x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Dunlop Trampoline - Diameter 182cm - Met Beschermingsnet

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Dunlop Trampoline - Diameter 182cm - Met Beschermingsnet
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Dunlop Trampoline - Diameter 182cm - Met Beschermingsnet
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Dunlop Trampoline - Diameter 182cm - Met Beschermingsnet
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/240564975.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141914428.jpg?ts=1
Dunlop Dunlop Trampoline - Diameter 182cm - Met Beschermingsnet Trampoline - Diameter 182cm - Met Beschermingsnet Trampoline - Diameter 182cm - Met Beschermingsnet Fun voor je kids of sport voor jezelf: trampoline van Dunlop (1)
  • 08711252227573
  • 402355
1
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 182 cm
    • Hoogte: 180 cm
    • Gewicht: 28.5 kg
  • Design
    • Kleur: Zwart, Groen
    • Materiaal: Metaal, Kunststof
  • Algemene kenmerken
    • Inclusief trampoline functies: Veiligheidsnet
    • Geslacht: Unisex
  • Functies
    • Veiligheidsnet: Ja
  • 189.99 189.99 EUR 1
    1
    • Blokker Marketplace Blokker Marketplace
      Fun voor je kids of sport voor jezelf: trampoline van Dunlop189.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Exit Silhouette trampoline 305x214 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231908885.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231908893.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231908889.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231908891.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231908896.jpg?ts=1
      Exit Exit Silhouette trampoline 305x214 cm Silhouette trampoline 305x214 cm Silhouette trampoline 305x214 cm De EXIT Silhouette trampoline op poten is een rechthoekige trampoline. Het veiligheidsnet, dat standaard wordt meegeleverd met de trampoline op poten, is voorzien van gebogen staanders zodat het net strakgespannen staat. De hoogwaardige beschermrand dekt de gegalvaniseerde veren volledig af en is voorzien van een speciaal ontwikkeld voetbeschermingssysteem, zodat je voet niet tussen de veren kan komen. De stevige veren staan garant voor goede sprongkracht. Het frame van de Silhouette trampoline is gegalvaniseerd en gepoedercoat zodat roest geen kans maakt. Op de rechthoekige EXIT Silhouette trampolines beleef je eindeloos veel springplezier! (1)
      Exit Silhouette trampoline 305x214 cm
      1
    • Exit Silhouette trampoline Ø427 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231908658.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231908663.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231908662.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231908660.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231908661.jpg?ts=1
      Exit Exit Silhouette trampoline Ø427 cm Silhouette trampoline Ø427 cm Silhouette trampoline Ø427 cm De EXIT Silhouette trampoline op poten is een ronde trampoline van goede kwaliteit. Het veiligheidsnet, dat standaard wordt meegeleverd met de trampoline op poten, is voorzien van gebogen staanders zodat het net strakgespannen staat. De hoogwaardige beschermrand dekt de gegalvaniseerde veren volledig af en is voorzien van een speciaal ontwikkeld voetbeschermingssysteem, zodat je voet niet tussen de veren kunt komen. De stevige veren staan garant voor goede sprongkracht. Het frame van de Silhouette trampoline is gegalvaniseerd en gepoedercoat zodat roest geen kans maakt. Beleef eindeloos veel springplezier op de EXIT Silhouette trampolines! (1)
      Exit Silhouette trampoline Ø427 cm
      1
    • Klarfit Jumpanatic fitnesstrampoline 44“ / 112 cm Ø grijpstangen klapbaar wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/197575525.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236434491.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218621206.jpg?ts=1
      Klarfit Klarfit Jumpanatic fitnesstrampoline 44“ / 112 cm Ø grijpstangen klapbaar wit Jumpanatic fitnesstrampoline 44“ / 112 cm Ø grijpstangen klapbaar wit Jumpanatic fitnesstrampoline 44“ / 112 cm Ø grijpstangen klapbaar wit Plezierig trainen: Fitnesstrampoline voor het trainen van conditie, coördinatie en balans, Veel ruimte: Extra groot springoppervlak met een doorsnede van 44" / 112 cm, Eenvoudige opbouw: Voorgemonteerde rubberen kabels voor snelle gereedheid, Gewrichtsontziend en geluidsarm: Innovatieve suspensie van rubberen kabels zonder lastige bijgeluiden, Robuust en stabiel: Frame en grijpstangen van staal met een doorsnede van 2,5 cm, Plaatsbesparend opbergen: Springoppervlak in het middel klapbaar (1)
      Klarfit Jumpanatic fitnesstrampoline 44“ / 112 cm Ø grijpstangen klapbaar wit
      • 04260509687539
      1
    • Etan Veiligheidsnet Etan Hi-Flyer 1075
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/91942889.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164524978.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182384327.jpg?ts=1
      Etan Etan Veiligheidsnet Etan Hi-Flyer 1075 Veiligheidsnet Etan Hi-Flyer 1075 Veiligheidsnet Etan Hi-Flyer 1075 Dit veiligheidsnet van Etan zorgt dat u goed beschermd zult zijn tijdens het trampoline springen. Dit net zorgt namelijk dat u niet zo maar van deze trampol... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Etan Veiligheidsnet Etan Hi-Flyer 1075
      • 08718226235008
      2
      deal
    • min
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 127.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 127.99
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 162.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 162.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 193.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 189.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 189.99
    • partner@vergelijk.nl