magic Circle Pro Hexagon 125 cm Oranje
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213978111.jpg?ts=1
      Magic Circle Pro Magic Circle Pro Fitness Trampoline Magic Circle Pro Hexagon 125 cm Oranje Fitness Trampoline Magic Circle Pro Hexagon 125 cm Oranje Fitness Trampoline Magic Circle Pro Hexagon 125 cm Oranje (1)
      Magic Circle Pro Fitness Trampoline Magic Circle Pro Hexagon 125 cm Oranje
      • 07423432961979
      1
      deal
    • vidaXL Trampolineset Rechthoekig 150 Kg 274x183x76 Cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223696737.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235047690.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235047699.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235047696.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235041240.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Trampolineset Rechthoekig 150 Kg 274x183x76 Cm Trampolineset Rechthoekig 150 Kg 274x183x76 Cm Trampolineset Rechthoekig 150 Kg 274x183x76 Cm Beleef veel plezier en spring lekker op deze rechthoekige trampoline! De trampolineset wordt geleverd met veiligheidsnet, toegangsladder en regenhoes. De tuintrampoline is gemaakt van een roestbestendig gegalvaniseerd stalen frame met 4 U-vormige poten voor extra stabiliteit. Bovendien is de trampoline uitgerust met hoogwaardige PVC-vulling met 18 mm EPE-schuim om de veiligheid van je kinderen te garanderen wanneer ze per ongeluk de rand van de trampoline raken. Deze trampoline heeft een ladder met 2 treden, waardoor je kinderen gemakkelijk de trampoline op kunnen stappen. Het net heeft een ritssluiting, zodat je kinderen niet uit de trampoline kunnen vallen. Daarnaast maakt de regenhoes de trampoline zeer duurzaam. Hij is eenvoudig te monteren. (1)
      vidaXL Trampolineset Rechthoekig 150 Kg 274x183x76 Cm
      • 08720286141885
      2
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 369.00
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 369.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 369.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 369.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 369.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 369.00
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 369.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 369.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 369.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 369.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 369.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 373.15
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 379.00
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 373.15
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 373.15
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 373.15
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 373.15
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 373.15
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 373.15
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 373.15
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 373.15
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 373.15
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 373.15
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 373.15
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 373.15
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 373.15
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 373.15
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 373.15
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 373.15
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 373.15
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 373.15
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 373.15
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 373.15
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 373.15
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 373.15
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 373.15
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 373.15
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 373.15
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 373.15
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 373.15
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 373.15
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 373.15
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 373.15
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 373.15
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 373.15
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 373.15
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 373.15
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 373.15
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 373.15
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 373.15
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 373.15
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 373.15
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 373.15
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 373.15
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 373.15
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 373.15
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 373.15
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 373.15
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 373.15
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 381.95
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 381.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 381.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 381.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 381.95
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 381.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 381.95
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 381.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 381.95
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 381.95
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 379.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 381.95
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 379.00
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 379.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 379.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 379.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 379.00
    • partner@vergelijk.nl